» »

Android navigacija - katera?

Android navigacija - katera?

Temo vidijo: vsi
««
10 / 13
»»

k4vz0024 ::

Pri uporabi OsmAnd, pri povečavi zemljevida na razdaljo 500 m, pojavi problem, da je izrisana načrtovana pot, okolišnje ceste pa izginejo. Kako nastaviti, da bo poleg načrtovane poti pri povečavi pri 500 m, prikazan še preostali elementi zemljevida?

Invictus ::

Za avto je HereWeGo super, za peš se je zaenkrat najbolj izkazal GMaps... Kar pa je problem v tujini, ker si moraš prej naštimat offline karte.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FTad ::

Meni je se vedno najboljsi Sygic. So imeli akcijo -70% za lifetime licenco (25EUR) (mislim, da imajo sedaj do 15.12 akcijo 25EUR za lifetime licenco za cel svet) za vse evropske mape in vso funkcionalnost. Imam ga namescenega lahko na vseh mojih android napravah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Jerry000 ::

Oni majo skos te akcije, Včeraj je potekla akcija, dans je enaka. Grejo bolj na to, da pohitiš z nakupom, čeprav se akcija ne bo zaključila. Za cel svet je pa 35EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Mavrik ::

Invictus je izjavil:

Za avto je HereWeGo super, za peš se je zaenkrat najbolj izkazal GMaps... Kar pa je problem v tujini, ker si moraš prej naštimat offline karte.


Pa saj a nisi ti dost bogat da komot kupiš tisto mal dataplana ko ga GMaps rabi? :)

Za vožnjo po tujini se tudi lepo izkaže Waze, ker ima dobre informacije o prometu in te pelje okoli gužve, kolon in vsega ostalega. Dela sicer tudi po Sloveniji, sam je malo premalo uporabnikov da bi res bil uporaben.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

LuiIII ::

Ja za Waze mi je kar malo škoda ker pri nas ni popularen. Drugače pa, če imaš kolikor toliko normalen data plan za tujino, GMaps. Prihranil sem si že kar nekaj ur stanja v kolonah.

Mavrik ::

Še posebej če imaš v avtomobilu podporo za Android Auto, ker maš potem navigacijo integrirano na glavni zaslon.
The truth is rarely pure and never simple.

FTad ::

Jerry000 je izjavil:

Oni majo skos te akcije, Včeraj je potekla akcija, dans je enaka. Grejo bolj na to, da pohitiš z nakupom, čeprav se akcija ne bo zaključila. Za cel svet je pa 35EUR


kakorkoli ze, mi ni bilo problema placat lifetime licenco.

Jerry000 ::

To pa sigurno :)

Yossarian ::

iGO: hotel sem si nastavit, da me pripelje na smučišče Krvavec, pa seveda nimam naslova. kako naj to naredim? Če grem na Googlemaps, mi seveda najde, pa tudi HERE in celo Navigon, ne vem pa, kako naj iščem to po iGO.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

krneki0001 ::

POI in poišči krvavec

Yossarian ::

Najprej sem ugotovil, da imam iGO Primo. Danes sem v mapo "content" skopiral mapo POI, vendar mi navigacija nato nikjer ne ponudi te možnosti. Bi šlo malo bolj podrobno?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

iBoy ::

Pozdravljeni!
Nevem točno ali sem zadel pravo temo.Če nisem jo prestavite.
No, skratka v avtu imam zaslon na dotik, ki naj bi služil upravljanju bluetooth povezave, radia, itd.
Ko sem se zadnjič igračkal sem ugotovil, da to ni neka poceni kitajska tablica z tovarniškim vmesnikom vendar navadna 7" tablica.
Ker ob nakupu avtomobila nisem potreboval navigacije je nisem kupil, vendar jo zdaj potrebujem in zato sem prišel do sledečega: Hotel sem naložiti navigacijo kot je Sygic iz google play marketa vendar le tega ni prednaloženega.
Nato sem odšel na spletni brskalnik in v "search bar" napisal google play ter odprl google play na spletu a mi je že čez nekaj trenutkov napisalo da ta brskalnik ni več podprt.
Skratka aplikacije lahko nameščam le prek usb ključka ali spletnih strani.
Poskušal sem še preko Partisa vendar mi ni uspelo saj za namestite preko usb ključka zahteva apk. datoteko in ne omogoča kopiranja resolucije in spreminjanja imen kakor je to potrebno narediti.
Ali imate še vi kakšno idejo in ali je to sploh možno narediti.

