» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
12 / 57
»»

roli ::

To ni ravno neka rešitev, ker bi pač rad potrdila o prejemu (le zakaj :)) ampak ne v tako nadležni obliki.
http://www.r00li.com

SLO_Matej ::

deyco5 je izjavil:

rolihandrej
S POSODOBITVIJO omrežja, ki jo je kur. Simobil opravljal pol leta sem dobil to, da nimam več signala, kjer sem ga prej normalno imel. Cepci na kubik!

Se strinjam. Ko poteče vezava, bo treba resno premislit o zamenjavi za Mobitel. Sploh, če bodo tudi takrat (čez kakšno leto) imeli kakšen fini paket, kot sedaj tegale 2012.
_____
No, meni pa se zadnje čase pojavlja težava pri povezavi s SkyDrivom in s samo eno mapo - privzeto Moji dokumenti (My documents), ki je v vsakem SkyDrivu že samodejno narejena. In sicer, tja notri sem premaknil nek dokument, ki se je nahajal na drugi lokaciji v SkyDrivu in sedaj se moj Windows Phone, nikakor ne more več povezati s tisto mapo in vsebino v njej. To govorim za Office hub in sinhronizacijo OneNote zapiskov. Medtem, ko druge mape v SkyDrivu normalno pregledujem.

SkyDrive pa je bil pred kratkim prenovljen in sumim, da je vzrok prenova; več o le-tej: http://explore.live.com/skydrive-whats-... Sicer pa imajo sedaj take probleme očitno tudi ostali: http://answers.microsoft.com/en-us/winp...

Kaj bi bilo za ukreniti? - Verjetno nič, počakati da MS kaj uredi stvari. Ker te mape ne bi rad izbrisal.

Poleg tega pa Find my phone še vedno ne deluje ...
_____
Sem pa opazil, da sedaj ko v Marketplacu na PC-ju klikneš na Get app, ti jo tudi že namesti in ne le pošlje navodil za namestitev in povezave v Hotmail nabiralnik.

Gregor Spagn ::

SLO_Matej je izjavil:

deyco5 je izjavil:

rolihandrej
S POSODOBITVIJO omrežja, ki jo je kur. Simobil opravljal pol leta sem dobil to, da nimam več signala, kjer sem ga prej normalno imel. Cepci na kubik!

Se strinjam. Ko poteče vezava, bo treba resno premislit o zamenjavi za Mobitel. Sploh, če bodo tudi takrat (čez kakšno leto) imeli kakšen fini paket, kot sedaj tegale 2012.
_____
No, meni pa se zadnje čase pojavlja težava pri povezavi s SkyDrivom in s samo eno mapo - privzeto Moji dokumenti (My documents), ki je v vsakem SkyDrivu že samodejno narejena. In sicer, tja notri sem premaknil nek dokument, ki se je nahajal na drugi lokaciji v SkyDrivu in sedaj se moj Windows Phone, nikakor ne more več povezati s tisto mapo in vsebino v njej. To govorim za Office hub in sinhronizacijo OneNote zapiskov. Medtem, ko druge mape v SkyDrivu normalno pregledujem.

SkyDrive pa je bil pred kratkim prenovljen in sumim, da je vzrok prenova; več o le-tej: http://explore.live.com/skydrive-whats-... Sicer pa imajo sedaj take probleme očitno tudi ostali: http://answers.microsoft.com/en-us/winp...

Kaj bi bilo za ukreniti? - Verjetno nič, počakati da MS kaj uredi stvari. Ker te mape ne bi rad izbrisal.

Poleg tega pa Find my phone še vedno ne deluje ...
_____
Sem pa opazil, da sedaj ko v Marketplacu na PC-ju klikneš na Get app, ti jo tudi že namesti in ne le pošlje navodil za namestitev in povezave v Hotmail nabiralnik.


Poglej kar se tiče OneNota je probolem od zmeraj ne vem zakaj jih OneNote toliko muči... Enak problem imaš tudi na desktop OneNotu očitno imajo nekako drugačno poštimane poti in jih potem to zafrkava...

