» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
55 / 57
»»

Yoni ::

69charger je izjavil:

nič novega razen tilov, spet so nas nategnili.


Sej tud nič drugega ni blo napovedanega... Tako da ni nek nateg no, ker se je že vnaprej vedelo, da ne bo drastičnih sprememb.

69charger ::

Obljubljali so še kakšen USB tethering, bluetooth filesharing itd. ampak zgleda ne bo nič.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Ciklamen ::

Maj gad, kako vam uspe? A ste vsi na airplane mode delali? Fak, jaz bi tud mel, pa ne znam tega nardit :P

Kdaj izklopiš internet? Takrat ko klikneš na Update? Če se komu da malo bolj podrobno napisat (ker ne znam :P)

Aja pa uporabljam Lumio 800
- End of the Post ->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ciklamen ()

Hayabusa ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

nofaith ::

kukr sm jst gledu se neda
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

simnov ::

Jaz sem razočaram to spreminjanje velikosti brez veze prenašanje kontaktov iz sim na sim brez veze ker je vse v oblaku.Aja nov boot screen je slabši od prejšnega.Če bi lahko za vsako ploščico posebaj dal poljubno barvo bi bilo fajn.

Yoni ::

Ciklamen je izjavil:

Maj gad, kako vam uspe? A ste vsi na airplane mode delali? Fak, jaz bi tud mel, pa ne znam tega nardit :P

Kdaj izklopiš internet? Takrat ko klikneš na Update? Če se komu da malo bolj podrobno napisat (ker ne znam :P)

Aja pa uporabljam Lumio 800


ni treba nič airplane mode vklapljat... sam v zune klikneš update in čez kako sekundo ugasneš net... probaš ene parkrat ker morš taprav trenutek ujet...

Malajlo ::

No, a so nam dal slovenščino?

Tilen ::

Malajlo je izjavil:

No, a so nam dal slovenščino?


Ni blo v planu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

simnov ::

Niso je dali niti slovenske tipkovnice ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

Bor H ::

Yoni je izjavil:

Bor H je izjavil:

HTC Trophy od Simobila še nima nič, tudi cable trick ne naredi nič.


htc trophy-ja sem jaz s cable trickom updatal 19:01. Update je prišel ven ob 18:00GMT se pravi ob 19:00 pri nas.

Novosti... Resizable live tiles, par novih barv, sliko na lock screenu zna po novem naštimat tisto ki je trenutno na bingu. To je pa to...

Aja pa na start screenu ni več na desti tistega črnega pasu ampak so tile-i raztegnjeni čez cel ekran.


Zanimivo, imaš tudi kupljenega pri Simobilu?
Bom še probal in poročam.

Yoni ::

Bor H je izjavil:


Zanimivo, imaš tudi kupljenega pri Simobilu?

Da.

Bor H ::

Svašta, probavam že kr nekej časa, probal sem vse možne permutacije postopkov, od vklopa-izklopa telefona, do disejblanja lana po predhodnem neuspelem iskanjem, do airplane moda...
Očitno mi še ni dano dobit updejta, bom še probaval. Lahko preveriš, če je WiFi hotspot mogoč?

Yoni ::

če s tem misliš wifi tethering je blo to že od mangota naprej.

Ciklamen ::

Bor_H jaz sem že obupal, nekak ne morem (ne znam) updejtat :P
- End of the Post ->

Bor H ::

Yoni je izjavil:

če s tem misliš wifi tethering je blo to že od mangota naprej.

Ah sej res...no meni je telefon ostal na 7720 verziji, torej taprvem mangotu, da bi lahko karkoli sharal prek wifija bi bil čudež. Tolk o tem da kupiš kao resno firmo, ki bo zagotavljala updejte pa to, zadnji updejt sem dobil leto in štiri mesce nazaj, kdo bi vedu zakaj, vem pa da HTC ne bo dobil mojega denarja v kratkem. Prokleta banda.

Yoni ::

Kako to da nisi inštaliral tango updejta?

Tilen ::

Tango ni bil za vse naprave?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

boolsheat ::

Pa ni nujno HTC kriv, lahko da ti Simobil štopa posodobitve...

nomad_soul ::

simnov je izjavil:

niti slovenske tipkovnice ni


lumii800 imam nastavljeno na czech keyboard, pa imam QWERTZ tipkovnico s šumniki skritimi pod csz...

Bor H ::

Ker mi ni pustil, ker se je nekdo odločil da to ne bo špas. Če bi lahko bi ga takoj ampak se je nekdo v verigi odločil da to ne kul in je bolj zabavno imet nezadovoljne uporabnike. Sej načeloma iz Tangota nisem nič pogrešal razen bugfixov ampak grenek priokus ostaja.
boolsheat: res je, Vodafone je blokiral Tango ker naj bi povzročal WiFi probleme, predvidevam da je eno pošiljko Simobil dobil direkt od HTCja eno pa preko Vodafona.

boolsheat ::

Aha, točno ja. Ja pojdi do simobila in naj ti uredijo stvar...

Bor H ::

Sem šel, so me poslali na servis in da oni "ne vidjo razloga da bi blokiral updejt", newsflash, jst tut ne. Grem nazaj ga not pa vn vtikat, UTP kabel namreč...

boolsheat ::

Aja, ja kaj so pa rekli na servisu?

Bor H ::

Da update ni na voljo al neki takega. In kako naj zdej verjamem MSju, da bo z WP8 kej bolš?

Yoni ::

Bor H je izjavil:


boolsheat: res je, Vodafone je blokiral Tango ker naj bi povzročal WiFi probleme, predvidevam da je eno pošiljko Simobil dobil direkt od HTCja eno pa preko Vodafona.


niti s tem cable trickom ga nisi mogu inštalirat? čudno...pri meni je šlo brez težav...

