» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
6 / 48
»»

Janac ::

Zakj nis meni prodal ? 8-O

drugač pa mislim da bo za medium zihr dovolj !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Unknown_001 ::

Dejansko zdj čakam na nove 8xxx radeone pa 7xx GTX-e, da bom mu res Top šit grafiko :D

Po možnosti bom pol še eno i7 nabavil- iwy seveda ker je isti socket ko na zdjšnji plati, pa bo.:D

Zgodovina sprememb…

Nemixxx ::

Zahteve bodo podobne kot za štirico saj vidite po grafiki da je precej podobna. Engine bo isti ampak bo tokrat lepše portana na pc , ker pri IV je bilo katastrofalno.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Unknown_001 ::

Če bo lepše portana na PC, bo pol tudi bolje delala na istem hardware-u ko štirica, domnevam iz tega, kar si napisal.

Nemixxx ::

Točno tako :D No , naj bi bilo tako :P
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Unknown_001 ::

Oh, se že veselim :D

Samo, če bo pa špil na koncu za en kurc, pol ga pa tudi grafika ne opraviči. (ciljam na gameplay) So pa predolgo skupaj pacal, da bi si kaj takega privoščili.

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Tero je izjavil:

Rabljenega nebi kupoval ker nočem met modanega oziroma "odklenjenega". To pa pri rabljenem nikoli neveš kakšen je.

Hah, verjemi da bo vsak povedal če je odklenjen ker ga bo zato tudi za več prodal...

Unknown_001 ::

Škoda, da ne naredijo še kakšen GTA, ko Vice City-tega sem pa največ preigraval, ko sem bil nekje drugi, tretji razred in še mal kasnej po San Andreas-u. Storyline iz 80-ih, okoliš, muzika, živahnost časa dogajanja to je tisto, kar me je pritegnilo. Čar vsega pa je, da ni teh Hi Tech gadgetov, ki preveč po filmsko orientirajo dogajanje in polahkotijo stvari, do te mere, da ti recimo z primer: ni treba več pretirano merit z bazuko na helikopter, pa ga zadaneš, ker je vse automatic guided.

Zgodovina sprememb…

tx-z ::

Upam da bo 5ka bl rabla grafično kokr procesor, za razliko od šterke; čne bom mogu nou komp kupt :D
tx-z

Skyman ::

In zakaj vsi nekaj govorite o nekih zahtevah za gta V ce je samo uradno najavljen za XBOX 360 pa PS3?

krispe ::

Kaj to pomeni, da igre sploh za PC nebo al kaj?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

tx-z ::

Ma 100% bo tut za PC, sej majo najbrž kej pameti u glavi :)
tx-z

Bolf3nk ::

če imajo kaj pameti v glavi? lol

gladko se jim jebe za tiste 3 komade, kaj prodajo za PC..99% je itak gusarjev.

Skyman ::

tx-z je izjavil:

Ma 100% bo tut za PC, sej majo najbrž kej pameti u glavi :)

Ma kaj govoris bedarije! Malo poglej da Rockstar Games ni vseh naslovov izdal za PC.. Sicer jz osebno upam da izide za PC tako kot vsi deli do sedaj dokler pa ni nobenega govorjenja o PC verzijah pa ni nobena stvar 100% tako kot ti praviš.

Lonsarg ::

No, GTA5 bo zadosti popularen, da si valda ne bojo odrezali miljonske pogače in bojo ENKRAT naredili tudi za PC. Preveč se jim pa ne bo mudilo, ker je lažje prodajat za konzole, ko ni brezplačne piratske alternative za PC.

miraldi ::

M-XXXX je izjavil:

Tero je izjavil:

Rabljenega nebi kupoval ker nočem met modanega oziroma "odklenjenega". To pa pri rabljenem nikoli neveš kakšen je.

Hah, verjemi da bo vsak povedal če je odklenjen ker ga bo zato tudi za več prodal...


