» »

Problemi z gonilniki za garafično kartico

Problemi z gonilniki za garafično kartico

Atl33T ::

Pozdravljeni!
Upam da mi boste lahko pomagali ali pa dali kakšen nasvet. Problem je takle da sem posnel nove gonilnike za grafično kartico 460GTX iz uradne strani Nvdia. Zadnic sem posnel nove gonilnike za to grafično kartico vendar mi je cež nekaj časa pokazalo črni ekran nato se mi je na novo prizgal in uspodaj je napisalo prislo je do napake in da so se gonilniki obnovil. Bilo je nekaj čsa vredu danes se mi je isto zgodil nato sem posnel danes se novejse gonilnike in mi je spet isto naredil... Ce mi lahko kdo pove kaj je narobe bi ga prosil ker se mi vse skup nekam cudno zdi ker prej nisem imel problemov s tem... Se vam zahvaljujem vnaprej za odgovore.
Lep pozdrav!

d4vid ::

Imam vprašanje povezano z gonilniki, pa da ne odpiram nove teme. V laptopu imam ATI RadeonHD 4350 s 512MB rama, in ko nameščam driverje, mi namesti le tisti Intall Manager, potem pa ne gre naprej. Kaj je težava? OS je Windows 7 Ultimate 64bit (dobil od frenda CD, ma pač firmo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

Atl33T ::

d4vid je izjavil:

Imam podobno vprašanje, pa da ne odpiram nove teme. V laptopu imam ATI RadeonHD 4350 s 512MB rama, in ko nameščam driverje, mi namesti le tisti Intall Manager, potem pa ne gre naprej. Kaj je težava? OS je Windows 7 Ultimate 64bit (dobil od frenda CD, ma pač firmo :))

A pol pravis da je problem v windowsih al kaj?

d4vid ::

Zakaj pa v Windowsih?

xxurban ::

men je to na Prejšnji nvidii delal, ko sm hotu snemat screen capture.

DeeCoy ::

d4vid je izjavil:

Imam vprašanje povezano z gonilniki, pa da ne odpiram nove teme. V laptopu imam ATI RadeonHD 4350 s 512MB rama, in ko nameščam driverje, mi namesti le tisti Intall Manager, potem pa ne gre naprej. Kaj je težava? OS je Windows 7 Ultimate 64bit (dobil od frenda CD, ma pač firmo :))


Napiše kako napako karkoli? Imaš gor framework ipd.?

Atl33T ::

d4vid je izjavil:

Zakaj pa v Windowsih?

Narobe sem prebral... Ja nevem v cem je problem a ves sej zato pa sprasujem... ko mi na zivce... pa ful mam prej gonilnike graficne gor stare pa dela normalno koker sn pa posnel gor nove mi pa to dela :(

DeeCoy ::

pa uporabljaj stare.

d4vid ::

Sam pridem do tistega okvirčka, kjer napiše INSTALL in UNISTALL in kliknem INSTALL in nato ne pokaže več nič. Pridem do tega:



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
292051 (1642) GummyBear
»

Razmerje zmogljivosti med GPU in CPU

Oddelek: Strojna oprema
423537 (2977) WarpedGone
»

ATI Radeon HD 5970 (5870X2) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1228642 (3412) Janac
»

Graficna Kartica ?

Oddelek: Kaj kupiti
412776 (2090) darkwader
»

ATI pridobiva tudi pri delovnih postajah

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
133202 (2474) drola

Več podobnih tem