» »

Android navigacija - katera?

Android navigacija - katera?

Temo vidijo: vsi
««
8 / 13
»»

borisk ::

Pred kratkim sem se vrnil s toskane, več kot 1600 km, uporabljal sem Igo na kitajcu (lenovo note k3). Se nisem zgubil, razen v livornu me je hotel poslati v eno enosmerno, ampak je bila tabla čisto frišna, katre pa travniške izpred pol leta. Načeloma mi je here na služnbenem bolj pregleden, ampak ima kitajc 5,5 zaslon. here tudi najde več naslovov, ampak samo online, če si kje na roamingu je malo tricki, ker drugače super iskanje ne deluje kot si navajen. Glede na izkušnje bi rekel da ko Igo pride v tunel, preklopi na inercijsko (!!!) in se ne trudi z gps signalom, prav tako me je lenovo presenetil, ker je dobil fix med gibanjem, večkrat, to v manj kot v 20sekundah!!.

fujtajksel ::

borisk je izjavil:

...Glede na izkušnje bi rekel da ko Igo pride v tunel, preklopi na inercijsko (!!!) in se ne trudi z gps signalom,

Ja to v tunelu deluje (z GM in HERE ne). Zanima pa me če kateri naviappi s tole "inercijo" obvladajo tudi obračanje približno na mestu pri nizki hitrosti na podlagi gyro senzorja (če je vgrajen). Po raznih igricah sodeč ne bi smel bit problem, ampak iGO mislim da tega ne počne.

borisk je izjavil:

... prav tako me je lenovo presenetil, ker je dobil fix med gibanjem, večkrat, to v manj kot v 20sekundah!!.

Že s SGS2 ni bil problem dobit fix med gibanjem, če si imel vključene mobilne podatke za AGPS. Najprej mora prenest AGPS podatke, ni nevemkolk ampak lohk vzame par sekund če je podatkovna zveza slaba. Ko enkrat to imaš, je GM rabil ene 3 do 5 s za ponovni fix; če si imel vključen kakšen tracklogger ipd ki je držal GPS prižgan pa je bil ponovni fix trenuten.
Brez podatkovne zveze pa zlepa ni šlo, dobri GPSji so rabili minuto mirovanja pod odprtim nebom, slabi neskončno. Problem posebej na tablici ki mobilnega omrežja sploh nima, wifi pa tud ni vedno pri roki.
A kdo ve za kakšen app ki naloži AGPS podatke preko wifi (sem videl da je par appov ki jih znajo resetirat ali ponovno naložit, ampak ni jasno če to delajo preko mobilnih podatkov ali wifi, en ki sem ga sprobal čez wifi ni znal)?

AC_DC ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

MrStein ::

fujtajksel je izjavil:

MrStein je izjavil:

Ponavadi je navigacija obrnjena v smeri vožnje. Ni nujno vedno, ampak bolje 70% natančnost kot 20%.


Hm, telefon je ponavadi montiran navpično, kompas pa mensezdi najbolje kaže vodoravno.

Čisto vredu kaže v kateremkoli položaju. Mogoče v kakem poceni telefonu ne, to je res. Ampak da ugotoviš ali gledaš proti severu ali morebiti jugu čisto dovolj.

fujtajksel je izjavil:


A kdo ve za kakšen app ki naloži AGPS podatke preko wifi (sem videl da je par appov ki jih znajo resetirat ali ponovno naložit, ampak ni jasno če to delajo preko mobilnih podatkov ali wifi, en ki sem ga sprobal čez wifi ni znal)?

A ni to odvisno od telefona/firmware?
Če na SGS3 pobrišem AGPS data (z GPS Test) mi jih naloži preko wifi in je fix v nekaj sekundah.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Pithlit je izjavil:

fujtajksel je izjavil:

pa mislim da tudi iGO ne obrne zemljevida preden se par metrov premakneš.

