» »

MSDNAA win7 ponoven install

MSDNAA win7 ponoven install

koli99 ::

Pozdravljeni!

Pred dvema letoma sem inštaliral Win 7 32bit s MSDNAA z dodeljenim ključem. Sedaj bi si rad formatiral disk in ponovno naložil iste Win 7, lahko tudi isti key - mi je vseeno. Na strani od MSDNAA pod order history nimam nič označeno, tako da ne morem še enkrat potegniti windowsow dol, saj je dovoljena le ena verzija istega tipa programa. Kaj storiti?
Ali lahko potegnem kar Windowse iz Partisa(primer) in uporabim obstoječi ključ - bi delalo?

Hvala!

cekr ::

Delovalo bo. Če je MSu to všeč, je pa drugo. Verjetno pa imaš še status študenta pa še 1x potegni dol.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

koli99 ::

Ne morem. Mi ne dovoli, saj sem 1x že potegnil z njihove strani...

cekr ::

Pa piši adminu, da ti omogoči. Napiši, da se ti je razsula škatla in rabiš ponovni install. Potem pa seveda naredi kopijo na DVD.
A imaš na MSDNAA omogočene različne verzije? Nekateri imajo posebaj prvo verzijo in s SP1.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

koli99 ::

Imam posebej verzijo Win 7 in ver zijo Win 7+SP1. Ampak je dovoljena le ena. Lahko pa posebej Win 7 64 bit. Sem pisal adminu 2 dni nazaj, še vedno ni odgovora...

cekr ::

To je pa nekaj novega, da so vezane verzije med seboj. Svooj čas si lahko isto verzijo tudi po večkrat dol potegnil.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

koli99 ::

cekr je izjavil:

To je pa nekaj novega, da so vezane verzije med seboj. Svooj čas si lahko isto verzijo tudi po večkrat dol potegnil.


Ja saj načelo je tako. Sem si dol potegnil Win 7 64 bit (sem mislil da jo bom inštaliral), in jo imam pod order history. Lahko jo prenesem kolikokrat želim. Win 7 32 bit pa pod order history ni, kljub temu pa ne morem še enkrat download znova...

celebro ::

Mogoče lahko uporabiš tole.

c00L3r ::

Sošolec, ki ima MSDN AA ti naj dol potegne ISO sliko. Ti pa samo inštaliraj s svojim ključem. Če je HW enak bo šlo skozi. Če ni, pa pokličeš MS aktivacije.

koli99 ::

c00L3r je izjavil:

Sošolec, ki ima MSDN AA ti naj dol potegne ISO sliko. Ti pa samo inštaliraj s svojim ključem. Če je HW enak bo šlo skozi. Če ni, pa pokličeš MS aktivacije.


Menjal bom disk. Notri bom dal SSD...

mihec87 ::

Ka pa zdj norite z istim hardwarom..

Iso slika z msdnaa nima določeno na kateri hardware gre pravzaprav vsi ki imajo na msdnaa account vlečejo isto iso sliko iz serverja...

Zadeva je samo potem odvisna od ključa oz ko vneseš ključ zadevo aktiviraš pa čao..

dwinxp ::

Ključi so zaklenjeni na hardware na katerega si izvedel prvo aktivacijo. Vendar ni nobenega problema pišeš adminu in ali ti da nov kluč ali pa ti uredijo, da lahko aktiviraš z novim hardwareom... So prijazni ljudje :D

vorantz ::

lol
Not true razn, če sem jaz neka neverjetna izjema

fosil ::

Sej dvd-ji so vsi enaki, ga lahko potegneš s travnika, nato pa uporabiš svoj ključ in boš imel legalno verzijo.
Tako je!

c00L3r ::

Če HW ni enak, pokličeš MS aktivacije in rečeš, da je HW crknil, zdaj maš novega in rabiš aktivacijo. To je vsa umetnost. Telefonska je napisana v oknu za aktivacijo.

koli99 ::

Ja sej to mene zanima, če jaz inštaliram Win 7 z travnika, in uporabimo mojo serijsko - mi jo najbrž aktivator zavrne, jaz pokličem na MS in bo vse ok?
Na MSDNAA pa po 4 dneh brez odgovora...

mihec87 ::

Na travniku se dobijo tudi verzije win iz msdnaa..

koli99 ::

mihec87 je izjavil:

Na travniku se dobijo tudi verzije win iz msdnaa..


Prosim link? Lahko tudi ZS če se ne sme javno objavljati...

