» »

Iscem video o "porazu" horoskopov

Iscem video o "porazu" horoskopov

SmeskoSnezak ::

Ne znam najt video, od katerega sem ze videl link tu gor. Gre se za to, da propade teorija horoskopov al astrologije. Ta napovedovalec da vsem enainisti horoskop, da ga naj prvo preberejo sami, zatem pa ko so spet skupaj, naj si ga izmenjajo in primerjajo. A ugotovijo, da so dejansko vsi dobili istega.
@ Pusti soncu v srce... @

hamax ::


SmeskoSnezak ::

Nobeden od teh dveh ni. V tistem videu se dobijo osebe v veliki hali okoli ene šank mize al nekaj takega. Je pa baje isto naredil v ameriki kot v evropi in osebe se niso poznale med sabo.
@ Pusti soncu v srce... @

hamax ::

To pa tudi mene zanima, ker se nisem zasledil.

SmeskoSnezak ::

Napise jim splosen opis po njihovem horoskopu, koliko vem in vsak ga mora prebrati sam, sele zatem se vsi zberejo z zaprtimi "mapami" s tistim listom/horoskopom not. Pa ne vem kak najt, za boga ne.
@ Pusti soncu v srce... @

amigo_no1 ::

Horoskop, kot ga bereš v časopisu je zelo splošen, kajti poleg 12 astroloških znamenj (Sonce) je potrebno še upoštevati vsaj še ascedent aka podznak in kaj je kdo po Luni (možno 12*12*12 variacij).Potem so tu še astrološke hiše in še maskiraj drugega je potrebno upoštevati pri osebnem, posamezniku specifičnem horoskopu.

Zgodovina sprememb…

kapitan ::

Derren Brown, Trick of the mind

Verjetno je to kar išče OP

papasmrk ::

To je mogoče od Derrena Browna, ko je hotel pokazati kako se lahko manipulira z ljudmi...
Poglej na na youtube za Derrena Browna če je to kar iščeš...

SmeskoSnezak ::

Ja, tocno to. Hvala vama. Prosneti Derren Brown:))
@ Pusti soncu v srce... @

AmokRun ::

hehe jaz sem ravno te dni "potrgal" s travnika vse od Browna. :D
In to ravno zaradi tega videa, ki sem ga našel tule.

technolog ::

Horoskopi - ma nekaj je na tem. Po mojih izkušnjah ista znamenja delijo določene karakterne lastnosti. Vsaj za te ljudi, za katere vem.

Recimo poznam par rakov, vsi so taki tihi, razmišljujoči... In tko praktično za vsa ostala znamenja.

Arto ::

technolog je izjavil:

Horoskopi - ma nekaj je na tem. Po mojih izkušnjah ista znamenja delijo določene karakterne lastnosti. Vsaj za te ljudi, za katere vem.

Recimo poznam par rakov, vsi so taki tihi, razmišljujoči... In tko praktično za vsa ostala znamenja.


Sumim, da ima prste vmes conformation bias.

krneki ::

Bolj mi je smešno dejstvo, da je sonce med 22.6 in 21.7 v ozvezdju dvojčkov in ne v raku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekineza & telepatija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810784 (6132) miska_hiska
»

Dynamo Magician Impossible

Oddelek: Loža
171999 (1498) leiito
»

Derren Brown

Oddelek: Loža
113477 (2875) McShane
»

Horoskop...

Oddelek: Loža
272459 (2295) Kaličopko
»

Osebni horoskop - je kaj na tem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
755905 (3771) abcde7

Več podobnih tem