» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
38 / 48
»»

Dua'L ::

Še komu po zadnjem updejtu igra ne dela tako tekoče kot prej?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

gusto ::

Dua'L je izjavil:

Še komu po zadnjem updejtu igra ne dela tako tekoče kot prej?

Mogoče bom vsekal čisto mimo, ampak tudi pri meni je po enem updejtu delalo manj tekoče, ker je updejt sam prestavil nastavitve iz high na very high. Sem dal nazaj na high in vse je bilo ok.:D

chucki ::

m0f0x je izjavil:

chucki je izjavil:

Je mogoče misijo ponoviti, da bi jo recimo naredil z gold medal?


Ja, greš pod menu, game, missions - nekako tako, pišem na pamet.

Tam je seznam misij in s katero odliko si naredil misijo. Ob strani še ti piše podrobneje, kaj vse bi moral narediti, da dobiš gold.


Pa si siguren, da ti potem vse ostale misije ne podere in moraš znova? Če greš ponovno recimo 10 misij nazaj...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Sssaga ::

Danes je prišel nov update ven, no včeraj, če smo natančni, ki pripomore k boljšemu CPU performansu. Vsaj na mojem i7 vidim napredek, pri PII pa moram še primerjat v split-screen-u, saj sem posnel test že pred dnevi. Zanimivo je, ker v log-u nič ne piše o tem oz. vsaj nisem zasledil tega.

Špil je ubitačina. Lahko rečem samo k-k-k-kapo dol.

CellarDoor ::

A i7 ima probleme, da je patch celo nekaj učinka

Crossfire ::

Verjetno zoptimiziran usage po vseh nitih...

Sssaga ::

i7 vs Phenom II

https://slo-tech.com/forum/t465081/p477...

4Ghz vs 4Ghz raje nisem šel primerjat ^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

lonewolf_ ::

A še komu ne nalaga textur, če se hitro vozi ? Ugotovil sem, da se mi dogaja samo, kadar se mi GPU ne uporablja več kot do 75%. Zadnjič sem zagnal igerco pa je bil GPU usage med 90 in 99% pa je delalo na very high vse gladko... Ampak 90% časa ne pride uporaba grafičnega jedra nad 70% sploh... Pa ne mi kvasit, da je cpu prešvoh, ker potem tudi tisto včasih ne bi gladko delalo. V ozadju ni nič motečega, driveri na novo gor...

Že kaj sluha o novih amd driverjih ?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

AapocalypseE ::



This shows the deficiency in the Radeon R9 280X (original GCN architecture version) performance. It is a lot slower than every other video card based on newer architectures, even the R9 285. The R9 285 (Tonga) GPU is 26% faster than the R9 280X (HD 7970) GPU. The newer updates to the architecture on the R9 285 help a lot in this game.

The Radeon R9 285 and GTX 960 are about the same in performance at equal settings. The GTX 780 is still faster, especially when grass is turned down, it seems grass is a burden for that GPU. However, even on "Normal" grass the average framerate between the GTX 960 and GTX 780 is still only 10 FPS apart.


Zanimivo koliko je razlike med 280x in 285.

Dua'L ::

Kok mate MSAA ? Js če dam na 8x mi kr pade na 40 fps :)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

chucki ::

2x
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

Men je pa mini map izginil in ne vem kje se nastavi?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

T-Majo ::

lonewolf_ je izjavil:

A še komu ne nalaga textur, če se hitro vozi ? Ugotovil sem, da se mi dogaja samo, kadar se mi GPU ne uporablja več kot do 75%. Zadnjič sem zagnal igerco pa je bil GPU usage med 90 in 99% pa je delalo na very high vse gladko... Ampak 90% časa ne pride uporaba grafičnega jedra nad 70% sploh... Pa ne mi kvasit, da je cpu prešvoh, ker potem tudi tisto včasih ne bi gladko delalo. V ozadju ni nič motečega, driveri na novo gor...

Že kaj sluha o novih amd driverjih ?


Meni to enako počne na G3220 Pentiumu @3ghz, 8GB, HD7790 1GB.

Imam II. update, a novejši kaj pomagajo?

CellarDoor ::

T-Majo, a je veliko zatikanja na Pentiumu g3220? Zdaj, če zanemariš nenalaganje tekstur in seveda zna biti 7790 1gb problem, ampak če daš na 720p recimo, se zatika in na kakšnih nastavitvah se začne?