Eggsactly. Sicer ne vem kje točno je problem... saj ne moreš bit tolk nesposoben da s pogledom na karto ne bi vedel kam si obrnjen. Mene je iGO (peš) pripeljal točno tja kamor sem hotela... pa se niti 'povezal' ni.

OK, povej, kam je avto obrnjen. Nahaja se pri izhodu iz garaže na cesto. Puščice so predlagana pot navigacije.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pithlit ::

Nisem na lokaciji. Niti ni važno.

Če si na lokaciji (v avtu) pa upam da veš a puščica kaže prav ali ne. Če ne veš se mi pa smiliš.
Life is as complicated as we make it...

MrStein ::

Si se začela izmikati?
Puščica kaže, da sem obrnjen levo, v resnici pa sem obrnjen pravokotno na cesto.
Torej, bo šlo?
Ali ratujemo vedno večji od tehnologije odvisni trotli, ki ne znajo zaključiti začet pogovor?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pithlit ::

Ne. Nisem se začela izmikat. Ti si mi dal nemogočo situacijo. Ampak ja... priznam... bi morala že na začetku specificirat da mora človek bit na sami lokaciji. Pozabljam do smo slotechovci ful dobesedno oreintirani in se radi obešamo na vsako besedo brez da bi malo možgane vklopili.

Grem stavit kar hočeš da bi jaz v tvoji situaciji točno vedela a puščica kaže prav ali ne, glede na karto pa okolico. Ker tolk glup pa ne moreš bit no (da bi se slepo zanašal na gps).
Life is as complicated as we make it...

MrStein ::

Seveda, ti si nezmotljiva in niti elektrike ne uporabljaš. Ker pravi moški tako živijo, a ne? ;)

Situacija ni nič nemogoča ampak iz prakse. Ampak na forumu je lahko biti supermen...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pithlit ::

Uuuu... slamnati možje pa seksizem v enem postu. Prav, pa naj bo. Imaš prav... povsem normalno je da se človek povsem izgubi zato ker GPS na telefonu ne ve kam je avto obrnjen. Sam pazi da se ne zbudiš nekje v Nigeriji.

Pa pravijo da so deci boljši v orientaciji ko babe.
Life is as complicated as we make it...

MrStein ::

"Deci" vedo o čem govorijo in ne iztirijo teme.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fujtajksel ::

MrStein je izjavil:

fujtajksel je izjavil:

MrStein je izjavil:

Ponavadi je navigacija obrnjena v smeri vožnje. Ni nujno vedno, ampak bolje 70% natančnost kot 20%.


Hm, telefon je ponavadi montiran navpično, kompas pa mensezdi najbolje kaže vodoravno.

Čisto vredu kaže v kateremkoli položaju. Mogoče v kakem poceni telefonu ne, to je res. Ampak da ugotoviš ali gledaš proti severu ali morebiti jugu čisto dovolj.


To nima veze s telefonom, magnetno polje je 3d zadeva, prikaz je pa v 2d ravnini, vmes je projekcija ki je v nekem kotu slabo definirana.

MrStein je izjavil:


fujtajksel je izjavil:


A kdo ve za kakšen app ki naloži AGPS podatke preko wifi (sem videl da je par appov ki jih znajo resetirat ali ponovno naložit, ampak ni jasno če to delajo preko mobilnih podatkov ali wifi, en ki sem ga sprobal čez wifi ni znal)?

A ni to odvisno od telefona/firmware?
Če na SGS3 pobrišem AGPS data (z GPS Test) mi jih naloži preko wifi in je fix v nekaj sekundah.


Sej to ne vem kako je s tem, ene informacije so specifično za neke problematične chipsete. Neki app ki sem ga jaz sprobal je delal samo preko mobilnih podatkov. Bom poskusil ob priliki.

MrStein ::

fujtajksel je izjavil:


To nima veze s telefonom, magnetno polje je 3d zadeva, prikaz je pa v 2d ravnini, vmes je projekcija ki je v nekem kotu slabo definirana.

