» »

Prihaja Counter Strike: Global Offensive

Prihaja Counter Strike: Global Offensive

«
1
2 3

BALAST ::

(CS:GO)
Planiran izzid: Q1 2012
Osredotočenost na skupine 5v5
Mediji bodo objavili v okviru 24 ur -VALVE
Igrajte na nadgrajenem source pogonu
Posamezne in skipinske lestvice dosežkov
Nova orožja napram CS:Source
Nove granate
Dust & Aztec izpiljene in predelane mape
Nadlegovanje in streljanje čez škatle še vedno mogoče
Metki so brezplačni (črni humor, glede na to da da se večina iger nagiba k mikrotransakcijam) 8-)

Bananovec ::

Planned release in Q1 2012
Matchmaking system
Focus on 5v5 competitive play
Both Defuse (de_) and Hostage (cs_) map types confirmed!
eSports-oriented
Competitive and Casual modes
Ranked / ladder play for individuals and teams
Dedicated servers
Gameplay has elements similar to both CS:S and CS 1.6
Classic maps (with both minor and major modifications) include: Dust2, Dust, Aztec, Inferno, Nuke, Train
Molotov grenade: creates area of fire that slows players crossing through it
Decoy grenade: emits fake weapon firing sounds to confuse enemies about your position
Bullets penetrate some walls and objects like CS 1.6
Many changes to weapons, as well as new weapons
Classic gameplay: no ironsights
Beta in September or October (Unconfirmed)

Fuck yeah!

Wohoo, that means only DotA 2 to be revealed until we finally see Episode 3! (By now I guess they gonna go full retard, eh Half-Life 3. I want a shiny new engine.)

Did you see any posters/concept art/etc regarding HL3?
permalink


[-]StefN[S] 4 points 6 hours ago

Nope, they had a lot of TF2-posters and art, but haven't seen any HL3 stuff at all, I'm sorry! xD


Več informacij si poglejte na naslednjem linku:
http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/j...
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

nuclear ::

Can't wait na ti dve. HL3 pa pustim šiht, šolo, faks, real life, ženo, ljubico, vse po vrsti, da se preigram ob 00:00 od izida.

Yes. Serious Bisnes!
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

>JJ< ::

RejZoR ::

Jezst sam upam, da netkoda ne bo tako govno kot je v CS:S. Oz če ni netkoda krivec, karkoli že povzroča tako nekonsistenco zadetkov. Kot bi pri vsakem strelu zavrtel kolo sreče in upal na zadetek.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bananovec ::


Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

69charger ::

Just amazing :O
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

ShowDown ::

Holy cow! Bye, bye social life. :))

RejZoR ::

Zvok je soliden ampak animacije so pa zanič. Rifle bob je zanič, animacija recoila je spet debilna, reload animacija je čudna z mahanjem roke kot bi si ga fapal, čudno plantanje bombe. Sicer bom zadevo verjetno vseeno kupil če bo kdaj kakšna dobra cena ampak vseeno upam, da bojo to zrihtal.

Ni mi jasno zakaj lahko kr neki domači razvijalci naredijo nore reload animacije in res vrhunske modele orožja, profi studiji pa pacajo tak krš. Why oh why...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

69charger ::

To je komaj preview,špil pride ven nekje v prvi polovici 2012 itak da bojo do takrat zrihtal.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

$%&/() ::

Res ne vem, zakaj Source engine forsirajo v tak risankast look od L4D naprej :| in ja, animacije in modeli res niso najlepši, ampak ima igra še mnogo mesecev za dozorevanje.

pimzek ::

ooo komej cakam, sam upam da bojo nardil se za maca, da mi ni treba boocampa delat :D drugace pa baje demo pride ze oktobra vn!!

MrX ::

demo al beta?

pimzek ::

pomoj da pride demo! pac de dust mapa, sj ce se prov spomn je blo pr css tud tako!!
lp

Buddah ::

Sam sem kar veliko preigral CSS in se mi tole zaenkrat ne zdi nek velik napredek. Grafika je šla bolj v smer risanke, ne pa realnosti. No ja...še je čs za spremembe, upam da bodo zrihtal vse skupi!

BALAST ::



Eno uro dolg match med EU vs US na IEM. Uživajte!

