» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
17 / 48
»»

Skyman ::

If GTA V is Coming to Next Gen and PC - Said Versions Should Already Exist

http://wccftech.com/gta-v-coming-to-nex...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

WallSreet ::

Oprostite za tale spoiler ampak, če kdo želi...

Sam nimam niti xboxa niti PS-ja ampak je zanimivo brati :). Tole mora biti zelo zanimiva zgodba :). Kaj se skriva pod oceanom :)?


http://gtaforums.com/topic/591868-spoil...

rdecaluc ::

@M-Power: Stisni "back" / "select", pa menja kamere. Sicer pa B naj bi bil cinematic view ali kako :D.
Est modus in rebus. ,typos

Felix86 ::

Končno sm tudi sam prišel do svoje kopije igre (ps3:)) V celju Big bang sploh ni dobil in sem naročil naj me pokličejo in nič ni bilo, tako da sem dobil v Harvey norman:)
ok, zj pa k prvim vtisom:
Grafika in mesto veliko boljše kot pri GTA IV, sem bil skeptičen za vožnjo in kontrolo nad avtomobilom, ampak sploh ni tako slabo kot nekateri pišejo - pri gta IV se mi je zdelo da so vsi avtomobili vozni tako kot bi imeli želatino namesto podvozja, tukaj pa tega nisem opazil:) je pa razlika kateri avto voziš in kako se bo le ta obnašal na cesti...
Skratka, nakup me ni razočaral:)

oo7 ::

rdecaluc je izjavil:

@M-Power: Stisni "back" / "select", pa menja kamere. Sicer pa B naj bi bil cinematic view ali kako :D.


Hvala sem našel. V nastavitvah imaš car camera low in High:)

Še eno vprašanje. Trenutno sem naredil par misij z Franklin-om ,ko narediš zadosti misij te igra sama naprej vrže na Michaela ali Trevorja ali to sam izbiraš kdaj boš koga igral?

Felix86 ::

oo7 je izjavil:

rdecaluc je izjavil:

@M-Power: Stisni "back" / "select", pa menja kamere. Sicer pa B naj bi bil cinematic view ali kako :D.


Hvala sem našel. V nastavitvah imaš car camera low in High:)

Še eno vprašanje. Trenutno sem naredil par misij z Franklin-om ,ko narediš zadosti misij te igra sama naprej vrže na Michaela ali Trevorja ali to sam izbiraš kdaj boš koga igral?


Baje je treba narest nekaj misij, potem ko se pa Franklin in Michael spoznata bo pa on še prestavu Trevorja potem boš pa lahko igral z vsemi liki

miraldi ::

O fuck nemorem verjet! Res do carji teli RG.







------SPOILER----------SPOILER------------SPOILER-----


VIDEO
Trevor potolče Johnnya Klebitza iz The Lost And Damned(GTA IV EFLC).

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

gnjh ::

pozdravljeni!

danes dobim pričakovano gta-petko za xbox.....in poiskušam to zadevo inštalirat pa mi napiše the disc is unreadable 1.clean the disc with a soft cloth oz. restart the console.. ostale dvd-je oz. orginal igrce mi pa prebere...sedaj mi pa ni več jasno kaj je narobe oz. zakaj dvd-ja ne prepozna :( ....prosim za pomoč!

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gnjh ()

_Dormage_ ::

Skyman je izjavil:

If GTA V is Coming to Next Gen and PC - Said Versions Should Already Exist

http://wccftech.com/gta-v-coming-to-nex...


To, da je igra na enaki arhitekturi še ne pomeni, da je portanje enostavno.
Niti približno ni tako.

koyotee ::



The voice actors of GTA V' three protagonists look surprisingly similar to their in-game counterparts

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

Sssaga ::

A je bil kdo na otvoritvi ob polnoči?

:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

oo7 ::

gnjh je izjavil:

pozdravljeni!

danes dobim pričakovano gta-petko za xbox.....in poiskušam to zadevo inštalirat pa mi napiše the disc is unreadable 1.clean the disc with a soft cloth oz. restart the console.. ostale dvd-je oz. orginal igrce mi pa prebere...sedaj mi pa ni več jasno kaj je narobe oz. zakaj dvd-ja ne prepozna :( ....prosim za pomoč!

hvala


A Gta V za xbox ima 2 cd-ja?8-O

Tukaj je imel eden isti problem če kaj pomaga.
http://xboxpirate.eu/forums/topic/4805-...

kratos ::

2 Dvd-ja ima ne cd-ja. Je že kdo sprobal ifruit app ? Za uporabo pa verjetno potrebuješ biti povezan na internet s konzole a ne?

