» »

parkiranje - gajbice na parkirnem prostoru

parkiranje - gajbice na parkirnem prostoru

slovencl ::

V lj je bolj maro parkirnih mest, tista ki so, pa nekateri enostavno zaplenijo z nekimi gajbicami - pa govorimo o javnih parkirnih mestih. Potem pa sem nekajkrat gajbice premaknil stran, sedaj pa se ta nekaj buni. Ne mislim se z njemu dajat, da mi ne bi naredil škode na avtomobilu, se mi pa zdi neumno da postavlja tam gajbice, ker tisto pač ni njegovo.

Obstaja kaka rešitev tega, naj pokličem policijo?

jype ::

Al pa mestne redarje.

Gajbičarjenje je protizakonito.

Pixy222 ::

Dejstvo je, da tega ne sme početi na javnih parkiriščih. Nisem pravni strokovnjak samo morda res najbolje, da naslednjič pokličeš policijo in vprašaš kaj narediti.

Aston_11 ::

Te gajbice bi bilo za zbirati, saj so dragocen vir energije za kuriti. Pokliči policijo, verjetno ne bodo prišli.

Softić, so te zbrisali? Tebe izjemoma?

Softić, so te zbrisali? Tebe izjemoma?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Brias ::

he he he ... ko sem bil mlajsi sem si mislil da sem premlad da bi razumel to sceno sa gajbama ... sedaj je situacija enaka ... se vedno mi ni jasno ...

ajd bi razumel da bi bila v danem parkiriscu / stolpnici / bloku ... RAMPA na daljinca in parkirisc 150 ter avtomobilov 150 ... pol bi mi bilo jasno, ce si spucam parking, ko vas j**e, naj vam zaledeni pa si od 6.00 montirite ketne da lahko speljete ...

ampak tko, k je parkingov okoli in okoli treh 14 nadstropnih blokov, z 450 stanovanji in 900 avtomobili samo nekje 300 ,,, pol mi enostavno ni jasna debilnost, retarderanost, premajhnoticnost, egotripnost, odakletipravnost, dumbnessnost, nejaranizemampakrodzen2kmodvasiz3prebivaliscnost, i am the kingnost... to bo pomoje ... i am the king-nost ...

ce doma ne smes prdnt, provociraj na parkingu ... to je pac pravilo misica ... jaz sem skidal sneg, moj parking cez zimo ...
to je pol tko k uno u gradu ...

oseba A - e a bi ti jebu mojo mat?
oseba B - emm ... NE
oseba A - kaj a ni dobra zate, BAM ...

naslednji teden,,,

oseba A - e a bi ti jebu mojo mat?
oseba B - emm ... DA?
oseba A - p***a ti m*****a, ti bi j**u mojo mat, BAM

nauk: dzaba filizofirat, ne prides nikamor ... edino ce u dani sekundi lahko priklices duso Chuck Norrisa



pa dobro ... sej poleti se tud kaka nasnaga nabere na parikingu ... a mam pol lah cez poletje isti parking.... sa gajbom ?

tko ... zelo malo gajbic dajejo ljudje z geni EX YU .... ampak slovenci smo/so pa f****g univerzalni prvaki u gajbicah @ parkingu ...

pomojem se potihem skriva potencial za Tajkune :)



mozda je istina sto govori celi grad da sem seljacina ...

MTm2H37rqt7B ::

po eni strani razumem tiste ki postavljajo gajbice, sam jih sicer nisem nikoli.

scenarij:
parkirisce, tabla na kateri pise dovoljeno za te in te stevilke his. in se ti prpele gospa, parkira avto in se sprehodi nekam drugam. pogovor z to osebo pac ni pomagal. se posebej zanimivo je pozimi, ko ljudje spucajo parkirisca, potem se pa 'tretji' parkirajo na lepo spucan asfalt.

so mogoce gajbice samo posledica? ali so vzrok?

jype ::

pux> parkirisce, tabla na kateri pise dovoljeno za te in te stevilke his.

Če to piše, lahko pokliče policijo in/ali redarstvo druga stranka.

MTm2H37rqt7B ::

jype je izjavil:

pux> parkirisce, tabla na kateri pise dovoljeno za te in te stevilke his.

