» »

Podivjani hormoni, zaljubljenost....

Podivjani hormoni, zaljubljenost....

Temo vidijo: vsi
1 2
3
»

jest10 ::

@nny je izjavil:

galu je izjavil:



p.s. iz primerov sem izvzel žar (saj to velja kot le-moško opravilo) in tiste kuharje uživante, ki so res pravi kralji v gurmanskem svetu.



Žar je edina vrsta priprave hrane, ki jo mož pozna in zgleda tako:
1. Žena se odpravi v trgovimno in nakupi vse potrebno
2. Žena pripravi solato, zelenjavo in desert
3. Žena pripravi meso za žar, razporedi ga na pladenj in odnese do žara, kjer mož čaka in pije pivo
4. Mož razporedi meso na žaru
5. Žena odide v hišo, da pripravi mizo
6. Žena pride ven in reče možu, da je meso že pečeno in da ga je potrebno odstraniti iz žara
7. Mož vzame meso iz žara in ga da ženi, da ga odnese
8. Žena postavi meso na mizo in ga servira
9. Vsi hvalijo moža, kako dobro je pekel na žaru in govorijo ženi. kako srečna je lahko s takšnim možem
10. Žena po večerji pospravi mizo in pomije posodo
11. Mož vpraša ženo ali je zadovoljna, ker je imela »svobodni večer« in ko ga ona grdo pogleda izpod čela, on godrnja, da ima ženo, ki ni nikoli zadovoljna...


Ah, kako so stereotipi zabavni:|

oracle ::

Ta z žarom je res iz pravljice:))

Še nisem videl ženske pečt na žaru, razen enkrat. In še ta je pekla meso, ki ga je kupila in pripravila njena mati, sama pa je čevape pekla da jih je vrgla na kupček na rešeto. Ogenj je seveda zakuril njen oče. Pohvalila se je tudi z domačim kruhom, ki ga je spekla. Čeprav ga je samo vzela iz pečice, ko ga je mati spekla.

Zase lahko rečem da že leta redno pečem na žaru, z nakupi, pripravami, izvedbo in pospravljanjem vred. Bi pa rad vidil tako žensko, ki je bila zgoraj opisana. Se ji iskreno zahvalim ob koncu dneva:D

guest #44 ::

Sem ravnokar vinjen, tako da se opravičujem za nekonsistence.

Skratka, ljubezen je zakon, če se rpedajaš nagonu. Nagon pa je ravno to...neka nepremišljena impulzivna zadeva. Fanj je kolk traja, vendar ZAPOMNITE SI! Vse se mora končat, se mora! Vse kar lahko svetujem je to, zaljubite se vendar pričakujte bolečine. Ko boste depresivni pomislite na ta post in povejte si, da je to zgolj fiziološko pogojeno stanje in mora miniti.
Zatiranje nagonov sicer vodi v enakomernejšo in stabilnejšo življenje si pa prikrajšan za primitivne užitke. Če se le da, je najbolje poskusiti eno v mladosti, drugo pa ohraniti za starost.

Priznavam, da ljubezen je zgolj eno od možnih užitkov tega življenja, ni pa vse. Vse kar ni pogojen z višjo koncentracijo kemičnih sestavin je zagotovo trajnejše in prijetneje na dolgi rok.
Ne obupat, če vam ni uspelo tega doživeti, so druge kvalitativno enakovredne doživetja. Ne vrjemite medijski propagandi. Primitivci! Primitivci do groba!


Sedaj pa lahko noč, saj menim, da sem pretrgal rdečno nit teme pa še možgani mi ne izvajajo željenih operacij.

Vajenc ::

jype je izjavil:

Vajenc> 1. Dokler nimaš družine je potrebno "podreti" vse ki ti pridejo pod roko, vmes se pa še kakšna luštna najde.

A to je obvezno? Ker meni niso tega povedali, tako da sem v času, ki bi ga moral porabit za zabavo, družbo in dvorjenje, počel druge reči, pa se ne čutim prikrajšanega. Pravzaprav sem na edinih zabavah, kjer sem se znašel, vedno pospravljal za prekomerno okajenimi kolegi in kolegicami in jih nosil domov, zaradi česar so se mi sicer pogosto posmehovali, a jaz sem vedel, da sem zadostil svojim načelom in nisem nikogar izkoristil. Vsekakor so mi zaradi mojih dejanj ljudje bistveno raje zaupali, kot komu drugemu.

