» »

voyo.si aplikacija

voyo.si aplikacija

«
1
2

matbal ::

Na PRO PLUS s(m)o izdali novo iPad aplikacijo za ogled video vsebin. V bistvu gre za iPad različico spletne strani voyo.si

Kakšna se vam zdi aplikacija? Imate kakšne pripombe, želje, mnenja? Dobre ideje so še vedno padle na plodna tla =)


p.s. ne sprašujem o toliko o vsebini kot tehnologiji. Sem pač programer.

bdoxx ::

android? :D

trnvpeti ::

neuporabna aplikacija

starih oddaj nihce ne bo gledal
v zivo se ne da spremljati prenosov, to bi bilo edino zanimivo

NooB ::

Ko bodo dodani prenosi, bo aplikacija zanimiva tudi zame.
LP, JAZ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NooB ()

matbal ::

@maticko: Android platforma je manj zanimiva za podjetja, ki svoje usluge računajo. Apple ima tu veliko boljše rezultate. Verjetno je to eden od razlogov, da zaenkrat za Android Voyo.si aplikacije še ne delamo.

@trnvpeti: OK, vsebina ti ni všeč. we get it.

@NooB: v aplikaciji je že vse ready, smo pa naleteli na eno oviro pri streamanju. ne znam povedat kdaj jo bomo premostili, upam pa, da čimprej.


V kratkem pa prihaja tudi iPhone aplikacija

Tero ::

Čudi me da ni nič za android ker v sloveniji je vsekakor več android uporabnikov.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

matbal ::

@Tero: saj ne izključujem, da bo se bo odločilo v to smer. Je pa res, da so uporabniki Androidov veliko manj naklonjeni nakupom.

trnvpeti ::

matbal je izjavil:

@Tero: saj ne izključujem, da bo se bo odločilo v to smer. Je pa res, da so uporabniki Androidov veliko manj naklonjeni nakupom.

Sej prodajate vsebino?
Ali aplikacijo?

matbal ::

Aplikacija je brezplačna, 30-dnevna naročnina na vsebine pa se prodaja. Znano dejstvo je, da iPhone uporabniki zapravijo 7x več na in-app nakupih in naročninah, kot Android uporabniki.

trnvpeti ::

kolikor vem, je ta podatek za appse

bo v bodoce mozno gledati online na ipadu/iphone?

NooB ::

@matbal: v kolikor bo upgrade še v času kvalifikacij lige prvakov ste zmagali 8-)
LP, JAZ

matbal ::

@trnpeti: ne, ta podatek je za nakupe v aplikaciji. http://www.pocketgamer.biz/r/PG.Biz/Mob...
@NooB: ali ni kvalifikacij že konec? :)

trnvpeti je izjavil:

bo v bodoce mozno gledati online na ipadu/iphone?

Ne štekam čisto vprašanja. Sprašuješ, če bo možno gledati posnetke preko weba / Safarija, brez aplikacije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matbal ()

NooB ::

Pejt se solit. :]

A nimate prenosa tretje tekme Voyu (od kod to čudno ime)?
LP, JAZ

trnvpeti ::

cel cas govorimo o online gledanju aplikacij v voyo app za ipada

in ti vprasas, ce je ze konc kvalifikacij in da ne razumes tega?!

zdaj ne vem, ali je tezko reci, da tega na iosu ne bo?

matbal ::

@trnvpeti: mislim da noben tu ne ve, kaj naj bi bilo "online gledanje aplikacij v voyo app za ipada". Izražaj se bolj jasno, pa ti bom lažje odgovarjal. Voyo iPad aplikacija je itak "online". V njej se gleda video vsebine. To je seveda možno. Prenosi v živo, če slučajno sprašuješ o tem, pa dokler ne rešimo par tehničnih zapletov še ne bodo na voljo. Vendar upam, da nam uspe čimprej, ker gre za uporabno funkcionalnost. Sem pa na to odgovoril že v svojem prvem odgovoru.

@NooB: na vprašanja glede vsebine in imena težko odgovarjam, ker v to nisem preveč vpleten. So pa kot rečeno vsi prenosi zaenkrat samo na spletni strani, in tako nedosegljivi za iNaprave. Delamo tudi na tem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matbal ()

trnvpeti ::

vidis, da je slo
torej se nimate tehnicne resitve, prav tako ne za androida

matbal ::

@trnvpeti: razumi kot želiš :)

knesz ::

matbal je izjavil:

@Tero: saj ne izključujem, da bo se bo odločilo v to smer. Je pa res, da so uporabniki Androidov veliko manj naklonjeni nakupom.

Serješ.
Uporabniki androida so ravno tako naklonjeni nakupom, kot uporabniki appla. Seveda kvalitetnih aplikacij in vsebin.

NooB ::

knesz je izjavil:

Serješ. Uporabniki androida so ravno tako naklonjeni nakupom, kot uporabniki appla. Seveda kvalitetnih aplikacij in vsebin.