Lp iBoy

Yossarian ::

Na telefonu (Android) imam navigacijo Sygic v16.3.6, v avtu pa imam vgrajeno prostoročno telefoniranje, seveda preko bluetootha. Sedaj pa problem: če hočem, da se glasovno vodenje izvaja preko zvočnika telefona, moram obvezno izklopit bluetooth na telefonu, kar pa pomeni, da ni več možno prostoročno telefonirati. Če pa imam bluetooth vklopljen, pa se glasovno vodenje izvaja preko zvočnikov od avta (izgleda, kot da me nekdo kliče na telefon), to pa mi ne odgovarja, ker mi prevečkrat moti glasbo. Jaz bi torej rad imel glasovno vodenje navigacije preko zvočnika telefona, hkrati pa vklopljen bluetooth za telefoniranje. Na iGo to deluje dobro.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

knesz ::

Yossarian je izjavil:

Na telefonu (Android) imam navigacijo Sygic v16.3.6, v avtu pa imam vgrajeno prostoročno telefoniranje, seveda preko bluetootha. Sedaj pa problem: če hočem, da se glasovno vodenje izvaja preko zvočnika telefona, moram obvezno izklopit bluetooth na telefonu, kar pa pomeni, da ni več možno prostoročno telefonirati. Če pa imam bluetooth vklopljen, pa se glasovno vodenje izvaja preko zvočnikov od avta (izgleda, kot da me nekdo kliče na telefon), to pa mi ne odgovarja, ker mi prevečkrat moti glasbo. Jaz bi torej rad imel glasovno vodenje navigacije preko zvočnika telefona, hkrati pa vklopljen bluetooth za telefoniranje. Na iGo to deluje dobro.

Na telefonu, Settings - Connections - Bluetooth - paired devices klikni na nastavitve pairane naprave (avto) in izklopi Media audio (pustiš samo Phone audio).

lp

Yossarian ::

knesz, hvala, to je to. Problem rešen.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Mavrik ::

Yossarian je izjavil:

knesz, hvala, to je to. Problem rešen.


Alternativno, v Sygic aplikaciji Settings - Notifications and Sounds - Bluetooth.

Imaš tri opcije:

"Always play on phone speaker" - vedno čez telefon
"Play over Bluetooth" - predvaja preko BT čez A2DP protokol (isto kot glasba, "Media Audio" in v avtu moraš preklopiti na Bluetooth vhod), privzeto
"Play as Bluetooth Phone call" - predvaja preko BT čez handsfree, zgleda kot da bi te kdo klical in prekine ostalo predvajanje glasbe na avtu
The truth is rarely pure and never simple.

knesz ::

Mavrik je izjavil:

Yossarian je izjavil:

knesz, hvala, to je to. Problem rešen.


Alternativno, v Sygic aplikaciji Settings - Notifications and Sounds - Bluetooth.

Imaš tri opcije:

"Always play on phone speaker" - vedno čez telefon
"Play over Bluetooth" - predvaja preko BT čez A2DP protokol (isto kot glasba, "Media Audio" in v avtu moraš preklopiti na Bluetooth vhod), privzeto
"Play as Bluetooth Phone call" - predvaja preko BT čez handsfree, zgleda kot da bi te kdo klical in prekine ostalo predvajanje glasbe na avtu

To je res. Ampak, če sistemsko poveš BT povezavi, naj uporablja BT samo za klice, se izogneš predvajanju raznih zvočnih obvestil, sms, pošte, ostalih aplikacij preko audio sistema avtomobila :)

Yossarian ::

Mavrik, sem imel izbrano opcijo 1 (torej zvok navigacije samo preko telefona), vendar ni delalo, ko sem imel telefon preko bluetootha povezan z avtomobilskim sistemom. če sem bluetooth izklopil, pa je delalo, vendar takrat nisem mogel uporabljat prostoročnega telefoniranja.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

MrStein ::

Mavrik je izjavil:


Alternativno, v Sygic aplikaciji Settings - Notifications and Sounds - Bluetooth.