No, potem se je našla ena luštna (ne da bi mi bilo treba obiskati zabavo takšne vrste), od takrat sem pa itak polno zaposlen in nimam več veliko časa.

No ja obvezno ni. Mogoče sem pozabil dodati, da je deda še rekel, da ti je v nasprotnem v njegovi starosti žal za vsako, ki je nisi. Mal heca mal resnice. Jaz sem se delno držal njegovih modrosti in zaenkrat mi ni žal.


Pravzaprav sem na edinih zabavah, kjer sem se znašel, vedno pospravljal za prekomerno okajenimi kolegi in kolegicami in jih nosil domov

LoL, SuperChuckNorris. V OŠ sem imel tudi jaz prijatelja, ki je pil manj in nas je znal pospremiti domov. Ni nas pa seveda nosil kot ti ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Invictus ::

Ma hitro v kopalnico, pa Desanka Sakič ali Levanka Rukič.

Pa bo življenje takoj lažje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BigWhale ::

Kje vi zivite? Jaz danes poznam polno zensk, ki kuhajo (in pecejo na zaru), polno moskih, ki kuhajo in polno zensk in moskih, ki ne kuhajo. Poznam zenske, ki pecejo pecivo in zenske, ki ga ne pecejo.

Greste se eno tako bebavo posplosevanje, verjetno na podlagi enega samega lastnega druzinskega primera.

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

A to je obvezno? Ker meni niso tega povedali, tako da sem v času, ki bi ga moral porabit za zabavo, družbo in dvorjenje, počel druge reči, pa se ne čutim prikrajšanega. Pravzaprav sem na edinih zabavah, kjer sem se znašel, vedno pospravljal za prekomerno okajenimi kolegi in kolegicami in jih nosil domov, zaradi česar so se mi sicer pogosto posmehovali, a jaz sem vedel, da sem zadostil svojim načelom in nisem nikogar izkoristil. Vsekakor so mi zaradi mojih dejanj ljudje bistveno raje zaupali, kot komu drugemu.


jst mislim da bo morali vse življenske napotke in modrosti mojstra jypeja zbrati in izdati:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

Vajenc> V OŠ sem imel tudi jaz prijatelja, ki je pil manj in nas je znal pospremiti domov. Ni nas pa seveda nosil kot ti ;p

Jaz sem na zabave hodil zelo redko, bil sem zdrav kmečki fant in sem se pijači odrekel popolnoma že precej zgodaj, ko sem prvič poizkusil pivo in vino in ugotovil, da boljšega okusa kot je cedevita ne bosta nikdar.

Chuck Norris gor ali dol, meni to, da se lahko zanesem sam nase pomeni ogromno. Če bi se prepustil uporabi psihoaktivnih substanc, med katerimi je alkohol v naši družbi zgolj najbolj dostopen, bi zagotovo že kdaj izdal kakšno od vseh skrivnosti, ki so mi jih zaupali, bodisi profesionalno, bodisi zasebno - pa je nisem.

Verjamem, da tako vedenje močno zmanjša možnosti za "podret vse, kar lahko", ker se, ko se imaš pod nadzorom, ne obnašaš kot žival. Verjamem, da je fino to počet, po drugi strani se pa zavedam, da je mogoče fiziološko enak trip doživeti na vrsto različnih načinov in da je neodgovorna spolnost samo eden izmed potencialno precej neprijetnih. Marsikdo trdi, da ne moreš vedeti, dokler ne poizkusiš, a si ne želim vedeti tako zelo, da bi se bil pripravljen odreči lastni integriteti, da bi take reči preizkusil. Pravzaprav sem zelo vesel, da nimam bivših spolnih partnerjev.

