Forum » Hlajenje in modifikacije » Ali je možno in kako ?
Ali je možno in kako ?
wishmaster ::
Pred nekaj tedni sem se odločil da bom izdelal mp3 predvajalnik.Imam vprašanje glede displeya.Ali je možno priključit displey (monokromatski) na Kater izmed portov (kot npr.hd44780a00) in kako ? Če ima kdo kak načrt mi ga naj prosim pošlje.
Kakšne so kaj cene starejših zaslonov ?
Kakšne so kaj cene starejših zaslonov ?
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Razbil sem iphone (strani: 1 2 )Oddelek: Mobilne tehnologije | 11394 (1994) | IPHONE4S |
| » | LCD ekrani v prenosnikih, njihova kvalitetaOddelek: Strojna oprema | 1424 (1235) | solatko |
| » | [Hi-fi] - Servisi?Oddelek: Zvok in slika | 2423 (2085) | destiny |
| » | LCD Display predelava osvetlitve na modroOddelek: Hlajenje in modifikacije | 1960 (1691) | zlabo |
| » | Kje do poceni LCD termometrov?Oddelek: Elektrotehnika in elektronika | 1819 (1621) | iskra |