» »

Nokia n95 8Gb ali Nokia n96 16Gb

Nokia n95 8Gb ali Nokia n96 16Gb

miraldinjos ::

Odločam se za nakup med tema dvema telefonoma pa me zanima kakšno je vaše mnenje, je kdo že meu oba telefona pa i loh pomaga ker neki sem zaslediv da naj bi bila nokia n95 boljša hitrejša.

aleks96 ::

jaz kolko vem neke vlke razlike glih ni.Razen nokia n96 ima več prostora in novejša je.. sam sem imel nokio n95 in jo zlo priporočam (: odločitev je tvoja

Nwanko ::

To so že stari telefoni,imam sam tudi n95 8gb,sej je super. Samo zdaj rajši poglej po kakem androidu,boš lahko malo več iz njega izstisno,symbian je ipak je star sistem.

amigo_no1 ::

HTC Desire HD (ali kako je Symbian uporabnik prešel na Android)
Če malo slediš temule vidiš da nekih revolucionarnih izboljšav niti ni.

miraldinjos ::

vem da so že stari telefoni sam teli androidi so mi preveč dragi. zdj kupujem telefon za ene pov leta tok da mi pr simobilu poteče naročnina pol bom pa na naročnino uzev androida tale mi je ful ušeč sam 400 evrov je preveč zasoljena cena

http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...

miraldinjos ::

drgač rabm telefon za facebook, kšn spot pogledat na youtube pa za narest kšno fotko

Nwanko ::

Ideos X5,android,5mp foto...poceni.

tx-z ::

N96 je za en drek, sama plastika, zanč desing (kvalitetno).....
N95 8GB je pa supr telefon, najbolši kar sm ga mel do zdej ...Novejši od nokie po tem modelu so bli sam še slabši in ni noben primerljiv bil z unim (po mojm mnenju)...Edina stvar k bi te lahko motla je da si omejen z 8GB...n96 ma namreč 16+kartica ...Če boš uzel n96, bi js n95 8gb kupu če je pocen :) hehe
tx-z

Nwanko ::

Jaz ti ga dam za 50€,samo ohišje je treba novo kupit,kr jo je nečak razturo :D drugačo pa telefon dela v nulo.

miraldinjos ::

Evo kupu sm si nokio n95 8gb:) a mogoče ve kdo kje se da kupt podatkovni kabel?

amigo_no1 ::

Če si kupil novega bi moral biti zraven, če si kupil second-hand so te nategnili, ker ga nisi dobil.

miraldinjos ::

Ne nism novga kupu sej novih ne delajo več, sm pa v bigbangu za 6€ kupu nov podatkovni kabel skor zastonj:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia n95 ali kaj druga?

Oddelek: Mobilne tehnologije
455021 (2877) alexa-lol
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214236 (2370) gasperxp
»

Nokia N97

Oddelek: Mobilne tehnologije
354492 (2565) MadMicka
»

Nokia N96 V mobisvet

Oddelek: Pomoč in nasveti
51497 (1349) Lordvrto
»

nokia n95 ali n95 8g

Oddelek: Mobilne tehnologije
272369 (1870) ;-)

Več podobnih tem