» »

Najboljša offline avto navigacija

Najboljša offline avto navigacija

«
1
2

banko22 ::

V avto bom ruknil en star telefon, ker se mi ne da vsakič nastavljati tistega primarnega. Zanima me, katera navigacija brez prenosa podatkov deluje najbolje za Slovenijo. Telefon bom imel samo za to. Predvidevam, da pa brez prenosa podatkov ne morem prejemati tudi naknadnih obvestil o stanju na cesti in posledične preusmeritve moje poti?

pegasus ::

Here we go. Rabiš dobrih 20gb prostora za naložit celo evropo in lepo furaš offline.
In ja, če nisi online, ne veš nič o gužvah, zaporah, obvozih ...

Badwolff ::

Kaj pa moraš nastavit? Isto bos moral Google boš odpret in poiskat kam češ. Pa še kdaj te bo pričakal prazen in bo trajalo malo dlje.

TOP ::

Prej ko greš od doma znemi dol pot kamor greš in potem dela offline,sam ne dobiš ostalih podatkov,tako da ni nevem kaj uporabno.

Argonavt ::

Enaka situacija. En telefon samo za navi avto in pohodno navi v hribih. Do sedaj en poceni Poco, ki padel na tla. Zamenjal ga bo pixel 4 ali 5, pa imam se soliden fotoaparat. Iscem pa net ponudnika s 500 MB do 1GB mesecno, brez registracije. A
BOB ima 1GB / mesec za 5 EUR, a registracijo. Kateri ponudnik ima podobno, a brez registracije in predplacnisko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Argonavt ()

blink ::

banko22 je izjavil:

V avto bom ruknil en star telefon, ker se mi ne da vsakič nastavljati tistega primarnega. Zanima me, katera navigacija brez prenosa podatkov deluje najbolje za Slovenijo. Telefon bom imel samo za to. Predvidevam, da pa brez prenosa podatkov ne morem prejemati tudi naknadnih obvestil o stanju na cesti in posledične preusmeritve moje poti?


Google Maps aplikacija, nato pa izbereš v nastavitvah "offline maps" in si naložiš mape za željena območja.

stratosD ::

Sygic?

T440 ::

za offline navigacijo je priporočljivo tole: https://emka.si/products/slovenija-z-is...
Dela brez prenosa podatkov in brez vezave.

d_DJ ::

+1 za google maps... naložiš offline mape vse free. Za zastoje si pa kakšen hotspot na svojem primarnem telefonu užgi.

Jure14 ::

d_DJ je izjavil:

+1 za google maps... naložiš offline mape vse free. Za zastoje si pa kakšen hotspot na svojem primarnem telefonu užgi.

Hmja, deluje en mesec, potem pa moraš telefon vzet v stanovanje, priklop na WiFi in posodobit te offline datoteke.
Pnovi vajo čez 30 dni.
Ponavadi ne dela ravno takrat, ko najbolj rabiš.

stara mama ::

Imet namenski telefon v avtu za navi je bedarija. Boljše nadgradit avtoradio s kako dynavin/android zadevo, pa je stvar narejena kot mora bit.
Imeti namenski telefon za rekreacijo, pohodniško/kolesarsko navigacijo,.... je pa najboljša stvar ever!
In v tem so briljantni stari xiaomiji, poceni in zlahka nadomestljivi, če si neroden.

kow ::

Skoda, ker operacijski sistemi nimajo taksnih nastavitev. Ce imas telefonski ekran horizontalno in se premikas z visjo histrostjo -> si v avtomobilu -> avtomatsko se zazene navigacijski app. Meni bi ta resitev zadostovala. Podobno za skiro/kolo/motor. Ce imas vertikalno in se premikas z visjo hitrostjo -> nastavi si privzeto onbnasanje.

Glede offline navigacije pa si lahko nalozis OsmAnd~ (tilda).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

sbawe64 ::

pegasus je izjavil:

Here we go. Rabiš dobrih 20gb prostora za naložit celo evropo in lepo furaš offline.
In ja, če nisi online, ne veš nič o gužvah, zaporah, obvozih ...

Potrebuje samo za Slo.
Pri Sygic je mapa (05/2023) velika celih 64Mb.


T440 je izjavil:

za offline navigacijo je priporočljivo tole: https://emka.si/products/slovenija-z-is...
Dela brez prenosa podatkov in brez vezave.

