» »

Chromebook - že kdo preizkusil?

Chromebook - že kdo preizkusil?

ales85 ::

Torej, včeraj sem opazil, da so že na voljo. Je tukaj kdo, ki je katerega od teh na voljo že preizkusil?

http://www.amazon.com/b/ref=os_chrm_58?...
  • spremenil: ales85 ()

CitroX ::

Približno leto in pol je že mimo od odprtja te teme in Chromebook se spet pojavlja na naslovnicah, pa me zanima, ali ga je že kdo uspel preizkusiti?
V Sloveniji najbrž ni nekega ponudnika, kjer bi ga lahko preizkusil. Ali je?

JayKay ::

evo tale post pišem iz samsungovega chromebooka. prenosnik je dimenzij in teže macbook aira. trackpad in tipkovnica sta dobra, zaslon je 11.6 s 1368x768px
za vsakdanje delo je zakon, če uporabljaš googlove servise je integracija seamless. ob nakupu novega dobiš 100gb google drive placa, na chrome storu pa je ogromno aplikacij za vse razno.

kot rečeno, če ne rabiš nekih extra programov za delo (grafično oblikovanje, video obdelava, itd), lahko z 6.5h baterijo delaš ves dan skoraj.

cholt45 ::

Hmmm, glih sem nekak naletel na chromebook in me kar mika da bi ga nabavil. Mislim za cca. 250€ ni slabo se mi zdi.
JayKay predvidevam da maš tega?
Kje si ga nabavil ti?

Aston_11 ::

Jaz bi probal Chrome OS spraviti na PC -itak imam večinoma Chrome oprt.

cholt45 ::

CitroX ::

JayKay je izjavil:

evo tale post pišem iz samsungovega chromebooka.

Kje si ga nabavil?
Verjetno ne pri nas.
(Nabava iz tujine za javne zavode je menda pravi podvig)

Ali se da naložiti kakšne druge programe? Kako je s tem. Si omejen na to kar je nameščeno?

Kralj94 ::

Evo tudi jaz z novega Chromebooka, trenutno iz amerike kjer sem ga nabavil. Meni se zdi za enkrat kar vredu, vendar moram vseeno se nekaj stvari do dobra ugotoviti. :)

BoLhCa ::

Chromebooki ne podpirajo navadnega tiskalnika ?!?!?! No to pa me je sezulo zdej, na to pa niti podrazno nisem pomislil. Ja vem, da ga lahko dodaš v google cloud print, vendar mora bit tiskalnik prikloplen na Windows sistem.. totally useless!

JayKay ::

kupi wireless printer....

BoLhCa ::

waw, dži tenks, za ta totalno bedni komentar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chromebook

Oddelek: Kaj kupiti
103371 (2488) c00L3r
»

Londonska mestna četrt z Windows XP na Chromebooke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6431943 (28345) MrStein
»

Chromebooki v 2014

Oddelek: Strojna oprema
232841 (2162) JayKay
»

Chromebook Pixel je resničen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
10921500 (17395) Unknown_001

Več podobnih tem