Kar se tiče Find my phone dela samo moreš to imet aktivirano pod settings na telefonu da to omogočaš settings ->find my phone -> on in deluje

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

Gregor Spagn je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

deyco5 je izjavil:

rolihandrej
S POSODOBITVIJO omrežja, ki jo je kur. Simobil opravljal pol leta sem dobil to, da nimam več signala, kjer sem ga prej normalno imel. Cepci na kubik!

Se strinjam. Ko poteče vezava, bo treba resno premislit o zamenjavi za Mobitel. Sploh, če bodo tudi takrat (čez kakšno leto) imeli kakšen fini paket, kot sedaj tegale 2012.
_____
No, meni pa se zadnje čase pojavlja težava pri povezavi s SkyDrivom in s samo eno mapo - privzeto Moji dokumenti (My documents), ki je v vsakem SkyDrivu že samodejno narejena. In sicer, tja notri sem premaknil nek dokument, ki se je nahajal na drugi lokaciji v SkyDrivu in sedaj se moj Windows Phone, nikakor ne more več povezati s tisto mapo in vsebino v njej. To govorim za Office hub in sinhronizacijo OneNote zapiskov. Medtem, ko druge mape v SkyDrivu normalno pregledujem.

SkyDrive pa je bil pred kratkim prenovljen in sumim, da je vzrok prenova; več o le-tej: http://explore.live.com/skydrive-whats-... Sicer pa imajo sedaj take probleme očitno tudi ostali: http://answers.microsoft.com/en-us/winp...

Kaj bi bilo za ukreniti? - Verjetno nič, počakati da MS kaj uredi stvari. Ker te mape ne bi rad izbrisal.

Poleg tega pa Find my phone še vedno ne deluje ...
_____
Sem pa opazil, da sedaj ko v Marketplacu na PC-ju klikneš na Get app, ti jo tudi že namesti in ne le pošlje navodil za namestitev in povezave v Hotmail nabiralnik.


Poglej kar se tiče OneNota je probolem od zmeraj ne vem zakaj jih OneNote toliko muči... Enak problem imaš tudi na desktop OneNotu očitno imajo nekako drugačno poštimane poti in jih potem to zafrkava...

Kar se tiče Find my phone dela samo moreš to imet aktivirano pod settings na telefonu da to omogočaš settings ->find my phone -> on in deluje

O Find my phone smo tukaj že dosti debatirali in mi je čisto jasno, da moram imeti to v nastavitvah omogočeno in imam omogočeno že stalno. Kljub temu, sedaj po prenovi strani Windows Phone ne deluje. Poglej nekaj objav (strani) nazaj.

Kar se tiče OneNota, mi je do takrat, prenove SkyDriva in prenosa nekega dokumenta v tisto mapo, kjer so tudi OneNote zapiski, vse delovalo normalno. Sedaj ne več. Upam, da bodo kmalu urediti te stvari.

roli ::

Da vidimo, ce mi bo sedaj ratalo zadevo odklenit. Drugace se mi pa do sedaj telefon izjemno dopade in os prav tako. Sicer bi hotel popracljenih par malenkosti. On screen tipkovnica je odlicna, bing pa zna pogruntat tud glasbo in se shazama ne rabim. Browser je super - vsaj za razliko od androida. Bi pa zelo rad videl nerazlomljen slo-tech gor.

Se vedno bi pa rad kak browser po smb sharih in potem prenos teh datotek na mobi in ogled na njem, kot sem to delal na androidu. Oziroma se bolje direkten stream kot smo delali na windows mobile.
http://www.r00li.com

Tilen ::

Rolihandrej, težava ni v browserju temveč v Slo-Techu, ker se očitno ne drži standardov. Uporabljaj m.st.si dokler se težave ne odpravijo. Bug je javljen, nimaš samo ti te težave.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

aerius ::

Find my phone deluje, no vsaj meni..pravkar sem probal

Bor H ::

Pa maš mapco tut? Al sam zaklepanje pa zvonenje in podobno?

aerius ::

Samo zaklepanje, zvonenje in podobno..brez mape

Malajlo ::

A imam problem ali je bug ali sem kaj zgrešil...
Če je APN name nastavljen na INTERNET, vse v zvezi z internetom dela. Ne delajo pa MMS.
Če dam APN na MOBITEL, pa MMS delajo, ampak internet ne.

