» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
56 / 57
»»

martincek1 ::

Moja Omnia7 po nadgradnji na 7.8 deluje počasneje kor prej na 7.5 Še kdo opaža podobno na tem/kakšnem drugem telefonu?

Ampak je zanimivo... prednaložene aplikacije so 2x počasnejše, ostale snete iz marketa pa se odpirajo 2x hitreje. Primer: Flashlight XT in Music+Video, ki se odpira grozno dolgo časa.

Zgodovina sprememb…

servo ::

http://windowsphonehacker.com/articles/...
verjetno pa zadeva pobriše vsebino telefona

Yoni ::

martincek1 je izjavil:

Moja Omnia7 po nadgradnji na 7.8 deluje počasneje kor prej na 7.5 Še kdo opaža podobno na tem/kakšnem drugem telefonu?


Meni trophy deluje hitreje...

tomko0300 ::

Cable trick - se pravi, telefon z USB kablom na komp in program ZUNE? Potem pa vklapljanje in izklapljane UTP mrežnega kabla v komp do onemoglosti? Ali obstaja še kakšen drug način? Samo telefon in WiFi pa ne gre?

Tilen ::

Gre. Počakaj, da ti operater omogoči update.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Yoni ::

Ne gre. WP7 ne podpira OTA updejtov.

tomko0300 ::

Dobro, samo kišto imam čisto v kotu, pa UTP tudi, tako, da bo mal težko tole izvajat. Ali bi šlo, če bi prekinitev izvajal programsko z Windowsi?

Yoni ::

Normalno. Greš v nadzorno ploščo in enableaš/disableaš mrežno kartico...

Malajlo ::

enable/disable network connection?

urosj12 ::

jaz sem naložil 7.8 dela hitro kot prej. zadovoljen,

ja glede kabla, tistneš update in nato gledaš na uro in med 5-6 sek potegneš ven in pustiš da ti javi kaj bo naredil. ali ti javi da ni povezave, si prehitro potegnil ven ali pa če javi da ni navoiljo update si prepozno potegnil ven. tretja moznost pa je da ti ponudi update, nato pa najprej vklopi kabel nazaj not in nato stisni. pred 7.8 verzijo sta še 2 updatea tako da je potrebno to naredit 3x.

lp

Yoni ::

Malajlo je izjavil:

enable/disable network connection?


ja

kdaj morš potegnt kabl vn je odvisno od tega kolk imaš hiter internet. prvo probaš ene parkrat sam kliknit update da vidiš kolko cajta rabi za cel postopek in pol glede na to potegneš kabl vn. Jaz imam recimo počasen net in če potegnem kabel ven po 4s mi javi da ni povezave, tako da sm mogu čakaš kakih 10s.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yoni ()

Malajlo ::

Eh, mi je uspel cable trick, pol je pa device error ven padel (8021%&#%&!). Grrrrr...

trek@s ::

Mene je tudi to enkrat matralo. Problem je bil, ker sem imel telefon priklopljen na usb hub. Po priklopu na usb direktno na plati je šlo vedno skozi.

Hayabusa ::

Kako prisiliti posodobitev na Windows Phone 7.8?
http://wpslovenija.si/index.php/nasveti...?

enadvatri ::

Moj je na servisu zaradi stvarne napake, se resetira ob uporabi radia (GSM, WIFI ...), ko ga dobim, posodobim.

Sem pa imel že dolgo na voljo tega pred 7.8, pa nisem upal, ker se resetira.

trek@s ::

Obstaja kakšna varianta printati (wireless) z windows phone aparata?

nomad_soul ::

A je možno prestavit na stari homescreen po nadgradnji na wp7.8?

simnov ::

Saj na začetku je vse isto edino potem lahko pomajšaš ikone.

nomad_soul ::

Wp7.8 ploščice so širše, tako da izgine črni pas na desni, i'd like to keep it the old way ;)

SLO_Matej ::

trek@s, če imaš Samsungov tiskalnik se da z njihovo aplikacijo Mobile Print.

nomad_soul, preprosto pustiš ploščice privzetih velikosti in jih ne spreminjaš. Lahko pa še vedno razveljaviš nadgradnjo v Zune Sw in narediš restore.

Tilen ::

servo je izjavil:

http://windowsphonehacker.com/articles/...
verjetno pa zadeva pobriše vsebino telefona


Ne pobriše. Hvala. Tudi moja Omnia 7 je sedaj na 7.8. =)

Default ploščice so sedaj brez puščice na desni ogromne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Bor H ::

nomad_soul je izjavil:

Wp7.8 ploščice so širše, tako da izgine črni pas na desni, i'd like to keep it the old way ;)

Ne gre

nomad_soul ::

Ok, torej ostane 7.5 na mojem, dokler me ne forcajo na kaj novega.

nomad_soul ::

Ok, torej ostane 7.5 na mojem, dokler me ne forcajo na kaj novega.

Tilen ::

nomad_soul je izjavil:

Ok, torej ostane 7.5 na mojem, dokler me ne forcajo na kaj novega.