T-Majo ::

Imam na FullHD in DX10. Shadow low, v-sync off, anti AA off. Indikator RAM-a grafika kaže poln.
Zatikanja med igro ni, samo teksture ne nalaga pri hitri vožnji.

lonewolf_ ::

Čisto odvisno kako se mu je! Meni se včasih zatika kot noro in ni textur pa ne pomaga nič manjšat, znova zaženem komp pa grem v igro in dela very high - ultra 40-60 fps gladko, tudi texture. Potem pa (verjetno alt tab kriv) naenkrat neha pa moram dati Half VSync (30fps) da dela normalno.
Je pa zanimivo, da ko gpu ni nad 90% usage je cpu 100%... ko pa je gpu usage takšen, kot bi moral bit (maksimalen) pa pade cpu usage med 80 in 100%. Jaz sem skoraj ziher, da je to napaka gonilnikov ali pa tudi win 8. Bi moral sprobat na win7 ampak se mi ne da oz nimam časa...
Gledam preko msi afterburnerja in rivatuner statistics. Procesor je pod 50°C, grafična pa tudi okoli 45°C. Temperatura definitivno ni problem.

AapocalypseE je izjavil:



This shows the deficiency in the Radeon R9 280X (original GCN architecture version) performance. It is a lot slower than every other video card based on newer architectures, even the R9 285. The R9 285 (Tonga) GPU is 26% faster than the R9 280X (HD 7970) GPU. The newer updates to the architecture on the R9 285 help a lot in this game.

The Radeon R9 285 and GTX 960 are about the same in performance at equal settings. The GTX 780 is still faster, especially when grass is turned down, it seems grass is a burden for that GPU. However, even on "Normal" grass the average framerate between the GTX 960 and GTX 780 is still only 10 FPS apart.


Zanimivo koliko je razlike med 280x in 285.


Saj hvalabogu, da je razlika, če pa je novejša arhitektura.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

> Saj hvalabogu, da je razlika, če pa je novejša arhitektura.

No ja, stvar spet ni toliko "novejša" da bi bil tak boost. Afterall je samo potweakan tahiti core.

Tole smrdi po zanič driverjih. Nemore bit tak performance drop, če je 280X superiorna v vsakem pogledu.
#brezpodpisa

Dua'L ::

bi tole znalo kaj pomagati mogoče?

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

gddr85 ::

285 je razen "novejše" arhitekture v bistvu r9 280 z 256bit 2gb rama

PredatorX ::

hojnikb je izjavil:

> Saj hvalabogu, da je razlika, če pa je novejša arhitektura.

No ja, stvar spet ni toliko "novejša" da bi bil tak boost. Afterall je samo potweakan tahiti core.

Tole smrdi po zanič driverjih. Nemore bit tak performance drop, če je 280X superiorna v vsakem pogledu.



jap, zanič driverji.

AapocalypseE ::

Tukaj pa je tako kot mora bit, tako da nevem kaj so čarali pri onemu reviewu.

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Mogoče kdo ve, kje najti to zadevo v igri ali pa na netu?

AngelOfDeath ::

Igra še ima polno bugov in kljub temu da izdajo popravek na 2 dni nekako ne dohajajo vseh.
edit: Slovnica

lonewolf_ ::

Mene samo še gpu utilizacija moti... zaradi tega verjetno tudi texture zabavajo. Če zapolnim 2gb vrama imam konstantnih 50fps average zdaj ko sem sformatiral in na novo naložil driverje in vse skupaj. Drugače pa kapo dol glede grafike in same igralnosti.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

AngelOfDeath ::

Ta igra deluje tako svetovno da sem pravkar zgubil 300k ingame denarja. Ker so se jim serverji med igranjem sesuli.

Bom kar off dokler mi ga ne nakazejo nazaj.
edit: Slovnica

Veron ::

Meni tudi dost pogosto crasha :/ mam pa 280X 3GB in večinoma na very high (brez msaa, ker ustvari artefakte spodaj levo) in brez dodatnih opcij. Dela pa konstantno nekje 60fps

BorutO ::

Kaj se sekirata za teh 300k ... meni so avto, ki je vreden skoraj 600k zamenjali za avto, ki je vreden 9000, ko ga prodaš, pol pa ga še prodati ne morem, ker je predrag, ker če ga hočem prodati, še vedno stane 360k. Kar nekaj ...

dj_uro ::

je še kdo opazil padec fpsjev za okoli 10 frameov po današnjem/včerajšnjem updateu?
prej sem imel konstantno nekje 45 fps, zdaj pa tudi pade na 31...
vw-klub.si

chucki ::

Meni še ni nikoli crashalo, sem pa tudi imel artefakte spodaj desno, dokler nisem določene nastavitve dal iz very high na high. r9 280x...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Veron ::

Pa ravno PostFX zgleda dosti lepše, če je na Very High. Vem, da zginejo aftefakti, če daš PostFX na High.

Video: Youtube 376s

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

Bevcan ::

Mam kakšno šanso da bi mi igra vsaj približno delala na:
Phenom II 955 3,2GHz
GeForce GTX 460 1GB
8GB ram

Hvala
Govoril sem.