Da bi pa več APNjev imel, pa ne vidim.

(lastnik Omnie7, mango in tudi zadnji update iz prejšnjega tedna)

_Dormage_ ::

Pri meni ni komplikacije..nisem bral prejšnjih postov tako, da ne vem v kakšni fazi si.
Za MMS moraš uklopit data connection...pošiljanje in prejemanje.

Malajlo ::

Pošiljanje in prejemanje? MMS imajo ločene nastavitve - kje?
Da preko wifija ne dela, mi je še pogojno razumljivo. Ampak APN da bi to pogojeval...

_Dormage_ ::

Mogoče sem napak napisal.
Če želiš poslati MMS ali ga prebrati moraš uklopit data connection.
Vsaj tako je pri meni.
Nevem kakšno povezavo ima tukaj wifi.
MMS vsebino aprat pobere od mobilenga operaterja.
Ker je vsebina MMS pogosto slika ali karkoli že je potreben prenos podatkov.

Tilen ::

Prodaja Lumie 800 na Nizozemskem prehitela iPhone 4S. klik

Best verkocht

Nokia Lumia 800
iPhone 4S 16GB, zwart
Samsung Galaxy S Plus
BlackBerry Torch 9860
iPhone 4 8GB, zwart
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

enadvatri ::

Kako ste kaj rešili problem, da telefon ne loči razlike med številkami s predklicno za slovenijo in brez?

Tilen ::

Omnia nima teh težav, pri HTC-jih pa dodaj številko na več možnih načinov z drugim imenom in se pokliči, da vidiš kateri deluje. V najslabšem primeru so si nekateri uredili celo dvojne vnose.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Maximus ::

A za delovanje windows phone 7 je obvezno potreben live ali google account? Ali lahko uporabljaš telefon brez tega in če da, kaj potem deluje z omejeno funkcionalnostjo?



@rolihandrej
Kako si kej zadovoljen s telefonom?

darkolord ::

enadvatri je izjavil:

Kako ste kaj rešili problem, da telefon ne loči razlike med številkami s predklicno za slovenijo in brez?
Popravili v registru

LuGi ::

Tako je

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Phone]
"CallIDMatch"=dword:7

domenc ::

Tisti, ki mislite kupiti Nokia Lumia 800 (glede na Omnia 7/W):
- Kako gledate na to, da ne vsebuje gyroscopa
- ter da nima image stabilizatorja?

Vaše mnenje? :)

Bor H ::

Maximus, ne rabiš, dela ti ubistvu praktično vse razen find my phone, priznam pa da ne vem kako je z marketplaceom..

enadvatri ::

Tilen je izjavil:

Omnia nima teh težav, pri HTC-jih pa dodaj številko na več možnih načinov z drugim imenom in se pokliči, da vidiš kateri deluje. V najslabšem primeru so si nekateri uredili celo dvojne vnose.


Na to -dvojne vnose - sem pomislil. Ampak to mi je mimo, češko do amena. Z nekaj 100 številkami je neumno vsako posebej popravljati.

darkolord je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Kako ste kaj rešili problem, da telefon ne loči razlike med številkami s predklicno za slovenijo in brez?
Popravili v registru


Ampak moj je še vedno zaklenjen.

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

enadvatri je izjavil:

Tilen je izjavil:

Omnia nima teh težav, pri HTC-jih pa dodaj številko na več možnih načinov z drugim imenom in se pokliči, da vidiš kateri deluje. V najslabšem primeru so si nekateri uredili celo dvojne vnose.


