» »

Acer in wireless problem

Acer in wireless problem

NejcZ ::

Gre za se Acer TravelMate 5742, navadn model, brez kakih dodatnih črk na koncu imena :)
Naložil sem Win7 x32 z sp1 in slo jezikom. Že najprej me je začudilo da ni avtomatsko imel LAN povezave in je bilo treba naložiti gonilnik (tega nisem nalagal že par let na noben računalnik od Viste dalje), ampak to je šlo skozi. Wireless pa še vedno ne deluje pa sem poskusil vse 3 različne driverje ki sem jih našel na uradni spletni strani. Računalnik ima " acer nplify 802.11b g n ". Kaj bi lahko bil problem?
Hvala in LP

amigo_no1 ::

2+3 (5) različnih driverjev obstaja :D

post #2
http://forums.fedoraforum.org/showthrea...
Acer InviLink is a branding for 5 different driver types.Intel, RaLink and 3 types of Atheros drivers.


vseh 5 driverjev:
http://seoroot.com/blog/windows-xp/acer...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

NejcZ ::

Jaz za Win7 vidim samo 3, pa sem vse probal.

amigo_no1 ::

Oni za visto bi morali tudi delati...

NejcZ ::

Pa ni možno da je kaj z Windowsi problem? Tak nevem zakaj sem šel nalagati nove z sp1, ko pa verzija brez sp1 iz leta 09 dela perfektno povsod drugje :| Je možno kakšne originalne driverje posebaj dobit, al pa kaj v tem smislu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcZ ()

NejcZ ::

Sedaj sem isto varjanto Windowsev naložil na 2 druga laptopa in pri obeh vse deluje brez kakršnihkoli problemov.
V čem bi še lahko bila fora? Da dotičen hardware pač ne podpira x86 Windowsev? BIOS?
Nemški laptop je, v originalu so bili gor Win7 Professional (nemški), kjer je vse delovalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP 15 d050sm - gonilniki nujno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6317465 (13907) dmagnif
»

Driverji za graficno

Oddelek: Pomoč in nasveti
9898 (749) Sami
»

2-3 mesece star računalnik in slabši od prejšnjega (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
589007 (7561) solatko
»

Integrirana grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
61118 (1041) SuperVeloce
»

AM2 CPU

Oddelek: Pomoč in nasveti
202074 (1680) šernk

Več podobnih tem