» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
41 / 57
»»

Bor H ::

Uradno ne, neuradno pa se baje da Nokia drive prenest na druge telefone ja. Z WP8 bo nekaj podobnega Nokia Drive na voljo za vse.

SLO_Matej ::

Jah, ni čisto res, da ne rabimo WP8 samo zaradi nekaterih strojnih omejitev. Seveda, spominskih kartic, NFC čipa in drugih hardwarskih zadev nova verzija ne more prinesti. Vendar bi pa lahko vse druge softwarske bonbončke dobili. Poleg tega, kot je že bilo omenjeno, bodo nekatere aplikacije pisane v C++, ki ga obstoječe naprave ne bodo podpirale. Marsikdo je svojo aplikacijo napisal v tem jeziku za Android in iOS, ki ga podpirata in aplikacije ni prenesel na WP7 zaradi nepodpore temu programskemu jeziku. Nekje sem bral, da nekateri svojih aplikacij sploh ne mislijo prepisovati za WP7 in jih ne nameravajo objaviti v Windows Phone Marketplacu, dokler ta OS ne bo podpiral tega programskega jezika, ki ga večina drugih večjih platform. Torej s C++ bi se dobilo še več novih aplikacij.

Slab priokus ostaja, ki ga MS sicer poskuša rešiti z WP7.8, vendar to ni to. Enostavno nimaš WP8.

Lonsarg ::

Jah Microsoft pač drugače gleda na operacijski sistem,on izda nekaj robustnega, ki potem drži 3 leta, vmes pa SP. Windows 8 NI updajt od Windows 7 pač pa nov operacijski.

Na enak način Wp 8 NI updajt od WP7 ampak NOV operacijski sistem.

Microsoft nato poskrbi da vsak operacijski sistem dobi VSE updajte. WP7 bo dobil vse WP7 updajte, WP8 bo dobil pa vse WP8 updajte. WP9 bo spet nov operacijski, seveda se ne izključuje možnost, da se bo ta novi operacijski dal naložit na kake telefone, ki so prišli vem z prednaloženim WP8, ampak v osnovi bo spet šlo za nov, to je Microsoft way.

Jinto ::

Ah dej ne bluzi, Apollo je bil že od nekdaj znan kot update za WP7, da je zdej kar WP8 je nova zamisel.
http://www.pocket-lint.com/news/43632/l...

Wisse ::

Edit: @Azgard (Jinto se je urinil med pisanjem :)

Ni čisto tako no. Windows 8 je update Windowsov 7. O tem govori tudi združljivost programov in gonilnikov...
WP8 po drugi strani prinaša nov kernel, kar se lahko smatra kot nov operacijski sistem.

S to potezo je M$ odpravil še zadnjo neskladnost s svojo novo vizijo o enotnem jedru. Zaradi tega, prehod na WP9 iz tehničnega vidika niti približno ne bo tako dramatičen. Seveda se lahko nadejamo kakšne, s strani marketinga, umetno ustvarjene nezdružljivosti ala Siri in 4 vs 4S.
Kdaj bo M$ opustil NT kernel ne vem. Najbrž čistega reza nikoli ne bo, ker jim očitno iteracije odlično tečejo.

Ne me narobe razumet. Ne zagovarjam zadnje poteze okoli WP8, ker bi tudi sam rad imel čim več in čim boljše, ampak taka je pač realnost in s tem se bom sprijaznil. Težje bi bilo, če bi bil ravno novopečeni lastnik Lumie 800 :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wisse ()

Jinto ::

Po tvoje je torej vse, kar je prišlo po Windows NT samo update?
Nov OS je to, kar Microsoft označi za nov sistem, nobenih takih principov ni za tem.

Wisse ::

Ne mislim se prerekat okoli semantike.

Poglej v kakšni meri so združljivi Windows Vista (2007), 7 in 8 (2012) pa boš videl o čem govorim.

WP7 temelji na Win CE jedru, WP8 gre na NT. Tukaj je razlika bistveno bistveno večja kot med zgoraj omenjenimi generacijami namiznega OS-a. Zato je tudi problem okoli združljivosti bistveno večji.