Smartass.
Zakaj mu ne predlagaš kompas in sekstant ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

link_up ::

simka je par evrov in se par evrov na mesec za paket. :) Offline je cist prevec passe.
In and Out

Bellzmet ::

HERE we go

Miki N ::

kow je izjavil:

Skoda, ker operacijski sistemi nimajo taksnih nastavitev. Ce imas telefonski ekran horizontalno in se premikas z visjo histrostjo -> si v avtomobilu -> avtomatsko se zazene navigacijski app. Meni bi ta resitev zadostovala. Podobno za skiro/kolo/motor. Ce imas vertikalno in se premikas z visjo hitrostjo -> nastavi si privzeto onbnasanje.


Par takih for zmore "Automate" za Android. Tam imaš fore, da lahko narediš program (oziroma "flow") v stilu "če detektiraš fizično aktivnost tipa vožnja in je zaslon orientiran tako potem naredi bla bla bla".

https://llamalab.com/automate/doc/flow....

d4vid ::

stara mama je izjavil:

Imet namenski telefon v avtu za navi je bedarija. Boljše nadgradit avtoradio s kako dynavin/android zadevo, pa je stvar narejena kot mora bit.
Imeti namenski telefon za rekreacijo, pohodniško/kolesarsko navigacijo,.... je pa najboljša stvar ever!
In v tem so briljantni stari xiaomiji, poceni in zlahka nadomestljivi, če si neroden.

Android auto, po možnosti wireless, je zakon zadeva. Telefon v zepu, na radiu pa navigacija.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

BlaY0 ::

stratosD je izjavil:

Sygic?

Hja, uporabljam že precej cajta. Zadnje leto in pol razen kart ni več offline. Prva stvar ko ga vžgeš je, da hoče naložit reklamo, potem ko reklamo skenslaš ti ponudi dialog za prijavo v račun, ko to skenslaš začne nalagat prometne informacije v tvojem okolišu. Če nima dostopa do interneta ali zadosti hitrega interneta (32kbps mu ni zadosti) ga sploh zagnati ne boš mogel.

BlaY0 ::

link_up je izjavil:

simka je par evrov in se par evrov na mesec za paket. :) Offline je cist prevec passe.

Hja, Slovenci smo kar se tega tičečisto preveč scrkljani. Si se kdaj vozil po Nemčiji... EDGE ali še to ne po 10 in več km, pa je večinoma ravnina.

lopov ::

Večinoma uporabljam Gmaps, za fallback ko ni signala pa Sygic. Imam običajen račun, kupil v neki akciji za 15 ali 20 EUR, 3x letno posodobitev map. Sygic uporabljam tudi kadar nisem prepričan glede omejitev hitrosti -- nekaj, kar pogrešam z Gmaps. Edino kar me zelo moti je požrešnost - od vseh aplikacij, ki uporabljajo GPS Sygic najhitreje prazni baterijo in segreje napravo.

janezl ::

Iphone SE + Mapy.cz offline
73 de Jani

pegasus ::

lopov je izjavil:

Edino kar me zelo moti je požrešnost
Meni HERE we go dela brez ugašanja nekaj več kot dva dneva, locus maps na telefonu za špancir pa več kot en mesec (oukitel k10000).

stara mama ::

BlaY0 je izjavil:

link_up je izjavil:

simka je par evrov in se par evrov na mesec za paket. :) Offline je cist prevec passe.

Hja, Slovenci smo kar se tega tičečisto preveč scrkljani. Si se kdaj vozil po Nemčiji... EDGE ali še to ne po 10 in več km, pa je večinoma ravnina.

Še to taki, ki se vozijo samo po mestih. Dosti je (še vedno) krajev, kjer je signal zelo bog. Sam se moram dnevno vozit čez tako selo. Ampak važno, da ma on v centru mesta 52G++LTE+++ in 30Tb/s prenos za streamanje bedarij.

BlaY0 ::

Argonavt je izjavil:

Enaka situacija. En telefon samo za navi avto in pohodno navi v hribih. Do sedaj en poceni Poco, ki padel na tla. Zamenjal ga bo pixel 4 ali 5, pa imam se soliden fotoaparat. Iscem pa net ponudnika s 500 MB do 1GB mesecno, brez registracije. A
BOB ima 1GB / mesec za 5 EUR, a registracijo. Kateri ponudnik ima podobno, a brez registracije in predplacnisko?

Hmm, IZI Data? Za 3,90 EUR 1GB/30dni.

