» »

Battlefield 3 vs Cod Mw3

Battlefield 3 vs Cod Mw3

««
6 / 6
»
»»

Good Guy ::

Mitja358 je izjavil:

dr.Akula je izjavil:

Cod ima dve veliki prednosti pred bf-jem in sicer preglednost ter odzivnost. V bf se igralci skorajda zlijejo z okolico, v codu pa lahko takoj razločiš med njimi in tudi na splošno je v bf3 HUD preveč nepregleden. Glede odzivnosti (samo primer); v codu ko armaš objective samo pritisneš tipko in veš da bo armalo, pri bf pa prvi 2 sekundi komaj vidim če armam ali ne (to leti delno spet na preglednost). V vsem drugem mi je bf boljši in manj "anger enducing" od codov.


Podpis pod preglednost!


Igraš HC pa nimaš huda sploh

A ma COD sploh recoil?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Bolf3nk ::

dr.Akula je izjavil:

@Bolf3nk Lej, ti povem situacijo od danes: spwanam se na squad memberja, ki je bil v kritju za kontejnerjem zraven njega pa še en igralec iz naše ekipe in sta merila nekam v daljavo. 10 metrov pred njima pa je na asfaltu ležal igralec nasprotne ekipe, ki je meril v isto smer kot onadva. Sam sem najprej malo postal nad njim, da sem bil ziher da ni naš in ga nato štihnil. Taka situacija bi bila v codu skoraj nemogoča, res pa je tudi da so mape veliko bolj zaprte.
Če ti odgovorim na kratko; rajši bi imel "lakirane" igralce, če bi to preprečilo take situacije.



in to bi naj bilo slabo? lol...

dr.Akula ::

Meni je, ne mislim pa sedaj tebi vsiljevati svojega mnenja.
ni podatka

Guzzy ::

Si je res težko zapomnit kater team si?
Ok. Jaz sem US... ne smem strelat svetlih, strelat moram temne.

macgajver ::

oba špila sta grafično kull bf je zvočno korak naprej. Kar pa se gameplaya v sp tiče sta mi oba povprečna ne maram iger ki ti ne pusti ama nič svobode in ne ponudi kančka razmišljanja ni pravega razloga da bi preigraval skoraj vseen če bi nrdil cod film se mi vsaj nebi blo treba ubadat s pobijanjem glupega skriptanega ai. Multiji so kull sam kaj ko smo vse že 100x preigrali ubistvu špila ponudita samo nove mape. Imam občutek da bom počas zaključil z igrami naj igra mladina ki so začel pri mw2 in bc2 jim bo pa tole sigurno noro dogajalo. Jest sm pa že mal sit vsega skupej.
tenstan krompir je pa zakon

Jerry000 ::

macgajver je izjavil:

oba špila sta grafično kull bf je zvočno korak naprej. Kar pa se gameplaya v sp tiče sta mi oba povprečna ne maram iger ki ti ne pusti ama nič svobode in ne ponudi kančka razmišljanja ni pravega razloga da bi preigraval skoraj vseen če bi nrdil cod film se mi vsaj nebi blo treba ubadat s pobijanjem glupega skriptanega ai. Multiji so kull sam kaj ko smo vse že 100x preigrali ubistvu špila ponudita samo nove mape. Imam občutek da bom počas zaključil z igrami naj igra mladina ki so začel pri mw2 in bc2 jim bo pa tole sigurno noro dogajalo. Jest sm pa že mal sit vsega skupej.



jp, +1. Igram CoD od 1 naprej in vrjamem da je CoD vsem dopizdil ki so začeli z 1 špilat. Mladina ki pa je začela z MW2 pa vrjamem da jim je všeč...sam ko bi starejše verzije probal bi vidli čar CoD...zdej je CoD ta čar zgubil

Berserker ::

Guzzy je izjavil:

Si je res težko zapomnit kater team si?
Ok. Jaz sem US... ne smem strelat svetlih, strelat moram temne.


