» »

Google Chrome - zaznamki

Google Chrome - zaznamki

geckor ::

Zanima me ali ima chrome tako možnost da pripneš zaznamke, recimo ob stran brskalnika, tako kot pri IE, ker seda vsakič ko kliknem na mapo in zberem neko stran mi potem tisto stran odpre in zaznamke(mapo) zapre, jaz bi pa rad iz iste mape še naklikal strani.

hexor ::

Itak da ima...v nastavitvah imaš možnosti uvoza (npr.iz IE), ustvarjanja novih, ki jih uporabljaš.
RootMachine ;)

geckor ::

ne zanima me uvoz ali ustvarjanje, ampak da bi jih "pinal" torej ko bi kliknil kam drugam da se mi mapa v kateri so zaznamki nebi zaprla, ker moram potem spet kliknit na mapo da lahko izberem novo spletno stran oziroma zaznamek.

axee ::

A ti uporabljaš zazname tako, da jih imaš shranjene v mapi (w windows-ih) in ko klikneš se odpre brskalnik?

Če si tako navajen še iz časov Internet Explorerja, potem te zaznamke uvozi in ko si v Chrome-u pritistni CTRL+SHIFT+B. In ko kreiraš nove zaznamke jih tukaj tudi urejaš. Shranjevanje "bljižnic" na računalniku do spletnih strani ni več v uporabi pri modernih brskalnikih.

Pri Chrome-u stranska vrstica z zaznamki ni mogoča, samo zgoraj je lahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

Filipko ::

Tole sem tudi jaz poskušal naredit, pa mi nikakor ni uspelo. Hvala za tole. Dobra zadeva!

cabac ::

Rabim eno pomoč, upam da pišem v pravo temo.

V google chromu imam v orodni vrstici različne mape (recimo nogomet) in vsaki so zaznamki (v tem primeru povezave do različnih spletnih strani z nogometno vsebino). Postalo je kar malo moteče, da moram vedno znova klikniti najprej na ikono od mape in potem še najti pravi zaznamek. Zagotovo obstaja kakšen dodatek, kjer lahko kurzor miške samo potegnem do določene mape in se mi potem zaznamki sami avtomatsko prikažejo. Brez da bi klikal, to je glavna fora.

Mi lahko kdo pomaga oz. ponudi še kakšno boljšo varianto urejevanja zaznamkov? Zanima me tudi, če lahko orodno vrstico premaknem recimo na desno/levo stran, da ni zgoraj.

Hvala za pomoč,

lp

axee ::

Ne, niti odpiranje mape brez klika niti prestavljanje vrstice ni mogoče. Če bi rad do priljubljenih vsebin prišel z enim klikom in nimaš veliko prostora v meniju priporočam, da zaznamkom izbrišeš ime in tako boš videl samo ikonico. Jaz jih imam cca 40, ikonic ni težko prepoznati in tako nahitro dostopaš do priljubljenih strani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla firefox..rabim pomoč

Oddelek: Operacijski sistemi
361018 (875) BorutK-73
»

ikonce v vrstici z zaznamki

Oddelek: Pomoč in nasveti
241134 (914) soncek27
»

mozzila firefox 4.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
21788 (647) Gray_Warden
»

Opera najhitrejša (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10420988 (17890) Dragi
»

Urejanje zaznamkov Firefoxa v skupine

Oddelek: Programska oprema
81451 (1350) bluefish

Več podobnih tem