» »

Kako kopirati dolga imena v dosu, brez da jih skrči?

Kako kopirati dolga imena v dosu, brez da jih skrči?

HitriPepe ::

Zanima me predvsem zaradi tega, ker so mi crknili windowsi, pa sem hotel skopirati moje dokumente in mi je skrčilo vsa imena, potem pa nič več ne dela! Moram pa skopirati, ker imam naret image in gre dol vse kar je na tej particiji!!

Zdaj ali obstaja kaki program ala norton commander, ki bi to prestavil tako kot je treba oziroma obstaja za to kaksna druga tehnika oziroma program?

Lp
www.STROJI.NET

gumby ::

v čistem DOS-u ne gre. obstaja sicer en program (lfnbk ali nekaj takega - je na install cd-ju od windowsov), vendar se mi zdi, da tudi rabi okna za prepoznavanje dolgih imen.
če ti dela safe mode, potem zazipaj vse dokumente v en zip, ta bo ohranil dolga imena...
če ne, potem pa daj celi disk v en drug računalnik, in tam zazipaj...

HitriPepe ::

Ne računalnika ni več možno zagnati z safe modom, tak da to odpade! Je varianta, da nesem disk v drug računalnik ampak sem upal, da gre to s kakim programom, ker se mi zdi butasto, da image spravim gor v 5 min, za enen dokumente, bi pa moral pol dneva okoli hodit!

Upam, da obstaja krajsa pot

Lp
www.STROJI.NET

gumby ::

lahko zbrišeš windows direktorij in na novo inštaliraš okna - brez vseh gonilniko, samo toliko, da skopiraš dokumente. nato pa format in nova instalacija:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NAS kako najlažje prenesti podatke

Oddelek: Pomoč in nasveti
202054 (1335) sfaljk
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443001 (25041) BorutK-73
»

ničesar ni..

Oddelek: Pomoč in nasveti
495218 (4477) nina_s85
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656072 (4634) Doman
»

dos programcekza dolga win imena

Oddelek: Programska oprema
7770 (673) pivmik

Več podobnih tem