Eh, pustimo času čas. Ne ljubi se mi ukvarjati s forumi, kjer vsak od nas ozkogledno zagovarja svojo stran. Se bomo pozimi prerekali -.-

Lonsarg ::

Jaz nisem govoril nov OS iz tehničnega stališča, z tehničnega je res samo nadgradnja v dosti primerih. Govoril sem iz vidika podpore uporabnikom. Iz tega vidika MS nudi VSE updajte za Windows XP, VSE za Windows 7, vse za... Po drugi strani pa je treba XP - Vista, Win7- Win8 kupiti nov OS. Otrej iz stališča odnosa Microsofta do uporabnika je to nov OS, iz Marketinška stališča.

Wisse ::

Tukaj se popolnoma strinjava. Veliko preprek pač postavi marketing, da lahko še naprej primerno služijo - dobrodošel v kapitalizmu. Jaz hočem poudarit to, da je prehod iz WP7 na WP8, po dolgem času prinesel spet realne tehnične ovire in ni samo konstrukt marketinga.
Problem je le v tem, da je čas za prehod neroden, vendar boljše priložnosti v prihodnje ne bo. Drug problem pa ima Nokia, ker se je ravno na sredini WP7 obdobja pojavila kot najbolj aktiven WP partner.
(Slovenski kupci Lumie 800 so bili zaradi počasnega uvoza itak nategnjeni za okoli pol leta, podobno kot Američani z Lumio 900)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wisse ()

amigo_no1 ::

Vprašanje:
win8 bo med drugim arm verzija (win rt).
Nokia Lumia 900 uporablja arm v7 1.4 Ghz Qualcomm APQ8055 cpu (torej so tudi wp7 arm verzija), kako bo potem wp8 delal z nt jedrom ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Bor H ::

Kaj je vprašanje? NT jedro je portano na ARM lih zarad Win8 RT

Lonsarg ::

Kar pomen da bi teoretično delal WP8 na zdajšnih napravah(morali bi spisati driverje pa vse, ker bo zdej malo drug procesor). Problem je, da NT jedro ne bi dobro ali pa sploh zaradi malo RAMa delovalo na takih specifikacijah, torej dejanska tehnična omejitev.

Se je pa tukaj za vprašat, Nokia bi lahko vsaj Lumio900 že dala ta procesor, ki bo zdaj v WP8, seveda bi imeli večje stroške, to je res, a vendar. Ostali WP7 telefoni so starejši, Nokia je pa komaj zdaj dala jih ven in to z istim hardwerom kot leto in več nazaj konkurenca.

Zakaj ni konec koncev Nokia kar počakala še pol leta pa štartala z WP8 če je bla že tolk počasna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Bor H ::

Oz dala Lumio 900 na nove proce, 610 pa na stare... Kdo bi vedu.

Tilk ::

Se strinjam, Lumia900 bi morala biti WP8 telefon z novimi tehnologijami in PureView kamero. Izdana čez 4 mesece. Kakorkoli že, zdaj se splača počakat z nakupom (tisti, ki čakamo že recimo 5 mesecov) Nokie.

Če koga zanima, so na netu že leakani 3 prihajajoči HTC modeli http://www.gsmarena.com/htc_windows_pho...
Tilk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilk ()

amigo_no1 ::

Problem je, da NT jedro ne bi dobro ali pa sploh zaradi malo RAMa delovalo na takih specifikacijah, torej dejanska tehnična omejitev.

Lumia 900 ima 512 MB rama, tako to ne more biti izgovor.
Drugo je, če ti hočejo prodati nov telefon.

Bor H ::

Verjetno je razlog bolj v drajverjih in v prodaji novih telefonov. Če bodo aplikacije večinoma delale se ne bom sekiral, v to vključujem tudi mape.

Wisse ::

Nokia se je res spravila v čudno situacijo.

Jaz mislim, da M$ nikakor ne bi uspel pripraviti stabilno različico WP7 za prihajajoče CPUje že ob izidu Lumie 900, ki je za okoli pol leta prehitela WP8. Razvoj Lumie 900 pa vsemu skupaj doda še vsaj pol leta (glede na to, da je predelana Lumia 800, drugače bi bilo bolj 1 leto), kar praktično pomeni, da je bila Lumia 900 v planu že vsaj 1 leto pred WP8. Takrat je bil tudi Qualcommov Krait skoraj čisto nov (dobre pol leta od prvih samplov).

