» »

katero TV-OUT graficno kartico?

katero TV-OUT graficno kartico?

vmlejnik ::

Nisem nek strastn igralec iger, zato mi v rac. se vedn laufa voodoo 3 3000, ampak kr ni nobenih pametnih drajverjev za xp-eje mi zdej se counter strike ne laufa...:) zaradi slednjega in pa seveda ker je čas za posodobitev..mam namen kupit novo graficno kartico.., imel bi pa tako, pri kateri ne bi rad imel tezav pri tv-out in bi bila pri tem najbolj zanesljiva.. cilju sem tuki na radeona 9000 pro 64mb (ni pa pogoj)..ampak sem mal bral na forumu majo vsi neki tezave s tv-out... pa ni slike, pa je crnobela.., pa so driverji krivi, pa ni ok proizvajalec..krneki ;)
u glavnem zdej me ze kr mal panika daje dedek mraz bo kmal prsu pa ne vem kaj naj mi prinese ;) kaksen nasvet? Lp

brenx ::

imam 9000 pro 64 Mb in mi zadeva deluje brez problemov, če imam vkljopljen theater mode, potem ko zalaufam nekaj v overlay-u mi gre to avtomatsko na TV. res pa je da panscan tu ne deluje, tako da je v redu če imaš dovolj velik TV.:D

vmlejnik ::

a kje drugje pa deluje panscan? Lp

brenx ::

ja pri GF recimo z BSplayerjem:D

Editor ::

js ::

Editor. Kje se da pri nas al pa vsaj v Avstriji dobiti kartice od sigmadesigns. Bi nujno rabu.

Editor ::

Lahko ti povem, da imamo mi od iste firme
en drug model kartice (nisem siguren katero bi moral pogledat )v sluzbi in je slika zelo ok.
Kartica pri nas prodaja Teal iz Laškega za 34k.
V usa jo dobis za 90$.

vmlejnik ::

ze imam izkusnje z zgoraj omenjeno sigmadesigns x crad, si jo narocu prek neta dobil in hvala bogu ze naprej prodal...
za tiste ki gledajo dvd-eje je ql sicer je pa popolnoma nekompatibilna z divx-i, dela ravn vsak 50-i..tko da ljudje ne to kupovat ;) Lp

js ::

Ta kartica podpira sam divx 4 in 5, 3 pa ne. Zato ti pac ni delalo. Je pa res vprasanje, ce se jo splaca kupit. Sam Hollywod+ se pa definitivno splaca za DVD-je.

vmlejnik ::

probu tud divx 4 in 5.. in vecina na zalost res ne dela...sicer pa sem potem ko sem obupal nad xcard tole nasu na strani divx.com;

Question:
Will I be able to use my Sigma Xcard board with content encoded with DivX 5.0? What kind of content is compatible with the Xcard?

Answer: The Xcard is a hardware product made by Sigma Designs. While it is compatible with DivX video, it doesn’t include the actual DivX software itself. This means it is compatible with some forms of DivX video but not others. For a list of exactly what is supported and what is not, you should ask Sigma Designs.

Lp



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divxvid] Waitec predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
274945 (2215) steve29
»

DVD/Divx/mp3 predvajalnik za lenobnejše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
669668 (7989) Gregor P
»

seminarska - pomoč Bs Player ......

Oddelek: Šola
194070 (3524) bobby
»

dvd filmi

Oddelek: Zvok in slika
61322 (1244) Tr0n
»

DivX komponente

Oddelek: Sedem umetnosti
131808 (1186) buhica1

Več podobnih tem