Tudi ko gre za "najprej se je treba izživet" mantro, sem vztrajal na svojem. Mnogo ljudi, ki so obdobje, ki ga imenujejo mladost konzumirali kot nekaj, kar je treba čimprej porabit, sem poslušal sanjat o tem, da bi radi "bili še enkrat mladi". No, če skrbiš zase in za svoje zdravje in pri tem pomagaš tudi partnerju, zlahka ostaneš sposoben aktivnega in polnega življenja bistveno dlje kot do nastopa prve redne zaposlitve. Imam nekaj prijateljev, ki so okoli šestdesetih let v zavidljivi fizični kondicji, ki potujejo po svetu in so seveda tudi spolno aktivni, brez težav, ki jih stereotipi pripisujejo starejšim. Nekaj od teh je bilo že ves čas promiskuitetnih, vsaj dva pa še vedno živita z istim partnerjem kot pred dvajsetimi leti in tudi nimata pomislekov glede tega (zanimivo, oba sta Nemca in arhitekta, ki redno tečeta maraton - verjetno ima njuno stanje precej opraviti s samodisciplino).

Pa še angleška polšala na to temo: Tisti, ki zgodaj vstajajo, se tuširajo z mrzlo vodo, telovadijo in tudi v dežju hodijo na dolge sprehode niso zdravi in trdoživi zaradi tega, temveč kljub temu.

Ramon dekers ::

Yjpe tole načeloma vse drži, ampak prevelika striktnost pa ne vodi nikamor. Pivo ali dve te ne pokončata.

jype ::

Ramon dekers> Pivo ali dve te ne pokončata.

Tudi rozine niso pretirano škodljive, pa jih ne jem - ker so nagravžnega okusa.

galu ::

@jverne

A maš ženo?
Če ja, si ji upaš to pokazat?:D

Jasno, da se bo to tudi zgodilo, če tudi sam v to verjameš in pričakuješ!
....zgleda da ti že, niso pa si vsi ljudje enaki po dojemanju in procesiranju čustev. You should know that (even when drunk).:P
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

jype ::

GaŁu> Če ja, si ji upaš to pokazat?

Da ne maram rozin? Saj že ve. Kako pa misliš, da sva zdržala skupaj? Ona men ne daje rozin v potico, jaz pa njej ne zlivam kisa na solato, pa sva srečna.

galu ::

jype je izjavil:

GaŁu> Če ja, si ji upaš to pokazat?

Da ne maram rozin? Saj že ve. Kako pa misliš, da sva zdržala skupaj? Ona men ne daje rozin v potico, jaz pa njej ne zlivam kisa na solato, pa sva srečna.


A si mal prehitro prebral post, a?:D

@jverne

A maš ženo?
Če ja, si ji upaš to pokazat?
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

jype ::

Aja, se opravičujem - v našem jeziku običajno naslovnika vprašanja vtaknemo v stavek kot stavčni člen, ki se imenuje osebek, takole:

Jverne, a maš ženo?

galu ::

Na forumu pa se običajno quota.
Tako to gre.

Super Sonic ::

Verjamem, da tako vedenje močno zmanjša možnosti za "podret vse, kar lahko", ker se, ko se imaš pod nadzorom, ne obnašaš kot žival. Verjamem, da je fino to počet, po drugi strani se pa zavedam, da je mogoče fiziološko enak trip doživeti na vrsto različnih načinov in da je neodgovorna spolnost samo eden izmed potencialno precej neprijetnih. Marsikdo trdi, da ne moreš vedeti, dokler ne poizkusiš, a si ne želim vedeti tako zelo, da bi se bil pripravljen odreči lastni integriteti, da bi take reči preizkusil. Pravzaprav sem zelo vesel, da nimam bivših spolnih partnerjev.


To bi jaz rekel, da je tako (oz. podobno) kot je rekel ata Ford: "Whether you think you can or think you can't, you're right."

Se pravi, v obeh primerih si lahko povsem življenjski, na mestu, človeški, če že hočete. Prav nič ni narobe če nikoli nisi pil, kadil in se sramotil pred (širšo) okolico in prav nič narobe ni, če si, predno si šel v resno zvezo, spoznal ducat drugih partnerjev in počel marsi katero packarijo. Vrednote so tiste, ki nas spremljajo celo življenje in lagati sebi in okoli celo življenje pač ne gre. In prav nobena predpozicija iz določenega dela življenja ni garant za kakšno drugo obdobje. Kot je rekel BW že nekaj postov nazaj, ljudje se spreminjamo, konstatno.