Če bi imel telefon na stropu, z ekranom navpično navzdol, potem res, ampak večina ga ima ali na konzoli ležeče ali bolj ali manj pokončno in s pogledom naprej.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Stipex ::

V kolikor se še ni omenjalo te navigacije: Naj omenim še maps.me.
To je še ena offline navigacija, sicer z slabim glasovnim navigiranjem, ampak ko sem najbolj krvavo potreboval navigacijo v zakotnih ulicah beloruskega Bresta, me je maps.me usmerjala natančno, kjer Here navigacija ni znala najti točnega naslova v offline načinu, podatke pa nisem želel kuriti zaradi visokih tarif.

Jst ::

Nikoli ne bom pozabil, ko sem bluzil preko "Bojnice" do glavne ceste za ven izven te vukojebine in imel več offline navigacij odprtih. In so se oglašali Here, Maps in Sycig, vsak z drugačnim navodilom.

Pa še GPS je kazal ene 20 metrov "nazaj" in je bila res žurka. Verjetno je bil telefon tako obremenjen s tremi navigacijski programi, ki so vsaka svoje računale, da ni mogel "dohitevati" trenutne pozicije.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

cvalsr ::

Živjo
Naložen imam nek (očitno starejši) Sygic, ki sploh ne pozna iskanja po hišnih številkah. Ali novejši to znajo??
Ali starejše verzije, ki še delajo na androidu 2.3.6 , znajo uporabljati najnovejše karte?
Saj stane samo 20 €, ne bi pa jih rad stran vrgel (pripelje te na Dunajsko v Ljubljani, ki pa je dolga od centra du Črnuč ...)

Jerry000 ::

A imaš original? A ni tako da se app updejta samodejno? Al kupiš samo trenutno verzijo?

dunda ::

Sedaj je na voljo tudi IGO v Androidni trgovini ... končno.
https://www.kacnje.eu

Pithlit ::

Zdaj rabimo pa še cenik...

Baje inštalacija povozi starejšo različico (tko da travnikarji pozor!).
Life is as complicated as we make it...

cvalsr ::

Ja, v Googlovi štacuni je Igo Primo NextGen za 23 evrov, ampak ... turški ??? Ne kapiram ... Rad bi vsaj angleškega, ker/če še ni prevoda v slovenščino. So zemljevidi in njihovo osveževanje vključeni v ceno?
Opisi v temle 'Playu' so nasplošno tako ubogi, da ... Nerad kupim mačka v žaklju.

Pithlit ::

Je kar navaden iGO v trgovini. Zastonj. Kupit je pač treba mape (v aplikaciji).

https://play.google.com/store/apps/deta...

Inštaliraš, greš skozi cenik in se odločiš. Pa, če boš to počel, nalimaj cene tukaj... recim slo+sosednje države.
Life is as complicated as we make it...

Okapi ::

cvalsr je izjavil:

Ja, v Googlovi štacuni je Igo Primo NextGen za 23 evrov, ampak ... turški ??? Ne kapiram ... Rad bi vsaj angleškega, ker/če še ni prevoda v slovenščino. So zemljevidi in njihovo osveževanje vključeni v ceno?
Opisi v temle 'Playu' so nasplošno tako ubogi, da ... Nerad kupim mačka v žaklju.

Pri nakupih v Google Play imaš dve uri časa za preizkušanje, in če ti ni všeč, preprosto prekličeš nakup in dobiš denar nazaj. Pazit moraš samo, da to res storiš najkasneje v dveh urah.

Pravzaprav imaš časa za preizkušanje 2 dni, samo če si premisliš po več kot dveh urah, moraš utemeljiti, zakaj ti program ne odgovarja.

Pithlit ::

Očitno sem zarjavela... od kdaj je 2 uri? Ko sem nazadnje gledala (par let nazaj) je blo 15min.
Life is as complicated as we make it...

Okapi ::

Ne bi vedel.