BorutK-73 ::

Če koga zanima kako zgleda gameplay
http://www.twitch.tv/directory/game/Gra...

hojnikb ::

gnjh je izjavil:

pozdravljeni!

danes dobim pričakovano gta-petko za xbox.....in poiskušam to zadevo inštalirat pa mi napiše the disc is unreadable 1.clean the disc with a soft cloth oz. restart the console.. ostale dvd-je oz. orginal igrce mi pa prebere...sedaj mi pa ni več jasno kaj je narobe oz. zakaj dvd-ja ne prepozna :( ....prosim za pomoč!

hvala

maš moddan xbox ? probavaš to original al pirat ?
#brezpodpisa

Peklo ::

se kdo ki je pri gameworldu naročil ni dobil danes igre?

xxurban ::

Jaz sem jo dobil od gameworlda danes zjutraj.

Bolf3nk ::

....kupiš cdkey in dobiš instant na mail?

aja....

GrimReaper ::

ahac je izjavil:

Menda loada hitreje, če istočasno nalaga iz hdd in dvdja kot če samo iz hdd.

Sicer nisem niti vedel da daš lahko DVD2 na HDD, ampak če bere iz DVD-ja je konzola še 2x glasnejša, pa že tako je 5x glasnejša kot PS3.
Še za tole igro, potem je pa odslužil svoje.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

kaj pa psn verzija od ps3, ma tut te probleme (ko je cela na disku) ?
#brezpodpisa

kmetek ::

comshop imamo še vedno najceneje.

dolenc ::

Jaz špilam iz hddja na ps3 pa nisem opazil kakega glicha.

dr.Akula ::

Super narejen pregled zgodovine GTA serije:


(9:15 - lol)
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

nezza ::

rahlo off topic vpršanje, ampak vseeno, ker informacijo potrebujem za službo
a to video igro igrajo tudi otroci, denimo 12 letniki, ali samo nad 18 let
hvala:)

rdecaluc ::

Est modus in rebus. ,typos

nezza ::

Hvala. Mi je sicer jasno, za kaj gre, ampak me vseeno zanima, ali je kljub temu (ali pa ravno zato), da gre za igro z nasilno vsebino, popularna med mladimi in se jo trudijo dobit ali ne. Hvala

Pesimist ::

poglej si reje zgornji youtube video da nebos sluzbo in licenco zgubla kot ovi anti gta luzer ko nima kaj bol pametnega za delat.

nezza ::

:) Hvala, mislim, da ne bom ničesar izgubila. Gre za to, da pripravljam različne vsebine za otroke/mlade, pa me zanima, ali je smiselno vključit teme o tovrstnih igrah in z njimi govoriti/jih vprašat o tem ali ne. Tabuji pa to

dr.Akula ::

Ja otroci tudi igrajo take igre, ne glede na to kaj piše na škatli ;)
Pomojem sem bil star približno 12, ko je izšel Vice city in takrat sem naredil vse da sem jo lahko igral. Niso mi pa bile tovrstne igre nikoli tabu.

Še boljši primer je recimo Call of duty (izide vsako leto, novembra), posebej pri ameriških otrocih. Sicer je igra prav tako označena z M, ampak večina jo kupi ob izidu ali jo dobijo od staršev za božič.
ni podatka

nezza ::

Najlepše hvala za pomoč

Tr0n ::

nezza je izjavil:

rahlo off topic vpršanje, ampak vseeno, ker informacijo potrebujem za službo
a to video igro igrajo tudi otroci, denimo 12 letniki, ali samo nad 18 let
hvala:)

Igrajo ze, ampak ne bi smeli. Igra vsebuje precej nasilja, rasizma, preklinjanja, uporabo drog pa se kaj, in na splosno ni ravno primerna za otroke. :)

fireX88 ::

jaz mislim, da naj ima igra še toliko nasilja, drog, preklinjanja,..., in če ima otrok dobro vzgojo doma ne bo bil nasilen/drogeraš/ali pa si samo žile rezal. Sicer o temu se bi dalo debatirati, ampak to je druga tema.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

opeter ::

