» »

Prihaja Counter Strike: Global Offensive

Prihaja Counter Strike: Global Offensive

1
2
3

MAGGOTs! ::

Bump ker sem dobil Beto za CS:GO.
Play TF2 until death! :D

Zheegec ::

Ja čestitke :)

ShowDown ::

Povej nam raje kako si dobil beto. :P

Primoz78 ::

Jo mam tudi jaz ze lep cas a me igra ne potegne. Nisem nikol igral CS to je bil moj prvi a mi res ni vsec stil igranja...dobil sem jo pa na steam trade forumu.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

69charger ::

Dammit jaz še kar nič nimam, kaj je zdaj to Valve? Kupim vse vaše špile zdaj pa no love.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

repetitor ::

Ima kdo mogoče kak invite? :) Se priporočam. :D
Dropbox - http://db.tt/QsWCWPSg

MAGGOTs! ::

ShowDown je izjavil:

Povej nam raje kako si dobil beto. :P


Očitno je bilo dovolj da sem čakal 6 mesecev :))
Play TF2 until death! :D

MrX ::

če ima kdo kak ključ viška se priporočam
steam: gredol
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()

69charger ::

Tudi jaz se priporočam za key/invite, moram pregledat paysafe pa da zamenjam če mam še kej.
Steam name: chargerbandit69 (oz. nick je pork@motorka)
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

ShowDown ::

Očitno keyev ne delijo niti po številu iger (+40) niti po tipu iger. Imam praktično vse kar se od Valve dobi.

MAGGOTs! ::

Sam je mal butast da ne moreš različnih klas met :(
Arctic na De_Dust 1 al pa 2 XD
Play TF2 until death! :D

Bor H ::

Jst sm danes dobil beto. Kakšen hint za newcomerja kar se CSa tiče? Do zdj sm prek neta največ špilal BF serijo...

tattoo ::

Bor H je izjavil:

Jst sm danes dobil beto. Kakšen hint za newcomerja kar se CSa tiče? Do zdj sm prek neta največ špilal BF serijo...


Years of practice :) Sicer ne vem kako je ta Global Offensive vendar sem svoj čas veliko preigral CS 1.6 in druga kot vaja, vaja in še enkrat vaja ti ne pomaga, od začetka je lahko zelo mučno, sploh če igraš proti nasprotnikom, ki že nekaj časa igrajo. Moj nasvet je naslednji: ne streljaj z rafalom (hitro klikaj na gumb), ko strelaš se ne premikaj, ko veš oz imaš občutek, da so nasprotniki blizu hodi potihem, ker drugače te slišijo. Spoznaj mapo in jo naštudiraj (premisli, od kje vse lahko pride nasprotnik, kam se lahko skriješ, itd.).

MAGGOTs! ::

KA-BUMP
Cena za preorder je 15$.
Brez heca.
Play TF2 until death! :D

Zheegec ::

Samo ne bo skupnega gameplaya s PS3 in Xbox igralci... popolno razočaranje, edino tega sem se veselil.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Bor H ::

Eni so že probaval narest skupno igranje PC in konzolnih igralcev pa se je izkazal da je miška čist preveč superiorna gamepadom.

Zheegec ::

Ja, Microsoft z neko testno verzijo Halo. Zmagovalna ekipa na MLG na Xboxu je izgubila proti nekim amaterjem na PCju...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PINki ::

MAGGOTs! je izjavil:

KA-BUMP
Cena za preorder je 15$.
Brez heca.

kje?

BladE_ ::

MAGGOTs! je izjavil:

KA-BUMP
Cena za preorder je 15$.
Brez heca.


Kje... na steamu ne najdem... link?
Akcija - Reakcija

Pesimist ::

problem nastane, ko lahko na PS3 in xbox tudi miske priklopis. Zato niti nebi htel spilat streljacin na konzolah danes vec.

PARTyZAN ::

Miške na konzolah v streljačinah ne delajo.

arjan_t ::

ima kdo kakšen odvečen invite?

MAGGOTs! ::

BladE_ je izjavil:

MAGGOTs! je izjavil:

KA-BUMP
Cena za preorder je 15$.
Brez heca.


Kje... na steamu ne najdem... link?


Se opravičujem za pozen odgovor:
http://blog.counter-strike.net/index.ph...
Play TF2 until death! :D

w0pa ::

Opa. Samo, da pride Avgusta. CS GO :3

RejZoR ::

Tole pa niti ni slaba zadeva ko se enkrat navadiš. Čeprav sem igral na najbolj shit lagastem serverju so bili zadetki like miljonkrat boljši kot v sourcu. Za casual play mi je vsekakor boljši, za tekmovanja pa nimam pojma. Vsekakor je hitrejši kot CS:S. Škoda samo da še ni dost map s hostiji ampak ajde, še en teden pa bo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Ahiles ::

Ja je kr cool zadeva edino head hit box bi mogl zmanjšat za ene 10-25% ker taki posrani HS padajo da glava boli na čase.