WhiteAngel ::

pegasus je izjavil:

Here we go. Rabiš dobrih 20gb prostora za naložit celo evropo in lepo furaš offline.
In ja, če nisi online, ne veš nič o gužvah, zaporah, obvozih ...


Od kje pa Garmin dol vleče podatke o gužvah? Ali ima vgrajeno sim kartico že v ceni naprave ali gredo prometni podatki tudi po radiju?

BlaY0 ::

WhiteAngel je izjavil:

pegasus je izjavil:

Here we go. Rabiš dobrih 20gb prostora za naložit celo evropo in lepo furaš offline.
In ja, če nisi online, ne veš nič o gužvah, zaporah, obvozih ...


Od kje pa Garmin dol vleče podatke o gužvah? Ali ima vgrajeno sim kartico že v ceni naprave ali gredo prometni podatki tudi po radiju?

On ne rabi tega. Gužva je del poti, sama pot pa je v njegovem primeru cilj ;)

kow ::

stara mama je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

link_up je izjavil:

simka je par evrov in se par evrov na mesec za paket. :) Offline je cist prevec passe.

Hja, Slovenci smo kar se tega tičečisto preveč scrkljani. Si se kdaj vozil po Nemčiji... EDGE ali še to ne po 10 in več km, pa je večinoma ravnina.

Še to taki, ki se vozijo samo po mestih. Dosti je (še vedno) krajev, kjer je signal zelo bog. Sam se moram dnevno vozit čez tako selo. Ampak važno, da ma on v centru mesta 52G++LTE+++ in 30Tb/s prenos za streamanje bedarij.


Ce se ne vozis po mestu, ravno ne rabis navigacije... no, morda ce si obrtnik, ti res prav pride.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

residual ::

Garmin RDS-TMC V SLO bi naj bilo podprto, čeprav nimam info iz prve roke. Ne uporabljam, v DE pa deluje.
Garmin Traffic prek radia FM

BlaY0 ::

kow je izjavil:


Ce se ne vozis po mestu, ravno ne rabis navigacije... no, morda ce si obrtnik, ti res prav pride.

Same navigacije verjetno res ne, traffic info v navezi z navigacijo pa ti zna rešit tudi do uro na 7 ur podlage (verjetno tudi več, meni do zdaj največ uro). Ja, lahko puslušaš tudi radio oziroma imaš vklopljen TP, ampak tam je dostikrat tako, da so prepozni ali pa nek dogodek ponavljajo v nedogled čeprav ga že zdavnaj ni več.

karafeka ::

Že veliko let uporabljam iGo (Nextgen) na staremu samsungu S2. Zemljevide skupaj s POI si enkrat na par let potegnem iz https://www.gpspower.net/igo-maps.html. Na http://mb-5ja.blogspot.com/2010/01/slov... imaš aktualne radarje za Slovenijo.

Podpira tudi TMC. Recimo zadnjič sem se vozil proti Ljubljani in mi je med potjo pri Vrhniki vprašal za obvoz po lokalni cesti, ker je bila kolona na avtocesti. Podobno na severni obvoznici, ko so še delali tam. Prav tako ti na začetku poti, ko planiraš navigacijo, da seznam mest, kjer so trenutno zastoji in se jim lahko izogneš. Kaže tudi trenutno omejitev hitrosti, ampak moraš imeti poažurirane zemljevide, da so omejitve prave.

Se pa grafičnemu vmesniku poznajo leta, in se ne more primerjat z Google maps ampak če si ga navajen, te ne moti. Tudi nimam kakšnih slabih izkušenj z njim.

kow ::

Mimogrede, magic earth kdo uporablja? Sam uporabljam organic maps, ampak je za avto navigacijo bolj svoh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

rusilec ::

Še en glas za OsmAnd+. Ne potrebuješ niti Google play, lahko ga naložiš z F-droid trgovine. S pluginom zna tudi govoriti. Imam ga na starem degooglanem Xiaomiju, ki ga drugače uporabljam namesto tablice. OsmAnd+ nima vsepovsod vseh hišnih številk, zato včasih za backup vzamem zraven še Garmina, ki prav tako nima vseh naslovov. Skupaj sta skoraj popolna. :-)

Reaper ::