Posplošuješ, pa še odmikaš se od topica.
LP, JAZ

Gandalfar ::

Sem si pogledal in mi je vsecno se mi je pa zdelo dokaj tecno, da ne morem preizkusit, ce mi je vsec video izkusnja ne da bi placal. Torej - ce mi streaming dela tekoce in brez zatikanja na mojem internetu. Tako da bi bilo super, ce bi dobil zraven en 20 min prispevek, dosti vseeno kateri, da vidim tudi samo koncno izkusnjo.

btw: to ste in-house razvili ali pa si iz kaksne razvijalske firme?

knesz ::

NooB je izjavil:

knesz je izjavil:

Serješ. Uporabniki androida so ravno tako naklonjeni nakupom, kot uporabniki appla. Seveda kvalitetnih aplikacij in vsebin.


Posplošuješ, pa še odmikaš se od topica.

Sploh ne.
Ne eno, ne drugo.
Posploševati je začel avtor te teme, jaz sem pa povedal, da se z njegovo trditvijo ne strinjam. Vse z namenom, da bodo naredili še android aplikacijo, katero bomo lahko sprobali/kupili uporabniki androida, kateri smo v večini.

Gandalfar ::

knesz: zadeva je namenjena tablicam. Zaenkrat se ni neke kriticne mase android tablic v sloveniji ;)

knesz ::

A, pa res. Videl sem samo iNekaj (površno bral). Avtorju se opravičujem, ker ima prav :)
Če ni za android, pač še ni za android.

NooB ::

Na Jabuk.si se govori tudi o aplikacij za iTelefon. Z eno naročnino naj bi uporabniki dostopali do vsebin na treh platformah (PC, iTablica, iTelefon) žal pa ne tudi na platformi IPTV operaterja, ki prav tako trži Voyo. Tam moraš sklenit novo naročnino. A so IPTV operaterji tako požrešni?
LP, JAZ

matbal ::

Gandalfar je izjavil:

Sem si pogledal in mi je vsecno se mi je pa zdelo dokaj tecno, da ne morem preizkusit, ce mi je vsec video izkusnja ne da bi placal. Torej - ce mi streaming dela tekoce in brez zatikanja na mojem internetu. Tako da bi bilo super, ce bi dobil zraven en 20 min prispevek, dosti vseeno kateri, da vidim tudi samo koncno izkusnjo.

btw: to ste in-house razvili ali pa si iz kaksne razvijalske firme?

Gandalfar, super ideja. Bomo se potrudili to vključiti v naslednjo verzijo. Aplikacije je razvita in-house, ja.

NooB je izjavil:

Na Jabuk.si se govori tudi o aplikacij za iTelefon. Z eno naročnino naj bi uporabniki dostopali do vsebin na treh platformah (PC, iTablica, iTelefon) žal pa ne tudi na platformi IPTV operaterja, ki prav tako trži Voyo. Tam moraš sklenit novo naročnino. A so IPTV operaterji tako požrešni?

iPhone podpora prihaja z verzijo 1.2. Aplikacija bo delovala le na napravah z iOS >= 4.3. V zadnji verziji (1.1) smo omogočili, da si isti dostop, kupljen na eni napravi, aktiviraš tudi na ostalih iNapravah. Zelo kmalu pa prihaja tudi možnost, da dostop kupljen preko iNaprave uporabiš na spletu (zaenkrat možno samo obratno).

IPTV operaterji pa so žal čisto druga zgodba, dostopov tam zaenkrat ni možno aktivirati na spletu.

p.s. disclamer, upam da je jasno, da ne govorim v imenu PRO PLUS in da so vse informacije neuradne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matbal ()

All ::

matbal je izjavil:

Na PRO PLUS s(m)o izdali novo iPad aplikacijo za ogled video vsebin. V bistvu gre za iPad različico spletne strani voyo.si

Kakšna se vam zdi aplikacija? Imate kakšne pripombe, želje, mnenja? Dobre ideje so še vedno padle na plodna tla =)


p.s. ne sprašujem o toliko o vsebini kot tehnologiji. Sem pač programer.



Glede na to da ste izdali app za i.. ter philipsove tv-je..ali lahko pričakujemo app tudi za recmo LG z net-tv?

matbal ::

Odgovor je da, ne morem pa ti še obljubit datuma. Ni odvisno samo od nas.

All ::

nice

UNIVERZUM ::

Ok, mene pa zanima ali omenjeni program (za katerega se plačuje mesečna naročnina) predvaja tudi oglase ali je to striktno 24/7 program brez oglasov?
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

matbal ::

O katerem "programu" sprašuješ? Tistem v okviru TV operaterjev (POP PLUS), o VOYO.SI iPad/iPhone aplikaciji ali o aplikaciji za Philips/LG/Samsung?