Ne vem zakaj niso, pred napadom na ameriški trg, počakali na WP8. Samo predvidevam lahko, da so se za tako potezo odločili po konkretnih tržnih raziskavah, pritisku delničarjev...

Daleč največji problem debat na raznih forumih in gadget blogih je tudi v tem, da njihova ciljna publika niti približno ni povprečen uporabnik mobilnih telefonov in podobnih gadgetov. Mogoče bi za Slovenijo to še veljalo, ker povprečen uporabnih WP sploh pozna ne, vendar za Ameriko to definitivno ne drži.
Jaz bi rekel, da nas je manj kot nekaj odstotkov tako "tehnično razgledanih", medtem ko se velika večina sploh ne bo sekirala zaradi pomanjkanja nadgradnje. Zato prehod na WP8 za M$ in Nokio ni tako velik problem, kot zgleda iz dotičnih medijev.

Veliko je tudi impulzivnih kupcev, ki potem hodijo jokat na forum. Lumia 800 je k nam prišla prepozno. Lumia 900 sploh ne bi smela priti, ampak še vseeno se bodo našli kupci, ki bodo čez manj kot pol leta jokali, da si lastijo nov, a nepodprt telefon.

darkolord ::

Ne vem zakaj niso, pred napadom na ameriški trg, počakali na WP8.
Ker so že tako FEJST zamudili... Če bi še eno leto čakali bi pa sploh.

primar ::

Zdaj če bi vsak gledal kaj bo prinesel razvoj, nebi nikoli kupil ne mobitela ne avta ne PC-ja. To, da bom počakal še kake pol leta je bolno razmišljanje ljudi z preveč denarja. Mobitel ali kakeršnokoli drugo dobrino kupi ko jo rabiš pa bo vse OK.

cekr ::

primar je izjavil:

Zdaj če bi vsak gledal kaj bo prinesel razvoj, nebi nikoli kupil ne mobitela ne avta ne PC-ja. To, da bom počakal še kake pol leta je bolno razmišljanje ljudi z preveč denarja. Mobitel ali kakeršnokoli drugo dobrino kupi ko jo rabiš pa bo vse OK.


Običajni ljudje ne razmišljajo o sistemu. Gledajo na to, da dobijo tisto, kar v določenem trenutku potrebujejo oz. mislijo, da bi bilo fajn imet.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

primar ::

Saj točno to. Meni moja Lumia dela super. Je veliko več kot sem pričakoval od telefona tega cenovnega razreda. Zdaj pa če tam piše WP7 ali WP8, mi je čisto vseeno, samo da zadeve špilajo.
LP

Bor H ::

Mogoče res, ampak če si malo geeka bi moral ali skeptično počakat do te objave in se pol odločit ali pa pragmatično vzet Trophy, Omnio, Optimusa whatever, kar dobiš za mali dnar rabljeno. Sej je blo vsem jasn da bodo z WP8 prišli novi telefoni, ki bodo prvi preskok v dveh letih. Močno pa upam da lastniki prve generacije ne bomo preveč prikrajšani za aplikacije.

cekr ::

Bor H je izjavil:

Mogoče res, ampak če si malo geeka bi moral ali skeptično počakat do te objave in se pol odločit ali pa pragmatično vzet Trophy, Omnio, Optimusa whatever, kar dobiš za mali dnar rabljeno. Sej je blo vsem jasn da bodo z WP8 prišli novi telefoni, ki bodo prvi preskok v dveh letih. Močno pa upam da lastniki prve generacije ne bomo preveč prikrajšani za aplikacije.


Pa ja ne boš kupoval telefona z WP8. Saj čez kakšno leto pride WP9.
Še raje počakaj na WP10. Ta bo šele pravi. Imel bo ničlo.

Če tako razmišljaš potem raje počni kaj drugega.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Bor H ::

Ti pa raje sledi debati. WP7 je prišel skoraj dve leti nazaj, predvidevaš lahko da bo WP8 tudi zdržal dve leti, kar je nekako življenska doba telefona. Zdj se ne pogovarjamo a je bilo bolj smiselno kupt WP7 lani ali letos, ampak a je smiselno počakat še 3 mesce na novo generacijo.