Problem je, ker so rusi imeli včasih, nekak svoj stil bojne opreme , značilno bolj večjo čelado, ter tist svetli digitalni grey camo ter kalašnike z lesenim kopitom (tak je blo vsaj v starih špilih). Tu v bf3 pa skorajda ne ločiš usmc vojaka z ruskim, preden jih razločiš, te on že odpihne.

DarwiN ::

Na IGNju lahko od danes glasujete med tema dvema igrama in to kar preko youtuba...Glasovanje je v treh rubrikah - grafika, mp in sp, rezultati bodo pa objavljeni 21.11...

Pa da vidimo, who is the winner:

BALAST ::

IGN se naj kar lepo prizna, da je dobil 200.000$ za propagando MW3.
Opisi tam že izgledajo globoki, ampak v resnici so pravo nasprotje.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

def0r ::

IGN ze dolgo ne delaa ravno fair reviewejev:) Drugace pa sm zaa foro votal. Graphic in MP : BF3, Campaign : MW3

DarwiN ::

IGN je itak izgubil kredibilnost s to žaljivko, ko je obe igri ocenil z enako oceno... Zato bo pa zanimivo videt ta rezultat ljudstva.. Čeprav so kategorije malo nefer, ker bodo ljudje ob dveh teh kategorijah (grafika in MP) uživali na stotine ur, ob SP pa samo ~5 ur, zatorej je slednja kategorija praktično irelevantna, pri končni oceni bo pa najbrž nosila enako težo kot drugi dve....
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Bolf3nk ::

Oba SP sta zanič in prekratka. Sp je pač bolj "filmski" pri mw3, zato glas njemu.

Grafika in seveda MP pa gre glas za BF3 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

manniac ::

se strinjam z bolf3nk

Freaxx ::

No ce bo IGN glasove tudi razglasil kot bodo prišli..No, cod serija ima tudi bistveno več fannov tko da zna bit da bodo tut igralci k nimajo špila votali ;)

Bolf3nk ::

Naj zmaga ena ali druga, še vedno pa to ne pomeni, da je najboljša igra.

Arma 2 pelje obe lepo scat. Problem je da je pretežka. COd igralci, pa so navajeni le spamanja po miški

123_meni ::

MP CODMW3 vs. MP BF3

MP BF3 100x boljši, preigral MP COD iger 3 leta pa morm rečt da je pri BF3 občutek pri MP tako dober da se ne da opisat.
COD MW3 je nategovina dražja in slabša od BF3
Samo moje mnenje...

LP

DarwiN ::

Evo, še rezultat zgoraj omenjenega glasovanja BF3 vs MW3 na IGN:

drumer706 ::

men je čist useen kdo je zmagu. sm fanboy od CoD-a in vedno bom. BF3 sicr nism špilu ampak sm BF P4F k je dost podobn in je čisti dougcajt. usi tm čakajo na letala pa helikoptrje in nuben se ne fajta na 10m. frend si je kupu BF in mu noče zagnt. un EA suport mu pa tut ne zna pomagat. prznam pa da je BF grafika velik bolša sam kaj k nimamo usi kompa za +1000(govorim na pamet najbrš loh dubiš za mn) da bomo lahko špilal igrco. pr codu dam pa use na extra pa dela čist lepo.

Zgodovina sprememb…

Guzzy ::

BF P4F ni niti blizu ''dost podobnega'' BF ju.

connel ::

Dobro da ocenjuješ igro, ne da bi jo sploh kdaj igral, priceless.

ahac ::

connel je izjavil:

Dobro da ocenjuješ igro, ne da bi jo sploh kdaj igral, priceless.


Sej to vsi delajo. Na podlagi take "ocene" se potem odločijo za nakup ali pa ne.
Al mogoče misliš, da si BF3 fani tukaj vsi probal MW3? :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Bananovec ::

Pa saj ne rabiš kaj dosti probavat. MW3 = skoraj MW2.
Zanimivo je meni tudi to, da so v COD kampanji zelo dobre filmske scene. Na drugi strani pa lahko pravtako dobre scene ustvariš tudi v BF v mp.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

def0r ::

ahac je izjavil:

connel je izjavil:

Dobro da ocenjuješ igro, ne da bi jo sploh kdaj igral, priceless.


