» »

Prenosnik HP 625 - Baterija se ne polni!

Prenosnik HP 625 - Baterija se ne polni!

Padly88 ::

Pozdravljeni!
No bodimo realni, da ne bom rekel da se je zgodilo kar tako...
Prenosnika sem na morje nesel z polno baterijo in je tudi se praznila normalno, vgasnil sem ga pri treh minutah preostanka in ko sem prišel domov se ni hotel napolnit!

Laptop se ni nikoli prižgal samo na adapterju, brez vstavljene baterije, sedaj se, ko je bila baterija prazna in sem hotel prižgati prenosnik, je vedno utripala oranžna lučka, sedaj pa ne! Ko priključim polnilec samo utripne bela lučka!
Na HPjevi diagnostiki piše, da je glavni akumulator poškodovan in ga je potrebno zamenjati, ampak jas mislim da je nekaj dejansko z laptopom, ker se prižge brez baterije!
Na Windowsih (7) mi pa piše 0% na voljo (priklopljen, brez polnjenja)

Drugače sem že poskusil nadgraditi gonilnike baterije, nadgraditi BIOS in za 30 minut vzeti baterijo iz prenosnika, NEUSPEŠNO!
Dajati baterije v skrinjo pa ne mislim, ker sem to naredil že pri prejšnjem laptopu, katerega baterija je držala 5 minut, nato pa 2 sekundi!

Laptop je bil kupljen 1.5.2011, tako da ni nevem koliko star, baterija pa je pred kratkim držala okoli 4 ure!

Prosim za pomoč, hvala!
  • spremenil: Padly88 ()

DeeCoy ::

Na garancijo ga nesi.

Padly88 ::

DeeCoy je izjavil:

Na garancijo ga nesi.

OPA, pozabil sem povedati, da sem ga že, tam sem jim lepo opisal kaj se dogaja in da verjetno ni kriva baterija, seveda jim nisem povedal, da sem ga vmes nesel na morje!
In odgovor.... Baterija se ne šteje v garancijo, zelo mi je žal..
Prodajalca sem še lepo prosil, ko sem v trgovini videl laptope z isto baterijo, naj proba mojo baterijo v drugi laptop, ampak mi je rekel, da tega nesme.
Tako da sem odšel domov!
Hvala!

DeeCoy ::

Mislim, da imajo baterije pol leta garancije. Le pozanimaj se. Reči, da se laptop brez baterije ne prižge. To morajo poštimat.

Padly88 ::

DeeCoy je izjavil:

Mislim, da imajo baterije pol leta garancije. Le pozanimaj se. Reči, da se laptop brez baterije ne prižge. To morajo poštimat.

Koliko časa so baterije pod garancijo se bom pozanimal, zakaj bi pa rekel da se laptop brez baterije ne prižge? to bi šele bila napaka... Ravno izpraven se nebi smel prižgati brez baterije, sedaj, ko se prižge je ravno narobe!
Hvala

M-XXXX ::

Ravno izpraven se nebi smel prižgati brez baterije, sedaj, ko se prižge je ravno narobe!
Hvala


Hm zdajle pa nisem ziher če se razumemo: Laptop se brez baterije seveda MORA prižgat...

DeeCoy ::

No, potem sem narobe razumel. Laptop se MORA tudi brez baterije prižgat. Tudi če pri prižganem vzameš baterijo ven ne sme ugasnt.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ups se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
111909 (1760) darkolord
»

Baterija

Oddelek: Pomoč in nasveti
283644 (2537) klekej
»

osebni računalnik ne prizge

Oddelek: Pomoč in nasveti
261957 (1267) Wolfman
»

Problem HP nx6310

Oddelek: Pomoč in nasveti
5493 (429) mirage888
»

Telefon padel v vodo (BlackBerry Curve 8900) pomoč...

Oddelek: Pomoč in nasveti
437080 (5780) clothes

Več podobnih tem