Bom drugač postavu: bi šel 2 dni pred predstavitvijo novega iPhona kupovati "trenutni" model?

cekr ::

Bor H je izjavil:

Ti pa raje sledi debati. WP7 je prišel skoraj dve leti nazaj, predvidevaš lahko da bo WP8 tudi zdržal dve leti, kar je nekako življenska doba telefona. Zdj se ne pogovarjamo a je bilo bolj smiselno kupt WP7 lani ali letos, ampak a je smiselno počakat še 3 mesce na novo generacijo.

Bom drugač postavu: bi šel 2 dni pred predstavitvijo novega iPhona kupovati "trenutni" model?


Ne, pa tudi novega ne bi šel kupit.
Telefon si kupim, da mi koristi. Statusni položaj si zagotavljam na drug način.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Bor H ::

Pa dobr, to trollaš al kaj je? Glede na to da nismo na forumu revije Lady predvidevam da nam večini ni vseeno a smo na aktualnem SWju in HWju al ne. Jasno, moji mami bi blo vseen če bi mela lumio 610 al 900 al pa mogoče clo reglo.

na kratko: če 2 leti gledaš redno en kos opreme boš verjetno počakal še en mesec z nakupom, da boš potem gledal 2 leti v podprt kos opreme ne pa zastarel (in pri smartphonih pač argument "sej klical in smsal bo še zmer" pač ni argument)

cekr ::

Lej, če že omenjaš, da smo na neki strokovni strani, potem je malo čudno, da hrepeniš po neki stvari 2 leti. V dveh letih je zadeva že zastarela, kajne?
Trenutne Lumie se prodajajo(ali pa tudi ne) zaradi vsega drugega kot je možnost WP8. Kot tak mi je telefon sicer všečen. Vendar za mene ima manjko nekih hardverskih zadev, ki me odvračajo od nakupa.
Pri Nokii so imeli zvok že dodelan(npr. N5800xm) pa so sedaj ponovno vgradili piskač. Pogrešam tudi FM transmiter ampak ta ni najpomembnejši. V glavnem ni mi pomembno, koliko tisoč različic nekega programa dobim na nekem Marketplacu, motijo me stvari, ki jih ni, pa so nekoč bile standard.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Bor H ::

Pol preprosto WP ni zate. Mene je tudi skrbelo kako bom brez file browserja pa brez flasha in tako naprej. Izkazalo se je da največja pomanjkljivost je v marketu, in s prihodom WP8 se zna ta stvar še poslabšat, saj bodo zanimive aplikacije le na WP8. In ne vem kje sem rekel da hrepenim po neki stvari 2 leti? Gre za to, da smo lahko sklepali da se bo nekaj takega zgodila in verjamem da večina lahko zdrži še dodatne 3 mesece s trenutnim telefonom v zameno da bo potem 2 leti imela na voljo vse aplikacije ki pridejo na WP8, če si pa neučakan pa mislim da te manever: nakup rabljenega WP7 prve generacije + prodaja ob izidu WP8 ne bi smel koštat več kot 50€. Sicer pa stvar okusa ampak kupovat smartphone ki bo zastarel čez 3 mesece je kar se mene tiče neumnost.
Malo potenciran primer: oče je 2 leti nazaj kupil HD2 (WM 6.5) pol pa Skype ni nikol res delal.. Tukej ne bo tolk očitno pa vendar.

cekr ::

Me zanima WP. Tudi nisem naštel napake v WP ampak čisto hardverske od Lumie.
Da ima nel telefon piskač, ni kriv sistem ampak čisto šparanje.
Drugo pa je ločljivost ekrana, ki bi bila lahko neodvisna od sistema.

Uporabniška izkušnja z WP je pa čisto nekaj drugega kot pri drugih sistemih.
Sem poskusil vse konkurenčne in ta mi je najboljši.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

SLO_Matej ::

cekr je izjavil:

Drugo pa je ločljivost ekrana, ki bi bila lahko neodvisna od sistema.

