» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
51 / 57
»»

nofaith ::

kdo ve že kdaj pride windows phone 7.8 vn? a ni tko da je dons blo rečeno kdaj bo pršu vn?
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

luxxx7 ::

nofaith je izjavil:

kdo ve že kdaj pride windows phone 7.8 vn? a ni tko da je dons blo rečeno kdaj bo pršu vn?


Bor H je izjavil:

V ponedeljek bo ob 10:00 v San Franciscu (19:00 po našem času) predstavitev WP8, mogoče takrat kej zvemo.

Pro_moted ::

Mogoče bodo danes kaj omenili, na Windows phone eventu v San Franciscu. Začne se ob 18.00 po našem času oz. 10.00 po njihovem.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Fairplay ::

Prenos prireditve, če koga zanima.

martincek1 ::

In kaj so rekli? Kdaj dobimo WP7.8?

RazzorX ::

Nisem slišal in videl nič o WP7.8 na predstavitvi.

LuGi ::

When it's done :D

Cooper ::

WP 7.8 naj bi bil še oddaljen...
http://www.wpcentral.com/windows-phone-...

Tilen ::

Če je imel kdo namen kupiti Lumio 800... Trenutno ima ebay akcijo -56% za 16Gb različico :

http://www.ebay.de/itm/200846680438?ite...

199 EUR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

erkgheoruugh ::

Tilen je izjavil:

Če je imel kdo namen kupiti Lumio 800... Trenutno ima ebay akcijo -56% za 16Gb različico :

http://www.ebay.de/itm/200846680438?ite...

199 EUR.


Na angleškem Amazonu je mogoče celo kak evro cenejša, če upoštevamo poštnino, pa še barvo imaš na izbiro, ta na linku je bela.

xerror ::

Kolega mi je prinesel Nokio Lumnia 710, ki ima windows phone 7 in me zanima, če lahko kako nanj spravim slovenski jezik?
Tukaj piše, da ima slovenski jezik:
http://www.mobile.si/gsm/lumia-710-nov-...

V nastavitvah ga pa nima...

SLO_Matej ::

Ne, ker WP7.5 še nima slovenskega jezika. Morda pride z WP7.8.

Fairplay ::

Ima še kdo probleme z Find my phone? Imam vklopljeno an telefonu, ampak ko grem na ta naslov me zmeraj redirecta na https://www.windowsphone.com/en-us/my.
Dva meseca nazaj je delalo brez problema. Imam pa Samsung omnio W

perovice ::

Meni ravno tako ne deluje. Isto Omnia W.

SLO_Matej ::

Tudi meni na Omnii 7 ne. Saj kateri telefon imaš ni pomembno. Vse je za vsak Windows Phone enako. Verjetno ne deluje nobenemu.

Windows Phone stran je bila prenovljena zaradi WP, tako verjetno je to vzrok. Upajmo, da zadeva spet kmalu na voljo.

Sedaj sicer preusmeri na stran, kjer ponudi prenos nekih novih orodij za WP8 v katerih naj bi bila funkcionalnost find my phone.

darkolord ::

Pri meni dela BP na HD2.

Fairplay ::

Na netu pišejo, da jim deluje samo če imajo vklopljeno "Connect to these features faster (may use more battery)." pod Find my phone. Meni pa je ta možnost izginila. Kakšna ideja kako to dobiti nazaj?

SLO_Matej ::

Fairplay je izjavil:

Na netu pišejo, da jim deluje samo če imajo vklopljeno "Connect to these features faster (may use more battery)." pod Find my phone. Meni pa je ta možnost izginila. Kakšna ideja kako to dobiti nazaj?

Pri meni je enako. Te možnosti pod find my phone ni več, pa sem imel stalno vklopljeno. Sploh nisem opazil do sedaj.