Imaš tri opcije:

"Always play on phone speaker" - vedno čez telefon

Hmm, na eni napravi mi je ta opcija označena kot "(experimental)", na drugi pa ves menu Bluetooth ni dostopen (ima oznako "Premium").
Pa je ista licenca na obeh.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

IvoC ::

Za načrtovanje poti uporabljam Google Maps (do sedaj sem uporabljal kupljen aparat Garmin, ki je še vedno OK).
Torej, Google Maps je odlična aplikacija ki se lepo ujame z mojo Jabro, a za Slovenijo ne kaže trenutne hitrosti, kaj šele omejitve hitrosti na trenutni lokaciji poti. To silno pogrešam. A kdo pozna rešitev?

Lepa hvala in LP IvoC

Mavrik ::

Google Maps za Slovenijo teh podatkov pač nima. Boš moral uporabiti kakšen drug program :/

Yossarian je izjavil:

Mavrik, sem imel izbrano opcijo 1 (torej zvok navigacije samo preko telefona), vendar ni delalo, ko sem imel telefon preko bluetootha povezan z avtomobilskim sistemom. če sem bluetooth izklopil, pa je delalo, vendar takrat nisem mogel uporabljat prostoročnega telefoniranja.


Zanimivo, to je verjetno tisti "(experimental)" del v naslovu :/
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Yossarian ::

Se pa mi zdi, da ima Sygic lepšo grafiko od iGo in da je tudi za kakšen meter bolj natančen.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

IvoC ::

Yossarian je izjavil:

Se pa mi zdi, da ima Sygic lepšo grafiko od iGo in da je tudi za kakšen meter bolj natančen.


Berem komentarje, ne samo tvoje, a niso kaj prida boljši kot komentarji o china krami. Ne moreš le reči, "ta izdelek je odličen" ali "oni izdelek je boljši". Navesti moraš konkretne lastnosti in jih primerjati z drugimi podobnimi aplikacijami. Če imaš izkušnje, seveda, sicer je škoda besed. Navedba tipa telefona je še kako pomembna!

Torej ima kdo "večkilometrske" izkušnje s Sygic? Konkretna primerjava z iGo?
- Ali aplikacija pokriva omejitve hitrosti vsaj Ljubljane z bližnjo okolico? Kaj pa druga slovenska mesta in slovensko podeželje? Here Slovenijo (hitrostno) pomanjkljivo pokriva, vključno z ljubljansko okolico, Google Maps sploh nima vključenih hitrostnih omejitev!
- Ali ima še sprejemljiv zvok? Here predvaja težko razumljivo glasovno usmerjanje, "požre" tudi pol stavka ali kaj doda, slabo sinhronizira zvok s sliko. Pri Google Maps je zvok vsestransko zelo soliden.
- Kako hitra je aplikacija? Here preračunava počasi, Google Maps zelo solidno.
- Kam aplikacija shrani zemljevid? Here lahko na SD kartico, Google Maps le v spomin telefona (res pa lahko shrani le izbrane segmente, kar je sicer odlično)
- Ali je aplikacija plačljiva ali ne, se mi zdi nepomembno, saj tistih par deset evrov ne more predstavljati krize bužeta!
- Točnost? Ah Oh! Celo "profesionalni "Garmin" kiksne lahko za nekaj deset metrov ali pa se "izgubi"!
...
...
...

O lepoti grafike ne bi, tudi o opcijah, ki jih uporablja le 1% uporabnikov ne (saj poznate vašo izkoriščenost možnosti MS Word in EXcel, mar ne!?)

LP Ivoc, pa brez zamere
(Samsung J5 2015)

Mavrik ::

Jesus, aplikacija je zastonj. Namesti in preveri a ne, boš hitreje pogruntal kot pa da mi ugibamo kaj točno bi ti rad od nje.
The truth is rarely pure and never simple.

BlaY0 ::

Uporabljam Sygic kakšne dve leti (pred tem par let iGo). Večinoma zadevo uporabljam ponoči v HUD načinu. Uporabljam neko staro verzijo iz leta 2015, ker mi pri novejših GUI ni več všeč...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

FTad ::

IvoC je izjavil:


Torej ima kdo "večkilometrske" izkušnje s Sygic? Konkretna primerjava z iGo?
- Ali aplikacija pokriva omejitve hitrosti vsaj Ljubljane z bližnjo okolico? Kaj pa druga slovenska mesta in slovensko podeželje? Here Slovenijo (hitrostno) pomanjkljivo pokriva, vključno z ljubljansko okolico, Google Maps sploh nima vključenih hitrostnih omejitev!