Ne, to ni res. Microsoft ni dovolil drugih ločljivosti kot 800 x 480 (tudi aplikacije je potrebno izdelati za neko ločljivost). Sedaj z WP8 pa prideta še dve novi ločljivosti. ;)

Bor H ::

ciljal sem na FM transmiter, da ga pač WP zaenkrat ne podpira, verjetno bi sicer lahko Nokia kak workaround izvedla, je pa tudi res da te Nokije niso nič boljše od prve generacije WP7 telefonov, razlika je sam v tistih par Nokia aplikacijah in par dodatnih MHz, nič resnega. Niso ravno smotern nakup.

deyco5 ::

Matic1 je izjavil:

Heh, zgleda da se je splačalo biti early adopter. 2 leti bosta mimo in bo itak treba kupit nov telefon :)


Hehe, se popolnoma strinjam! Tudi meni bo moja Omnia "zastara" jeseni in s podaljšanjem bo v žepu nov WP8. Do takrat pa imam skoraj vse kar potrebujem (vsega itak nimaš nikjer - nekaj vedno manjka)... :)...

Čez 2 leti pa WP9 in zgodba gre lapo dalje... :) Ne pa čakat in čakat in čakat - hitro, srečko kupit!

matrix2 ::

cekr je izjavil:

Lej, če že omenjaš, da smo na neki strokovni strani, potem je malo čudno, da hrepeniš po neki stvari 2 leti. V dveh letih je zadeva že zastarela, kajne?
Trenutne Lumie se prodajajo(ali pa tudi ne) zaradi vsega drugega kot je možnost WP8. Kot tak mi je telefon sicer všečen. Vendar za mene ima manjko nekih hardverskih zadev, ki me odvračajo od nakupa.
Pri Nokii so imeli zvok že dodelan(npr. N5800xm) pa so sedaj ponovno vgradili piskač. Pogrešam tudi FM transmiter ampak ta ni najpomembnejši. V glavnem ni mi pomembno, koliko tisoč različic nekega programa dobim na nekem Marketplacu, motijo me stvari, ki jih ni, pa so nekoč bile standard.



to je težko dopovedati ljudem tu gor, oni živijo svoj svet, Nokia je imela FM transmitter, ko so še drugi scali proti vetru. Imela je EQ ko so drugi sanjali o pomladi. Tudi sam veliko tega pogrešam pri Nokiji, pa me nobeden ne usliši. Sedaj ravno ti jamrajo kako so jih zajebali:) Ehhh...:)

flameir ::

kar se tiče zvoka in zvočnika, je telefon res zanič. in ne razumem zakaj se odpovejo eni njihovih najbol prepoznavnih zadev. na kratko: škoda!

off topic: a sgs2 ma EQ?

cekr ::

Pri Nokii itak ne vejo, kaj bi sami s sabo.
Se odločijo, da gredo na WP potem pa vzporedno dajejo ven boljše telefone na odpisanem sistemu, ki pa v praksi sploh ni tako slab, le malo bi ga lahko izpilili.
Recimo N808PureView bi lahko prežvečil tudi WP. No, po napovedih naj bi vse sledeče Lumie vsebovale bonbončke iz 808.

Če se bo pa Samsung res odločil WP8 spravit na S3, bo Nokia piskala še bolj na tanko.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

matrix2 ::

meni je groza, ko gledam kaj so naredili iz Symbian. Namesto, da bi ga po dolgih letih inovacij izgradili v bolj sodoben, pregleden in hiter sistem, se ga odpovedujejo. Če iskreno povem, meni je bil boljši kot WP, Andro in vsi skupaj, čeprav je včasih tudi malo počenil. Ampak imel si vso dostopnost kot ti srce poželi, to bi lahko rešili če bi bila volja in ne panika. Z boljšim večprocesorskim HW in tudi SW. No naprej pač zgodbo poznamo, ko mutavi na WP7, ki jih bo pokopal, to ni fleksibilen sistem. Andro prehiteva po desni in levi, dočim Microsoft, malo obrnejo tiste kocke in popravijo nekaj bugov in že je tukaj WP8:)Mladina hoče fleksibilnost, starčki pa pasivnost in klice ter ostalo je že ZF. Nisem star niti mlad, ampak včasih pa rad malo pregledam vsebnost mojega telefona, ne da mi vse funkcije zaklenejo ali jih izklopijo na račun hitrosti in se potem še hvalijo o fleksibilnosti, mislim:)

darkolord ::

