» »

katere windowse naj inštaliram?

katere windowse naj inštaliram?

abruptum ::

oj,

mene zanima katere windowse naj inštaliram na nov komp, sem potegnu dol Windows 7 ALL EDITIONS, pa so gor od starterja pa do ultimatea pa zdaj ne vem katerega naj si gor dam. je pa komp i5 2500, pa gtx560, pa 8 giga rama. če se kdo spozna na te stvari bi prosil za nasvet in kaj še moram vedet o tem - v mislih mam te aktivacije kako je s tem, mislim da ne rabim posebej poudarjat da so s TPBja.. ;D

vnaprej hvala za odgovor


edit: sem že neki brskal tuki po forumu, pa nisem našu odgovora.

jest10 ::

Tistega, katerega si plačal. Enostavno ane?

vorantz ::

abruptum je izjavil:

mislim da ne rabim posebej poudarjat da so s TPBja.. ;D


Če hočeš pomoč na tem forumu res ni treba to poudarjat

solatko ::

Pokliči na MS, pa tam vprašaj, katere si plačal.
Delo krepa človeka

abruptum ::

đizs krajst, čist sem šokiran nad odgovori, kaj je to protipiratska organizacija? over and out.

Enron x86 ::

Saj jih lahko čisto legalno uporabljaš 30 dni + še 2x po trideset dni podaljšano (rearm). Glavno, da si izbral 64-bitno verzijo. Največ funkcij boš dobil, če izbereš različico Ultimate.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

RejZoR ::

abruptum je izjavil:

đizs krajst, čist sem šokiran nad odgovori, kaj je to protipiratska organizacija? over and out.


Džizs krajst, pol pa najboljš, da greš tud na policijo vprašat kje bi lahko dobil pištolo za soseda ustrelit. Over and out.

Če nisi dojel, praktično na vseh forumih je prepovedano spraševat oz posredovat nelegalne vsebine. Kamor tvoj post vsekakor spada...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

sese12 ::

abruptum je izjavil:

oj,

mene zanima katere windowse naj inštaliram na nov komp.


Ubuntu

Mentalist ::

Win 7 64 bit.
Lool.

Janac ::

w7 Ultimate 64bit.

Sssaga ::

Ti prodam moje. Uporabljeni 2 leti, tko da za polovično ceno - 60€
So pa Ultimate 64. Oriđinal

fosil ::

Glede na okoliščine predlagam starter, tako boš naredil najmanjši prekršek :))
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

abruptum ::

kako ste to eni pametni, da je kar škoda besed. doma pa veselo filme pa igre pa dol vlečete, da se kar kadi iz vaših kišt.
keri hinavci... pa sam naj mi en proba rečt da ne vleče dol piratskih vsebin, ker laže al je pa retard; al ima pa denarja preveč, jaz ga nimam ker mi preveč država pobere. in vprašanje je katere winse 7 naj inštaliram, ne kateri linux.
drugače pa Sssaga, a je to resna ponudba? kako pa to da jih ne rabiš več?

gendale ::

lej naslednič napiš, da se odločaš med verzijami in da denar ni problem pa bo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

krispe ::

Tu na forumu ima vsaj 80% ljudi piratske Windowse tak da se ne sekiraj, including me and I'm proud of it!

Drugače pa naloži W7 Ultimate 64bit ali pa kar kupi originalne od Sssaga če ti ni škoda denarja.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Aston_11 ::

12 postov brez omembe linuxa, ki je zastonj.

gendale ::

Aston_11 je izjavil:

12 postov brez omembe linuxa, ki je zastonj.

vprašanje je - katere windowse naj inštaliram?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Aston_11 ::

Ubuntu windowse?

jazbec ::

js sm res poceni dobu windows 7 ultimate 32/64 bit in visto tudi zato mam original

kupi od sssage saj je cena ugodna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

Furbo ::

A res, malce spremljaj zakonodajo, ki se pripravlja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

krispe ::

Aston_11 je izjavil:

12 postov brez omembe linuxa, ki je zastonj.