Yjpe tole načeloma vse drži, ampak prevelika striktnost pa ne vodi nikamor. Pivo ali dve te ne pokončata.


Človeka lahko občuduješ na veliko načinov in za veliko stvari, ampak najbolj, tisto kar mene fascinira, je prilagodljivost. Zmožni smo vsega; nekateri iz med nas imajo doma prava smetišča, drugi lovijo mikrobe po stanovanju. Nekateri ljudje se derejo, ko si izmenjujejo podatke, nekateri so tako tiho, da rabimo mikrofon postavit, da jih slišimo. Ideja, da je nek Nemec boljši človek kot jaz, ker je pri 60 let še vedno sposoben, se opravčujem izrazu, nabrisat ženo in da je to zaradi samodiscipline, je meni mimo. Jypetu je pač všeč ali se mu zdi stvar zanimiva, meni pa ne.

Razlog je seveda v tem, da, tako kot vedno pri vseh izzivih v življenju, do željenega rezultata lahko pridemo na več različnih načinov. In ravno v tem je joke te naše prilagodljivosti, da nam ni potrebno slediti enemu Nemcu, da bomo na koncu pri 60 letih še tekli maratone in skakal z viagro po lekarnah. In obratno. En Nemc dokaže, da je vse tisto, kar si lenuhi prestavljajo kot nemogoče, doseči s trdim delom in visoko samodisciplino, in na koncu priti v stanje, da so pri 60 letih pravi Supermani.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

jalovec09 ::

Kar ne morem pozabit, tako krasne punce, upam da bo čez čas minilo in se bodo moji hormoni popolnoma umirili.

Ima mogoče kdo nasvet, kako to pospešit, da pomerim hormone.

Super Sonic ::

Ima mogoče kdo nasvet, kako to pospešit, da pomerim hormone.


Jaz sem se naučil eno stvar o svojem telesu: nikar mu nikoli ne ponujaj ničesar na silo.

Kar ne morem pozabit, tako krasne punce, upam da bo čez čas minilo in se bodo moji hormoni popolnoma umirili.


Verjetno je nisi poklical in ji nisi ničesar povedal ali obrazložil?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

guest #44 ::

Žene nimam ne ;)

Sicer pa moj način doživljanja življenja/ljubezni/... razume (in odobrava) malo (nič) žensk, tko da se vseeno nekaj prilagodim.

galu ::

guest #44 je izjavil:

Sicer pa moj način doživljanja življenja/ljubezni/... razume (in odobrava) malo (nič) žensk, tko da se vseeno nekaj prilagodim.


Ja, sej tako se zgodi ponavadi z vsemi.. Če pa imaš koga res res rad, pa včasih niti več ne prilagajaš, ampak spremeniš celotno svoje mnenje (pri meni se je popolnoma)...:)

No, frnikola, mogoče boljše to, kot pa da greš v to:)):
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

gendale ::

jalovec09 je izjavil:

Kar ne morem pozabit, tako krasne punce, upam da bo čez čas minilo in se bodo moji hormoni popolnoma umirili.

Ima mogoče kdo nasvet, kako to pospešit, da pomerim hormone.

seksaj s kako drugo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

frnikola1> Ima mogoče kdo nasvet, kako to pospešit, da pomerim hormone.

Šport (spolni odnosi, ki jih predlaga gendale, so običajno precej nepraktična oblika, razen če imaš na voljo spolnega partnerja, ki je vedno pripravljen sodelovati). Endorfin (ki funkcionira podobno kot opiati) in kortizol bosta zagotovo zmanjšala občutke odvisnosti od predmeta tvoje zaljubljenosti, pri katerih pomembno vlogo igra vazopresin, če je prisoten v možganih.

Super Sonic> nam ni potrebno slediti enemu

Seveda ne, slediš običajno svojim idealom. Primer sem izpostavil zgolj kot antipod sodobnemu razmišljanju mladine o tem, da se življenje konča pri (toliko kot si star + 2), ki ga izdatno spodbujajo tudi sodobni mediji. Spomnil sem se še na en nemški primer: Katalog pri mojem najljubšem ponudniku kvalitetnih tehničnih oblačil je poln fotografij normalnih ljudi, starih od tri do vsaj sedemdeset let, brez ličil in brez nenaravnih položajev telesa, ki so sicer značilna za veliko večino preostalih katalogov (ki zagotovo pomagajo pri prodaji), kar me navdušuje, ker me pritisk z lepotnimi ideali, ki ga mediji vršijo na praktično celotno zahodno družbo, zelo moti (v znancih lahko prepoznam vrsto psihičnih motenj, ki izhajajo iz nekompatibilnosti samopodobe z normami, ki jih postavlja vseprisotni marketing).