UNIVERZUM ::

voyo.si za iPhone/iPad aplikaciji
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

matbal ::

Načeloma je bila pri plačljivih storitvah PRO PLUS praksa (vsaj do sedaj), da se reklam ni dajalo (oz. na primeru POP NON STOP so reklame samo med dvema vsebinama, brez prekinjanja).
Tudi v iPad/iPhone aplikaciji trenutno ni reklam. Seveda se to lahko kadarkoli spremeni

matbal ::

Od sobote naprej so na VOYO.SI iPad/iPhone aplikaciji na voljo vsi prenosi v živo, ki so sicer na spletni strani voyo.si, torej tudi športne tekme.

Doman ::

Jaz pogrešam stare oddaje kot so odklop inp. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

beno1234 ::

Kaj pa aplikacija za windows phone 7 ???

Blum ::

Mene osebno zelo odvrne od vsakršnega pogleda vsebine to, da so najprej kakšne tri reklame, preden uspem najti določen video, ki bi se moral že avtomatsko odpreti, vendar se ne. Iskati ga je še potrebno nekje po mapicah "izbrani" ali nekaj takšnega. To iskanje in oglaševanje (ki ga ne moreš preklicat) me do te mere odvrne, da za tisti dan zapustim portal. Vrjetno še koga drugega, predvsem starejšega, ki ni vešč toliko s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blum ()

Hobit2 ::

Ne vem zakaj imam občutek, da bom izpedal čudno ampak... kje lahko dobim aplikacijo VOYO za Philipsov televizor?

trnvpeti ::

kateri philips tv imas?
moras imeti verzijo 7,8 ali 9

Hobit2 ::

Imam serijo 7 in sem šel pod App galery in jo tam našel. Upam, da je tisto v redu. In hvala vseeno.

Janac ::

Kdaj Bo za android

trnvpeti ::

bo voyo app za philips kaj nadgrajevana?
notri ni skoraj nic, zgleda kot nekaksna sala/pr

matbal ::

Blum je izjavil:

Mene osebno zelo odvrne od vsakršnega pogleda vsebine to, da so najprej kakšne tri reklame, preden uspem najti določen video, ki bi se moral že avtomatsko odpreti, vendar se ne. Iskati ga je še potrebno nekje po mapicah "izbrani" ali nekaj takšnega. To iskanje in oglaševanje (ki ga ne moreš preklicat) me do te mere odvrne, da za tisti dan zapustim portal. Vrjetno še koga drugega, predvsem starejšega, ki ni vešč toliko s tem.

V VOYO.SI iOS aplikaciji zaenkrat ni oglasov. Prav tako zaenkrat ni video oglasov na spletni strani voyo.si.

Janac je izjavil:

Kdaj Bo za android

Aplikacija za Android je v delu, ne bo pa ravno jutri gotovo.

trnvpeti je izjavil:

bo voyo app za philips kaj nadgrajevana?
notri ni skoraj nic, zgleda kot nekaksna sala/pr

Če sprašuješ ali bodo nove vsebine je odgovor da, vendar takrat verjetno tudi ne bo več brezplačna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matbal ()

trnvpeti ::

Kdaj bodo placljive in live vsebine za voyo apps za philips?

matbal ::

Da ne okolišim z odgovorom, točen datum žal še ni znan.

ToniT ::

Imam Panasonicovo plazmo in na njej je aplikacija Voyo, vendar za Češko TV. Imate namen to predelati na Voyo.si?

matbal ::

ToniT je izjavil:

Imam Panasonicovo plazmo in na njej je aplikacija Voyo, vendar za Češko TV. Imate namen to predelati na Voyo.si?

Za Panasonic zaenkrat še nimamo slovenske aplikacije. Kot si ugotovil pa so jo izdelali naši kolegi na Češkem.

Blum ::

matbal je izjavil:


V VOYO.SI iOS aplikaciji zaenkrat ni oglasov. Prav tako zaenkrat ni video oglasov na spletni strani voyo.si.



Na spletnem portalu SO oglasi in jih je OBČUTNO preveč.

matbal ::

Blum, v postu 16. dec 2011, 09:37:14 si govoril o video reklamah, ki se zaigrajo pred izbranim videom. Teh reklam na voyo.si zaenkrat ni. Ni kul citirat izven konteksta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matbal ()

Blum ::

V redu, potem pa samo meni oglasi šibajo pred izbranim videom (in po videu).

matbal ::

Blum je izjavil:

V redu, potem pa samo meni oglasi šibajo pred izbranim videom (in po videu).

Očitno res, ker video reklam pred/po željenem posnetku na voyo.si zaenkrat ni. Verjamem ti sicer, da si ne izmišljuješ, zato bi te prosil za kak screenshot. Čeprav močno dvomim je seveda vedno možnost, da se reklame vrtijo samo tebi ;)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download video iz voyo.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
2714092 (439) StratOS
»

Voyo

Oddelek: Sedem umetnosti
123394 (2839) harvey
»

wladimir klitschko vs kubrat pulev

Oddelek: Šport
71414 (930) Looooooka
»

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912452 (9691) oo7
»

Netflix prihaja v Evropo, sprva na Otok

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
329426 (7982) Jeronimo

Več podobnih tem