Linux? Kaj je že to? >:D
Enlighten me please..
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Zheegec ::

abruptum je izjavil:

đizs krajst, čist sem šokiran nad odgovori, kaj je to protipiratska organizacija? over and out.

Eno je, da piratiziraš doma. Se mi ne zdi ravno neka stvar, zaradi katere bi nekoga poslal v zapor... Mogoče neko simbolično kazen, to je pa tudi to.
Da pa sprašuješ takšne neumnost na JAVNEM FORUMU, moraš biti pa malo neumen... Še bolj pa si neumen, če greš prodajalca igralnih konzol spraševati, kako se lahko to konzolo "skreka" :) Pa je tudi takšnih dovolj.
Kdo od vas je že šel kazati policaju posnetek svoje divje vožnje z 200Km/h po naselju: "lej stari, kolk sm hitr zvozu ta ovinek"?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

amigo_no1 ::

Taki posnetki nimajo pravne veljave.

Zgodovina sprememb…

i386 ::

abruptum, če lahko dobiš winse v šoli prek MSDNAA ti svetujem da vzemi tiste, katere imajo. Verjetno profesional. 15€ pa mislim da ti ni škoda dat, ne?
glede tega katero verzijo bi, pa po tvojem stilu pisanja domnevam da nisi nek poslovni oz. profesionalni uporabnik kateri bi potreboval profesional, kaj šele ultimate, tako da ne skrbi katere vržeš gor. Ogibaj se samo starterja, kateri je prilagojen za netbooke in je zato kar okrnjen.

_Enterprise_ ::

mater ste pa eni res pacienti, z rejzorjem na čelu. a ste res taki kreteni da morete kle po internetu srat z vašimi protipiratskimi zakoni ki jih še sami ne upoštevate, namesto da bi OPju lepo jedrnato odgovorili
če imaš dostop do katerekoli verzije, pol pač vzemi ultimate

Gray_Warden ::

instaliraj ultimate, če jih imaš na voljo, da boš videl če se ti jih splača kupiti. Ni pa neke opazne razlike med home in ultimate tako da če se boš odločil za nakup je dokaj vseeno če kupiš home x64.


Morajo pa biti 64 bitni da boš izkoristil ram.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Bolf3nk ::

ako ste to eni pametni, da je kar škoda besed. doma pa veselo filme pa igre pa dol vlečete, da se kar kadi iz vaših kišt.
keri hinavci... pa sam naj mi en proba rečt da ne vleče dol piratskih vsebin, ker laže al je pa retard;


Je kdo rekel, da ne vleče(mo)jo dol? A kdo od nas sprašuje neumnosti in celo razlaga od kje je kaj potegnil, tako kot ti? mi dol visi, kdo kaj dol vleče itd. da pa gre to na forum razlagat in še celo za pomoč prosit pa je lol. če se hočeš it pirata, bodi sposoben za to :D na forumu so tudi pravil, če jih nisi prebral...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Gray_Warden ::

inštalacija piratskih windowsov je po mojem mnenju svinjsko dejanje. Če imajo mulci denar za nakup 800 in več eur vrednih računalnikov, naj kupijo še legalen operacijski sistem.

Glede na cene igric so windowsi EKSTREMNO POCENI.
Why so serious?

Pithlit ::

Sploh glede na to kako življenjsko dobo imajo... pa še jajcanje z WAT (pa še čim) odpade.