Saj jaz bi si tud nabavu X-Box/PS3 tud rabljenega sam, ko nikoli neveš kaj dobiš..
Poleg tega je na bolhi cel kup tega in sploh nevem kaj naj gledam cene so pa od drobiža do par stotakov.
Mi lahko kdo, da kakšen link z ugodno konzolo? Novi pa vidim, da so od 140Eur dalje.

Drugače pa tudi jaz mislim, da bo GTA V prišel za PCje samo vprašanje kdaj. Mislim, da najprej do konca leta..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Nemixxx ::

Za pc bo 100%. In stavim ,da kar hiro za konzolam ,če ne celo kar skupaj z konzolinim izidom.. Prijavljen sem na različne strani o novica gta V in zadne čase se skos sušlja o pc verziji.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Venum ::

miraldi je izjavil:

Ma je**š ta Rocstars. Niso sposobni po toliko letih zraven še za PC verzijo izdat.
Nakonc bojo konec leta 2013 izdali eno slabo optimatizirano skropucalo od igre kakršen je GTA IV, ki po vseh teh letih ga še vedno nisem igral z čisto popravljenimi izginjajočimi teksturami.
Tako da tak sekret od igre naj kar obdržijo, če mislijo to nardit.


/zaprej browser in igrš igrat kak shitty nfs.

Bravo!

bdoxx ::

Unknown_001 je izjavil:

Kok mislte, da bi lahko iz svojega sistema izstisnil grafičnega džusa, ki ga bo imel ta špil?
konf: i5 2500k
MSI GTX560ti oc na 950Mhz
8Gb 1600Mhz rama
(Ostalo tak al tak ni pomembno)

ma to še bo par let laufalo :) naviješ na 4.5ghz, pa kupi grafo ko jo boš za 300€ pa bo.

ahac ::

Unknown_001 je izjavil:

Škoda, da ne naredijo še kakšen GTA, ko Vice City-tega sem pa največ preigraval, ko sem bil nekje drugi, tretji razred in še mal kasnej po San Andreas-u. Storyline iz 80-ih, okoliš, muzika, živahnost časa dogajanja to je tisto, kar me je pritegnilo. Čar vsega pa je, da ni teh Hi Tech gadgetov, ki preveč po filmsko orientirajo dogajanje in polahkotijo stvari, do te mere, da ti recimo z primer: ni treba več pretirano merit z bazuko na helikopter, pa ga zadaneš, ker je vse automatic guided.


Si igral Saints Row? Tam sicer imaš bazuko, ki avtomatsko zadane helikopter, ampak vzdušje, glasba, itd. se pa meni zdi velik bolj fun kot v GTA (ful manj resno se jemlje).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

miraldi ::

Venum je izjavil:

miraldi je izjavil:

Ma je**š ta Rocstars. Niso sposobni po toliko letih zraven še za PC verzijo izdat.
Nakonc bojo konec leta 2013 izdali eno slabo optimatizirano skropucalo od igre kakršen je GTA IV, ki po vseh teh letih ga še vedno nisem igral z čisto popravljenimi izginjajočimi teksturami.
Tako da tak sekret od igre naj kar obdržijo, če mislijo to nardit.


/zaprej browser in igrš igrat kak shitty nfs.

Bravo!


Nfs je pa res drek od igre!
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Unknown_001 ::

ahac je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Škoda, da ne naredijo še kakšen GTA, ko Vice City-tega sem pa največ preigraval, ko sem bil nekje drugi, tretji razred in še mal kasnej po San Andreas-u. Storyline iz 80-ih, okoliš, muzika, živahnost časa dogajanja to je tisto, kar me je pritegnilo. Čar vsega pa je, da ni teh Hi Tech gadgetov, ki preveč po filmsko orientirajo dogajanje in polahkotijo stvari, do te mere, da ti recimo z primer: ni treba več pretirano merit z bazuko na helikopter, pa ga zadaneš, ker je vse automatic guided.


