» »

Na Kitajskem najden nenavaden BlackBerry prototip

Na Kitajskem najden nenavaden BlackBerry prototip

engadget - Kitajski portal za mobilne naprave MaxPDA je danes presenetil s fotografijami nenavadnega prototipa novega BlackBerrija. Naprava ima za robide precej nenavadne ostre linije, srebrno tipkovnico, črno gumijasto hrbtišče in opazen napis "Proceeding" na vrhu. Šlo naj bi za posebno izdajo BlackBerry Bold 9980 ali morda 9900, kar ugibajo po lokacijah priključkov za polnilec oz. zvočnik ter gumbov za predvajanje glasbe. Poganjal naj bi svežo različico BlackBerry OS 7.

Vir je za zdaj neimenovani Kitajski državljan, ki je tri izvode telefona prodal lokalnim medijem za zdaj še neznano ceno. RIM še ni podal uradne izjave, tako da se o namenu telefona ugiba. Engadget predvideva, da gre za posebno luksuzno izdajo, ki jo čaka še okrasitev z diamanti (saj ni res, pa je), po drugi različici pa naj bi šlo za posebno različico, namenjeno kupcem dražjih avtomobilov znamke Porsche.

O berijih v teh logih že nekaj časa nismo pisali, saj podjetju tudi ne gre najbolje. Še vedno je precej zakoreninjen v poslovnih krogih kot odlični e-poštni klient, zlasti zaradi fizične tipkovnice. Touchscreen različice se ne prodajajo najbolje in delež mu odžirajo tako iOS kot Androidni telefoni. Njihov lastni sistem za hitro sporočanje (BBM) se kljub izredni enostavnosti uporabe ni nikoli prijel, razen morda pri organizaciji nedavnih izgredov v revnejših predelih Londona (dva telefona približaš, na enem stisneš par tipk in že se najdeta, brez potrebe po izmenjavi številk). Blackberry je potem to uporabniško zvestobo nagradil z izročitvijo sporočil in drugih uporabniških podatkov policiji. V zvezi s tem so podjetju določeni haktivisti grozili s povračilnimi ukrepi.

18 komentarjev

crazyLIKEme ::

sam je pa lep :D Se ga nebi branla
http://crazyl1keme.deviantart.com/

dottor ::

Najdeno na kitajskem... Lahko da gre za kakšno kitajsko kopijo BlackBerrya. Če majo AppleStore z kopijami Appla zakaj nebi delali tudi kopije BlackBerryev. Kitajci kopirajo vse kar je vredno, in tudi to kar ni vredno nič :D

pijanec ::

lepši od orginala

roli ::

Tole bi rekel da je original. Na našo žalost kopije ponavadi nikoli ne poganjajo pravega OSa.

Ampak zadeva dejansko izgleda lepo. Sicer ga nebi imel zaradi OSa ampak lep pa je.
http://www.r00li.com

Hackey ::

Moj mobitel mora biti istočasno moj prenosni pc, moja igralna konzola in moj osebni Pc.. aja, pa še mp3 stereo predvajalnik, z gps-om...
Ni pomebno, da se kliče znega... pomebno je, kater sistem je gor naložen.

svetetko ::

Zanimivo, kako so človeški okusi različni :P meni naprimer je izjemno grd :))

pharaon ::

Meni je tudi grd.

AndrejS ::

UglyBerry

Tr0n ::

Izjemno grd.

Blazz ::

hmm , naslednik oglate cigle 8800 :) še bomo lahko metali opeke ...

Jst ::

Zraven nekaterih luksuznih avtomobilov dobiš zraven še "luksuzni lifestyle." Tale BB z kakšnimi diamanti na robovih in kakšno redko drago kovino okoli, bi bil idealen za kakšne Veyrone, Atome,... (fan Top Gear pač)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

J-e-r-r-y ::

Ooooo seksi je :D8-)

Apple ::

Res je "lep"...
LP, Apple

J-e-r-r-y ::

Nekaj malo drugače, vsi furajo same neke zaobljene robove, kot da živimo v svetu jajčk, meni je lep :D.

Tarzan ::

eeeh, to je v bistvu tisti izgubljeni nov iPhone. Končno so ga našli.

Jst ::

Recimo serija 400 anniversary edition lincoln-ov (ker ni tako zaobljen, ne gre ravno v športne avtomobile, ki so aerodinamično na ravni F1 ali celo boljši.)

Meni je tudi lep. Nekaj drugačnega. Prestižnega.

Tako kot pred leti neka zlata motorola. Ni tehnološki presežek, je pa presežek v drugačnem smislu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LuiIII ::

Malo me spominja na design tam okoli konec 80-ih, začetek 90-ih. Tak pravi techno design. Na nek način mi je všeč.

Jst ::

RIM Porsche Design P9981


vir: http://www.theverge.com/products/porsch...

Na veliki sliki se ga lepše vidi. Meni je sexy.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec nekega obdobja: BlackBerry nehal izdelovati telefone

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
289629 (7231) paket
»

Lenovo bi kupil BlackBerry

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
116746 (5589) ulemek
»

Prispel je BlackBerry Passport

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
347442 (5043) GGGGG
»

BlackBerry predstavil Z30

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
86551 (5498) mihor
»

BlackBerry 10 prihaja 30. januarja

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
135752 (4556) Mandi

Več podobnih tem