Če to piše, lahko pokliče policijo in/ali redarstvo druga stranka.


To vem, vendar ne razumem, zakaj bi bilo treba za vsak manjko cloveskega odnosa klicati policijo? Smo ze tako dalec prisli?

5er--> ::

Gajbice so še v redu. Pri nas si je eden kar "parkirno oviro" postavil:
 Cena parkirne ovire je 95 eur (20% ddv je vključeb v ceno).

Cena parkirne ovire je 95 eur (20% ddv je vključeb v ceno).

Mare3 ::

Jaz sem gajbice vsem takim ki so jih postavljali lomil in metal v smeti, sem pa parkiral seveda na drugem mestu da mi ne bi avta poškodoval, ker folk je pač bolan in misli da ima lahko vsak svojo parking pred vhodom. Žal boš enkrat pakiral pred vrati drugič pa 100m stran, tako je dokler ne bo parkirnih mest za vsakogar...

msjr ::

Stara zgodba, ko sem še živel v bloku.

Grem domov, kupim par kil pomaranč, dobim lepo oranžno gajbico. Pridem domov, si skidam parkplac, pomaranče v hladilnik, gajbico nesem dol v smetnjak. Naslednji dan gem v službo in ko pridem zvečer domov me na parkplacu [ki sem ga prejšnji dan skidal] čaka moja gajbica... E moj narode, bi rekel Thompson.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

LeQuack ::

Kako to v fužinah delajo:


Quack !

sss ::

Živim na Fužinah že kar nekaj časa ampak na srečo takih pacientov ne vidim dostikrat.


Dosledno pa uničujem gajbice vsem.

RejZoR ::

Pod "PRIVAT" samo še nasprejaš PARTY lol...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PINki ::

Ma daj, itak noben ne upošteva tega. Sem videl folk, ki je že parkiral na omenjenih napisih. Kaj pa lahko Adis in Đole storita? Morda bom tudi sam parkiral tam za dva dni ali več, ker ne uporabljam avta vsak dan. Če bo kakšna praska na avtu ali karkoli, lahko pričakuje še kaj hujšega nazaj. Res so pacienti, da gredo to pisati.

LeQuack ::

PINki je izjavil:

Ma daj, itak noben ne upošteva tega. Sem videl folk, ki je že parkiral na omenjenih napisih. Kaj pa lahko Adis in Đole storita? Morda bom tudi sam parkiral tam za dva dni ali več, ker ne uporabljam avta vsak dan. Če bo kakšna praska na avtu ali karkoli, lahko pričakuje še kaj hujšega nazaj. Res so pacienti, da gredo to pisati.


Mogoče sta odkupila od Jankoviča. ;((
Quack !

JanK ::

Kaj pa ce je Adis ali Đole nekdo v stilu pokojnika iz tele storije:

Obdolženi je v zagovoru pred sodnico Katarino Turk Lukan razložil, da si je od pokojnega 52-letnika izposodil 10.000 evrov, a da mu je na koncu izročil 70.000 evrov, saj naj bi umorjeni vedno našel način, da je Zupanca prepričal v plačilo še višjih obresti. To je po Krstičevih besedah dosegel z grožnjami, tudi besedami, da se bo njemu, njegovi družini in otrokom kaj zgodilo.

;-) ::

Imamo podobno težavo pred blokom, kjer stanovanje oddajamo v najem. Vsako stanovanje ima pisan v pogodbi parkplac in pol. In ko hočeš prit do bloka še pol parkplaca ni fraj. Ampak gajbic še nimamo.

Sem pa mel štorijo v MB pri Bobru ko je tista ko not dela vrjetno postavla kanto na parkplac spredaj. Kolega ven, umakne kanto jaz lepo parkiram in greva jest v bobra. Najprej naju nadere kak parkirama da je zasedeno itd. nato ne dobima za jest. Nič pa sma pač šla peš v Žajfo na lent pa še 3x dlje hodla. Takoj ko sem umakno avto je šla kanta nazaj

Gray_Warden ::

če je kant dovolj jim zabarikadiraj vhod v blok.

drugače pa lesene kante vzemi domov za podkurit:)
Why so serious?

