» »

iphone pomoč prosim

iphone pomoč prosim

heksEr ::

lp.
imam eno zelo veliko težavo z iphonom 2g. po dolgem času sem pritisnil tipko na itunesu ubdate na os 3.1.2 . Zdaj ko sem ga pa hotel jailbreakat in unlockat mi pa pokaze da če nimam sim kartice v televonu mi vrne error ker ni not SIMa, če ga pa not dam mi pa vrne da je zaklenjen. Tako sem u balckrainu naredu jailbrake da mi pokaže za trenutek u itunesu moj telefon ki ga zazna in pokaze da sploh nima gor naloženega OS-ja ozeroma tam ko piše OS piše n/a. Iskal sem tudi po netu kašne OS-je pa so usi sam za restore.
Prosim za pomoč, ker nevem kaj naj sploh še naredim.
Hvala

zee ::

Preden nalozis zapri iTunes in pobij proces "itunes helper" (ali nekaj podobnega) in ti bo delalo.

Koristno bi bilo tudi, ce bi naslednjic povedal, kateri operacijski sistem imas.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zmajci ::

No, js mam zelo podobno težavo z iPhonom 3g. Posodobla sm software na 3.1.3 in se mi je telefon zaklenu. Vse kar vidim na ekranu je slikca kak naj telefon povežem z iTunes in ko povežem samo piše, da je napačna sim kartica.
(Do tega je pršlo, ker sm nekak poskušala odklent telefon) Kaj naj nardim?

zee ::

Telefon se ti je zaklenil, ker nisi bila pazljiva, zdaj imaš namesto telefona zelo drag iPod Touch.

Zdaj ti preostane samo še čakanje, da bodo hackerji izdali nov odklep.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zmajci ::

Niti iPod toucha nimam, če NIČ ne morem. To pomeni, da tud če ga dam odklenit nič ne bo al kaj??

zee ::

Zaenkrat ga sploh ne moreš odkleniti.

Razlaga:
Telefon se ti je nadgradil na novo verzijo iPhone OS-a (3.1.3), ki se je zaenkrat še ne da odkleniti.

Naj poudarim: še ne da odkleniti
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zmajci ::

Kak je to možno, če sm mela nek program (http://www.iphonehacks.com/unlock_iphon... za odklent? Kaj si pol to zmišljujejo al kaj? Kdaj pa misliš okvirno, da se bo to dalo?

Js pa veselo nadgradim softwere.. :/

zee ::

Za vsako verzijo operacijskega sistema, ki teče na iPhone OS-u, rabiš drugi program za odklep. To si ne zmišljujejo, ampak se zgodi oz. dogaja, če imaš poceni a zaklenjen iPhone.

Če imaš zaklenjen telefon, ne smeš nikoli, prav nikoli, nadgraditi software na svojem telefonu.

Zategadelj je bolje dati nekaj evrov več ob nakupu aparata v Italiji, kot pa nekaj "šparati" samo zato, da se ti potem telefon po nadgradnji zaklene.

PS: Imam odklenjen telefon iz Italije, ki sem ga ravno včeraj nadgradil, in normalno dela. 8-)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

zmajci ::

Kaj pa tist ko neki odklepajo s turbosim karticami? Niti tist ne bi pomagalo?

Hm...je iz Hrvaške in ni bil poceni! Komi sm čakala, da ga dobim in zdej ne dela!! Rajš ne pomislim kak dolgo bom še čakala in poslušala polifonične melodije na sto let stari Nokiji, na nočni omarci bo pa nedelujoč iphone.

P.s.: Sm vesela, da ti dela ;)

Aja...kaj lahk vsaj kej nardim, da bom mela iPod :)?

http://ih8sn0w.com/index.php/welcome.sn... Kaj je s tem snowbreezom? S tem ne morm odklent? Piše, da je za vrzijo 3.1.3

Btw hvala, ker odgovarjaš na moja vprašanja, ki se ti verjetno zdija neumna, ampak sm pač apple začetnik :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: zmajci ()

zee ::

TurboSIM kartice so en k*. Tako na kratko. 8-O

Stran, ki so jo poslala, kaže na program, ki se uporablja za jailbreak, vendar to ni isto kot odklep. Odklep bo mogoče čez en čas.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zmajci ::

A ga lahko vsaj vrnem v tako stanje, da bo imel meni in kako?
Kok časa misliš, da bo trajalo, da ga bom lahk odklenla, teden, mesec, pol leta?

Hvala za pomoč.

zee ::

Mislim, da ne mores narediti nicesar, samo cakas lahko (tipicno en teden ali dva).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

PINki ::

Kolikor vem se ga da downgrejdat na 3.1.2 ampak bo telefon še zmeraj zaklenjen. Bo pa vsaj kot ipod. Poglej na jabuk.si

Rebeka000 ::

imam enak podoben problem :( imam iphone 2G hotla sm jailbraikat in zdej mi kaže da z SIM neki ni uredu. na zaslonu pa mi kaže samo kako se povežem z itunes-i
a obstaja kkšna rešitev?

PINki ::

restore


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iphone in Wi-Fi

Oddelek: Omrežja in internet
184753 (3738) Iatromantis
»

Nakup hrvaškega iPhona?

Oddelek: Kaj kupiti
101303 (1131) T.A.D.E.J
»

Android na vrhu v ZDA

Oddelek: Novice / Android
147768 (7240) Bistri007
»

Apple predstavil iPhoneOS 3.0

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
496112 (3866) vojko20

Več podobnih tem