Čemu? Saj lahko ploščice pomanjšaš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

tomko0300 ::

Preden nardim kakšno hudo pi....jo, meni piše da imam posodobljeno na HTC verzijo 7.10. Zdej pa ne vem nič več.:|

boolsheat ::

Nomad, lahko imaš eno velik tile skrajno desno, potem desno od tega pa 2 mala enega vrh drugega, tako si urediš nekaj vrstic in imaš skrajno desno eno prostor kot je bil prej. Če me razumeš. :))

_Dormage_ ::

Potrjujem, stvari delajo extremno počasi po posodobitvi.
Ne samo zagon aplikacij, ampak tudi samo izvajanje je precej počasnejše..
Load igrice, ki jo dosti krat zaganjam je več kot 3x počasneje.

Tilen ::

tomko0300 je izjavil:

Preden nardim kakšno hudo pi....jo, meni piše da imam posodobljeno na HTC verzijo 7.10. Zdej pa ne vem nič več.:|


To je OK. Prava verzija je 7.10.8858.136
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Lahko kdo preveri, če mu normalno delujejo "Screen timeout" spremembe?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

boolsheat ::

Men se aplikacije normalno odpirajo, nič počasneje. _Dormage_, kateri telefon imaš?

Tilen ::

Tudi meni delujejo aplikacije normalno (Omnia 7). Ne morem pa več spremeniti lock screen timeout :(
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

darkolord ::

Pri fotru na Omniji 7 je odpiranje (vsaj vgrajenih) aplikacij občutno počasnejše - pri kliknu na recimo Messaging je cca sekunda zamika preden se aplikacija začne odpirati...

martincek1 ::

Potem nas je že precej, vsaj na Omniji. :/ Pa ne samo to, ene dvakrat mi je že povsem zaštekala, par programov mi sploh ne deluje tako kot prej, en se niti ne poveže več na net.. skratka veliko razočaranje, čeprav so s to nadgradnjo mučkali eno leto... Je že kdo naredil hard reset?

Tilen ::

@martincek1

Ti gre spreminjati lock screen timeout?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

boolsheat ::

Na Omnia W funkcija "Screen times out after" je...

Tilen ::

Saj jaz jo imam tudi. Samo sem pred nadgradnjo nastavil na 5 minut, da se ne bi zaklenil, sedaj pa ne morem spremenit nazaj...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

boolsheat ::

Na Omnia W se mi pa zdi, da WIFI signal slabše lovi, je še kdo to opazil?

Malajlo ::

Imam Omnio7 in je screen timeout normalno nastavljiv. Aplikacije delajo as usual.
@Tilen: ni druge kot narediti rollback, popraviti timeout pa nazaj updejtat.
Aja, jaz sem moral uporabiti tisti update od Samsunga. Lahko da je kaj spremenilo...

martincek1 ::

@Tilen: Vsaj to normalno deluje.

Bor H ::

Jaz sem forcal update s tem toolom: http://www.wpcentral.com/tool-make-inst...
Delal je super, sam jst konj sem izbral angleško namesto ameriško angleščino in zdej mi na določenih mestih crasha telefon, če izberem za GUI nemščino pa dela fajn (enako hitro kot prej). Ima kdo kak predlog kako to rešit? Ponoven zagon tistega toola ne pomaga sploh.

Tilen ::

Bor H je izjavil:

Jaz sem forcal update s tem toolom: http://www.wpcentral.com/tool-make-inst...
Delal je super, sam jst konj sem izbral angleško namesto ameriško angleščino in zdej mi na določenih mestih crasha telefon, če izberem za GUI nemščino pa dela fajn (enako hitro kot prej). Ima kdo kak predlog kako to rešit? Ponoven zagon tistega toola ne pomaga sploh.


V zune restoraj backup in naredi update s tem toolom. Jaz sem pa že mislil, da sem ga kaj polomil, ko sem dal US English. V nastavitvah imas nastavljeno vse na English (UK)? Naredi še soft reset preden boš delal downgrade.


Edit: Sem ugotovil kje je problem, da mi ne deluje lock+wallpaper. V nastavitvah za jezik sem imel Display language (English UK), čeprav sem prav tukaj po nadgradnji že nastavil na English US. Po spremembi nastavitev moraš pritisniti na text "Tap here to accept changes and restart your phone" ker se nastavitve očitno ne shranijo takoj. Sedaj mi deluje normalno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

enadvatri ::

A kdo ve, če je kaj novega z VPN odjemalcem na 7.8? Kaj pa 8? Pssst; sem len, se mi ne da pobrskati ...

Tilen ::

Nič. :'(
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

levaky ::

Kako pa je z VPNjem na Phone8? Ga sploh ni ali so na razpolago samo določeni tipi?

MAtej

boolsheat ::

Na WP8 je API pripravljen na VPN, kako je trenutno z implementacijo pa ne bi vedel.

Tilen ::

levaky je izjavil:

Kako pa je z VPNjem na Phone8? Ga sploh ni ali so na razpolago samo določeni tipi?

MAtej


Nič od nič.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Malajlo ::

Ma VPN na telefonu res ni nekaj, kar bi bilo življensko pomembno. Edino RDP je pride v poštev, pa še to lahko čez drug host spraviš čez.
Dostop do mailov izključno preko VPN je pa kr neki. Nimaš vpliva na incomming maile, pol pa userje drkaš z nekimi secure jajci. S tem da večina mail klientov zna delati preko ssl.

Tilen ::

Sploh se ne gre za maile. Potrebujem IP iz varne mreže, da lahko delam.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

_Dormage_ ::

Če ga ni pa ga dejmo nardit?
««
56 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269470 (174231) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682104 (48524) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499526 (8225) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028528 (22691) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421091 (18446) Tilen

Več podobnih tem