Veron ::

Youtube posnetki kažejo, da lahko igra povsem normalno dela na takih spec. "Sposodi" si jo prvo, če bo delala vredu na tvojem kompu, si jo kupi. Simpl :)

lonewolf_ ::

Bevcan je izjavil:

Mam kakšno šanso da bi mi igra vsaj približno delala na:
Phenom II 955 3,2GHz
GeForce GTX 460 1GB
8GB ram

Hvala


Seveda, verjetno pač vse na normal.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Bevcan ::

Hvala za idejo z youtubom. Kljub temu da najdeš na youtubu res vse. Naprimer kako razstaviti desna vrata seat toleda :), precejkrat pozabim da bi pogledal tam. Na 720p bo zadeva očitno čisto solidno delala.
Govoril sem.

Shegevara ::

Če smo ravno že pri low specsih, lohk potrdim, da mi dela kar brez problema

i5 3450
4gb ram
ATi 260x 2gb
...
na 1080p in low-medium nastavitvah.

Brez zatikanj tudi v aktivnih primerih, kot so letenje in eksplozije. Ene parkrat sem sicer zaznal skoraj neopazno zatikanje slike med avtomobilsko vožnjo po mestu v času somraka (med dnevom in nočjo) drugače sem pa res zadovoljen in zelo presenečen da mi igra lavfa tako lepo, ker sem se bal, da bojo problemi, ker imajo ostali z dosti boljšimi PCji težave včasih.
edit: pomoje me rešuje tale še kar vredu procesor.

Zgodovina sprememb…

Truga ::

PredatorX je izjavil:

hojnikb je izjavil:

> Saj hvalabogu, da je razlika, če pa je novejša arhitektura.

No ja, stvar spet ni toliko "novejša" da bi bil tak boost. Afterall je samo potweakan tahiti core.

Tole smrdi po zanič driverjih. Nemore bit tak performance drop, če je 280X superiorna v vsakem pogledu.



jap, zanič driverji.


V resnici je igra zanic, ne driverji. Preberi tale post:
http://www.gamedev.net/topic/666419-wha...

Dua'L ::

Pa vedno, ko grem v main menu začne neki trokirat tisti zemljevid ko začnem premikat z miško se tak premika k pijanc plota :) Se še komu isto dogaja?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Veron ::

Maš verjetno vklopljen MSAA? :)

Dua'L ::

FXAA.MSAA sem izklopil isto.-
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Veron ::

Meni se je to dogajalo, ko sem imel vklopljen MSAA. Takoj ko izklopim, dela vredu.

Nemixxx ::

Jaz sem sedaj isto opazil da mi po zadnjem patchu na nekaterih mesti dobesedno šteka z istimi nastavitvami kot prej oz. celo nižjimi sedaj imam grass detail na high da ni takšnega laga če se peljem po travniku
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

ABX ::

Je kdo tukaj ki bi naredil kak heist v gta online?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

BigBunny ::

dodaj: Painkiller94, pa bomo

SumTingWong ::

RSC : Zakelinho. Trenutno končal šele dva heista, rank 20.

ABX ::

Jaz sem komaj začel, tako da ..... :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

SumTingWong ::

9h Franklin, 9h Michael 7h30min Trevor. Po dobrih 25ih urah igranja končal main story. Awesome one. Pri 68% se je meni končala zgodba. Zdaj pa še 40 hobbies, 10 strangers, 12 miscellaneous to do.

Kaj ste vi izbrali pri "Finale"? Pa da ne bo spoil : A, B or C?

hrustus ::

Izbral C in se lepo odvije zgodba. končal pri 79,8%
Asus sabertooth 990fx r2.0,Amd fx 8350 @4.5ghz,sapphire pulse 5600xt,
ripjaws 16 gb, Samsung evo 500 gb, antec 920 h2o,coller master v 850, zalman z9+

lonewolf_ ::

GaryLee_53 za online, kak heist :)
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

PredatorX ::

Shegevara je izjavil:

Če smo ravno že pri low specsih, lohk potrdim, da mi dela kar brez problema

i5 3450
4gb ram
ATi 260x 2gb
...
na 1080p in low-medium nastavitvah.

Brez zatikanj tudi v aktivnih primerih, kot so letenje in eksplozije. Ene parkrat sem sicer zaznal skoraj neopazno zatikanje slike med avtomobilsko vožnjo po mestu v času somraka (med dnevom in nočjo) drugače sem pa res zadovoljen in zelo presenečen da mi igra lavfa tako lepo, ker sem se bal, da bojo problemi, ker imajo ostali z dosti boljšimi PCji težave včasih.
edit: pomoje me rešuje tale še kar vredu procesor.


največje probleme ti dela samo 4Gb rama.

R7 260X mora z lahkoto poganjat ta špil na high 1080P 40-60 FPS-jev.

Zgodovina sprememb…

ABX ::

Sem šel prvi heist z bratrancem.

Če koga zanima naj me PM in se bomo dobili kak večer na Skypu, ker in-game organizacija je nemogoča. Ob pivi in kaki neumni debati. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()
««
38 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188162 (1566) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820732 (2126) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564695 (20624) legice

Več podobnih tem