BlackGuard ::

Torej lahko res upamo, da bo po 7.8 še en večji update :). Vir:

http://www.wpcentral.com/features-windo...

martincek1 ::

Ko prebereš recimo: "I'm on WP8 right now and looking back on the stability of WP7.5, I'd go back anytime." te kar mine vse skupaj.

boolsheat ::

Lej, pričakovano s strani Microsofta. ;) WP 8.5 bo prava stvar, do takrat je pa WP7.X čisto zakon.

Bor H ::

Troll begone. WP7.0 je bil bolj stabilen kot katerikol drug OS ki sem ga kdaj prej probal (bodi si desktop ali mobilni, priznam da iOSa nisem testiral). Me pa zanima kje je vzrok problemov.

primar ::

Pozdravljeni,
pozna kdo kak app, da bi bila budilka, internetni ali navadni FM radio?

Lp

martincek1 ::

Resco Radio mogoče?

primar ::

Hm...najbrž ni za našo področje, ker mi ga ne najde.

Vseeno hvala,

LP

primar ::

Zgleda, da imam samo jaz težave z iskanjem ter nastavitvami aplikacij :)... Če kdo slučajno uporablja Viber aplikacijo - ali se da kako narediti, da bi zvok slišal v slušalki? Ker je vedno na speaker, tudi če le ta ni označen. Drugače pa super aplikacija.

Hvala in LP

Borut

primar ::

...no zgleda da sem rez težek primer :).

Torej na Marketu mi v Nokia colections piše samo No result... Na Nokiji pravijo da je rešitev samo reset telefona - kar pa ne bi rad, ker uporabljam kar dosti aplikacij in se je v pol leta nabralo kar nekaj podatkov. Ima kdo kako drugo idejo?

LP

Borut

primar ::

... na forumu sem zasledil tole rešitev:

Please start the Xbox Live tile and wait for the avatar to load.
Nokia Collection should be visible in Marketplace again after that.

Kje se najde ta Xbox ?

LP

Borut

BlackGuard ::

Greš kjer imaš listo programov in se pomakneš dol vse do Games (zelena ploščica in na njej piše XBOX LIVE). To je pomoje to kar iščeš, seveda počakaš, da se sinhronizira oz. posodobi.

primar ::

Hvala za odgovor...jaz imam samo games, nikjer nič ne piše o xbox, tudi če pinam na start scren, piše games....sem probal instalirati še xbox extras, pa ga instalira, le pokaže ga ne. Ne vem zakaj mi je vse to izginilo.

LP

Borut

SLO_Matej ::

Games hub je enako Xbox LIVE.

Gregor Spagn ::

boolsheat ::

Nekje sem prebral, da naj bi WP 7.8 prišel "early 2013" in ne nujno na vse naprave!

Zgodovina sprememb…

boro10 ::

boolsheat je izjavil:

Nekje sem prebral, da naj bi WP 7.8 prišel "early 2013" in ne nujno na vse naprave!


Zaenkrat naj ne bi prišel na LG Optimus 7.
Pozdrav

boolsheat ::

Aja pa tole je smešno... Mogoče pa bomo lahko celo kdaj WP8 poganjali na svojih starih WP7 fonih.:))
http://www.wpcentral.com/against-all-od...

jnovak ::

boro10 je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Nekje sem prebral, da naj bi WP 7.8 prišel "early 2013" in ne nujno na vse naprave!
Zaenkrat naj ne bi prišel na LG Optimus 7.
In še to zaradi LG-ja. Le-ta se je odpovedal sodelovanju z Microsoftom, tako da tudi ne bodo izdali nobenega mobilnika z WP8.

boro10 ::

jnovak je izjavil:

boro10 je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Nekje sem prebral, da naj bi WP 7.8 prišel "early 2013" in ne nujno na vse naprave!
Zaenkrat naj ne bi prišel na LG Optimus 7.
In še to zaradi LG-ja. Le-ta se je odpovedal sodelovanju z Microsoftom, tako da tudi ne bodo izdali nobenega mobilnika z WP8.


Točno tako, tukaj ni krivda na strani MS. Tukaj se vidi koliko je pomembno izbrati telefon, za katerega je obljubljena podpora. Sedaj sta to samo Nokia pa HTC.
Pozdrav

primar ::

SLO_Matej je izjavil:

Games hub je enako Xbox LIVE.