Sej to vsi delajo. Na podlagi take "ocene" se potem odločijo za nakup ali pa ne.
Al mogoče misliš, da si BF3 fani tukaj vsi probal MW3? :))


Problem je ce si poskusil MW1, MW2, Black ops MP, da po videzu in gameplayu ne vidim razloga zakaj bi kupil ker so si vsi po igralnosti identicni.

galu ::

def0r je izjavil:

Problem je ce si poskusil MW1, MW2, Black ops MP, da po videzu in gameplayu ne vidim razloga zakaj bi kupil ker so si vsi po igralnosti identicni.


Ja - vsi so odlični.
Tako to gre.

Jerry000 ::

odličen je samo MW1, drugo je deja vu

galu ::

Daj preberi še enkrat podčrtan del quota in moj post...
Tako to gre.

Jerry000 ::

galu je izjavil:

Daj preberi še enkrat podčrtan del quota in moj post...


Ja sm prebral. A sm kej narobe reku?

galu ::

Vsa Modern Warfare serija je po igralnosti identična. Jaz se strinjam, saj so vsi MW-ji po igralnosti odlični - identični.
In če je MW2 in MW3 le deja vu MW1, potem to ne more biti slaba stvar iz stališča gameplaya, a ne?;)
Tako to gre.

ahac ::

MW3 = skoraj MW2.

BF3 = skoraj BF:BC2.

Problem je ce si poskusil MW1, MW2, Black ops MP, da po videzu in gameplayu ne vidim razloga zakaj bi kupil ker sta po igralnosti identicna.

Problem je ce si poskusil BF:BC2 MP, da po videzu in gameplayu ne vidim razloga zakaj bi kupil BF3 ker so si vsi po igralnosti identicni.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Gizm0 ::

ahac je izjavil:


BF3 = skoraj BF:BC2.

Trenutni moji statsi:
BF3: 2067 jet kills
BFBC2: 0 jet kills
Skoraj enako ;)

Jerry000 ::

galu je izjavil:

Vsa Modern Warfare serija je po igralnosti identična. Jaz se strinjam, saj so vsi MW-ji po igralnosti odlični - identični.
In če je MW2 in MW3 le deja vu MW1, potem to ne more biti slaba stvar iz stališča gameplaya, a ne?;)



Tako...in zakaj bi potem kupil isto igro če pa že imaš MW1 in je odlična:)? Kupiš tudi avta 2 s katerim se lepo voziš naokoli:)?

Bananovec ::

Sicer pa je nekaj deset tisoč igričarjev povedalo svoje. Brezveze, da se nas zdaj 5 prepira.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Jerry000 ::

ja...70% od tega je igro kupilo sam zato ker piše Call of Duty, drug delež je pa folk ki so komaj začeli igrat CoD ali pa igrajo od MW2 naprej. In še to ti pove dan na steam tistih 10 tisoč sploh ni, lej kok je malo igrana, še TF2 in Skyrim sta prehitela CoD...Z nakupi se jaz nebi hvalil. Računaj da veliko je igro kupilo in jim je žal in jo ne igrajo;)

Bananovec ::

Bolj sem imel v mislih tisti BF3 v. MW3 filmček od IGN.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

galu ::

Če bi pa bil filmček o BF3 vs MC in bi MC zmagal... Bi to pomenilo da je MC za X-krat boljša igra?

Ne.

Dejstvo je, da COD meji bolj na arkadno stran, BF pa na 'simulacijsko'. Kar pa je komu bolj všeč, pa nima nobene veze s tem, katera igra je boljša.
Tako to gre.

Berserker ::

Obe igri sta na čisti arkadi, le da so se pri bf3 precej bolje potrudili z podrbonosti.