Mipe ::

Gajbičarjenje je trapasto, kajti drugim voznikom jemlje dragocen parkirni prostor za čas, ko bolnik nima avta parkiranega tam. Sploh bolno je to, da gajba stoji na mestu večino dneva, lastnikov avto pa le čez noč... Večina ljudi pa ima namen parkirati le za pol ure ali nekaj takega, vendar primanjkuje parkirišč ravno zaradi teh bolnikov.

Looooooka ::

Na papir mu napises, da ce se enkrat postavi gajbo na parkirisce bo naslednjic na avtu nasel drevo.Ce niso imeli lastniki bloka kaksnega sestanka kjer so se eksplicitno dogovorili kje bo kdo parkiral si lahko te gajbice vtakne v rit.Pri nas je ze pravilo da kdor pride parkirat po 23.00 igra loto in mogoce ostane brez parkirisca.Se noben ne krega...razen ce kdo parkira cez 2 parkirni mesti.
Ce bi kdo postavil gajbico bi jo pomojem se isti dan nasel pri smeteh.
Ce mas cajt mu pa nalozi not ene 30 kil kamenja in peska.VSAKIC.Grem stavit, da bo hitro nehal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Gray_Warden ::

http://pesek.si/pesek/vrste.html

900 kg peska stane le kakih 50 eur. Naročiš in mu zasuješ parkirni prostor.

Če te kaj praša pa rečeš da pač skrbiš da nihče ne bo parkiral na "njegovo" parkirno mesto.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Proda pesek in še zasluži 50 EUR. Potem se pa čudite, da je gajbanje popularno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Looooooka ::

zunaj bo kmalu 0 stopinj...ce bo pobiral pesek in kamenje naj ma parkir plac :)

lopov ::

jype je izjavil:

pux> parkirisce, tabla na kateri pise dovoljeno za te in te stevilke his.

Če to piše, lahko pokliče policijo in/ali redarstvo druga stranka.


Ne funkcionira -- v firmi imamo na *svojem* zemljišču v centru mesta z rumeno črto zarisana + na steni table z napisi, da gre za privat parking, pa vseeno folk parkira. Policija in redarstvo *ne* odvažata in/ali kaznujeta.

jype ::

lopov> Policija in redarstvo *ne* odvažata in/ali kaznujeta.

Prijavit policiste in/ali redarje, vložiti ovadbo in tako naprej. Saj jih vi plačujete, se boste pa ja potrudili.

RejZoR ::

PINki je izjavil:

Ma daj, itak noben ne upošteva tega. Sem videl folk, ki je že parkiral na omenjenih napisih. Kaj pa lahko Adis in Đole storita? Morda bom tudi sam parkiral tam za dva dni ali več, ker ne uporabljam avta vsak dan. Če bo kakšna praska na avtu ali karkoli, lahko pričakuje še kaj hujšega nazaj. Res so pacienti, da gredo to pisati.


Kar je fajn, v takih primerih, da točno veš kdo je bil storilec škode na avtu, ker se je podpisal na tla :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

_sem_ ::

lopov je izjavil:

Ne funkcionira -- v firmi imamo na *svojem* zemljišču v centru mesta z rumeno črto zarisana + na steni table z napisi, da gre za privat parking, pa vseeno folk parkira. Policija in redarstvo *ne* odvažata in/ali kaznujeta.


Oni so bolj dejavni na javnih površinah. Ne vem kakšna pooblastila sploh imajo na privat zemljišču - kolikor vem je privat zemljišče utemeljen izgovor kadar ti pošljejo plačilni nalog. Najbrž lohk prijaviš kakšno motenje posesti, ampak neke hitre reakcije najbrž ne bo. Rampo ali parkirne ovire...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkirišča med bloki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14422736 (18657) Saul Goodman

Parkiranje tujih vozil na zasebnem parkirišču (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13638082 (33732) Gandalfar
»

Porajsan avto

Oddelek: Loža
173520 (2675) T-h-o-r
»

Pajek - odvoz vozila

Oddelek: Loža
265749 (4956) bajsibajsi
»

Vandalizem na avtomobilu

Oddelek: Na cesti
314743 (3955) ShowDown

Več podobnih tem