RejZoR ::

Čakam dan ko bojo zadetki dejansko registrirani na modelu. Čeprav tam ne sme bit nobenih quirkov v povezavi, hitboxi so dost bolj odpustljivi.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

salex ::

Isto kot css z grafičnimi modi, da bi lepše zgledal, pogon je pa nadgrajen source engine ja, ampak tale njihov source engine je že za ukinit, izšel je prvič ven leta 2004 in od takrat do zdaj se ni bistveno spremenil. Vse kar Valve nardi z vsako novo igro je to, da dajo malo več poligonov in blooma to je pa tut to.

Jst ::

20. Avgusta so na IGN youtube kanalu dali tale trailer. Predvidevam, da je nov.

Counter-Strike: Global Offensive Cinematic Trailer

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

RejZoR ::

Awesome. Not. Vse kar so naredil je da so odstranil besedo "Beta" pri imenu igre. Drugače pa niso popravli ničesar in dodal ničesar. Totalno razočaranje. Magari bi pustil Beta status do dejanskega releasa.

Tko pa imqaš pri misijsah s talci še vedno samo 2 mapi, Office in Italy. In od tega je Italy očitno bugasta do amena ker laga za popizdit. Tko pa mislim zato ker Office pa nikoli ne laga. Samo Italy.

Dušilce so skenslal, map Compound, Assault in Militia sploh ni, skenslal so moj MP5. Kr neki. To je navadna beta verzija špila ne pa final release. Nateguni eni od Valva...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

za 10€ pač ne morš prićakovat oh in sploh...
#brezpodpisa

69charger ::

Rejzor: To ni HD CSS, to je kompletno nov špil, zato ne jamraj zakaj ni starih map in orožij. Sploh pa je Valve eden edinih razvijalcev ki po toliko letih še kar delajo posodobitve za CSS (sedaj verjetno ne več).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

RejZoR ::

Ah dej no dej. Za hostage misije imaš samo 2 mapi (Office in Italy) od katerih Italy laga za popizdit neglede na to al ima server 40ms al pa 180ms pinga. Office ne laga nikoli. In to se špila v nedogled.
Od defuse misij pa imaš na voljo samo Nuke in oba Dust-a. Sem videl že špile za manj denarja pa so v štartu ponujal več. Defense Grid recimo, ki ga je delal isti razvijalec...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BALAST ::

 Lep acchievement

Lep acchievement

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

PARTyZAN ::

Rejzor: ni res. Imaš še inferno, train in aztec. To so vse mape, ki se jih je največ igralo v 1.6 in sourcu. Mogoče manjka še cbble, ampak grem stavit da bo še par starih map prišlo v igro s patchi. Valve je kar pošteno ceno dal za novo igro, mi s prijatelji že igramo mixe na veliko.

Edina stvar nad katero sem razočaran je matchmaking. Lahko bi ga prilagodili še za mix teame ... oh well.

RejZoR ::

Uf, cbble sem čist pozabil. To je bila kar fajn mapa ja. Dust 1 in 2 pa imam že poln kufer in ju praktično nič ne igram. Vsak kurčev server v CS:S je laufal dust, tko da ga ne mislim več igrat.

Bi pa rad videl še kakšno izvedbo Office mape. Recimo tako da se dogaja v stolpnici. Pa pogrešam kakšno misijo z banko in letališčem. To so prov oni tipični scenariji, ki bi res moral bit v takem špilu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hcet ::

Banka mislim, da obstaja!

RejZoR ::

Ja sam ne kot official mapa.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

69charger ::

Seveda je, ne pokaj nekaj v prazno. Še več map bo pa prišlo v prihodnih updatih.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

oo7 ::

Sem jo danes kupil preko steama pa sem malo razočaran:(
Koliko map obstaja?Pa ali je sploh pri tej igri Team deathmach?

Potem pa še gledam te slike:




Pa ne zgleda igra čist nič podobna temu.:))

oo7 ::

Zdaj sem igral tisto z orožji.Ko moraš osvojit vsa orožja.Streljam enega skoraj čez celo mapo z uzijem pa nič on pa mene s šibrovko pa sem takoj mrtev.Mislim to je tak polom od špila,da glava boli.
Škoda tistih 10 eur za to igro.

Aja pa še to zakaj,ko te ubijejo moraš čakat druge?????????Kje je fora tega????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Pro_moted ::

oo7 je izjavil:

Zdaj sem igral tisto z orožji.Ko moraš osvojit vsa orožja.Streljam enega skoraj čez celo mapo z uzijem pa nič on pa mene s šibrovko pa sem takoj mrtev.Mislim to je tak polom od špila,da glava boli.
Škoda tistih 10 eur za to igro.