Jaz uporabljam izkljucno Sygic ze vec let. Sprva sicer piratsko verzijo, od lanskega leta pa sem kupil licenco, ker je bila izredno poceni. Mislim, da sem placal 35€ za liftime licenco za mape celotne Evrope + Traffic, kjer ti oznacuje tudi trenutno izredno prometne dele cest.

Aplikacija me je pripeljala povsod po Nemciji, Avstriji, Sloveniji in na Madzarskem. Tudi v bolj odrocne kraje (tudi v Sloveniji)

IvoC je izjavil:


- Ali ima še sprejemljiv zvok? Here predvaja težko razumljivo glasovno usmerjanje, "požre" tudi pol stavka ali kaj doda, slabo sinhronizira zvok s sliko. Pri Google Maps je zvok vsestransko zelo soliden.


Na izbiro imas govorjenje v razlicnih jezikih, prav tako imas na voljo natacnih opisov (npr. pozor, ovinek v desno, priporocljiva hitrost npr. 110km/h) ali pa splosen govor z manj natancnim opisom, vendar se vedno izredno jasna izgovorjava.

IvoC je izjavil:


- Kako hitra je aplikacija? Here preračunava počasi, Google Maps zelo solidno.


Meni deluje zelo tekoce in hitro in ti tudi hitro preracuna naslednjo optimalno pot, ce na primer zgresis odcep.

IvoC je izjavil:


- Kam aplikacija shrani zemljevid? Here lahko na SD kartico, Google Maps le v spomin telefona (res pa lahko shrani le izbrane segmente, kar je sicer odlično)


Lahko preneses aplikacijo na sd kartico, kjer si tudi lahko shranis mape posameznih drzav. Moras si pa shraniti mape, ker je to offline aplikacija. Razen ce imas opcijo, za opozarjanje "life traffic", potem je dobro, da si online, sicer nimas trenutnega stanja na cestah.

IvoC je izjavil:


- Ali je aplikacija plačljiva ali ne, se mi zdi nepomembno, saj tistih par deset evrov ne more predstavljati krize bužeta!
- Točnost? Ah Oh! Celo "profesionalni "Garmin" kiksne lahko za nekaj deset metrov ali pa se "izgubi"!


Saj pravim, imeli so (no ja, so ves cas) akcijo 75% popust za lifetime licenco in voila, sedaj imam lahko aplikacijo na vseh mojih android napravah, ce zelim. Dovolj je samo, da se vpises s svojim accountom

IvoC je izjavil:


O lepoti grafike ne bi, tudi o opcijah, ki jih uporablja le 1% uporabnikov ne (saj poznate vašo izkoriščenost možnosti MS Word in EXcel, mar ne!?)

Meni je graficno izredno dodelan, prav tako tudi 3d model stavb in pokrajine. Ni sans, da bi kupil garmina, prav tako se ne more kosati z vgrajenimi navigacijami v avtomobilih. Npr mi je Sygic se vedno bolj vsec in natancen od navigacije v Passatu, ko sem se peljal v prijateljevem VW-ju.


IvoC je izjavil:


LP Ivoc, pa brez zamere
(Samsung J5 2015)


To je pac moje mnenje.

Yossarian ::

IvoC je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Se pa mi zdi, da ima Sygic lepšo grafiko od iGo in da je tudi za kakšen meter bolj natančen.


Berem komentarje, ne samo tvoje, a niso kaj prida boljši kot komentarji o china krami. Ne moreš le reči, "ta izdelek je odličen" ali "oni izdelek je boljši". Navesti moraš konkretne lastnosti in jih primerjati z drugimi podobnimi aplikacijami. Če imaš izkušnje, seveda, sicer je škoda besed. Navedba tipa telefona je še kako pomembna!

