» »

Urejanje zaznamkov Firefoxa v skupine

Urejanje zaznamkov Firefoxa v skupine

joker16_7 ::

Pozdravljeni!

Zanima me s katerim programom za Firefox oz. kako, če gre brez programa, lahko uredim cel kup mojih zaznamkov v Mozzili Firefox v skupine. Npr. Služba in potem dvajset zaznamkov... Potem ''Računalniške trgovine'' in spet cel kup zaznamkov... In vse te skupine lepo pod ''Zaznamki''.

Hvala že v naprej :)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

bluefish ::

V Firefoxu Bookmarks > Organize Bookmarks > Bookmarks Menu in nato tam ustvariš mape za vsako kategorijo in nato v njih mečeš strani. Imaš pa za kaj bolj naprednega polno dodatkov.

joker16_7 ::

To ni tako slabo, ampak prosil bi te kateri izmed teh dodatkov bi mi priporočal? Samo za bolj pregledno urejanje kar direktno pod zaznamki... Ker ta sistem, kot si ga ti povedal, rabiš malo odklikat do tja... za hitrejši pregled do nekaj 100 zaznamkov bi rabil ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

JayKay ::

ja kak pa naj po tvoje dodatek ve da je recimo mimovrste "računalniška trgovina" ?

joker16_7 ::

Jaz jo bom tja uvrstil :) Meni je samo važno, da izpiše ime skupine, ki jo želim kot neko vmesno ločnico, potem pa bom jaz lepo dodajal pod trgovine, služba itd... Samo to ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

bluefish ::

j, saj to je ravno to, kar ponuja že FF.

Invictus ::

Opcija -> New Folder ?????

LP I.

reeves ::

V Zaznamki -> Upravljanje z zaznamki si urediš mape in jih daš v orodno vrstico. Z dvema klikoma si na strani. Mape in zaznamke lahko potem premikaš kar v orodni vrstici.

bluefish ::

točno to sem mu predlagal jaz, pa očitno ni preveč elegantno, čeprav bo kaj lažjega v obliki add-onov bolj težko našel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla zaznamki

Oddelek: Pomoč in nasveti
81503 (1233) Invictus
»

ikonce v vrstici z zaznamki

Oddelek: Pomoč in nasveti
241131 (911) soncek27
»

Google Chrome - zaznamki

Oddelek: Programska oprema
61498 (1338) axee
»

Izšel Firefox 3.5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
17318438 (12413) urban99
»

Firefox 1.0.4 problem

Oddelek: Programska oprema
111032 (847) haha

Več podobnih tem