Že leta uporabljam Sygic. Prej standardno verzijo z Europe lifetime licenco, zdaj pa nekaj let World+Traffic lifetime licenco. Če želiš, da deluje traffic potrebuješ internet, vse ostalo pa deluje offline. Res da so šli v zadnjih letih na slabše, zdaj imaš brez letne Premium naročnine "le" 3 posodobitvve zemljevidov letno, prej je to bilo neomejeno. Koliko posodobitev so letno izdali je pa drugo vprašanje. Sygic ti dovoli, da imaš z eno licenco program naložen na 3 napravah sočasno. S tem Premiumom so malo tečni, ni pa tako, da bi ti med navigiranjem metalo pop-up z reklamo. Ko odpreš aplikacijo ti ponudi ta Premium in to je to, pa še to nisem siguren če vsakič. Sem pa obakrat Sygic kupil v akciji, mislim da sem prvič dal okoli 15 €, v drugo pa nekaj manj kot 20 €.

Včasih smo tudi Garminov App nalagali na telefone, ne vem če to še obstaja. Potem je tu omenjeni iGo, HERE we go,... izbire je veliko, vprašanje je samo kako "na komot" želiš biti. Pri iGo je nekaj dela vsakih nekaj mesecev, pri Sygic samo poklikaš kaj želiš itd...

m0LN4r ::

Za rojstni dan dobis sygic premium ponavad za 11,99€ za eno leto oz. 1€ na mesec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Gregor P ::

Mah pri vsaki aplikaciji za telefon neki manjka; sam bi si žele navigacije, ki ima karte tako dobro pokrite kot Google Maps, z offline možnostjo (če nimam/nočem internetne povezave), uporabniško prijaznim prikazom pogleda na cesto in okolico (vendar ne načičkano in nepregledno), z vedno aktualnimi prometnimi informacijami (online dostop), da prikazuje vse prometne omejitve na cestah, da lahko vsak uporabnik tudi sam sporoča dogodke v prometu, odličnim iskalnikom, ki mi pokaže dokaj točne rezultate, že ko vpišem nekaj po turistično na pol točnega in pa seveda tudi z možnostjo prikazovanja alternativnih poti. In takšne aplikacije na trgu ni niti proti plačilu. Ima pa vsaka obstoječa aplikacija za navigacijo vcsaj nekaj od tega. Izbira pa je sicer kar velika (sem se omejil le na aplikacije za telefone): Google Maps, Sygic, Waze, TomTom GO, AmiGO, HERE WeGo, iGO, CoPilot itd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Motion ::

Miki N je izjavil:

kow je izjavil:

Skoda, ker operacijski sistemi nimajo taksnih nastavitev. Ce imas telefonski ekran horizontalno in se premikas z visjo histrostjo -> si v avtomobilu -> avtomatsko se zazene navigacijski app. Meni bi ta resitev zadostovala. Podobno za skiro/kolo/motor. Ce imas vertikalno in se premikas z visjo hitrostjo -> nastavi si privzeto onbnasanje.


Par takih for zmore "Automate" za Android. Tam imaš fore, da lahko narediš program (oziroma "flow") v stilu "če detektiraš fizično aktivnost tipa vožnja in je zaslon orientiran tako potem naredi bla bla bla".

https://llamalab.com/automate/doc/flow....

Se mi zdi da se da to tudi prek NFC zetončkov uredit. Ko fliknes telefon na stojalo v avtu, ki ma vgrajen NFC žeton ti samodejno zažene poljubne aplikacije, funkcije..

Miki N ::

Motion je izjavil:

Miki N je izjavil:

kow je izjavil:

Skoda, ker operacijski sistemi nimajo taksnih nastavitev. Ce imas telefonski ekran horizontalno in se premikas z visjo histrostjo -> si v avtomobilu -> avtomatsko se zazene navigacijski app. Meni bi ta resitev zadostovala. Podobno za skiro/kolo/motor. Ce imas vertikalno in se premikas z visjo hitrostjo -> nastavi si privzeto onbnasanje.


Par takih for zmore "Automate" za Android. Tam imaš fore, da lahko narediš program (oziroma "flow") v stilu "če detektiraš fizično aktivnost tipa vožnja in je zaslon orientiran tako potem naredi bla bla bla".

https://llamalab.com/automate/doc/flow....

Se mi zdi da se da to tudi prek NFC zetončkov uredit. Ko fliknes telefon na stojalo v avtu, ki ma vgrajen NFC žeton ti samodejno zažene poljubne aplikacije, funkcije..


Ja dobra ideja, saj te NFC "tage" dobiš tudi v obliki nalepk.