Torej ima kdo "večkilometrske" izkušnje s Sygic? Konkretna primerjava z iGo?
- Ali aplikacija pokriva omejitve hitrosti vsaj Ljubljane z bližnjo okolico? Kaj pa druga slovenska mesta in slovensko podeželje? Here Slovenijo (hitrostno) pomanjkljivo pokriva, vključno z ljubljansko okolico, Google Maps sploh nima vključenih hitrostnih omejitev!
- Ali ima še sprejemljiv zvok? Here predvaja težko razumljivo glasovno usmerjanje, "požre" tudi pol stavka ali kaj doda, slabo sinhronizira zvok s sliko. Pri Google Maps je zvok vsestransko zelo soliden.
- Kako hitra je aplikacija? Here preračunava počasi, Google Maps zelo solidno.
- Kam aplikacija shrani zemljevid? Here lahko na SD kartico, Google Maps le v spomin telefona (res pa lahko shrani le izbrane segmente, kar je sicer odlično)
- Ali je aplikacija plačljiva ali ne, se mi zdi nepomembno, saj tistih par deset evrov ne more predstavljati krize bužeta!
- Točnost? Ah Oh! Celo "profesionalni "Garmin" kiksne lahko za nekaj deset metrov ali pa se "izgubi"!
...
...
...

O lepoti grafike ne bi, tudi o opcijah, ki jih uporablja le 1% uporabnikov ne (saj poznate vašo izkoriščenost možnosti MS Word in EXcel, mar ne!?)

LP Ivoc, pa brez zamere
(Samsung J5 2015)


Za Ljubljano ti ne vem povedat, za okolico Maribora pa ti lahko potrdim, da dobro pokriva omejitve hitrosti.
Zvok je takšen, kot mora bit, se ne izgublja ino je dovolj glasen.
Morda iGo preračuna kakšno sekundo hitreje kot Sygic, je pa sygic točnejši vsaj za kakšna 2 metra.

Vsekakor pa ima lepšo grafijo od iGo-ja.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

IvoC ::

Vsem, ki ste prijazno odgovorili na moja vprašanja, iskrena hvala! Odstranil bom Here in kupil Sygic!

LP IvoC

FTad ::

Mislim, da si se pravilno odločil.

Grapher ::

Zanima me ali katera aplikacija podpira glasovno navigacijo v slovenskem jeziku? Da, katera? Kako enostavno jo je vklopiti?

Fsegula62 ::

Grapher je izjavil:

Zanima me ali katera aplikacija podpira glasovno navigacijo v slovenskem jeziku? Da, katera? Kako enostavno jo je vklopiti?

Google maps, navigon, ...

Jerry000 ::

Sygic

Yossarian ::

Pa tudi iGo
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

IvoC ::

Grapher je izjavil:

Zanima me ali katera aplikacija podpira glasovno navigacijo v slovenskem jeziku? Da, katera? Kako enostavno jo je vklopiti?


Google Maps, Here, Sygic; preskušeno z Jabro in Samsung Galaxy J5 2015. Glas je na GM in Sygic zelo dober, na Here precej slabši. Izbira jezika ne more biti bolj enostavna.

Po tednih uporabe Sygic že lahko trdim, da je odličen GPS, zlasti mi je všeč opcija HUD. Ima dobro viden prikaz trenutne hitrosti in omejitve hitrosti, a s tem si v SLO ne moreš zanesljivo pomagati, če nisi obenem 100% pozoren na table (kar je vsaj zame zelo utrujajoče), kajti tam, kjer nima vpisane omejitve, prikaže omejitev 50 km/h; zlata jama za policaje! To je pravzaprav hiba Slovenije, kjer se omejitve ponekod v naseljih spreminjajo na vsakih 100 metrov (med 30 in 50 km/h). Vnos ciljev je pa kar zagoneten in prav nič "računalniški". Sicer pa zelo natančen GPS, ampak podeželski zemljevidi so lahko povsem neuporabni.

GM ima bistveno bolje vzdrževane zemljevide, ki jih pa ne moreš naložiti na spominsko kartico. A GM adut so odlične karte na računalniku, kjer se lahko dobro pripraviš na pot!

Ko bo GM dodal vsaj prikaz hitrosti, bom tisti hip "prešaltal" nanj, saj ga itak že "po defaultu" imam na telefonu. Razumem, da v SLO ne kaže omejitev hitrosti (SLO je prometno neresna, saj niti na ljubljanski obvoznici omejitve niso nedvoumne), ampak da ne kaže hitrosti, se pa čudim!

LP IvoC, upam, da bo pomagalo!

krneki0001 ::

IvoC je izjavil:

...saj niti na ljubljanski obvoznici omejitve niso nedvoumne), ampak da ne kaže hitrosti...