Na to -dvojne vnose - sem pomislil. Ampak to mi je mimo, češko do amena. Z nekaj 100 številkami je neumno vsako posebej popravljati.


darkolord je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Kako ste kaj rešili problem, da telefon ne loči razlike med številkami s predklicno za slovenijo in brez?
Popravili v registru


Ampak moj je še vedno zaklenjen.


Popraviš na PC-ju in sinhroniziraš? Res ni najboljša rešitev vendar deluje in vzame cca 5-10 min.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

roli ::

@Maximus: Po par dnevih uporabe sem navdusen. Tako nad samim telefonom kot nad osom. Telefon je kvalitetno narejen, tipkovnica je dobra (na milestoneu malenkost boljsa - ampak tele na dellu se nisem navajen). Zadeva je dokaj velika - mogoce kak cm manj v visino nebi skodil, ampak je vseeno sprejemljiva. Drugace je narejen kvalitetno in brez nadleznih crickov. Mogoce bi malenkost boljsa kamera prisla prav (ta je obupna in proizvede ogromno motion blura). Drugace pa za 160 eur kolikor sem dal za novega nebi mogel dobiti nic podobnega (nazalost je bilo to v neki mega akciji).

Os pa je prav tako super. Sicer ima kar nekaj manjsih napakic (ni locene glasnosti za multimedijo in zvonenje, smotana potrdila o poslanih smsih, ...). Ampak nic kar bi bilo deal breaker.
http://www.r00li.com

T0RN4D0 ::

Sicer gre za win 7.5 ampak vseeno eno vprašanje... Malo mi gre na živce da imam tričetrt koledarja posvinjanega z reklamami ki se avtomatsko nalagajo noter. Se da to kako izklopit/blokirat?

Mi zadeva že malo najeda s svojimi popolnoma glupimi forami. Ena reč je stabilnost telefona, ki mi zadnje čase štekne tudi po 3x na dan (pomaga samo če ven ruknem baterijo). :) Druga recimo to, da si ne moreš spremeniti zvoka za SMS izven tistih 10 originalnih, že za melodijo spremenit sem skoraj doktoriral. Se mi zdi da se ne bom več dolgo matral z njim, čeprav je v osnovi precej zmogljiva stvar, je pri osnovnih funkcijah porazna. ;(
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

RazzorX ::

Ne vem kaj eni delate s telefoni, da imate z njimi take probleme. Če imate pa namen menjati telefon zaradi melodije zvonenja in sms-ov, potem ga nimate za resne stvari. :)

T0RN4D0 ::

Ne, je pa ena banalnost ki me moti. Menjal bi ga zaradi tega, ker se trikrat na dan obesi, čeprav je po tvojem verjetno tudi to sprejemljivo za "resne stvari". :]
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Tilen ::

Danes sem testno postavil Twonky server na Windows 7, naložil na telefon onePlayer in streamal film na telefon preko DLNA. Deluje odlično in brez zatikanja.

@T0RN4D0

Kaj pa počneš, da se ti toliko obeša? Kateri programi ga sesujejo? Meni se še ni, ever. Testiram pa marsikaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Matic1 ::

Kakimi reklamami v koledarju??8-O
Meni se še ni obesu pa ga mam zdaj že skor eno leto.

T0RN4D0 ::

Tilen je izjavil:

Danes sem testno postavil Twonky server na Windows 7, naložil na telefon onePlayer in streamal film na telefon preko DLNA. Deluje odlično in brez zatikanja.

@T0RN4D0

Kaj pa počneš, da se ti toliko obeša? Kateri programi ga sesujejo? Meni se še ni, ever. Testiram pa marsikaj.