Bellzmet ::

m0LN4r je izjavil:

Za rojstni dan dobis sygic premium ponavad za 11,99€ za eno leto oz. 1€ na mesec.


11,99 EUR preveč, ker ne vem v čem je boljši od Google maps ali HERE we go.

m0LN4r ::

Google Maps je kul, dokler imas internet, jaz imam sygic paralelno, ker vcasih se gmapsu zmesa al pa nima tako dobrih prometnih informacij za gradbisca.
Za daljse poti imam vedno oboje. Pa omejitve, pa logging za potne stroške
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

BlaY0 ::

rusilec je izjavil:

Še en glas za OsmAnd+. Ne potrebuješ niti Google play...

Hmm sama plus aplikacija košta 30 EUR. Kakšna je razlika med plus in neplus?

Utk ::

Jaz imam google maps in sygic. Načeloma google maps, ker sygic mi je večkrat tik pred ciljem zmrznil. Ali kompletno, ali pa za 20 sekund, ko je najbolj kritično. Popizdil. Zdaj če ni res velke sile, da rabim offline, sem raje na GM.
Eno in drugo mi teče prek android auta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

dragana ::

BlaY0 je izjavil:

rusilec je izjavil:

Še en glas za OsmAnd+. Ne potrebuješ niti Google play...

Hmm sama plus aplikacija košta 30 EUR. Kakšna je razlika med plus in neplus?

Tudi plus aplikacijo lahko dobiš brezplačno, če jo instaliraš z fdroidom (ali samo dolpotegneš iz Fdroida). Razlike? Andoroid auto, dostop do vseh zemljevidov, glasovno vodenje, plastenje zemljevidov, brez reklam, ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dragana ()

kajtimara ::

OFF LINE
po cesti in off road?
Navigacija po cesti samo: pelji me tja?
Navigacija off road samo: grem po tej in tej poti?

Pod črto:
po cesti GARMIN - boljši in manjši denar, boljši zemljevid!
OFF ROAD - telefon, z lahkoto se izgubiš!

BlaY0 ::

Reaper je izjavil:

Že leta uporabljam Sygic...

Login dialog ti ponudi vsak dan. Reklamo vsake par dni. Dve leti nazaj je vse (brez prometnih informacij) delalo brez problema tudi brez povezave. Potem so se začeli problemi (to je direktna posledica tega, da jih je konec leta 2019 kupil Eurowag, ki je začel z agresivno tržno politiko, takrat so tudi uvedli time based subscription in samo vprašanje cajta je kdaj bodo ukinili vse lifetime licence)... aplikacija se sploh odprla ni, če nisi imel povezave. Tudi prepočasna povezava oziroma izguba le te med vožnjo je aplikacijo dostikrat kar ubila. Tudi sam sem jim začel težiti glede tega in zdaj so to skoraj da že porihtali, tako da jo že spet lahko vžgeš brez povezave, če imaš pa tak (zastonjski) paket s počasno povezavo (32kbps) ima pa še vedno probleme, ker hoče očitno ob zagonu ne vem kaj vse prenest.

BlaY0 ::

dragana je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

rusilec je izjavil:

Še en glas za OsmAnd+. Ne potrebuješ niti Google play...

Hmm sama plus aplikacija košta 30 EUR. Kakšna je razlika med plus in neplus?

Tudi plus aplikacijo lahko dobiš brezplačno, če jo instaliraš z fdroidom (ali samo dolpotegneš iz Fdroida). Razlike? Andoroid auto, dostop do vseh zemljevidov, glasovno vodenje, plastenje zemljevidov, brez reklam, ...

Hvala za info. Ker je open source bi si jo načeloma lahko tudi sam prevedel. Je pa zanimivo da jo prek Playa ponujajo za 30 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Gregor P ::

Tudi mene je Sygic že kar nekajkrat pustil na cedilu; večkrat aplikacija zablokira in se zruši. Pa tudi s kartami nisem najbolj zadovoljen. Marsikaj manjka ali pa sploh ni lokacije; v takšnih primerih seveda online iskalnik/iskanje zmaga.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BlaY0 ::

m0LN4r je izjavil:

Za rojstni dan dobis sygic premium ponavad za 11,99€ za eno leto oz. 1€ na mesec.