Jaz nikoli ne igram nekih igric, vendar koliko se spomnil, sem ob nakupu telefona imel tisto Xbox ikono, pa v games je tudi bilo nekaj okoli xbox-a. To mi je vse izginilo, prav tako Nokia apps. Kontaktiral sem nokia podporo - so mi dali kontakt na MS, tam pa mi rečejo, da če je težava v Nokia apps, potem naj to rešuje Nokia ?!...
Pa saj imajo prav - kot da bi te pri avtu, če se ti pokvari ECU, bi te poslali na Bosch...

Probal sem tudi spremeniti lokacijo, ker piše na forumih, da ni xbox vseposod podprt, pa se nič ne spremeni.

LP

Borut

LuGi ::

Lahko da imas live billing account ( https://billing.microsoft.com/ ) vezan na slovenijo? Če imas izbrano slovenijo lokalizacija na telefonu prav nic ne pomaga. Jaz sem po nesreci oznacil slovenijo in sem kontaktiral MS da me migrirajo v UK, ker market je bil neuporaben

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

primar ::

Ja tukaj imam res SLO, ampak recimo v appl highlights mi pa piše UK... ampak če bi bila v tem težava, potem bi se pojavilo to večim uporabnikom. Sem danes v službi preveril 2 lumiji, pa imata obe vse normalno....

LP

Borut

Fairplay ::

Jaz imam business account na slovenijo, personal account pa na veliko britanijo. So lahko kje problemi zaradi tega? Mislim v funkcijah ki so vezane na državo

Se že ve, če bo 7.8 podpiral slovenski jezik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fairplay ()

damirez ::

A kdo ve, kdaj pride Lumia 920 v slovenijo oziroma k mobitelu?

SLO_Matej ::

Fairplay je izjavil:

Jaz imam business account na slovenijo, personal account pa na veliko britanijo. So lahko kje problemi zaradi tega? Mislim v funkcijah ki so vezane na državo

Z Marketplacom je povezan prvi Windows Live račun, ki si ga dodal v svoj Windows Phone in ga ne moreš izbrisati.

damirez je izjavil:

A kdo ve, kdaj pride Lumia 920 v slovenijo oziroma k mobitelu?

Glede na to, da sem v Žurnalu v prispevku o SiOL TViN-u zasledil, da Lumio 920 priporočajo kot enega izmed treh mobilnikov za kar najboljšo uporabniško izkušnjo, verjetno kmalu. Sicer pa so bile neke špekulacije, da bo v začetku prihodnjega leta.

Fairplay ::

Glede na to da se je Samsung Omnia W prodajal pri mobitelu za 100€. Kolikšna je sedaj realna cena telefonov starih max 3 mesece? Prodaja kdo po normalni ceni?

Tilen ::

100€ je bila gotovo cena z naročnino.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Fairplay ::

Je tako :) 100EUR je bila cena z naročnino. Realne cene rabljenih telefonov pa se po navadi ne gibajo veliko nad cenami kot jih prodajata simobil in mobitel z naročnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fairplay ()

Tilen ::

Seveda. Predvsem tiste iPhone 4S za 1 EUR dobiš na bolhi za 5 eur.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Fairplay ::

Pa ne takšna akcija. Mislil sem splošno akcijo

boolsheat ::

IMO je realna cena 3 mesece stare Omnie W okoli 200EUR... Nova pride 230EUR. Tista cena pri Mobitelu ni bila realna glede na to, da je telefon precej boljši od tistih, ki so se takrat v isti akciji prodajali za 150EUR in tudi več.

Za 100EUR je ne boš dobil, brez skrbi.

Zgodovina sprememb…

nofaith ::

Ali kdo ve kaj novega o wp 7.8?
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.
««
51 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347268536 (173297) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681685 (48105) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028306 (22469) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420901 (18256) Tilen

Več podobnih tem