Pojma nimam. Imam samo zadeve iz windows marketa. Dobim sms in ne morem odklenit ekrana recimo. Včasih tema, včasih lahko vidim kdo ga je poslal... Ali pa se obesi kar tako. Enkrat se mi je zjutraj zraven budilki, lih da se mi ob petih še telefon razdirat da neha zvonit. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Tilen ::

Zanimivo. Jaz teh problemov nimam. Prav tako uporabljam budilko, vsak dan. A to imaš zaklep na kodo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

T0RN4D0 ::

Ne, klasičen slide to unlock. Budilka se je samo enkrat obesla na srečo :]

Telefon je pa samsung i8350.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()

Tilen ::

Samsung Omnia W I8350?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

T0RN4D0 ::

Menda se mu lahko tudi tako reče ja. Sam sebi sicer pravi Samsung GT-i8350.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

RazzorX ::

T0RN4D0 je izjavil:

Ne, je pa ena banalnost ki me moti. Menjal bi ga zaradi tega, ker se trikrat na dan obesi, čeprav je po tvojem verjetno tudi to sprejemljivo za "resne stvari". :]


Saj ravno zato sem napisal da ne vem kako vam to uspe, kaj delate s telefonom. Imam naloženih preveč aplikacij in vsega drugega, pa telefon ni zamrznil enkrat od kar ga imam.

roli ::

T0RN4D0 je izjavil:

Sicer gre za win 7.5 ampak vseeno eno vprašanje... Malo mi gre na živce da imam tričetrt koledarja posvinjanega z reklamami ki se avtomatsko nalagajo noter. Se da to kako izklopit/blokirat?

Mi zadeva že malo najeda s svojimi popolnoma glupimi forami. Ena reč je stabilnost telefona, ki mi zadnje čase štekne tudi po 3x na dan (pomaga samo če ven ruknem baterijo). :) Druga recimo to, da si ne moreš spremeniti zvoka za SMS izven tistih 10 originalnih, že za melodijo spremenit sem skoraj doktoriral. Se mi zdi da se ne bom več dolgo matral z njim, čeprav je v osnovi precej zmogljiva stvar, je pri osnovnih funkcijah porazna. ;(


Kake reklame se nalagaojo v koledar? Koledar nima nobenih reklam not. Vsaj jaz jih ne opazim. Tole, da štekne ne bom komentiral, ker ne vem kako je bo s tem čez čas ampak trenutno dela zelo dobro. Sploh v primerjavi s čim kar ima android. Mogoče je sicer, da je kaj narobe s tvojim telefonom. Factory reset ali pa kak servis mogoče?


Drugače pa kar se media playerjev tiče - še vedno čakam na nekaj kar bo znalo kopirat video datoteke iz smb sharea na telefon oziroma še bolje - stramat.
http://www.r00li.com

Bor H ::

Tut men to z reklamami ni jasn, maš mogoče sinhronizacijo s kakim zasvinjanim FB probilom?

Tilen ::

Rolihandrej, streamaš lahko že sedaj. Na PC naloži Twonky in na telefon naloži onePlayer. Preverjeno deluje odlično. Telefon bo našel direktorij v katerem imaš filmčke katere bi rad streamal in se bo preko wifi povezal na PC in predvajal fimček na telefonu. Deluje tudi navzven, tako da lahko kjerkoli kjer imaš wifi dostop dostopaš do svojega pcja in si ogledaš filme iz svoje zbirke, brez da jih imaš v celoti prenesene na telefon. Je pa res, da si tukaj omejen z hitrostjo internetne povezave, doma nisi, ker lahko tudi HD šibaš preko lokalnega wifi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Looooooka ::

Windows live eventi in FB eventi na katere te folk prijavi in jih ignoriras...vse gre v koledar.Verjetno to misli :)

Bor H ::

Pol morš pa sam tiste koledarje ne sinhronizirat al pa jih ne ignorirat (itak je to nevljudno ;))

roli ::

Tilen je izjavil:

Rolihandrej, streamaš lahko že sedaj. Na PC naloži Twonky in na telefon naloži onePlayer. Preverjeno deluje odlično. Telefon bo našel direktorij v katerem imaš filmčke katere bi rad streamal in se bo preko wifi povezal na PC in predvajal fimček na telefonu. Deluje tudi navzven, tako da lahko kjerkoli kjer imaš wifi dostop dostopaš do svojega pcja in si ogledaš filme iz svoje zbirke, brez da jih imaš v celoti prenesene na telefon. Je pa res, da si tukaj omejen z hitrostjo internetne povezave, doma nisi, ker lahko tudi HD šibaš preko lokalnega wifi.