Od kje ti ideja, da vsi hočejo fleksibilnost?

matrix2 ::

vem da nočejo, starčki in upokojenci, za tiste so itak že regle preveč fleksibilne:) Malo preveri kakšne vrste populacije uporablja Andro in IOS, a so to 60L mogoče 70L...:) Pravim odprtost in fleksibilnost sistema, zato pa prodajam svoj telefon WP7, že dva meseca in ga nobeden noče niti za drobiž!!!

Matic1 ::

katerega. Jaz ti ga vzamem za drobiž. Takoj. Še mal več ti dam! Na ZS

martincek1 ::

matrix2>zato pa prodajam svoj telefon WP7, že dva meseca in ga nobeden noče niti za drobiž!!!

Na bolhi sta samo dva telefona čez 200€. Rabljen ni vreden čez 100€. Tam za 90€ ga prodajaj preko bolhe, pa bo šel zelo hitro.

Jinto ::

cekr je izjavil:


Recimo N808PureView bi lahko prežvečil tudi WP.


To ni čisto res, saj uporablja ARM 11 procesor, ki ima drugo arhitekturo in instruction set kot Cortex serija. Poleg tega pa je pri isti frekvenci Cortex A8/A9 približno še enkrat hitrejši od arm 11. (Cortex A15 pa še enkrat hitrejši od a9).

Tilen ::

matrix2 je izjavil:

vem da nočejo, starčki in upokojenci, za tiste so itak že regle preveč fleksibilne:) Malo preveri kakšne vrste populacije uporablja Andro in IOS, a so to 60L mogoče 70L...:) Pravim odprtost in fleksibilnost sistema, zato pa prodajam svoj telefon WP7, že dva meseca in ga nobeden noče niti za drobiž!!!


Kateri telefon in za kakšno ceno? Ima garancijo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

martincek1 ::

LG E900 Optimus 7

matrix2 ::

a kar 90€...:) ne ga lomit, a misliš da sem dedek zmrz, in da je božični čas??

roli ::

Kaj več kot 90EUR niti ne moreš pričakovat. Jaz sem dal okoli 120EUR za novega (malo preden je Dell šel ven iz trga telefonov). Še vedno sem mnenja, da je bil eden izmed boljših nakupov.
http://www.r00li.com

matrix2 ::

punca ma LG P350, ki je saj za dva razreda slabši od mojega, pa dobi za njega 90€. Moj je bil novi 340€, potem je cena padla na 220€. Skratka 90€ je močno podcenjen, tudi če ga izrabim do konca za to ceno ga čez leto dni še vedno lahko prodam...

sleby ::

ce bi bilo karkoli drugega kot LG bi ga pomojem prodal:)

matrix2 ::

verjamem da bi šel če nebi bil LG:( Pa se ne sekiram, če ne bo šel, bo pač ostal pri hiši. Itak mi bo služil za Sports trecker, pa še kaj. V bistvo pa bom počakal, da vidim kaj bo naredil MS, če bo kakšen zasilni updat tudi za nas z WP7. Če nas bodo spustili, pač ni panike. Telefon bom snel iz oglasa in ga pošteno ponucal:)

SLO_Matej ::

Boš dobil še WP7.8.

;-) ::

martincek1 je izjavil:

matrix2>zato pa prodajam svoj telefon WP7, že dva meseca in ga nobeden noče niti za drobiž!!!

Na bolhi sta samo dva telefona čez 200€. Rabljen ni vreden čez 100€. Tam za 90€ ga prodajaj preko bolhe, pa bo šel zelo hitro.

wp7 telefoni negrejo preko bolhe nikakor, ni vazno kaki je pa ce gres po ceno drugih.....poklice nobeden. Kolk bi bila realna cena lumie 710 kupljene 18.4 letos zelo malo rabljene, brez praske?
««
41 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269345 (174106) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682032 (48452) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499492 (8191) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028498 (22661) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421027 (18382) Tilen

Več podobnih tem