Ampak to dopovedat nekomu ki je navaje kar vse živo poklikat je pa mission impossible.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

abruptum ::

Gray Warden, svinjsko dejanje je oškodovat in spravit v stečaj vegrad, sct, elan, muro, novoles, itd itd itd in spravit ogromno družin na prag revščine, to je svinjsko dejanje. še par svinjskih stvari mi pade na misel pa bom raje tiho, ker najbrž ni tule kraj za to, ampak dolpoteg piratskih windowsov slavnega microsofta, ki je svoj čas imel popolni monopol na trgu, tko da ma še danes 90% kompov njihov os, in s tem služil enormne vsote denarja, da mu konkurenca ne pride blizu še 100 let če sploh kdaj, pa po mojem mnenju ni tako svinjsko...

pa še to; samo windowsov 7 se je do zdaj prodalo okol 500 milijonov licenc. 500 milijonov! samo sedemk.
najboljše igre na tržišču lahko računajo na 15 milijonov prodanih kopij. samo res najboljše, to so 2-3 ostalo je vse pod 10M pa še te so redke.
tko da ne mi kolk je windows ekstremno poceni, extremno poceni je delo povprečnega slovenca..
mogoče pa se tud motim. vse je relativno, ampak z mojega konca se vidi tako.

Furbo ::

Torej ti nisi nič boljši od naštetih, samo možnosti nimaš krasti v večjem obsegu?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Gray_Warden ::

abruptum, koga dejansko zanima koliko licenc so prodali? Dejstvo je da so windowsi izjemno poceni. ob nakupu računalnika so ponavadi 100 eur, če pa kupiš licenco za windowse ki jih lahko namestiš kamorkoli pa so le 180 eur. To je drobiž če razmisliš da boš te windowse uporabljal vsaj 5 let.

Če nimaš denarja za njih pa si kupi licenco za windows visto ki je le 40 eur.
http://www.mimovrste.com/artikel/262002...
Seveda je nakup te različice možen le ob nakupu novega računalnika.

Za spodbujanje piratstva pa si vsekakor zaslužiš kazen.


dodatek: Microsoft zasluženo uživa v monopolu SAJ NIMA KONKURENCE. Kaj pa bodo uporabniki uporabljali? Ubuntu? Izjemno precenjen Mac?
Daj no razmisli malo kaj pišeš.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

Če pustimo vse filozofiranje ob strani.
Tu se gre za pravila foruma...

abruptum, če nisi opazil, v vseh temah kjer OP očitno nakaže piratizirano vsebino sledijo trololo odgovori
Če hočeš resen odgovor moraš malo zakriviti resnico

In ja, večina tukaj piratizira

gendale ::

Gray_Warden je izjavil:

inštalacija piratskih windowsov je po mojem mnenju svinjsko dejanje. Če imajo mulci denar za nakup 800 in več eur vrednih računalnikov, naj kupijo še legalen operacijski sistem.

Glede na cene igric so windowsi EKSTREMNO POCENI.

to si tko napisu kot da se igre tud večinoma ne piratizirajo

in če bi se dalo kopirat hw bi se kopiral tudi hw
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Gray_Warden ::

Piratiziranje je postal nekakšen šport...več kot imaš uploada na partisu, večji car si......kar je rahlo sramotno.

Je pa vsekakor beden izgovor za piratiziranje ta, da so tako ali tako že prodali 100 milijonov kopij.

tvoj zadnji stavek pa potrjuje kako neumno miselnost imajo današnji ljudje. Vsi bi radi imeli vse zastonj brez plačila, brez vloženega truda. Ko pa nekdo ukrade nekaj milijonov evrov in s tem uniči podjetje pa kar na lepem vsi trdite da je to nekaj slabega??? Zakaj? Kraja je kraja.
Why so serious?

Gandalfar ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti originalni Windows?

Oddelek: Pomoč in nasveti
427704 (5727) Machete
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328207 (17450) GTX970
»

star Laptop LENOVO T61 - kateri operacijski sistem?

Oddelek: Operacijski sistemi
303320 (2969) Zvezdica27
»

Piratska verzija igre povečala njeno prodajo

Oddelek: Novice / Igre
3211628 (8571) ahac
»

Kje kupiti Windows 7 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
6212374 (8979) Pesimist

Več podobnih tem