» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
22 / 57
»»

Cooper ::

Mobitel Tehnik piše: http://goo.gl/WtnG5

"Microsoft je na prireditvi Mobile World Congress [...] napovedal, da bo v naslednjem tednu omogočil uporabo spletne trgovine z aplikacijami za pametne telefone Windows Phone v novi skupini držav, vključno s Slovenijo."

Ciklamen ::

Mobitel je na Facebooku še zapisal, da se prvi Lumia telefoni (torej 710 in 800) lahko pričakujejo v Aprilu. JUPI! :D
- End of the Post ->

Tilen ::

Link?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ciklamen ::

Ne morm ti linkat, lahko ti pa skopiram kaj so zapisali:

Res je, po zadnjih informacijah bodo prvi Lumia modeli na voljo v aprilu.
- End of the Post ->

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

RickRoss ::

Bi se dalo čisto okvirno določit ceno prihajajoče lumie ?

martincek1 ::

Malo nad 500€ verjetno. Če misliš za Lumio 900. :|

Tilen ::

V ZDA bo cena 100 USD + vezava za 2 leti.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ciklamen ::

Njihovih naročnin pač ne gre gledat, ker se niti ne ve v kakšnem paketu je :) Pri nas bo tudi verjetno za 1€, ampak v tistih najdražjih paketih
- End of the Post ->

_Dormage_ ::

Če je komu tale vir bolj zanesljiv ne vem, ampak vseno še tole klik

Bor H ::

Nice find, zdj morm sam še pogruntat a so aplikacije vezane na liveid al telefon

_Dormage_ ::

Bold guess....liveID...

simnov ::

Ali se te free aplikacije , da naložit samo iz preko telefona ali gre tudi iz pc na telefon.

Bor H ::

Uradno sam prek telefona.

SLO_Matej ::

V bistvu lahko postopek namestitve sprožiš kar iz PC-ja, iz Marketplaca: http://www.windowsphone.com/en-US/marke... Telefon pa se bo samodejno povezal v Wi-Fi omrežje, v kolikor bo na voljo in samodejno namestil aplikacijo, ko bo prišlo do zahteve.

Looooooka ::

Bor H je izjavil:

Nice find, zdj morm sam še pogruntat a so aplikacije vezane na liveid al telefon

LiveID.
Upam da bojo tud Xbox live prizgal za Slovenijo.
Bo pa verjetno potrebno odpret nov racun.Ce bojo dovolili prestop iz UK v SLO regijo sm jst papez.Se pa ze veselim odgovora indijca, ki ga bom takrat fasal na helpdesku :)

Formula 1 ::

A kdo več če bo tudi preveden v Slovenščino?

Bor H ::

Pomoje ne še, bi pa znal dat slovensko tipkovnico v Tangota al pa Apolloto

_Dormage_ ::

Tango prinese podporo do takrat nebo nič.

Mitja358 ::

Prosil bi za eno idejo, kakšno aplikacijo naj delam za WP7 v C#? Pogoj je, da vsebuje podatkovno bazo. Pa naj ne bo preveč zahtevna, saj je to za šolo. :)

Tilen ::

Naredi VPN klient.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mitja358 ::

A ni to preveč zahtevno? :)

Tilen ::

Ne vem. Trenutno bi to rabil. :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mitja358 ::

Tilen je izjavil:

Ne vem. Trenutno bi to rabil. :P


Hehe, ne se hecat :D

Kaj nihče ne razvija aplikacij? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

Mitja358 ::

Kateri IDE pa uporabljate za razvoj? Microsoft Expression Blend ali VISUAL STUDIO 2010 EXPRESS FOR WINDOWS PHONE ali kaj tretjega?

SLO_Matej ::

Morda ti tale seznam, ki sem ga ustvaril, pride prav: http://www.youtube.com/playlist?list=PL...

Sicer pa jaz sem nekaj malega delal v Visual Studiu 2010 Express for Windows Phone 7. Bo treba spet malo, ko bo več časa. :)

_Dormage_ ::

Mitja358 je izjavil:

Kateri IDE pa uporabljate za razvoj? Microsoft Expression Blend ali VISUAL STUDIO 2010 EXPRESS FOR WINDOWS PHONE ali kaj tretjega?

Pure XNA in Visual Studio 2010.
Sliverlight mi nekam ne diši...

Že ker smo pri developmentu in se dviga prah glede omenjene podpore v Sloveniji.
Mogoče prav tako kot podpora pomembno število uporabnikov...
Potencialni kupci tukaj

Mitja358 ::

No izbral sem si pretvornik valut, ki bo avtomatsko posodabljal tečajne liste iz XML datoteke in bo na eni strani nakupni tečaj, na drugi pa prodajni (levo-desno slide).