Bor H ::

Tudi cable trik ne deluje...

Yoni ::

imo ne sklopiš taprav cajt... probi nardit še hard reset...

Tilen ::

Ja seveda, kar hard reset bo delal :))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bor H ::

Ne, hard reseta ne bom delal. Sem pa enkrat že delal tale cable trik in je delal. Probavam razne tajminge, če sem prezgodn takoj reče "can't check for updates right now", če mal več počakam pa pove da sem že na zadnji verziji.

martincek1 ::

Evo moja Samsung Omnia 7 se posodablja.

So res 3 zaporedne posodobitve in šele zadnja je WP7.8? Koliko traja posamezna nadgradnja? Meni 7.10.8783.12 melje že 20 minut :)

BlackGuard ::

Tudi meni se je posodobitev na Lumii 800 ponudila sama (operater Mobitel). Najdlje pa mi je trajal čisto prvi update in ne za katerega sprašuješ ti. Ta recimo ene 10 minut, al pa še to ne.

martincek1 ::

Sploh nevem zakaj smo tako nestrpno pričakovali 7.8, ker je brezzvezen update. Še te ikonce bom zdej skos premetaval za brezzveze po ekranu, drugih novih stvari pa tako ali tako ni.

Bor H ::

če hočeš jih lahko vse pustiš po tastarem, verjamem pa da bo marsikdo znal izkoristit nove velikosti ikonc

_Dormage_ ::

Očitno update ni na voljo za vse naprave.
Je komu uspelo Omnio forcat?

boolsheat ::

Ja, res kar malo razočaranje je tale 7.8, v glavnem samo novi start screen. Sicer pa tako ali tako ne pogrešam kakšne funkcije.:) No, zanima pa me, če sedaj normalo dela eduroam.

Je pa res, da je start screen zakon zdaj, super prilagodljiv. Ikonce, ki ne dajejo povratnih informacij lepo pomanjšaš, ostale pustiš ali pa povečaš za še več informacij (SMS, mejl), pa še lepo je cel zaslon izkoriščen, ko ni več tiste puščice ob strani.

Koliko imate pa različnih barv sedaj? Na Omniji W jih imam 20.

Tilen ::

_Dormage_ je izjavil:

Očitno update ni na voljo za vse naprave.
Je komu uspelo Omnio forcat?


Ja. Pokazalo je update, nisem pa zaganjal. Sedaj mi več ne uspe priti do tega :/
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

darkolord ::

Je komu uspelo Omnio forcat?
Ene 15-20 poskusov, pa je našlo update.

_Dormage_ ::

darkolord je izjavil:

Je komu uspelo Omnio forcat?
Ene 15-20 poskusov, pa je našlo update.

Uspelo tudi meni.
Ni pa šlo na 7.8...
Je verjetno par vmesnih updejtov...

Hayabusa ::

Na katerem product code (RM-XXX) dela zadnji update ?

Tilen ::

_Dormage_ je izjavil:

darkolord je izjavil:

Je komu uspelo Omnio forcat?
Ene 15-20 poskusov, pa je našlo update.

Uspelo tudi meni.
Ni pa šlo na 7.8...
Je verjetno par vmesnih updejtov...


Po kakšni proceduri? Men se zdi, da mi je prvič slučajno uspelo. Včasih Zune kar brez povezave s spletom napiše, da je up to date. Sploh ne preverja. :8)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

_Dormage_ ::

Dejansko sem probal več kot 20x :)
Samo na različne intervale sem prekinjal povezavo.
Ko mi je napisal da nemore preverit ker ni neta sem vklopil nazaj net in preveru še 1x.
Sem že zgubljal živce, ampak je šlo skozi.

urosj12 ::

Meni ni uspelo na nokii 800 ! kakšna ideja? sem probal z prekinjanjem povezave pa nič.
prosim za pomoč

Yoni ::

_Dormage_ je izjavil:

darkolord je izjavil:

Je komu uspelo Omnio forcat?
Ene 15-20 poskusov, pa je našlo update.

Uspelo tudi meni.
Ni pa šlo na 7.8...
Je verjetno par vmesnih updejtov...


mora iti na 7.8. Ko se konča prvi updejt gre takoj samodejno na drugega in pol še na tretjega(7.8).

BHawk ::

Tudi meni je ratalo lumia 800, Simobil s prekinjanjem povezave

tomko0300 ::

Je že komu uspelo na HTC? Na kakšen način?

Zgodovina sprememb…

Yoni ::

ja, htc 7 trophy, cable trick...

urosj12 ::

BHawk je izjavil:

Tudi meni je ratalo lumia 800, Simobil s prekinjanjem povezave



tudi moja je bila kupljena na simobilu vendar imam not mobitelovo kartico pa sem probal že ene 35x prekinit povezavo pa nič.

Krigl ::

Meni je na omnio w slo brez cesarkoli, v prvo.

sodelavcu, ki ima identičen telefon ter enako Mobitel za operaterja pa nikakor ne uspe. cudno

se pa res nalozijo trije updejti, drug za drugim

lp andraz

urosj12 ::

sunce žarko po 3n3 40x mi je uspelo pravi timeing zadet pa je šlo.
glej na uro 4-6 sek pa probaj par krat zmes izklopit pa pusti izklopljeno dokler ne pokaze česar koli. in če tu pokaze update potem vklopi net nazaj in stisni update. moja se nalaga :D

lp
««
55 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269550 (174311) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682153 (48573) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499532 (8231) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028544 (22707) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421105 (18460) Tilen

Več podobnih tem