» »

SiMobil - odklenitev Iphone 4

SiMobil - odklenitev Iphone 4

C00PER ::

Pozdravljeni !

Na Simobilu sem si dal odklenit Iphone4 za druga omrežja, ki sem ga pri njih kupil v mesecu juniju.
Tam so mi rekli, naj se doma prijavim v Itunes, pa bo stvar delovala, a ko sem to storil, se ni zgodilo prav nič.

Kako naj vem, da je telefon sedaj res odklenjen? Se da kako preveriti ? (na mobitelu ali tušmobilu ne poznam nikogar, ki ima microsim za iphonea, pa ne vem kako naj drugače preizkusim...

Čez par dni namreč odpptujem v tujino za dalj časa in bom tam kupil lokalno sim kartico, pa da se mi slučajno ne bi zgodilo da je stvarca še zmeraj zaklenjena.

Hvala za pomoč že vnaprej !
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

TRIROG ::

Mogoče čist kmečka varjanta:
Greš do kolega/punce/lubice/mema/očeta/dedka/babice/soseda/sosede, ki nima SiMobila in jih prosiš za njihovo SIM kartico, ki jo takoj za tem, ko jo dobiš, vstaviš v Iphona. Sledi vklop telefona in poskusni klic na 0808000. Če boš dobil zvezo je telefon odklenjen!

Mavrik ::

Problem je da iPhone4 ne uporablja istih SIM kartic.
The truth is rarely pure and never simple.

mojsterleo ::

Sem slišal da se da obrezat navadno sim kartico in dela v IPhonu. Probal nisem, ampak če te res grozno zanima, kupiš en cenen predplačniški paket za par eur, kartico obrežeš (nekje na netu so navodila), in probaš. :D

LuGi ::

Tus 3eur, obrezes in probas

;-) ::

Z obrezano dela, samo če nebo delalo bo še vedno dvom ali je krivo obrezovanje da ne sede točno ali ni odklenjen.

St235 ::

Bo že telefon povedal, al ne dela ker je napačna kartica al ne dela ker kartice ni oziroma nima stika. Al iphone ni dovolj "smart" za kaj takega?

blackbfm ::

Jz sem že par kartic obrezal pa nikoli nobenega problema.

Assass1n ::

Mora ti napisat "your phone has been unlocked" nekaj podobnega, pa si samo itunes odprl brez da bi sinhroniziral moras sinhronizirat. Žal pa za drugo varjanto kako probat ne vem kot z simko.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iphone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
202249 (1576) tomaz-
»

Iphone uradno v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21535196 (24740) Keyser Soze
»

iPhone 3G (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
23025279 (9801) eieieie1
»

iphone pomoč prosim

Oddelek: Mobilne tehnologije
142025 (1620) PINki

Več podobnih tem