_Dormage_ ::

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

Za vse navdušence nad Lumiami: Nokia Lumia 900 od meseca maja tudi v Evropi
Vir: http://www.racunalniske-novice.com/novi...

_Dormage_ ::

Evropi ja, ampak zgleda, da Slovenija ni v evropi.
Lumia se v "evropi" prodaja že mesece. Pri nas še noben operater nima.
Sej vem, da naši operaterji štrajkajo, ampak lahko bi se malo potrudili.

Bor H ::

W...T....F Ti mislš Lumia 800 ane? Prosim reč da ja, ker 900 se še nikjer ne prodaja, 800 se pa uradno v evropi tut še ne. Sploh pa ni v interesu Nokiji prodajat telefona v državi kjer še niti lokalizacija ni porihtana, preprosto ne gre.
Vem da je ful fajn pljuvat po naših operaterjih ampak niso vedno oni krivi.

SLO_Matej ::

Ne, kot je Mobitel že povedal, Lumii 710 in 800 prideta k njim aprila. V tejle novici, ki sem jo našel na RN, pa je govora o devetstotki (900). Ne bo USA only kot je bilo sprva mišljeno. Maja pride v Evropo.

Zgodovina sprememb…

Bor H ::

Ja, to smo že predebatiral, pa da bo brez NFCja pa LTEja, mene čudi Domageov komentar.

Cooper ::

Bor H, seveda se Lumia 800 uradno prodaja v Evropi. Videl sem jo v Veliki Britaniji, prodajajo jo vsaj še na Finskem in v Italiji.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Bor H ::

Hm, sm se zgubu v oznakah Anyway, 900 ni še nikjer, 800 je pa US pa par velikih EU trgov, niso naši operaterji krivi.

Mitja358 ::

Tilen ::

Še bolj dostopno. Super. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

roli ::

Expansys jih tudi prodaja, če kdo hoče:
http://www.expansys.si/nokia-lumia-800-...
http://www.r00li.com

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ciklamen ::

Ja pa suuuuuuuuuuuuuuuuper, to pomeni da bi lahko bila cena v paketu (Đabest) tudi 250€, če bo cena ostala takšna :)
- End of the Post ->

martincek1 ::

Never gonna happen. Ko pride v prosto prodajo k našim operaterjem bo stala 500€+(L800). Pod 350€ (Đabest in Orto) jo bož težko dobil.

sleby ::

to bo najnaj 19 pri nas :D

Bor H ::

Kak pesimizem, bi človk še dubu občutek da mamo namest šolanja v mladosti obvezno delo v taboriščih.

martincek1 ::

Kakšen pesimizem neki? Poglej raje realno stanje: Samsung Omnia 7 v paketu Simpl (Simobil) 600€

In potem naj pričakujemo, da bo Lumia 800, ki je 2x boljši telefon, stal manj kot 500€ v prosi prodaji?

Bor H ::

Poglej ti raj cene ob izidu telefonov, ja, operaterji naknadno praviloma ne spuščajo cen, ampak ko pride telefon prvič v ponudbo pa praviloma ni tolk precenjen.

Poglej pa recimo nokio C2 o2: brez vezave pri simobilu 75€, na mobisvet 100€. Vedno lahko najdeš primerjavo kot teb paše. Lani recimo je imel Simobil Trophy ugodnejš kot Mobisvet, pa so HTCji praviloma predragi pri operaterjih.

martincek1 ::

Pa kaj sta to zaena telefona C2 in Trophy?? Govorimo o "Nokiinem flagshipu", ki bo ta primat na slovenskem trgu držal vsaj pol leta.

Bor H ::

Eh, ne razumeš, hotu sm ti dat protiprimer, ni vsak telefon 200€ dražji pri operaterju kot "retail" (lahk govoriva tut v procentih če ti je ljubše). Po mojih izkušnjah so novi telefoni pri operaterjih precej blizu normalnim cenam, sam da se kasneje cene telefonov na mobisvetu, amazonu itd. spustijo pri operaterjih pač ne. In omnia ma že več kot leto.
Aja, tut 5800 je imela super ceno tako pri Simobilu kot Mobitelu ob izidu, pa je bil neke vrste flagship.

jizzer ::

SLO_Matej je izjavil:

Morda ti tale seznam, ki sem ga ustvaril, pride prav: http://www.youtube.com/playlist?list=PL...

Sicer pa jaz sem nekaj malega delal v Visual Studiu 2010 Express for Windows Phone 7. Bo treba spet malo, ko bo več časa. :)


Tale človek je legenda, res sem kar nekaj odnesel od njegovih predavanj, prišel sem do 2 dneva, pol sem pa malo upostil, pa ko me bo spet prijelo mam shranjen njegov chanel da grem dalje delat. Res fajn razloži vse.
««
22 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269566 (174327) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682161 (48581) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499532 (8231) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028554 (22717) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421107 (18462) Tilen

Več podobnih tem