Igralnost je čisto podobna edino grafika je na dosti višje detajlnem nivoju.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

RejZoR ::

Ne vem zakaj ampak mi gre grozno na živce "console" feel čeprav igrajo na PC-jih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ShowDown ::

Ima kdo že kak beta key? Bojda so jih delili na Eurogamer Expo. :)

Good Guy ::

RejZoR je izjavil:

Ne vem zakaj ampak mi gre grozno na živce "console" feel čeprav igrajo na PC-jih.


zadeva res deluje malo leseno... bo treba probat pol bomo pa naprej govoril
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

particle ::

BALAST je izjavil:



Eno uro dolg match med EU vs US na IEM. Uživajte!

Igralnost je čisto podobna edino grafika je na dosti višje detajlnem nivoju.

IRL Troll @ 55min

RejZoR ::

Isti nonsense je tud v tem špilu. Izza zidu ven moliš 2cm čela in postreliš vse na drugi strani. I mean wtf.
Sej ne da je puška sam 1 meter nižje od roba stene... Edino kar bi dejansko imelo smisel bi bil right click aim, ki bi puško dejasnko naslonil h glavi, kar bi pomenilo, da je puška dejansko v višini glave in bi bilo kaj takega vsaj navidezno možno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PARTyZAN ::

Ironsighti in CS ne gredo skupaj. CS nikoli ni hotel bit realističen, gre se samo za preizkušen recept competitive shooterja, ki se ga posodablja skozi leta. (1.6 -> Source -> GO, približno tako kot SC1 -> SC2). Je pa res, da se mi zdi GO precej nepotreben update, ker igra vizualno ne izgleda prav dosti bolje od njenega predhodnika. Tule hoče Valve samo zaslužit par dodatnih cekinov na konzolaših.

Mi pa delujejo modeli rok in orožij precej funny. Nedodelano, pištole so "debele". WTH?

RejZoR ::

Torej player modeli streljajo iz čela. Amusing...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

69charger ::

To ni špil kjer se skrivaš cele dneve ali pa da rushash nevemkam. Tu je kombinacija obojega in zaradi tega je špil postal popularen. Zato bo tudi tako ostal,ker ga imajo ljudje radi. Če ti ni všeč pač ne špilaš.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

PARTyZAN ::

Ti se spotikaš itak ob malenkosti. Gameplay je v osnovi enak že 12 let, in bo (upam) obdržal esenco originala še naprej.

69charger ::

Namen tega novega dela CSa je osvežiti mape in orožja,malce novega dodati in vgradit sistem za tournamente(gamemode 3v3 itd. in ladder).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

RejZoR ::

69charger je izjavil:

To ni špil kjer se skrivaš cele dneve ali pa da rushash nevemkam. Tu je kombinacija obojega in zaradi tega je špil postal popularen. Zato bo tudi tako ostal,ker ga imajo ljudje radi. Če ti ni všeč pač ne špilaš.


Skrivaš? Gre se, da ven moliš en piksel glave in postreliš vse na drugi strani, medtem ko te oni komajda vidijo. Kar pomeni samo da ali streljaš čez steno ali pa streljaš iz čela. Ko špil na enem mestu sili v realizem, na drugem koncu pa reče fuck it in vpelje tako bedarijo pa tud ne veš kaj bi si mislil. V Quake 3 Arena bi mi bilo vseeno ker je cel špil izmišljen, nima nobenega recoila in fire spreja. Tle pa te silijo v nek semi realizem pol pa vmes poturijo tako bedarijo. CoD ima iron sighte pa zadeva niti slučajno ni niti malo blizu simulacije. Vbistvu je skupno vzeto dosti bolj arkaden kot pa CS.

Edino kar bi me mogoče pritegnilo bi bilo samo delovanje špila online. Ker CS:S nikakor in nikoli nisem mogu usposobit na nivo, da bi vedno deloval tko kot je treba ves čas. 10 minut si prčkaril po konzoli in configih, da si nato lahko pol ure dostojno igral. Dokler ni bil map change in gre vse spet k vragu. Oz pride vmes runda, ko vse postreliš na kilometre daleč v glavo med skokom in čohanjem po riti, spet drugič na pol metra cel nabojnik ni dost za kill. Če bo stvar bolj consistent v CS:GO, pol ga znam celo kupit samo zaradi tega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PARTyZAN ::

Še enkrat. CS nikoli ni in nikoli ne bo silil v realizem. To si si ti izmislil. Igra tudi ni in noče bit CoD. Zbij si te ironsighte iz glave.

Also, jaz nikoli nisem imel problemov z default nastavitvami Sourca. Sem si zadevo še malenkost priredil po mojem okusu, ampak ni bilo težav, ki jih ti omenjaš. Ko si ukaz vpisal v konzolo, si je igra ta setting zapomnila, razen če si imel v autoexec.cfg nekaj, kar je to prepisalo ob vsakem zagonu igre. Z gameplayem ni nič narobe, če pa tebi ne paše, pa stvar enostavno ignoriraj.