Jaz sem recimo interaktivni sex v živo prvič videl ravno v enem od GTA delov (mogoče San Andreas?) ko je znanec igral v študentskem domu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ahac ::

rdecaluc je izjavil:

Rated M

ESRB je ameriški, v Evropi imamo PEGI:
http://www.pegi.info/en/index/global_id...
in GTA5 je 18+.
The content of this game is suitable for persons aged 18 years and over only.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

FlyingBee ::

eh, potem naj na nekatere stvari na interentu dajo 98+

hojnikb ::

FlyingBee je izjavil:

eh, potem naj na nekatere stvari na interentu dajo 98+

hahahahha a bi rad da te ljudi kap zadane :))
#brezpodpisa

Tero ::

Kupi kdo komplet ps3 star dva meseca + gta4 + gta5 ?
Prodam poceni...
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

hojnikb ::

so soon ?
#brezpodpisa

[D]emon ::

To, da ma igra oznako 18+ v praksi pomeni priblizno toliko kot prdec pod vodo. Starsev itak ne briga, oni kupijo spil zato, da mulc neha tezit. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

b1on1cman ::

Sicer itak že vsak ve, da gre za odličn špil, ampak tuki si lako preberete prvi slovenski review

http://tehsajt.wordpress.com/2013/09/17...

Velki ::

Pa saj niste normalni no, ja ne boste priporočali gta 5 otrokom starim 12 let! Otroci imajo že dovolj bogat zaklad grdih besed in dejanj ko se zgledujejo po starejših otrocih, ni treba teh dveh stvari postavit še na višjo raven.

b1on1cman ::

Se strinjam, samo dejstvo je da se ga bodo preko takšnih ali drugačnih kanalov tako ali tako dokopali. Otrokom ga priporočil res ne bi, ampak zgolj zato, ker še ne razumejo, da je vse skupaj le satira in ne spodbujanje k nasilju in preklinjanju.

Gogyto ::

Kot je nekdo že napisal - če se otroku zadevo razloži z določeno mero zdrave pameti in potrpežljivosti, se da 'požreti' tudi to, da ga igrajo. Moja tamala je zdaj stara deset let in ko sem nabijal GTA 4 in RDR, je par let nazaj parkrat prišla zraven in gledala fotra, kako 'se usede v najbližji avto, strelja na mimoidoče, z lasom vleče kavboja....' . Ker sem ji lepo razložil, da je to zgolj igra in neke vrste kritika današnjemu svetu, nimava problemov niti danes, ko je toliko starejša. Se pa usede zraven manjkrat, ker ji taki špili (še) ne dogajajo... Ravno tako je LOTR gledala pri svojih šestih letih in ni imela težav z orki in ostalimi bad guyi....;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

FlyingBee ::

hojnikb je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

eh, potem naj na nekatere stvari na interentu dajo 98+

hahahahha a bi rad da te ljudi kap zadane :))


ne ravno to, ampak tem že več ne more kaj dosti škodit

--MiRaLdInJo ::

Dobil GTA V.

Kako naj sedaj naloži igro, da bo čimlepše delovala?

DVD1 in DVD2 na xbox HDD in potem igram z DVD2 v xboxu? Ali ga kar kopiram na zunanji HDD?

PINki ::

Mogoče ti piše v škatli med listi?

oo7 ::

Ko igro shraniš ti pišejo procenti a to so procenti za glavno zgodbo? Se mi zdi, da gredo nekam hitro gor. Zdaj sem pri tistem, ki je na vozičku in je že 8%

Pa v nastavitvam sem videl, da imam polno enih stvari na off Cycling in podobne stvari. Če bo na off se pravi, da ne bom mogel kolesarit?

Good Guy ::

obrnu špil..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Sandi1987 ()

razersky ::

tok hitr? :)
Podpis.

WallSreet ::

Good Guy je izjavil:

obrnu špil..



Če si ga res potem je to živa bedarija. Pri tebi sploh ni bilo to, da bi med igro vžuval ampak da jo čim prej obrneš. Škoda 70€ ki si jih vrgel za 2 dni špila...
««
17 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188607 (2011) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820780 (2174) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564885 (20814) legice

Več podobnih tem