You may request a refund within 48 hours of the transaction if something you bought isn't working, isn't what you expected, was bought by accident, or you changed your mind about the purchase. Depending on your specific situation, we may be able to help. If your refund is approved you will lose access to the content.

Within 2 hours of purchase
For apps and games:

Open the Google Play Store app Play Store.
Tap menu Menuand thenAccountand thenOrder history.
Find the app or game you'd like to return.
Touch Refund to complete your refund and uninstall the app.

Note: you can only return an app or game for a refund once. If you buy it again you will not be able to get a refund.
For in-app items (including subscriptions)

Submit a refund request online.

Within 48 hours of purchase

Submit a refund request online. You'll usually get a decision within 15 minutes, but it can take up to two business days.

Pithlit ::

Super, hvala.
Life is as complicated as we make it...

fujtajksel ::

Pithlit je izjavil:

Je kar navaden iGO v trgovini. Zastonj. Kupit je pač treba mape (v aplikaciji).

https://play.google.com/store/apps/deta...

Inštaliraš, greš skozi cenik in se odločiš. Pa, če boš to počel, nalimaj cene tukaj... recim slo+sosednje države.


O zanimivo da se jih zdej da kupit... :))
A to ustreza pašniški "nextgen" verziji?
Pa čigave karte so zraven?
Se tudi priporočam za povzetek cenika (to cenika ne vidiš že na google play se mi zdi ultradebilno).

Zgodovina sprememb…

Thuban ::

namestite aplikacijo, ki je brezplačna in poglejte cenik...
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

fujtajksel ::

Thuban je izjavil:

namestite aplikacijo, ki je brezplačna in poglejte cenik...


Hvala... za nič >:D

Pithlit ::

Thuban je izjavil:

namestite aplikacijo, ki je brezplačna in poglejte cenik...

Ja pa dej no... sledi debati. Namestitev aplikacije povozi prejšnje verzije. Kar pomeni da so vse travniške namestitve v 'nevarnosti'. Preden se bomo travnikarji odločali za 'posodobitev' bi pač radi videli cenik. 40€ dam za mape ki jih imam... ampak če so te mape razdeljene med 3 regije, pa da je vsaka regija po 40€... je pa malo preveč.

Torej, preden namestim karkoli... bom počakala na cenik. NNG-ju njihovo 'skrivanje' cenika ne dela nobenih uslug.
Life is as complicated as we make it...

fujtajksel ::

Pa še to, a gredo karte lahko na zunanjo SD kartico (mislim res zunanjo, pri Samsungih se pod nazivom SDcard nahaja del internega spomina)?

MrStein ::

cvalsr je izjavil:

Živjo
Naložen imam nek (očitno starejši) Sygic, ki sploh ne pozna iskanja po hišnih številkah. Ali novejši to znajo??
Ali starejše verzije, ki še delajo na androidu 2.3.6 , znajo uporabljati najnovejše karte?
Saj stane samo 20 €, ne bi pa jih rad stran vrgel (pripelje te na Dunajsko v Ljubljani, ki pa je dolga od centra du Črnuč ...)


Glasa zgleda ni v zastonj verziji, tako da je test bolj tak...

Iskanje po hišnih številkah je. (sicer zgleda, da grupira tam do 10 hiš v en kos, ampak za orientacijo je).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Invictus ::

Pithlit je izjavil:


Ja pa dej no... sledi debati. Namestitev aplikacije povozi prejšnje verzije. Kar pomeni da so vse travniške namestitve v 'nevarnosti'. Preden se bomo travnikarji odločali za 'posodobitev' bi pač radi videli cenik. 40€ dam za mape ki jih imam... ampak če so te mape razdeljene med 3 regije, pa da je vsaka regija po 40€... je pa malo preveč.

Če rabiš, je 40 EUR drobiž.

Če ne rabiš, pa hoardaš ;).

Nokia Here je še vedno zastonj.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

klinker ::

dunda je izjavil:

Sedaj je na voljo tudi IGO v Androidni trgovini ... končno.


