» »

Igre za PS 3 zavvi.com

Igre za PS 3 zavvi.com

gr33k3_ ::

Pozdravljeni !

Zanima me če lahko naročam na omenjeni strani zavvi.com ?

1. Imam Maestro card (deželna banka)
2. Kako potekajo prednaročila ?
3. Zanima me kako izpolniti če...bi kdo prevedel v slovenščino in mi pomagal izpolniti podatke o kartici in naslov xD :$
4. Kako je s poštnino v slovenijo ?
5. Hvala !!

Bolf3nk ::

nope ne moreš s to maestro..

potrebuješ mastercard, visa, paypal verjetno...itd

gr33k3_ ::

visa electron bi tudi šlo ne ???

DeeCoy ::

da

dustphoenix ::

v bistvu imajo na koncu strani napisan maestro kot možno plačilo, tako da ga po moje lahko uporabiš.
kaj pa se tiče poštnine pa imajo napisano, da mednarodno, je poštnina zastonj pri naročilih nad 35gbp, s tem da moreš vpisat kodo INTER pri naročilu, čas pa imajo napisan 5-7 delovnih dni (torej PON-PET).
Pri nakupu nad 100gbp pa vpišeš kodo EXPRESS, pa se spremeni dobava na 3-5 dni (ponovno štejejo samo delovni dni PON-PET).
Če sem prav razumel, je drugače poštnina za naročila manjša od 35gbp, 0,99gbp. naročila večja od 100gbp, pa 7,99gbp.

Če ne razumeš dobro angleško, naj ti kašen kolega al pa znanec ko se spozna pomaga, boš najhitreje rešil.

Lp

bdoxx ::

hmm jaz sem že parkrat naročil iz zavija pod vrednostjo 35gbp, pa še nikoli mi niso zaračunali poštnine. (pa nisem vpisoval nobene kode. . .)

St235 ::

Zavii nekaj časa ni računal poštnine, sedaj jo pa spet računajo 0,99.

Maestro, deluje brez težav, če imaš britansko maestro kartico in britanski TRR.

Z slovenskim si pa pač ne moreš kaj dosti pomagat. Visa Elektron deluje brez problema.

gr33k3_ ::

pri kateri banki se najbolj splača naročit Viso erectron...in velja debetna kartica visa electron ...ker nimam rednih dohodkov ??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109799 (37720) Andro457
»

Zavvi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10811597 (5318) opeter

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19743246 (32637) Tilen
»

Kupovanje na Amazonu

Oddelek: Omrežja in internet
244382 (3979) JayKay

Več podobnih tem