Hvala!

fosil ::

Vse verzije so iste, vseeno katero uporabiš.
Tako je!

jizzer ::

Meni se dogaja isto...Rad bi ponovno dobil ključ (katerega sem lahko po mili volji vzel na njihovi stari strani, majo novo sedaj) zdaj pa več ne moram. Windowse mam s travnika ampak aktivacija bo delovala ker mi je ze prejšnič delalo, problem je samo da ne dobim ključa...

fosil ::

Tako je!

pijavka ::

koli99 je izjavil:

cekr je izjavil:

To je pa nekaj novega, da so vezane verzije med seboj. Svooj čas si lahko isto verzijo tudi po večkrat dol potegnil.


Ja saj načelo je tako. Sem si dol potegnil Win 7 64 bit (sem mislil da jo bom inštaliral), in jo imam pod order history. Lahko jo prenesem kolikokrat želim. Win 7 32 bit pa pod order history ni, kljub temu pa ne morem še enkrat download znova...


Zanimivo. Od kdaj je tako?
Jaz sem si pred kratkim potegnil win 7 32-bit SP1 in win 7 64-bit SP1 brez problema. Ne morem pa potegniti samo win 7 64-bit, ker pravi, da že imam podoben produkt.
Kakor jaz razumem imaš lahko win 32 in 64-bit, vendar samo eno verzijo (ali sp1 ali navadno).

Marat ::

dwinxp je izjavil:

Ključi so zaklenjeni na hardware na katerega si izvedel prvo aktivacijo. Vendar ni nobenega problema pišeš adminu in ali ti da nov kluč ali pa ti uredijo, da lahko aktiviraš z novim hardwareom... So prijazni ljudje :D

Zanimivo da sem pa jaz lahko instaliral win7 iz msdnaa na 3 različne (sicer moje) compe >:D

koli99 ::

pijavka je izjavil:

koli99 je izjavil:

cekr je izjavil:

To je pa nekaj novega, da so vezane verzije med seboj. Svooj čas si lahko isto verzijo tudi po večkrat dol potegnil.


Ja saj načelo je tako. Sem si dol potegnil Win 7 64 bit (sem mislil da jo bom inštaliral), in jo imam pod order history. Lahko jo prenesem kolikokrat želim. Win 7 32 bit pa pod order history ni, kljub temu pa ne morem še enkrat download znova...


Zanimivo. Od kdaj je tako?
Jaz sem si pred kratkim potegnil win 7 32-bit SP1 in win 7 64-bit SP1 brez problema. Ne morem pa potegniti samo win 7 64-bit, ker pravi, da že imam podoben produkt.
Kakor jaz razumem imaš lahko win 32 in 64-bit, vendar samo eno verzijo (ali sp1 ali navadno).


Ja sej to sem mislil. Samo da imaš ti pod order history oba produkta, ki ju lahko downloadaš n-krat. Jaz imam pa pod order history samo Win 7 64bit (ki sem ga downloadal kakšen teden nazaj), medtem pa Win 7 32 bit nimam (ki sem ga downloadal dve leti od tega), vendar si je MSDNAA vseeno zapomnil da sem ga naložil, in ga zato ne morem še enkrat.

pijavka ::


Ja sej to sem mislil. Samo da imaš ti pod order history oba produkta, ki ju lahko downloadaš n-krat. Jaz imam pa pod order history samo Win 7 64bit (ki sem ga downloadal kakšen teden nazaj), medtem pa Win 7 32 bit nimam (ki sem ga downloadal dve leti od tega), vendar si je MSDNAA vseeno zapomnil da sem ga naložil, in ga zato ne morem še enkrat.


Čudno, da si je zapomnil. Enako sem imel jaz. Pred dvema letoma sem prvič potegnil win 7 z nekim keyem. Potem so po določenem času spremenili stran in med mojimi produkti ni bilo ničesar, kot da ne bi nikoli ničesar prenašal. Zato sem normalno ponovno potegnil obe varijanti za vsak slučaj. Samo ni mi jasno, zakaj si je pri tebi zapomnil, da si že enkrat potegnil, nimaš pa dostopa do številke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win 10 na 7 let stari prenosnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
143214 (2774) krneki0001
»

Kateri OS uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
13821045 (14045) Apache90
»

Windows problem

Oddelek: Operacijski sistemi
151584 (1355) harmony
»

MSDNAA dodaten ključ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6815 (679) OmegaBlue
»

Windows 7 razna vpraŠanja

Oddelek: Operacijski sistemi
486892 (5339) bosmla

Več podobnih tem