Koncno.
Najjaca navigacija ever!

Thuban ::

sygic je še vedno boljša navigacija.

In cenejša. 20 EUR sem dal za doživljensko navigacijo in posodobitve map za celotno Evropo in Rusijo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Thuban ::

Pithlit je izjavil:

Thuban je izjavil:

namestite aplikacijo, ki je brezplačna in poglejte cenik...

Ja pa dej no... sledi debati. Namestitev aplikacije povozi prejšnje verzije. Kar pomeni da so vse travniške namestitve v 'nevarnosti'. Preden se bomo travnikarji odločali za 'posodobitev' bi pač radi videli cenik. 40EUR dam za mape ki jih imam... ampak če so te mape razdeljene med 3 regije, pa da je vsaka regija po 40EUR... je pa malo preveč.

Torej, preden namestim karkoli... bom počakala na cenik. NNG-ju njihovo 'skrivanje' cenika ne dela nobenih uslug.


so fucking what. Sygic stane 20 EUR za celo Evropo in Rusijo (ko pride akcija). Ne boš rekel da ne moreš dat 20 EUR za _doživljenske_ posodobitve map in doživljensko navigacijo?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

cvalsr ::

Torej, ali Sygic zna iskati po hišnih številkah? (Igo zna, že stara verzija MayWay je znala.)
Če bom skušal kupiti enega ali drugega - ali bom dobil verzijo, ki bo delala na starem androidu 2.3.6 ali samo obvestilo, da rabim 4.x.x. ali novejšega?
Tako kot Here - zahteva 4. ali višjega.
Se da kje dobiti karkoli od teh treh za 2.3.6 ; seveda z nekimi ne-prastarimi kartami?

Jerry000 ::

To je isto kot spraševati kater program ima še posodobitve na win 98 ali XP. 2.3.6 je reees staro že, in ni več toliko podpore za to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

fujtajksel ::

Thuban je izjavil:

so fucking what. Sygic stane 20 EUR za celo Evropo in Rusijo (ko pride akcija). Ne boš rekel da ne moreš dat 20 EUR za _doživljenske_ posodobitve map in doživljensko navigacijo?


Pa kaj si ti mal vstal z levo nogo dons? Ni mi problem dat 20 ojrov če bom vedel da bo OK, ampak se mi ne ljubi igrat z vsakim navigatorjem po vrsti, dokler ne vem da je vsaj približno vredu in kolk zadeva sploh stane. Izkušnje drugih pridejo prav in prihranijo čas, čeprav bo naša izbira mogoče različna. Sygic sem že enkrat sprobal pa mi ni bil kul, čeprav se ne spomnim več zakaj, mi je iGo bolj odgovarjal. Ampak na novem fonu mi pašniška izdaja ne dela vredu in imam občutek da je zafrkavanje s pašniki itak bolj nadležno kot 20 EUR. Za marsikoga je 20 EUR čisto legitimno preveč, če je zadovoljen z GM in/ali HERE.

pegasus ::

HERE me v petih letih na nokiji ni niti enkrat pustil na cedilu. Dela v tunelu, offline pripelje pred hišno številko, pozna vse kozje stezice ... Kot berem tu, so izkušnje z njim na androidu slabše?

dunda ::

IGO je po mojem mnenju prepričljivo najboljša navigacija. 8-)
https://www.kacnje.eu

klinker ::

dunda je izjavil:

IGO je po mojem mnenju prepričljivo najboljša navigacija. 8-)


Definitivno!

Pithlit ::

Thuban je izjavil:

so fucking what. Sygic stane 20 EUR za celo Evropo in Rusijo (ko pride akcija). Ne boš rekel da ne moreš dat 20 EUR za _doživljenske_ posodobitve map in doživljensko navigacijo?

In kaj ima ta izbruh skupnega z iGO?
Life is as complicated as we make it...