69charger ::

Ironsighti so razvajenost moderne mladine,ko sploh 3/4 tistih noobovskih COD playerjev sploh ne ve,kje se je CS začel.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Buddah ::

RejZoR glede na tvoj prejšni post lahko sklepam, da se v CS nisi pretirano spustil. Tole z settingsi pa configi ne vem kaj si delal, meni je delovalo/deluje brez nekih večjih problemov. Temu glede rafalanja/sprayanja na 1m se pa reče skill :) ta taktika da spustiš cel seržer metkov z enim miškinim klikov se zares ne obnese v CS, ker je recoil tak da ti razmeče metke naokoli. Meni se zdi to kul, ker se za razliko od drugih online streljačin dejansko vidi kdo ima skill in kdo ne. No ja...vsakemu je všeč nekaj drugega. Sem pa tudi sam mnenja da bi CS moral ostat tak kot je v 1.6 oz. najmanja v Source različici. Se mi zdi tale global offensive manj privlačen kot Source. Nabiranje dodatnik cekinov očitno, tkao kot je že nekdo napisal.

RejZoR ::

PARTyZAN je izjavil:

Še enkrat. CS nikoli ni in nikoli ne bo silil v realizem. To si si ti izmislil. Igra tudi ni in noče bit CoD. Zbij si te ironsighte iz glave.

Also, jaz nikoli nisem imel problemov z default nastavitvami Sourca. Sem si zadevo še malenkost priredil po mojem okusu, ampak ni bilo težav, ki jih ti omenjaš. Ko si ukaz vpisal v konzolo, si je igra ta setting zapomnila, razen če si imel v autoexec.cfg nekaj, kar je to prepisalo ob vsakem zagonu igre. Z gameplayem ni nič narobe, če pa tebi ne paše, pa stvar enostavno ignoriraj.


Fire sprey in recoil = ni realizem

Koga pa ti farbaš? Quake 3 Arena ni realizem, ker ne pozna nič od tega plus izmišljena okolja, izmišljena orožja in nasploh je vse izmišljeno. Ne pa CS:S no. Halo. Pol je tud Gran Turismo/Forza čista arkada in Operation Flashpoint takisto...
Kar pa se configov tiče, lahko si igra zapomni ampak tisto kar nastaviš pol kurca ne velja za posamezne situacije. To rundo mogoče deluje, naslednjo je že vseeno na kaj nastaviš. Spet drugič default deluje najbolje, tretjič pa najslabše. Al pa se je ISP al pa špil enostavno zatotil proti meni. Vem samo to da sem prenekatero online igro igral lepše kot pa CS:S brez da bi se kadarkoli dotaknil konzole. Vietcong sem celo igral na ClanBase in je bil kljub svojim felerjem igralen bolj kot tole, UT99, CoD, vse je špilalo kot se gre. Še celo Deus Ex MP, čeprav ga nisem preveč maral je deloval bolje kot CS:S, ki je namensko kodiran za multi. In pol logično ne moreš ustvarit neke learning krivulje če se pogoji spreminjajo iz minute v minuto. Predstavljaj si, da bi vozil dirkalni špil kjer bi se 10 minut avto držal ceste kot GT3 RS nakar bi se kar na lepem spomnil da bo pa zdej driftal kot SLS. Nato pa bi se spet spomnil, da je Evo X s super ogromnim turbotom, ravno ko bi hotel pospešit. In pol ko bi pričakoval rahel drift s predhodnim bremzanjem bi pa kar naenkrat dobil mega zavore Veyorana in bi ti na mestu zablokiralo. Čez dva ovinka naprej pa kot bi jih imel narejene iz sira. In vse to ko si v enem in istem avtu. Takega špila se tud nadrkat ne moreš, tud če imaš vso željo na svetu. Zdej če vam dela, bodte srečni, jezst sem očitno med tistih par nesrečeneži, ki jim CS:S nikakor ni delal kot bi moral. Očitno pol neka fora z ISP-jem al pa kaj jezst vem kaj, zadeva enostavno ni delala kot bi morala pa če sem se postavil na glavo.

Tematika me je definitivno pritegnila, hitra strelska igra z realističnimi orožji (v smislu da nimaš Plasma rifle in rail gun) ter defuse in hostage rescue, ampak samo delovanje pa pač ne. Neke blazne izbire ravno nimaš. Včasih je bil še R6, zdej pa tud tega ni več in je ostal samo še CS.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

69charger ::

In spet primerjaš špile kot so UT,QUAKE in R6 z CS ki nimajo nobene zveze.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

PARTyZAN ::

Definitivno. Če ima igra ne-izmišljena orožja in recoil je to simulacija.