Seveda da je. Južna je 130km/h, severna 110km/h, drugje so pa table za omejitev. In tudi HERE čisto pravilno kaže omejitve. Medtem ko sygic ne.
Imam retail verzijo sygica, pa je here drive+ na nokiinem telefonu bolj natančen.

Zato sem tudi obdržal Nokio 720, da jo imam namesto GPS-a. Gor pa samo here drive+ nameščen z vsemi kartami, kar jih here drive ponuja.

FTad ::

Ima morda kdo Sygic 16.4.14 verzijo na Android verziji 7.1.1? Meni crash-a od posodobitve androida, niti v app ne pride. Sem poskusil reinstall, factory reset telefona..nic ne dela. Na drugem telefonu, verzija 7.0 dela normalno.

MrStein ::

Jaz ga mam na 7.1.2 in dela OK.
Pred par tedni je sicer nekaj štrajkal: ni hotel nove mape naložiti (ki je prej nisem imel). Je kao nalagal, a ko sem zaprl in spet odprl Sygic, ga več ni bili v spisku.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Yossarian ::

IvoC je izjavil:

GM ima bistveno bolje vzdrževane zemljevide, ki jih pa ne moreš naložiti na spominsko kartico.


Tudi GM si lahko naložiš na tulifon in nato uporabljaš navigacijo brez podatkovne povezave.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

FTad ::

MrStein je izjavil:

Jaz ga mam na 7.1.2 in dela OK.
Pred par tedni je sicer nekaj štrajkal: ni hotel nove mape naložiti (ki je prej nisem imel). Je kao nalagal, a ko sem zaprl in spet odprl Sygic, ga več ni bili v spisku.


mogoce je bil z 7.1.2 verzijo bug ze popravljen. Kater aparat pa imas? Jaz imam xperio xz.

MrStein ::

Nexus 5X
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FTad ::

Aha, ja Nexusi so med prvimi dobili update. Za mojega bo menda sele zdaj v maju ali celo juniju.

Mi pa vseeno ni jasno, kako bi kar nehalo delat.... :S

MrStein ::

Zdaj je zunaj tudi novi Sygic , v17.1.0
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FTad ::

Na google playu ga se ni. Verjetno beta verzija, ali?

MrStein ::

Je, samo ga ne vidijo vsi takoj. Najprej 1% userjev, potem 10% in na koncu vsi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

IvoC ::

Tudi jaz sem iskal Update na G Playu in seveda ne našel.
A mi je verzijo 17.1.13 Sygic sam instaliral. Prej me je vprašal, kdaj naj naredi Update in sem izbral opcijo "ponoči" (nekaj takega).

Nekaj stvari je spremenil, je pa dobrodošla novost, da direktno najdeš neko lokacijo, če vpišeš naslov, recimo "Ulica Tapata 13", podobno kot ima to G Maps. Zelo v redu je tudi ikona "srček" desno zgoraj, s katero najdeno lokacijo potem lahko direktno dodaš med Favorite ali pa "greš" na to lokacijo! Kaj drugega "pretresljivega" nisem opazil.

LP IvoC

hojnikb ::

a je kakšen nadomestek here maps za android ? Oz. če mogoče obstaja kakšen slovenski language pack za here...

rabim neko free offline navigacijo za tastare, ker je gps oddelu svoje :D
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

RejZoR ::

HERE je zakon, edino jezik vmesnika je glup. Sem kontaktiral razvijalce, pa so rekli, da je vezano na jezik Androida. Kar sploh ni res. Govor imaš v slovenščini, vmesnik pa je vedno v Angleščini.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bellzmet ::

Mogoče katera navigacija upošteva prometne informacije pri izračunu časa poti?

Npr. da je na meji 1 uro objavljena čakalna doba (promet.si) ali zastoj na avtocesti in da navigacija to vkalkulira v izračun časa poti?

Mavrik ::

Google Maps, Waze in Sygic (če imaš dokupljen promet) to znajo.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša offline avto navigacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
566304 (2358) Bye
»

Navigacija na telefonu

Oddelek: Na cesti
242344 (1202) KTr1sk
»

Sygic - navigacija - nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517063 (11765) dunda
»

Low budget navigacija

Oddelek: Kaj kupiti
273396 (2270) krneki0001
»

Google navigacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
305282 (4322) Qushaak

Več podobnih tem