» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
21 / 48
»»

Nemixxx ::

Pa niti ni tako težko jaz imam vse zlate " kolajne " :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

[D]emon ::

oo7 je izjavil:

Trenutno sem v Šoli letenja in bom znoru;((a niso mogli še bolj zakomplicirat letenja s helikopterjem.


O ja, nad tem tudi sam popizdevam. x) A je kaksen trik, da ti helikopter ne opleta okrog ko crknjena kura ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Seljak ::

Mora opletati,ker so vnesli turbolence.

L1nK ::

če greš v flight school pa se tam dobro odrežeš, si s tem tudi zlevelaš flying skille.

oo7 ::

Jaz sem v flying school pa mi nikakor ne uspe naredit za bronasto medalijo s helikopterjem:| Helikopter preveč opleta pa hitrosti tudi ni z avionom pa nimam nobenih problemov. Bo treba po kakih cheatih pogledat, da dam čez flying school

technolog ::

Upam, da jo bodo dal vn za Linux.

[D]emon ::

@M-Power, imava isti problem, sfalijo mi pa ravno tri sekunde za bron.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Tero ::

jao ta helikopter je tudi tečn. NIkakor ne pridem pod 4 minute :(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Velki ::

Ma ste vi eni strokovnjaki kle. Kako ne dobiste niti brona? Lahko da ne pravilno vozite, največjo hitrost imaš če pritisneš left stick do konca dol in hkrati držiš za se dvigovat tipko, tako letenje vas bo rahlo spuščevalo, ampak vsake toliko časa spustite left stick da se potem nazaj malo dvignete.

oo7 ::

[D]emon je izjavil:

@M-Power, imava isti problem, sfalijo mi pa ravno tri sekunde za bron.


Men tudi zmanjka par sekund. Potem pa še problemi s pristankom.
Lahko bi naredili bolj enostavno letenje s helikopterjem to so brezveze zakompliciral;((

Nemixxx ::

Ma jaz nimam problemu z letenjem ampak se kar me moti nizki fps igra ni tekoca in nevem kaj bi bilo narobe imam ps3 slim ... Sem probal na Hd led tv in 23inch monitorju problem je enak...
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

L1nK ::

ali pa tam pri helicopter misiji, kakšen checkpoint je vredno izpustit, dobiš le 5s malusa, da ga pa izpelješ, je potrebno pa več če všteješ še močno znižano hitrost pri ostrih zavojih. tako da si v bistvu lahko v plusu. sam sem ga tudi šele v deseto naredil s srebrom. je pa kar težak ja, se je treba dost trudit.
zadnji heist, the B** O** me je razočaral, sem pričakoval, da bo velik bolj kompleksen, težak, dolg, zanimiv, s preobrati. je pa čisto standarden, nič posebnega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

Dr_Andy ::

sem probal prižgat gta online pa piše da je nek issue in da server ne dela. Mogoče veste kdaj bo rockstar odpravil to napako ??

Velki ::

Za pričakovat ni bilo nič drugega.

vorantz ::

Dr_Andy je izjavil:

sem probal prižgat gta online pa piše da je nek issue in da server ne dela. Mogoče veste kdaj bo rockstar odpravil to napako ??


Skupaj s tabo pa 80% ljudi, ki so kupli gta5

Vsaj en teden bo najbrž neznosen naval

Seljak ::

Ja,enako je pri meni,po mojem so serverji nabito polni in preobremenjeni.Ampak na to bi se morali pripraviti pri Rockstar-ju!

GabrieLeo ::

Vedno je enkrat prvič in pravtako je pri Rockstarju. Saj pri Diablotu ni bilo nič drugače. Zagotovo pa bodo vsi prišli na vrsto prej ko slej.

Seljak ::

Kaj je vse 1x prvič? Saj to ni njihova prva igra.Ciljali so na miljonsko prodajo pa niso bili pripravljeni,da serverji ne bodo zdržali. Saj se mi ne mudi tako,da bi nabijal multi,ampak če sem za igro odštel 60€ želim igrati prav vse kar igra ponuja.Zahteval bom 1.200.00 $ na račun od mojega avatarja :))

ahac ::

Seveda so bili pripravljeni. Pač so izračunal, da se jim ne splača postavljat miljon serverjev, če bo že čez 2 tedna ful manj igralcev gor. :P
Zato so pa naredil lep error message.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

[D]emon ::

ahac je izjavil:

če bo že čez 2 tedna ful manj igralcev gor


Tako kot pri World of Warcraft pa Diablo III, kajne ? Mi poves na kaksnih podatkih si osnoval to izjavo ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

hojnikb ::

[D]emon je izjavil:

ahac je izjavil:

če bo že čez 2 tedna ful manj igralcev gor


Tako kot pri World of Warcraft pa Diablo III, kajne ? Mi poves na kaksnih podatkih si osnoval to izjavo ?

ko je wow sicer primarno offline igra ;((
#brezpodpisa

[D]emon ::

Ajde mal sfaljena primerjava, al dobr. Ne da se mi.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

hojnikb ::

Zelo sfaljena.
@ahac point je čist na mestu. Zanimanje za online bo počasi prenehalo, ker je pač GTA primarno offline špil.
#brezpodpisa

[D]emon ::

Cist odvisn kako je MP izveden.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

ahac ::

Prvi dan pač vsi hočejo probat + tisti, ki igrajo nočejo it dol.
Potem se pa to umiri in tud če ima špil še vedno velik igralcev, vseeno ni tistega navala, ko se vsi istočasno hočejo logirat.

