» »

ADSL zrihtat preko Telekoma ali Siola?

ADSL zrihtat preko Telekoma ali Siola?

McSpike ::

Kaj je hitreje? Pol leta nazaj ko sem se zanimal se je govorilo da dobiš ADSL hitreje če greš storitev naročit kr k Telekomu kot pa če greš k Siolu ker da Siol zna pacat in da včasih pogodbe hodjo v nedogled.

Takrat, ko sem se zanimal za to, je bil človek iz Telekoma pri meni že eno uro po klicu s pogodbami od Siola in Telekoma in zatrjeval da naj bi Telekom to vse zrihtal v 2 tednih. Takrat potem nisem šel v to zato ne bi vedel.

Kako pa je s tem danes pol leta za tem? Raje preko Telekoma ali Siola?

-- McSpike --

ali3n ::

Pomojem je vseeno; poklič enega izmed njih, pa se zmen...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Gandalfar ::

itaq da klices SiOL, ker je on tvoj ISP. Telekom SiOLu proda zadevo.. za ISDN se pa na telekomu zmens

x.sci ::

vse sm se zmenu prel telekoma, so mi rekl, da sicer lahk traja 30 dni, da ti pridejo montirat (ker je zravn isdnja se adsl) sam so prsli po 1.5 tedna

Tiger ::

Čisto isti drek je. Telekom ADSL ne ponuja za nikogar drugega razen za SiOL, SiOL je pa itak hčerinska firma Telekoma.

Čeprav SiOL priporoča da se zmeniš pri Telekomu, da se pa tudi če izpolniš tisti obrazec na http://adsl.siol.net

Narcos Satanicos ::

Itak da je isto.

McSpike ::

Popravek. Telekomovec je takrat reku da zrihtajo v 1 tednu, na Siolu pa so govorl o 30 dneh. Seveda je isto, nakoncu imaš ADSL ne glede kam se obrneš, štos je le kako hitr ga imaš. Spet ko sem klical na Siol so priporočal kar sami sebe, eni tukej pa pravjo da priporočajo Telekom.

Ma kdo praktične izkušnje? Še to. Kako vedo na Telekomu da je nekdo trenutno na Siolovem kablu in mu potem ne obračunajo priklopa ADSL priključka? A obstajata potem 2 različni pogodbi za 2 različni ponudbi al obstaja za to "subvencionirano" ADSL varianto le kak aneks?

-- McSpike --

Gandalfar ::

glej ni vazn kam gres, ker ti to itaq ISTI clovk nardi in je od njegove razpolozljivosti odvisno

SiOL je govoril o 30dni MAX casa, vecina jih dobi ze veliko prej

Zgodovina sprememb…

Tiger ::

Tole sem jaz dobil iz SiOL-a:

-------------------
Pozdravljeni

V primeru, da ste racune za dostop preko kabelskega ponudnika prejemali od Siola imate moznost brezplacne prikljucnine za ADSL. V primeru, da ste se ze prej odjavili od kabelskega ponudnika, potem napisite poleg pogodbe tudi dopis in obrazlozite zakaj ste se odjavili iz kabelskega interneta.
Svetujemo Vam, da se obrnete na najblizjo Telekomovo poslovalnico in podpisete pogodbo za ADSL + ISDN.


Lep pozdrav, Katarina Terner
-----------------

Torej SiOL priporoča Telekom, hkrati pa ti tudi sami "kao" plačajo tistih 30k za ADSL.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619082 (8525) Nejc Pintar
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216685 (11312) Tr0n
»

Kabel ali adsl oboje siol

Oddelek: Omrežja in internet
201642 (1240) SasoS
»

Je kdo slišal za ADSL brez ISDNja drugo leto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
545637 (3925) shock
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422901 (1670) kleDo

Več podobnih tem