» »

Bolana država.

Bolana država.

Dust ::

Danes sem se vozil iz Maribora proti Ljubljani. Na nekem gradbišču na avtocesti je bil stacionarni radar, meril je hitrost, ki je bila tam omejena mislim, da na 80 ali celo 60km/h. Omejitev je bila skrajno neprimerna kot je ponavadi. Nekaj km za tem pred cestninsko postajo vransko je bil na odstavnem pasu nek Romun, ki je hotal ustavljati avtomobile kot, da mu je odpovedal kombi in rabi pomoč (na avtocesti)... Ker nisem hotel, da ulovi nekega najivneža sem uzel telefon in zavrtel 113, da jim sporočim zadevo. Telefon zvonel v prazno in zatem prekinil, čez minuto kličem še enkrat, ista pesem, niso se javili ali klicali nazaj, lahko bi bil kdo res v težavah, posilstvo, napad ipd. in na 113 niti odgovora. Živimo pač v banditski državi, kjer policija kaznuje poštene državljane, ki prekoračijo bedno postavljene omejitve in se ob istem času niti ne odzovejo ko jih kličemo za pomoč. PODLA SVINERIJA !

jan_g ::

Jp, tudi jaz sem prede nekaj leti rabil skoraj 60 minut, da sem dobil sogovornika na številki 113. Moji klici so ves čas zvonili v prazno. Vmes sem poskusil še na 112, pa me je nadrl, da kaj 'zasedam' linijo z nenujnim primerom. Ok, res ni šlo za fizične poškodbe, ampak klical sem zgolj zaradi tega, ker na 113 ni noben trznil in sem potihem upal, da me bodo iz 112 prevezali na 113 ali kaj podobnega. Oh well ...

Dust ::

Policija ni za našo zaščito. Samo za to je, da nam delajo škodo in nas globijo. Vedno je treba oprezati za radarji in da ja ne boš prekoračil teh bednih omejitev. Nejhujša mafija ni tko požrešna kot je slovenska država in policija.

TekO ::

Se je tudi že meni zgodilo, da edinič ko sem jih do zdaj klical (ura cca 4. zjutraj), nisem dobil odgovora. Mislim da je bila linija celo zasedena, se ne spomnim točno, vem da odgovora ni bilo. Aja pa zadeva ni bila tako nedolžna.
Ideas are bulletproof.

T0RN4D0 ::

Jah javna uprava pač. Ko je cajt za kofe ali malco grejo vsi lepo u miru na pavzo, potem pa spet počasi naprej. :))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

koyotee ::

Vsakič ko jst za zajebancijo kličem dobim odgovor v prvo.

se mogoče zavedaš da je to kaznjivo?


toše in njegova epska slovenščina. pazi, da ne boš dobil KAZENJ, lol
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jype ::

Al pa tvoje tožilniško zanikanje. Napiše se: "Pazi, da ne boš dobil KAZNJI."

_Dormage_ ::

Se vidi, da smo balkanci pa nam tega nikakor ne uspe skrit. :))

BOMGABIKSAL ::

_Dormage_ je izjavil:

Se vidi, da smo balkanci pa nam tega nikakor ne uspe skrit. :))

se vidi da ste..ja.
JANŠA JE NAŠ--MI SMO JANŠATOVI

Isotropic ::

janša reši nas

Lion29 ::

hm...skrajno sem razocaran, ce se na 113 res nihce ni oglasil. Pa kot nekateri navajate da po celo uro ne dobite veze... To si nikakor, pod nobenim pogojem NE SMEJO privosciti...

In kako zdaj ukrepat? Kaj storit, koga obvestit? Povedat medijem? Narediti ruadno pritozbo?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

overlord_tm ::

Potem to niti ni tako redek dogodek, da moras 3 do 5 krat poklicat da dobis zvezo na 113. Meni vsakic recejo da imajo ogromno dela. Bolje da dobis stevilko lokalne PP in poklices direkt :)

darkolord ::

poštene državljane, ki prekoračijo
Ne gre skupaj.

Dust ::

Upam, da se zajebavaš.

jype ::

Jaz pa vem, da se ne, zato ga v njegovi trditvi podpiram.

g. Oden ::

Kar se tiče tega, da se na številki 113 nihče ne oglasi, katastrofalno, to se nikakor ne bi smelo zgoditi. V naši firmi se to se mi zdi še ni zgodilo, pa nikakor ne gre za tako nujne primere, kot so tisti, ko potrebuješ policijo. Moral se bo vzpostavit nek nadzor nad (ne)delovanjem policije ali pa naj zaposlijo več ljudi, če imajo preveč dela, ker nekoč jo bo nekdo zaradi njihove malomarnosti skupil.

oemdzi ::

Morate razumet, da so zasedeni zaradi izrednih razmer kot so preckanje ceste kjer ni prehoda za pesce in z postavljanjem radarjev sredi polja z koruzo, kjer se je tudi po nekem nakljucju zaradi 2 his znasla tabla za naselje.

Ni cajta za vas jokice, k skos neki jamrate v stilu: "Ropajo me!" ali pa: "Slisim strelanje"...

Dust ::

jype je izjavil:

Jaz pa vem, da se ne, zato ga v njegovi trditvi podpiram.


Včasih bi se kregov, samo zdej sm pametnejši in vem, da je škoda besede izgubljat za tak tip ljudi kot si ti in tvoj kolega.

jype ::

No, ko boš prišel jamrat, da so te oglobili, ker ne spoštuješ prometnih predpisov, se ti bova skupaj hihitala kot kaki najstnici.

Če boš pa kdaj zaradi previsoke hitrosti nezmožen ustaviti vozilo pred trčenjem pa zgolj upam, da ne bo kaj hujšega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kontrola prometa, "pustite telefon v vozilu" (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9811550 (8331) St235
»

Kam za pomoč

Oddelek: Loža
172458 (1826) b0rc
»

Hekerji v Dallasu sprožili vse sirene

Oddelek: Novice / Varnost
259569 (6924) Markoff
»

Kaj rečejo na 113, ko pokličeš?

Oddelek: Loža
385144 (3451) Vanadium

preusmeritev klicev

Oddelek: Mobilne tehnologije
8832 (789) OmegaBlue

Več podobnih tem