Anyway...
Zero Punctuation: Grand Theft Auto V
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dr_Andy ::

jooj kdaj mislite da bo možno igrati online ? sošolcu online dela normalno...

Seljak ::

Gogyto ::

Meni je danes zjutraj od 8h - 11h delalo super, brez problema. Uletel online iz prve in špilal tri ure brez kakršnekoli težave.

cordoba ::

Pa ti je shranilo potem?

Gogyto ::

Ne me strašit...8-O

Ob izhodu mi je javilo, da se avtomatsko posname. Nisem pa potem nič igral kasneje, tako da dejansko ne vem, če je OK. Javim danes, bom počekiral, če ne drugega.

Gogyto ::

Evo, prejle stestiral in ne, ni mi posnelo. ;( F'OFF, tole je pa sranje. Ne mislim vsakič znova startat in iti skozi tiste tutorial misije... Brez veze. Danes si bom verjetno še cajt vzel in še enkrat ustvaril online lik in če bo spet sralo, ko bom naslednjič igral, me online ne vidi več.

Gogyto ::

No, zdaj očitno bo OK. Je zunaj novi update, ki je očitno rešil tale issue...

xxurban ::

A zdaj že lahko inštaliramo na HDD?

Seljak ::

Jaz sem ga že v štartu inštaliral na HDD in ne vem zakaj ga ne bi.

ahac ::

Lahko ga celega inštaliraš (na Xboxu), ampak če ga ne, potem bere istočasno iz HDD in DVDja in nalaga hitreje ter se manj dogaja, da se določene stvari pojavljajo v igri z zamudo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

hojnikb ::

a 1.02 patch poprav kej to nalaganje textur al je to bolj fail po dizajnu (ps3) ?
#brezpodpisa

xxurban ::

Zanimalo me je predvsem to, če je patch popravil to nalaganje.

ahac ::

Cel point tega, da naj ne bi inštaliral obeh DVDjev na Xboxu je, da lahko dovolj hitro nalaga samo, če istočasno bere z HDD in DVDja. Drugače ne gre, ker je hardware pač star in beden... tega pa noben patch ne bo spremenil. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

rdecaluc ::

Dvd1 je na notranjem HDD, Dvd2 pa na zunanjem :D oz. ravno obratno. Nič ne šteka.
Est modus in rebus. ,typos

oo7 ::

Grand Theft Auto V coming to PC in early 2014 - Report
http://www.gamespot.com/articles/grand-...

FlyingBee ::

resnično upam, da res

xxurban ::

Imam en problem (ali tudi ne): Ko sem končal ta veliki rop na 65% igre, nimam na nobenem od treh characterjev denarja, ki sem ga ukradel. Ali je to namerno, ali pa imam problem?

miraldi ::

xxurban je izjavil:

Imam en problem (ali tudi ne): Ko sem končal ta veliki rop na 65% igre, nimam na nobenem od treh characterjev denarja, ki sem ga ukradel. Ali je to namerno, ali pa imam problem?


Nimaš problema, samo malo se bo treba angleško navadit :))


Denarja seveda še nimaš, ker mora Lester vso tisto nakradeno robo iz draguljarne oprati, da dobijo vsi trije liki denar.

Boš dobil klic, ko bo denar nakazan..




Drugače pa, če se ti gre, da bi imal polno denarja si ga lahko z malo potrpljenja(in časa) nabereš kolikor hočeš:

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Seljak ::

Ali še vedno gre nabiranje denarja na ta način? Jaz sem si kar hitro opomogel z to finto ;)

timek4 ::

A obstaja kakšen dober slovenski PS3 Crew?

xxurban ::

Ok. Saj angleško znam ampak zgleda da nisem bil dovolj pozoren :)

oo7 ::

Končno mi je ratalo naredit flight scool:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

timek4 ::

Če je kdo za, lahko naredimo Slo-Tech Crew

Seljak ::

Jaz sem takoj za to.Potem lahko hodimo po mestu in razbijamo,krademo,....za vse pa bo kriv Slo-tech :))
Če bo kdo naredil,naj napiše tukaj,da se včlanim ;)

oo7 ::

Eno smešno vprašanje:))
Jaz nisem še nikoli PS3 priklopil na internet. Kaj rabim za en kabel, da se povežem?:P da sprobam Gta 5 online

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
21 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188370 (1774) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820750 (2144) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564744 (20673) legice

Več podobnih tem