Si igral Saints Row? Tam sicer imaš bazuko, ki avtomatsko zadane helikopter, ampak vzdušje, glasba, itd. se pa meni zdi velik bolj fun kot v GTA (ful manj resno se jemlje).


Seveda sem, in to tega tazadnjega, Saints Row the third. Mi je bil grafično kr všečen, vendar je preveč tistega Super crime hero pompa in blišča za moje pojme, pa prelahkek je bil. Na koncu mi je pa itak totalno doku***** ker sem bil že na nivoju boga (nesmrten dobesedno) in je ratalo bedno. Preveč kao nekih "zakon" in za moje pojme bolnih stvari. (primer: rožnat pendrek v obliki penisa ????!!!! 8-O)

Janac ::

nofaith ::

uuuu pa jim je le neki ušlo
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Oktan ::

dober fake

m0f0x ::

Samo tipkovnico in mizo pogledaš in veš, da je fake :) Ne vem kaj ma folk od tega.

Janac ::

Po cem ste tako preicani da je fake?

FlyingBee ::

ker ima en na zjahani mizi in obrabljeni tipkovnici že kar retail ovitek in DVD PS3 verzije GTA 5, ki še nima niti 2 trailerja

m0f0x ::

Janac je izjavil:

Po cem ste tako preicani da je fake?


Prej se bi našla kaka novica o leaked verziji ali pa video na YouTube, kot pa ta "home made" verzija.

miraldi ::

FlyingBee je izjavil:

ker ima en na zjahani mizi in obrabljeni tipkovnici že kar retail ovitek in DVD PS3 verzije GTA 5, ki še nima niti 2 trailerja


Pa 100% je fejk. Drugi trailer je pa zunaj že 2 meseca..

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Oktan ::

prestavljen na 17.9.2013 joooj kdaj bo šele za pc potem?!

http://www.rockstargames.com/newswire/a...

Robi :P ::

Oktan je izjavil:

prestavljen na 17.9.2013 joooj kdaj bo šele za pc potem?!

http://www.rockstargames.com/newswire/a...

17.9.2014 :))

Unknown_001 ::

Mislim, da ko bo res izšla, jo bomo lahk že na integrirani grafiki poganjal in bo za tist čas ena tistih, ki jih bomo med kafe pavzami špiljali.

Rockstar* SCREW YOU pa predolgo že mencate s tem sranjem!!!!!!!!!!

Nemixxx ::

Zgleda da bodo počakali na nove generacije konzol
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

miraldi ::

Nemixxx je izjavil:

Zgleda da bodo počakali na nove generacije konzol


+1

Jaz tud tako mislim.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Robi :P ::

Nemixxx je izjavil:

Zgleda da bodo počakali na nove generacije konzol

in grafičnih kartic+CPU-jev

dr.Akula ::

Nemixxx je izjavil:

Zgleda da bodo počakali na nove generacije konzol

Zelo, zelo verjetno ne, ker je ravno pred tedni eden od Rockstarja izjavil, da sedaj že tako poznajo obe konzoli in kodiranje zanje, da iz njiju lahko iztisnejo veliko več kot so pri 4ki. Ravno zaradi tega hočejo 5ko narediti še za sedajšnjo generacijo.
ni podatka

Lonsarg ::

Če bi 5.ko naredili za nove generacije konzol, potem niti slučajno ne bi zadeva prišla že septembra... Drugo je, če bi jo portali gor, ampak to je brez veze, treba od nule spisat za novo konzolo, kar pomeni da bi morali oni to že 5 let nazaj razmišljati o tem. Sploh pa oni mislijo igro na veliko prodajat, nove konzole pa bodo na veliko v rokah ljudi šele 2014.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Lonsarg je izjavil:

Če bi 5.ko naredili za nove generacije konzol, potem niti slučajno ne bi zadeva prišla že septembra... Drugo je, če bi jo portali gor, ampak to je brez veze, treba od nule spisat za novo konzolo, kar pomeni da bi morali oni to že 5 let nazaj razmišljati o tem. Sploh pa oni mislijo igro na veliko prodajat, nove konzole pa bodo na veliko v rokah ljudi šele 2014.