Spajky ::

jalovec09 je izjavil:

..Kar ne morem pozabit, tako krasne punce..nasvet, kako pospešit, da pomirim hormone...
sistem: Daleč od oči, daleč od "srca"; Desanka Šakić in samoprisilna psihična substitucija osebe zanimanja, vsaj za kako imaginarno.... Nato zamišljanje osebe interesa - "krasne punce" kot razvaljenega telesa z dve toni strij in hudega celulita nekaj let starejše in "nenamazane" ter tečne kot sto mater, te bo minilo >:D ... Probaj spoznat njeno mater, utegneš ugotoviti, kaj sem mislil :)) Ti utegne bit ta "krasna punca" čez par let prav prav "nikakva" .. se pa zna zgodit, da bo čez npr.10 let ona začela kazat interes zate (ko boš zdavnaj že prišel k "sebi") ..8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

guest #44 ::

Prej ko se boste zavedali, da smo moški ujetniki spolnega nagona, boljše bo. Toliko neumnosti počnemo samo, da bi pridobili partnerja oz. se izkazali zanj.

Kupujemo draga oblačila, predmete, športamo se, tekmujemo drug z drugim...

Koliko bi prisparali ce tega ne bi rabli počet.

Zgodovina sprememb…

galu ::

guest #44 je izjavil:

Prej ko se boste zavedali, da smo moški ujetniki spolnega nagona, boljše bo. Toliko neumnosti počnemo samo, da bi pridobili partnerja oz. se izkazali zanj.

Kupujemo draga oblačila, predmete, športamo se, tekmujemo drug z drugim...

Koliko bi prisparali ce tega ne bi rabli počet.


Na nek način se strinjam s sabo... Moški ego je kr zajebana stvar, sploh, če nam uide izpod kontrole.

Ampak zdaj pa se še vprašaj: kaj natančno bi bilo, če tega moškega nagona nebi bilo? Če bi vsem odrezal jajca (dobesedno).
Bi živeli vsi kot čreda ovc, na račun 'alfa samca', zaradi nezmožnosti ljubljenja?
Ali bi vsi le vegetirali na tem svetu, se brigali za svoje dosežke v karieri in čakali na stara leta, ko pač umremo?

Ljubezen je res tista stvar, ki nas včasih zelo prizadene... Nas naredi ljubosumne, agresivne, nespametne, željne pozornosti... Ampak nas tudi razveseli.
Pa da še dam en zljanan FB quote gor::D
Boljše je ljubiti in izgubiti, kot pa ne-ljubiti sploh.
Tako to gre.

Ramon dekers ::

guest #44 je izjavil:

Prej ko se boste zavedali, da smo moški ujetniki spolnega nagona, boljše bo. Toliko neumnosti počnemo samo, da bi pridobili partnerja oz. se izkazali zanj.

Kupujemo draga oblačila, predmete, športamo se, tekmujemo drug z drugim...

Koliko bi prisparali ce tega ne bi rabli počet.



in kaj? sedaj naj se zaradi spolnega nagona odpovem razumu, samo da dobim fuk? ker si bo neka dama dala štikle in minič ter na tak način dominirala nad nad mano. Tako razmišljajo labilni ljudje oz. 99,9% njih. Ampak tako stvar poteka, ko se naveličajo spolnosti nastanejo težave.

jype ::

jverne> Koliko bi prisparali ce tega ne bi rabli počet.

Ničesar od tega mi ni treba početi (no, razen šport - če si gledal Zombieland, potem veš, kaj je rule #1).

guest #44 ::

Ramon dekers je izjavil:

guest #44 je izjavil:

Prej ko se boste zavedali, da smo moški ujetniki spolnega nagona, boljše bo. Toliko neumnosti počnemo samo, da bi pridobili partnerja oz. se izkazali zanj.