Aja pa še to zakaj,ko te ubijejo moraš čakat druge?????????Kje je fora tega????



Že od nekdaj tako. Pa razumite , da ima CS malo drugačno filozofijo oz. čar igre. Ni to ne CoD in ne BF. Jaz igram BF3 in pa CSS in sta mi oba vsak po svoje všeč.

PS. Če si dober ti ni treba nič čakat na nasledno rundo :DD
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

RejZoR ::

Špil ni slab ampak ima kronično bolezen naklučja. Torej šrotarca enkrat naredi headshot čez celo mapo, drugič pa ne naredi nič škode na 1m razdalje, kjer človeku odtrga glavo. MAG7 v rokah drugih vedno men spusti 1 shot head kill, ko jo imam jezst, zelo redko. Negev in M249, ki čreva razmečeta okoli na kratkih razdaljah na momente pokosita cele armade, spet drug moment in isti scenarij, pa ubiješ komaj enega. SMG-ji razen P90 so tud bolj kot ne čudni, spet enkrat delajo raztur, drugič so v istem scenariju povsem neuporabni.

Folk mi je skoz govoril v CS:S da ima slab aim in da naj treniram. Kaj kurac naj treniram, če zadetek v glavo ni vedno smrt oz natančneje isti damage. Imam lahko 100% perfekten headshot aim, pa če se špil naključno odloča, da enkrat registrira glavo, drugič pa nogo, kaj naj treniram?

Je pa tko da ima CS:GO statistično gledano dost manj takih bedastih scenarijev, čeprav se še vedno dogajajo.
CS:S je bil kar se tega tiče katastrofa.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Pro_moted je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zdaj sem igral tisto z orožji.Ko moraš osvojit vsa orožja.Streljam enega skoraj čez celo mapo z uzijem pa nič on pa mene s šibrovko pa sem takoj mrtev.Mislim to je tak polom od špila,da glava boli.
Škoda tistih 10 eur za to igro.

Aja pa še to zakaj,ko te ubijejo moraš čakat druge?????????Kje je fora tega????



Že od nekdaj tako. Pa razumite , da ima CS malo drugačno filozofijo oz. čar igre. Ni to ne CoD in ne BF. Jaz igram BF3 in pa CSS in sta mi oba vsak po svoje všeč.

PS. Če si dober ti ni treba nič čakat na nasledno rundo :DD


Ah kako bom dober če sem jo danes kupil:).
Drugače igram COD ampak je tolk hekerjev ratal,da je že težko najti mapo s poštenimi igralci.Sem rekel bom pa kupil CS.Prvič ne zgleda tako lepo kot na slikah potem to čakanje je čisto mimo pa tako kot je rekel Rejzor teli headshoti pa s šibrovko čez celo mapo je tudi zgrešeno;((

69charger ::

V CODu je TDM čisto zgrešen, pravi TDM je tak kot v CS, ko umreš, čakaš na naslednjo rundo.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

RejZoR ::

Če moraš čakat to NI deathmatch. Deathmatch je da se po vsakem crkotu respawnaš. Team samo pomeni, da sta dve ločeni ekipi in ne vsak posameznik neodvisno. To kjer moraš čakat da ena cela ekipa crkne je map mission (poboj celotne nasprotne ekipe oz defuse/rešitev talcev) ne pa TDM.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

chrispy ::

s frendom sva razmišljala da bi odprla spletno stran, namenjeno cs:go kjer bi bil tudi forum itd.. da bi se malo slovenci zbirali, podebatirali, ter mogoče skupaj naredli en community turnir

kako se vam zdi taka ideja?

PARTyZAN ::

BladE_ ::

Igral cca eno uro in mi ni nič kaj preveč všeč... verjetno se je treba navadit na nov aim, ker kot je že zgoraj nekdo omenil 1x delaš burek s pištolo drugič pa spet rabiš 500 metkov, da nekoga zadaneš... Zid cel krvav potem pa pogledaš dmg done pa 20 in 1hit, lol :))
Akcija - Reakcija

RejZoR ::

Dons je bil sploh lol. Z MAG7 v eni rundi kot edini preživeli pobijem ene 6 komadov s single shot headshoti in zmagam. Naslednjo rundo, na 2 metra s tremi streli MAG7 v glavo ne naredim killa. Seriously wtf!?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Valve pripravlja Source 2

Oddelek: Novice / Igre
185161 (3873) Truga
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853521 (18054) Bananovec
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836269 (29031) cnZz
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511599 (8390) BigFoot
»

Cs source cheat detect (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148789 (7005) NoUse4AName

Več podobnih tem