Jaz tudi tako mislim.
Pa tudi veliko ljudi je že naročilo igro za PS3 potem bo pa kar za PS4 nevrjamem:|razen če se bo dalo igrati na obeh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

tx-z ::

Mi optimisti smo pa upal da bo že lani maja izšla :S :D
tx-z

Luka321 ::

AMD Athlon(tm) II X2 260 Processor
3.2 GHz
2 gb ram
grafična kartica AMD Radeon HD 6500 Series

Mislite, da bo delal? Vem, da 2 gb fejst mal sam vseeno uprašam?

Unknown_001 ::

Nwm. Grafična bolj švoh deluje, proc je še kr, za ram sem pa skeptičen, ker bi ga znalo zmanjkat hitro. Domnevam, da imaš Win XP. Možno, da bo delalo, ampak na low pa nekje 1280x720 ločljivost.

Luka321 ::

Unknown_001 je izjavil:

Nwm. Grafična bolj švoh deluje, proc je še kr, za ram sem pa skeptičen, ker bi ga znalo zmanjkat hitro. Domnevam, da imaš Win XP. Možno, da bo delalo, ampak na low pa nekje 1280x720 ločljivost.


Ne imam windows 7

Unknown_001 ::

Jah, pol pa res težko, da bo delalo. Win 7 ti ob običajnem delovanju požre 1,7GB ram-a čudi me, da ti normalno dela.

Lonsarg ::

RAM bo že nekak. Če bo GTA zahteval recimo okoli 1GB rama, bo pač windows dal toliko RAMa, če mu bo drugje zmanjkalo, bo pa windows sistem offloadal v pagefile. Kar pomeni, da bo trajo lahko zelo doglo, da prideš nazaj v windows, ter zelo dolgi loading časi. Ne bo pa nič vplivalo na samo igro, kadar ni loadingov.

Veliko bolj zna biti grafika problem, a veš tudi katero točno imaš in ne samo katero serijo(6500 Series)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Luka321 ::

Ne to pa nevem kero serijo. Zakaj te čudi raptor? računalnik dela čist ok in tud kaka fifa 13 in nba2k13 mi delata na najboljši grafiki. Drgač sem pa šel preverit neki na stran can you run it pa mi je napisal, da mam 2.1 gb rama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Luka321 ()

FlyingBee ::

zakaj mi vedno pokaže kot da nisem prebral te teme, pod rdečo črto v Moje teme

Luka321 ::

Lonsarg je izjavil:

RAM bo že nekak. Če bo GTA zahteval recimo okoli 1GB rama, bo pač windows dal toliko RAMa, če mu bo drugje zmanjkalo, bo pa windows sistem offloadal v pagefile. Kar pomeni, da bo trajo lahko zelo doglo, da prideš nazaj v windows, ter zelo dolgi loading časi. Ne bo pa nič vplivalo na samo igro, kadar ni loadingov.

Veliko bolj zna biti grafika problem, a veš tudi katero točno imaš in ne samo katero serijo(6500 Series)?

Nekaj dni nazaj sem inštakiral igrico sleeping dogs in mi je vse lepo delal drug dan, ko sem pa prišel na računalnik mi je pa vse štekal dolgi loading časi kot si rekl za gta v. Igrico sem zbrisal zdaj je malo bolše ampak npr. zdaj ko grem igrat gta iv mi pa zlo dolg traja, da pridem v igro nalaga se fejst dolgo. Prej s tem nisem imel problemov ko si niem inštaliral sleeping dogsa in se mi je vse hitro nalagalo mi lahko kdo pomaga kaj naj naredim??????

Nemixxx ::










|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

FlyingBee ::

matr, spet bom zapravljal za HW

še battlefield 4 prej, ki ima še boljšo grafiko
««
6 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188187 (1591) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820739 (2133) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564700 (20629) legice

Več podobnih tem