Se pravi ve kdaj imaš rojstni dan in katero številko čevljev nosiš. Aaa, zato vsakič ko ga vžgeš prenese toliko podatkov :P

Gregor P je izjavil:

Tudi mene je Sygic že kar nekajkrat pustil na cedilu; večkrat aplikacija zablokira in se zruši. Pa tudi s kartami nisem najbolj zadovoljen. Marsikaj manjka ali pa sploh ni lokacije; v takšnih primerih seveda online iskalnik/iskanje zmaga.

Ja, se zgodi, da ti ponudi pot, ki je po tvojih izkušnjah totalno neoptimalna. Ampak če izkušnje z neko potjo že imaš, potem v resnici takrat sploh ne rabiš navigacije. Vseeno pa pride prav pri časovnih preračunih postankov, prispetja na cilj in podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

m0LN4r ::

Utk je izjavil:

Jaz imam google maps in sygic. Načeloma google maps, ker sygic mi je večkrat tik pred ciljem zmrznil. Ali kompletno, ali pa za 20 sekund, ko je najbolj kritično. Popizdil. Zdaj če ni res velke sile, da rabim offline, sem raje na GM.
Eno in drugo mi teče prek android auta.

Ja sygic je nacelo top, samo zadnje leto jim neki na random sesuva aplikacijo. Tudi beta verzija.
Kar se pa tice iskanja destinacij brez naslova, pa je google nepremagljiv.
Pri Google me najbolj svadi edino to, da me je ze dostkrat hotel odpeljati po krneki poti, ze tudi med njivami me je vozil ne samo enkrat, ker je to bila za njega cist normalna cesta, namesto po glavni cesti. Nevem al to ma zanalasc neko foro, da sprobava route ali pa je klasifikacija "offroad" napacna v sistemu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kow ::

Malo me bega, kaj tocno sploh pomeni, da je navigacija "kvalitetna"? Meni se nikoli ni nobena sesula (na telefonu).
Verjetno bi bili smiselno, da OP napise kaksne lastnosti sploh pricakuje.

Feature, ki bi si ga jaz zazelel je, da se mi menjava routing algoritma avtomaticno resetira cez kaksen dan. Recimo, da nastavim "no tolls" - itak, da potem pozabim spremeniti nastavitev nazaj ali zamenjati profil.

Search je tudi vazen in google ima tam ogromno prednost (napram offline searchu), ker zbira podatke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Reaper ::

BlaY0 je izjavil:

Reaper je izjavil:

Že leta uporabljam Sygic...

Login dialog ti ponudi vsak dan. Reklamo vsake par dni. Dve leti nazaj je vse (brez prometnih informacij) delalo brez problema tudi brez povezave. Potem so se začeli problemi (to je direktna posledica tega, da jih je konec leta 2019 kupil Eurowag, ki je začel z agresivno tržno politiko, takrat so tudi uvedli time based subscription in samo vprašanje cajta je kdaj bodo ukinili vse lifetime licence)... aplikacija se sploh odprla ni, če nisi imel povezave. Tudi prepočasna povezava oziroma izguba le te med vožnjo je aplikacijo dostikrat kar ubila. Tudi sam sem jim začel težiti glede tega in zdaj so to skoraj da že porihtali, tako da jo že spet lahko vžgeš brez povezave, če imaš pa tak (zastonjski) paket s počasno povezavo (32kbps) ima pa še vedno probleme, ker hoče očitno ob zagonu ne vem kaj vse prenest.


Zanimivo, sam sicer aplikacije ne uporabljam dnevno, samo za daljše poti in načeloma ni bilo težav. Bom proval še namesnko ugasniti internetno povezavo, da vidim kaj se bo zgodilo. Glede sesuvanja je pa tako, v letošnjem letu se mi je aplikacija sama od sebe zaprla enkrat. Nekajkrat se mi je pa zgodilo, da mi je zaradi preklapljanja med aplikacijami, mojo puščico čisto približalo in se je ni dalo oddaljiti. Takrat sem aplikacijo ugasnil in še enkrat zagnal in je bilo OK. Na koncu sem potem ugotovil, da se to lahko reši s ponovnim preklopom v drugo aplikacijo in nazak v Sygic, ker ga zmede preklop.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacija

Oddelek: Kaj kupiti
403136 (562) hbgqzR
»

Navigacija na telefonu

Oddelek: Na cesti
242352 (1210) KTr1sk
»

Offline android navigacija

Oddelek: Na cesti
486796 (3639) sass628
»

Google navigacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
305299 (4339) Qushaak

Več podobnih tem