Ja preko DLNA. Nisem pa ravno fan DLNA streaminga. Pa še tale onePlayer ni ravno brezplačen. Če bi bil kak tapravi media player ki zna dejansko streamat preko SMBja pa nebi dolgo razmišljal (eden takih je bil dolgo nazaj za windows mobile coreplayer).
http://www.r00li.com

T0RN4D0 ::

Looooooka je izjavil:

Windows live eventi in FB eventi na katere te folk prijavi in jih ignoriras...vse gre v koledar.Verjetno to misli :)


Ja, verjetno bo to. Se da kako skenslat? Zavračanje vsakega invajta posebej ne pride v poštev :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Bor H ::

Pod accounts označiš naj ti ne sinhronizira koledarja.

T0RN4D0 ::

Ah sej celo so ene nastavitve pod koledarjem, ne pod accounts. Glavno da sem to rešil. :)

Še eno vprašanje... Zakaj lahko v MMSih pošljem samo eno sliko in nič drugega? Video ne potegne, več slik tudi ne...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

deyco5 ::

Tako je. Vsi ki imate koledar zafilan z nadležnimi dogodki, kliknite CALNDAR, pa nato settings (spodaj) in sam ON / OFF evente, ki vas ne zanimajo. Simple ko pasulj!

Glede obešanja pa kot praviš imaš Omnio W. Mislim, da si edini na tem forumu s tem telefonom (novo) in da ti edinemu šteka... Jaz imam Omnio 7 in mi res po prvi posodobitvi (ko so rešili težave z Marketplace) ni nikoli zaštekala, kaj šele obesila! Sicer pa sem že pred pol leta govoril, da OMNIA W nikakor ne more biti dostojen naslednik Omnie 7, saj je slabši oz. enak in nikakor boljši. Čakam in čakam na Samsungov WP7 flagship! Lepo bi bilo kaj takega dobit za božička, sam je letos že preozno :)...

T0RN4D0 ::

Ja, zadeva je še dost frišna in zna biti da bo treba kak update počakat da se porihta. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

SLO_Matej ::

Saj v bistvu je že nek dostojen naslednik, ampak trenutno samo za ameriški trg. Samsung Focus S: http://www.gsmarena.com/samsung_focus_s... Zgleda kot nekoliko manj zmogljiv Galaxy S II z Windows Phone 7. Lepo bi bilo, če bi kaj takega izdali tudi za Evropo, ampak pod imenom Omnia S npr. (Omnie so Samsungi z Windowsi za Evropo, v Ameriki pa takim Samsungom pravijo Focus, če kdo morda še ne ve). :)

Zgodovina sprememb…

RazzorX ::

Focus S izgleda super, z izjemo zaslona. Pa kaj jim je s temi ogromnimi zasloni, kdo bo to nosil po žepih. Edino nokia je naredila normalno velik zaslon (3,7"), vendar mi nikakor ne odgovarja debelina telefona Lumia 800. Precej debelejši kot Omnia 7, kar je sramota. Že Omnia 7 ni ravno tanka, prej debela. Naj naredijo nekaj v stilu ekrana 3,5" - 4,0" in debelina nekje 9mm.

SLO_Matej ::

Pa je Lumia 800 sploh kaj manjša od teh Samsungov? Ker kolikor sem gledal slike, je zaslon res manjši, ampak je okoli zaslona ogromno neizkoriščenega prostora, kar se meni zdi popolna bedarija.

simnov ::

Se strinjam s tabo kot recimo ipad ima neizkoriščen prostor, kar je tudi meni popolna bedarija.
««
12 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347268537 (173298) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681686 (48106) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028316 (22479) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420901 (18256) Tilen

Več podobnih tem