Kupujemo draga oblačila, predmete, športamo se, tekmujemo drug z drugim...

Koliko bi prisparali ce tega ne bi rabli počet.



in kaj? sedaj naj se zaradi spolnega nagona odpovem razumu, samo da dobim fuk? ker si bo neka dama dala štikle in minič ter na tak način dominirala nad nad mano. Tako razmišljajo labilni ljudje oz. 99,9% njih. Ampak tako stvar poteka, ko se naveličajo spolnosti nastanejo težave.


Vsi smo bolj ali manj labilni. Kreposti se je šlo veliko ljudi v zgodovini, le redki so dosegli nek omembe vreden rezultat.



@jype

Sej ljubezen ni tok slaba, če vsaj imaš kak savegame oz. vsaj veliko časa na voljo.
Dvomim, da bo bila ljubezen kdaj editirana...jo ni potrebno odstranit. Dovolj je če se omili njene slabe posledice. Pol pa naj ljubimo kolikor želimo.

jype ::

jverne> Sej ljubezen ni tok slaba, če vsaj imaš kak savegame oz. vsaj veliko časa na voljo.

Glede teh reči moraš biti zelo zen, pa je vedno OK. Jaz sem šel tudi skozi težko in dolgotrajno trpljenje nesrečne ljubezni v adolescenci (ki je iz medicinskih razlogov morda prišla malo prezgodaj), kar mi je zelo pomagalo pri učenju obvladovanja lastnih čustev in misli. Moja največja težava je bila v tem, da sem (in še vedno!) zahteval, da me bo dekle, ki mi je bilo sicer zelo naklonjeno, tudi ljubilo nazaj, kar pa je (z izjemo nekaterih zlobnih scenarijev z drogami, stockholmskim sindromom in drugimi oblikami goljufanja pri ljubezni) v praksi redek pojav in čeprav bi se razmeroma enostavno prelevil v človeka, ki ga je omenjeno dekle takrat iskalo, je bila ta možnost zavestno prečrtana, ker ni dolgoročno vzdržna.

jverne> Dovolj je če se omili njene slabe posledice.

S tem misliš depresijo in podobne stranske učinke? To se zlahka že danes pozdravi z ustrezno drogo, vprašanje pa je, za katere izkušnje s tem prikrajšaš frontalni korteks in kaj to pomeni za tvoj osebnostni in čustveni razvoj.

Aston_11 ::

Moja peče na žaru in je dobila filing za to. Peče super. Ni več črno po eni strani bolj kot po drugi.

Spajky ::

Ramon dekers je izjavil:

..naj se zaradi spolnega nagona odpovem razumu...
razum je v obdobju prevladujoče "hormonske župe" v glavi itak na stranskem tiru, vsaj kar se tiče punc ... :D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Ramon dekers ::

Spajky je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

..naj se zaradi spolnega nagona odpovem razumu...
razum je v obdobju prevladujoče "hormonske župe" v glavi itak na stranskem tiru, vsaj kar se tiče punc ... :D



kakor za koga (res pa je da so redke izjeme ki se lahko uprejo temu), se pa da z ženskami marsikoga zaj... sploh v poslovnem svetu to dobro deluje. Preden se naredi "deal" se pripelje ženske in pijačo.

Mipe ::

Ene ženske izkoriščajo moške v svoje namene, druge pač ne.
Eni moški ženske menjajo pogosteje kot gate, drugi pač ne.

V samskih barih boste našli samo take tipe in tipinje, ki vas bodo na koncu razočarali. Če si želite sorodne duše, s katero bi radi prebili preostanek življenja, ne iščite z drugo glavo.

Super Sonic ::

Če si želite sorodne duše, s katero bi radi prebili preostanek življenja, ne iščite z drugo glavo.


Ena večjih resnic v tej temi, bi pa le še dodal: "in pri tem upoštevajte tudi drugo glavo" :)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moška plodnost v prostem padu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16521150 (18401) Mavrik
»

Pornografija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5620017 (1084) RuskiSnajper
»

Je monogamija del naše kulture, zgodovinske in cerkvene pogojenosti ali jo res hočemo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15822644 (19464) vostok_1

Več podobnih tem