» »

dijaški dom maribor

dijaški dom maribor

srednja šola ::

dober dan mene nekaj zanima...
in ciser zanima me za dijaški dom v mariboru js bi šel v srednjo prometno šolo maribor moj prijatelj pa v srednjo lesarkso šolo maribor.. na inetrnetu sem ži mal pogledu in sem vidu da je razlika med šolima 4km oz. 7 min... no v glavnem zanima me ali se da da bi bla skupi v enim dijaškim domom in v ISTI SOBI...če ma kdo kakšno izkusnjo iz tem prosim napisite ali če delate v kakpnem dijaškem domom in veste kej o tem....
2.vprašanje pa če vete za kaki dijaški dom v mariboru ko bi bil v sredini najini sole recimo 3 min narazen od moje sole in 3min narazen od njegove sole...pa kakšne so kej cene




hvala in lep pozdrav

loveJDM ::

En dijaški je tam pri štuku samo za lesarsko bo pa vseeno rabil avtobus...ti bi lahko šel peš.

srednja šola ::

aja hvala...nisva iz maribora zato sprašujeva sam midva bi tak rabila da bi lahka sla oba peš al pa z kolesom :)

smacker ::

7 min je čas z avtom ;) Tud če bi našel stanovanje (dijaških ni) nekje na polovici, bi oba pešačila 20min. Do lesarske je najboljša opcija bus ;)

srednja šola ::

ok smacker torej predlagaš on dom pri štuku? a veš koliko kaj stane mesečna za avtobus od dijaškega doma pa to lesarske sole?pa kaka so cene ponovadi za dijaški dom?

otago ::

Poklici na Arrivo, Marprom ali kakorkoli se zdaj imenuje. Cenik - 15sek guglanja

freesty ::

Najboljse, da greta v dijaskega poleg lesarske ali pa poleg prometne in eden hodi na avtobus, drugi pa ma blizu in gre pes.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

loveJDM ::

ne it v dijaškega pri lesarski(če je,ne vem),boljše pri prometni/štuku...ti si takoj peš,on pač mora a busa jbg,samo sta vsaj v mestu pa mata vse blizu.Ko boš pijan sred tedna boš videl kak je vredu da sta v mestu.

smacker ::

Mesečna je ene 15eur za dijake, pa se voziš po celem MB lahko, neomejeno.

srednja šola ::

hvala vsem za odg.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študentsko življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5618647 (14197) K3kec
»

-Single- dijaške sobe

Oddelek: Loža
71358 (846) mujek
»

Kateri dijaški dom? FRI

Oddelek: Šola
71075 (1003) St235
»

Študent v dijaškem domu?

Oddelek: Šola
196256 (5431) žana
»

NajcenejĹĄe prenoÄiĹĄÄe v Kopru?

Oddelek: Loža
51211 (1106) guest #44

Več podobnih tem