» »

iOS 5 upgrade iphona

iOS 5 upgrade iphona

Gandalfar ::

mikic007 ::

Da ne odpiram nove teme, ceprav nimam tezave z aktivacijo, temvec z ugrejdom samim.

Torej, ko hocem upgrejdat zacne in v nedogled shranjuje file, procesor je popolnoma obremenjen in to lahko traja vec ur, seveda brez kakrsnekoli uspesnosti. Poskusil sem ze vse skupaj ugasniti in jovo na novo, pa seveda nic. Je pa toliko trotlziher vse skupaj, da res nimam ideje, kaj naj sploh pocnem sedaj, ko nekaj ne stima, kot bi moralo.

Telefon je drugace vse normalno kupljen, normalen sim, karkoli, moralo bi delati. Z googlanjem sem prisel do tega, da nisem edini s tako tezavo, resitve pa nobene (razen enega, ki je priporocal izklop in ponoven vklop - neuspesno in ostalih, ki pravijo "keep trying" :-).

No, se ima kdo kako idejo, se priporocam.

Zgodovina sprememb…

XlolX ::

downgradu sem ga z itunes 10.5 + s spleta sem potegnil custumio (ios 4.3.5) iphone sem dal v DEF mode nalozil customio potem sem ga prizgal in mi je spet tezilo za aktivacijo SIM. pa sem potegnil jaillbrake od redsn0w-a ga jaillbraku in je slo +tega pa imam gevej sim
L.P.

Zgodovina sprememb…

XlolX ::

hoces upgradat na ios5 ?

pa imas itunes 10.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XlolX ()

mikic007 ::

Ja, vse na novo nalozil, se zmerom ne dela, zdaj namesto, da v nedogled kontaktira streznik, kar na hitro javi napako. Sem poskusil se z manual, pa ni bilo posebne srece.

Bo ostalo kar na starem, ne vem, ce se mi da s tem jajcem zezat...

XlolX ::

downgradaj si ga na prejsnjo verzijo pa bo mir

nekikr ::

Napiši za kakšno napako se gre. Koda napake je predvsem pomembna.

Limit-sky ::

OK, v eni drugi temi si napisal, da je kupljen pri Orange. Za aktivacijo mora biti orange-ova kartica notri in moraš imeti dosegljivo omrežje. Kar pa dvomim, da je v Sloveniji mogoče.
In če bi že prej napisal, da je Orange iPhone, bi ti verjetno že prej kdo pomagal.

Če ti pa niti v iTunes ne downloada upgrejda, ga pa lahko sam downloadaš in ga potem naložiš z shift+restore.

Drugače se pa obrni na Orange. Če pa uporabljaš gevey sim, so pa tudi problemi z ios5. Zato vsi priporočajo nakup tovarniško odklenjenega telefona, ker potem ti problemi odpadejo.

mikic007 ::

Telefon torej uporabljam v skladu s pravili v Spaniji.

Prej napake sploh ni javil, zdaj pa nekaj zatezi (moram pogledat se enkrat, ampak je v francoscini in je ne vem na pamet). Ni pa nobenih cifer, se mi zdi da samo da ne dobi streznika. Sem pa ze poskusil s shift restore, pa se je vse skupaj vrtelo v nedogled, po 2,5 urah sem rabil telefon...

Jutri bom spet doma in lahko pogledam. Hvala za pomoc.

nekikr ::

Aha, sem ti že v drugi temi ravno to napisal. Povej kodo napake pa nekako rešimo skupaj. Če drugega ne pa še vedno lahko pokličeš Apple servis. Če je kupljen v Španiji in uporabljan tam na njihovem omrežju ne bo nobenega problema.

Limit-sky ::

mikic007 je izjavil:

Telefon torej uporabljam v skladu s pravili v Spaniji.

Prej napake sploh ni javil, zdaj pa nekaj zatezi (moram pogledat se enkrat, ampak je v francoscini in je ne vem na pamet). Ni pa nobenih cifer, se mi zdi da samo da ne dobi streznika. Sem pa ze poskusil s shift restore, pa se je vse skupaj vrtelo v nedogled, po 2,5 urah sem rabil telefon...

Jutri bom spet doma in lahko pogledam. Hvala za pomoc.

Kaj se je vrtelo v nedogled? iTunes? Imaš zadnjo verzijo iTunes? Win7? Si dolpotegnil pravi IPSW? Kateri iPhone? 3G, 3GS, 4... Če se ti nekaj vrti v nedogled, ne moreš sklepati, da je kriv telefon. Več inofmracij napiši. Restoral sem že vse iPhone in vse iOSe in je vedno šlo skozi vsaj s shift-restore in z IPSW fajlom, ki sem ga sam prej dolpotegnil. Je pa vedno možnost, kot ti je omenil nekikr. Na apple supportu so zelo ustrežljivi in prijazni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Limit-sky ()

mikic007 ::

XP, zadnji itunes, IPSW za 4 gsm. Mocno dvomim, da je kriv telefon, ker dela super. Nek problem je v racunalniku, na supportu pa nisem dobil resitve, ceprav so bili ustrezljivi. Mislim, da bom imel jutri dovolj casa, da se lotim tega problema. Ce druga ne, na drugem racunalniku vsaj ne bom imel francoscine ;-).

Drugace je restore trajal v nedogled (vcasih tudi zamrznil tisti drsnik..). Pred na novo nalozenim itunesom ni javil nic, le trajalo je in nikoli nikamor prislo. Potem sem se malo poglobil, na novo nalozil tunes in od tedaj je javilo to napako s streznikom. Ko sem poskusil z ipsw je zacelo in spet trajalo pri restoru.

Jutri bom se enkrat poskusil vse po korakih in nato javim vse potrebno. Ne verjamem, da se ne da resiti ;-).

mikic007 ::

Spet jaz. Sedaj sem zamenjal racunalnik, na novo instaliral iTunes in potegnil ipsw za svoj telefon.

Po "extracting files" mi javi "unknown error 3002". Malo sem poguglal in nisem nasel nic oprijemljivega. Mogoce kaksna ideja?

ps: imam samo nekaj cez 3gb prostora, bi to lahko bil problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikic007 ()

nekikr ::

http://www.smartin.in/fix-ios-5-0-updat...

3GB je dovolj prostora za update. Poizkusi z zgonjo zadevo in javi, če bo kak uspeh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

mikic007 ::

Hvala ti, na koncu je delalo. Sicer ocitno ni bil problem v hosts fajlu, ampak sem potem sledil spodnjim komentarjem in na koncu je uspelo s shift+restore. Zdaj moram se samo narediti restore backup, kar bo zoprno zaradi pomanjkanja prostora, ampak to ne bo problem.

Torej hvala za pomoc, samo da se je resilo ;-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone 5S 16g iz iOS 10 nazaj na iOS 9 ?

Oddelek: Strojna oprema
263042 (542) tiltech
»

Iphone 4 16GB posodobitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
122101 (1733) zee
»

Apple WWDC: iCloud (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6928252 (25808) Lonsarg
»

iphone pomoč prosim

Oddelek: Mobilne tehnologije
142040 (1635) PINki

Več podobnih tem