» »

nakup blue ray predvajalnika

nakup blue ray predvajalnika

gorski volk ::

Sem uporabnik plasma tv Panasonic TXP50 V20E. Namen imam nabavit še Blue ray predvajalnik in sicer da podpira čimveč formatov. Ne bi pa rad razmetaval z denarjem po nepotrebnem.Najraje bi Panasonicov model ali Pioneer. Ali se motim in bi bilo pametno izbrat drugo znamko? Povezavo z internetom pa ima itak že tv, tako da je predvajalnik ne rabi.Pripravljen sem odšteti do 200€.

dronyx ::

Glede na to, da pri PS3 dobiš poleg blue ray predvajalnika še zmogljivo igralno konzolo, vse ostalo izpade...Je pa res, da če ne rabiš igralne konzole, ali pa hočeš, da zadeva izgleda kot klasična komponenta, ki jo postaviš nekam nad AV reciever, potem morda BDP-140 od Pioneerja, ki stane okrog 200€.

gorski volk ::

Ok, hvala za odgovor.

kmetek ::

Ne rabiš dajat 200€, boš kupoval bluraye?

lu-ray predvajalnik Philips BDP5100

dronyx ::

Tovrstne robe je na trgu kolikor hočeš. Tudi cenovni razponi so precej široki. Moraš pa vedeti vsaj približno kaj hočeš, da lahko narediš selekcijo.

Je pa res, da je včasih pri nakupu sodobne AV opreme težko vedeti, kaj vse potrebuješ, dokler zadeve ne priklopiš. Recimo jaz sem kupil AV reciever Pioneer VSX 821 in nisem imel zamar, da ta model ne podpira upscale analognih video vhodov na HDMI, tako da potrebuješ dodatne kable do TV, če imaš tak vir signala oz. če hočeš videti menije. Pri novejših AV napravah danes imaš poleg vsega še razno povezljivost, kot je recimo wi-fi, DLNA... Skratka, hočem povedat, da si je pred odločitvijo o nakupu pametno vzeti malo več časa in povprašati še koga, ki se na zadevo res spozna. Pri BR predvajalnikih bi jaz absolutno gledal tudi na hitrost nalaganja in podobno (če gre za komponento v dnevni sobi je nenazadnje pomemben tudi videz).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Curyman ::

Sam prodajam svojega Samsunga Blu-ray BD6500 (več podatkov in slike najdeš tukaj). Star je dobro leto, na njem pa sem pogledal le en sam Blu-ray (več sem gledal mkvje preko mreže ali USBja). Deluje krasno, pravzaprav ga prodajam le zato, ker sem pred kratkim za darilo dobil PS3 in dveh predvajalnikov ne potrebujem (brez veze, da se nabira prah). Povej, če te zanima.
Il grande podesta

gorski volk ::

Se kar strinjam s tabo ONYX. Bom še malo pobrskal kaj bi blo dobro da ima predvajalnik, pa se na podlagi tega odločil.

megaubo ::

Curyman je izjavil:

Sam prodajam svojega Samsunga Blu-ray BD6500 (več podatkov in slike najdeš tukaj). Star je dobro leto, na njem pa sem pogledal le en sam Blu-ray (več sem gledal mkvje preko mreže ali USBja). Deluje krasno, pravzaprav ga prodajam le zato, ker sem pred kratkim za darilo dobil PS3 in dveh predvajalnikov ne potrebujem (brez veze, da se nabira prah). Povej, če te zanima.


za kolk ga prodaš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC vs BLURAY predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
81338 (1170) FusionPanda
»

Blu-ray predvajalniki - kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
367363 (4581) Anney
»

Blue-Ray predvajalnik LG BD390, BD 570, BD590

Oddelek: Kaj kupiti
203744 (2532) bogdanv
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019970 (12550) filipc
»

Vse o High Definition + xbox 360 HD DVD review (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
778807 (6382) trdoreh

Več podobnih tem