ThinkPad ::

Ko namastiš iGO in greš v trgovino po zemljevide, še vedno ne vidiš cen. Vsi sklopi (Evropa, Avstralija, S in J Amerika, J Afrika, SV Afrika, Rusija, Turčija itd.) so na voljo 7 dni brezplačno... Se mi zdi, da lahko izbereš samo en brezplačni sklop. V plačljivo trgovino mi ni uspelo priti, izbral pa nisem še ničesar (bom konec tedna).

Aja, že v Google Play piše: izdelki v aplikacijah: 0,50 - 31,99 za izdelek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ThinkPad ()

dunda ::

ThinkPad je izjavil:

Ko namastiš iGO in greš v trgovino po zemljevide, še vedno ne vidiš cen. Vsi sklopi (Evropa, Avstralija, S in J Amerika, J Afrika, SV Afrika, Rusija, Turčija itd.) so na voljo 7 dni brezplačno... Se mi zdi, da lahko izbereš samo en brezplačni sklop. V plačljivo trgovino mi ni uspelo priti, izbral pa nisem še ničesar (bom konec tedna).

Aja, že v Google Play piše: izdelki v aplikacijah: 0,50 - 31,99 za izdelek.


V vseh recenzijah sem pljuval po IGO, ker se v teh letih niso uspeli približati Androidnim uporabnikom (čeprav so imeli verzijo za Androidne naprave). No, res so bili nerodni. Sedaj pa so začeli delovati tako marketinško, da človek sploh ne ve, pri čem (cenovno) je. Sam še ne bom namestil, ker imam precej prilagojeno pašniško verzijo, vseeno pa sem prepričan, da bomo kmalu izvedeli cene. Če ne drugega, bodo tisti, ki so namestili brezplačno, dobivali kakšne ponudbe.
https://www.kacnje.eu

klinker ::

Hmja, problem na Androidu so uporabniki ki bi vse for free medtem ko iOSovci placajo bp dobre aplikacije.
Sicer pa ko jih jebe...ce niso sposobni nam nudit za denar, pa bomo for free travniske furali...slabse za njih ne za nas.

Pithlit ::

Ni problem plačat... če vsaj veš ceno.
Life is as complicated as we make it...

klinker ::

Izjeme...overall pa vemo kako je ;)
Jst imam en kup appov kupljenih tako na droidu kot wp...ce je app dober je greh ne placat developerjem za svoj trud in gledat kurceve reklame non stop.

MrStein ::

MrStein je izjavil:

cvalsr je izjavil:

Živjo
Naložen imam nek (očitno starejši) Sygic, ki sploh ne pozna iskanja po hišnih številkah. Ali novejši to znajo??
Ali starejše verzije, ki še delajo na androidu 2.3.6 , znajo uporabljati najnovejše karte?
Saj stane samo 20 €, ne bi pa jih rad stran vrgel (pripelje te na Dunajsko v Ljubljani, ki pa je dolga od centra du Črnuč ...)

Glasa zgleda ni v zastonj verziji, tako da je test bolj tak...

Iskanje po hišnih številkah je. (sicer zgleda, da grupira tam do 10 hiš v en kos, ampak za orientacijo je).

Po namestitvi imaš 7 dni zastonj vse Premium funkcije na voljo, tako da lahko testiraš po mili volji.

A podpira kateri upravljanje z glasom?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Mare2 ::

Jaz uporabljam Igo, vlasih pa kar Googlove zemljevide-navigacija.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

MrStein ::

MrStein je izjavil:


A podpira kateri upravljanje z glasom?

Ja, Google Maps.

(a sem edini, ki uporablja navigacijo?
halo? ... halo...
eho! .... eho...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
8 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša offline avto navigacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
566350 (2404) Bye
»

Navigacija na telefonu

Oddelek: Na cesti
242350 (1208) KTr1sk
»

Sygic - navigacija - nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517092 (11794) dunda
»

Low budget navigacija

Oddelek: Kaj kupiti
273399 (2273) krneki0001
»

Google navigacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
305288 (4328) Qushaak

Več podobnih tem