Jerry000 ::

in da imaš v BF3 res občurek vojne in nevarnosti, medtem ko se v MW skriješ v leseno kolibo in si varen pred bombandiranjem in bazuko

macgajver ::

Dejansko nam prodajajo isti špil že par let zapored sploh cod . Glede mp vseen če bi samo map packe izdajal in update za grafični engin za sp pa kratke filme.
Mogoče bi bilo enkrat za spemembo uredu, da bi blo nasprotnikov omejeno število in te bolj zahtevni za pobit ne pa da cel špil izvajaš genocid. van damme, stallone, švarci skupej v vseh filmih niso pobil tolk folka k jih v enem delu coda.
tenstan krompir je pa zakon

Berserker ::

Sprogramirat novo AI ter izdelat nov pogon igre je znanstvena fantastika za Activison , kaj bodo kravatarji rekli, če jim bodo razvijalci požrli kakšnih par odvečnih milijonov.

galu ::

Moram pa vsekakor skurcat ven Survival mode. Lagg je namreč porazen (že 75ms naredi igro precej čudno... Zatikanje itd).
Najhuje pa je to, kake invalide tam srečaš. Od 20 sem mogoče 2 solidna srečal in 18, kateri imajo pomoje 0.1 k/d ratio v TDM.
KATASTROFA!
Tako to gre.

r3dkv1c4 ::

Jerry000 je izjavil:

odličen je samo MW1, drugo je deja vu

točno tako!!!!

isti šmorn samo druga škatla

Freaxx ::

/super_rage_mode 1
True.
Ma kaj je to masivni nateg, recimo da bi MW3 prišel ven leta 2007, bi bil fasciniran...pet let kasneje pričakujejo isti efekt. To je sedenje na lovorikah, nekaj izumiš in potem do dejanskega propada nočeš izboljšati ali nadgraditi produkta, ko bi lahko imeli več igralcev kot vsi MMOji. Rabijo človeka ki vidi prihodnost v CoD naslovu. Sploh pa razočara da nemorjo enga FOV sliderja naštimat...Activision, oz ne...Infinity yard in sleedgehammer games shame on you!
/super_rage_mode 0
True.


lp

GabrieLeo ::

Sploh ne vem zakaj primerjate BF in COD.. To sta vsaj zame popolnoma različni igri. V BFju imaš ljudi s taktiko nabito do fula, voziš tanke in sploh vse. Če naletiš na pravo ekipo pa lahko res začutiš povezanost med ekipo, ko ti nekdo zruši steno z C4, medtem ko en kot snajper čaka v zasedi in ostali prodrejo noter. Ni boljšega filinga. CoD pa ni isti. Se spreminja in trudijo se. Koliko let so moledovali za zlato orožje pri MWju... In prav tako lahko tudi pri CoDu začutiš nek teamwork ampak, ampak spet če naletiš na dobre igralce. In BF je prišel naprej zaradi taktike in ogromnih map, COD pa zaradi različnih načinoV igranja (FFA, TDM, OITC), strikov in sploh vsega. CoD 2 je verjetno prišla naprej samo zaradi lahkega in ne zakompliciranega načina igranja. Pri cod2 rabiš res skile, pri BFju pa je druga zgodba.

ziga1990 ::

pr mw3 ne moreš jihad taktike uporabljat:)
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

cebelar123 ::

MEANWHILE IN COD MW3 WINDOW BLEW UP.

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

BF3 na Hard je fajn, ker je dost realističen. 2 strela pa si mrtev oz 1 če na napačnem mestu pokažeš glavo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Unknown_001 ::

RejZoR je izjavil:

BF3 na Hard je fajn, ker je dost realističen. 2 strela pa si mrtev oz 1 če na napačnem mestu pokažeš glavo...


Tako je bilo pr Operation Flashpoint na easy :P
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126829 (3790) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768387 (36152) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100037 (74866) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534128 (25725) oo7
»

COD: Modern Warfare 3 se prodaja bolje kot vroče žemljice

Oddelek: Novice / Igre
4313198 (10184) Ebu-Bekr

Več podobnih tem