/facepalm

>JJ< ::

@Rejzor

V FPSjih morata biti kamera in 'puška' na modelu na čimbolj blizu, ker je drugače aimanje oteženo. V CS:Sju sta postavljena na glavo, kar je najbolj logična izbira glede na to da imamo ljudje oči na glavi. Če bi bili kamera in puška postavljeni v višino bokov potem igralci nebi imeli občutka za lastno višino. Nekdo bi se recimo želel skriti za škatlo ne vedoč, da ima še pol telesa nad to škatlo.

In pol logično ne moreš ustvarit neke learning krivulje če se pogoji spreminjajo iz minute v minuto.


Pogoji se spreminjajo zato, ker ima folk svoje serverje in ti lahko zelo variirajo v kvaliteti. Razlika med dobrim war serverjem in 64 slot publikom na 512kbit modemu je ogromna.

barakus ::

Poglegal film. Se mi zdi stvar grša kot CS:S, modeli so grši, teksture bolj ali manj iste, dodali so nekaj detajlov za katere mi je pa čisto vseeno.

PARTyZAN ::

Jaz imam tudi tak občutek. Modeli rok in orožja so skorajda komični.

DOOM_er ::

men so mape nagravžne. Bom očitno če bom še kdaj pa kdaj igral ostal na CS:S , mi deluje na oko lepše in bolj tekoče
Robots will steal your job. But that's OK

RejZoR ::

PARTyZAN je izjavil:

Jaz imam tudi tak občutek. Modeli rok in orožja so skorajda komični.


Temu bi rekel zapuščina konzol kamor ciljajo to čudo. Čeprav mi ni bilo nikoli jasno da kdorkoli dopušča tako šlamparijo na objektih, ki jih gledaš 100% časa. Orožje je ves čas na ekranu in če je to glupo narejeno izpade smotano. Kar me še bolj čudi pa je to, da firma ala Valve ne zmore spacat lepih modelov, medtem ko na FPSbanana najdeš res zelo profesionalno narejene modele rok in orožja. V CS:S me je recimo blazno motil model deagla. Orožje kot tako super sam kaj ko sem imel ves čas občutek, da v rokah držim kovinski dildo in ne pištolo. In pol je tud feeling gibanja in streljanja z njim čuden. Ko sem dal gor proper model, ki ima dober kick in drugačno postavitev na ekranu pa je bilo čist drugačno. Verjetno čist psihološki efekt ampak je delovalo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pimzek ::

in kam potem te proper modele vstavis? v katero mapo?

RejZoR ::

Zdele ne vem iz glave, ker CS:S že nekaj časa nisem igral ampak ponavadi piše zraven skina orožja kam moraš kaj skopirat. Pa sam sem vedno preskočil "world" model s katerim se izogneš consistency problemom na nekaterih serverjih. Torej v tvojih rokah orožje izgleda predelan, ko ga spustiš na tla oz v rokah drugih igralcev pa izgleda kot tovarniški model.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MAGGOTs! ::

upam, da bo nazaj prišel on ščit :D
saj smo vsi tukaj generacija s tipom krvi CS 1.6, kajne? :D
Play TF2 until death! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAGGOTs! ()

BALAST ::

Danes objavljeno CS:GO vlosed beta invajti se že pošiljajo! Ni pa rečeno koliko jih bo, lahko pa ugibam na DOTA2 invite kjer jih je bilo prvi dan po najavi samo 1000.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

RejZoR ::

MAGGOTs! je izjavil:

upam, da bo nazaj prišel on ščit :D
saj smo vsi tukaj generacija s tipom krvi CS 1.6, kajne? :D


Jezst ne :P Takrat ko je bil CS aktualen sem bil brez interneta, kasneje sem si na Volja.net ubodel 56k. Sedaj pa mi nekako ne potegne, da bi ga probal čeprav govorijo, da se online obnaša bolje kot CS:S. Oh well.
Itaq zadnje čase igram samo Killing Floor, tko da je v končni fazi skoraj vseeno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

69charger ::

Zdele sem na twitterju dobil že kar nekaj retweetow od pro CS gamerjev in komentatorjev ki dajejo keye naključnim ljudem. Držim pesti.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zheegec ::

Jao, CS: GO ne bo imel cross-platform play. Cel PC svet je razočaran :'(
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

RejZoR ::

Itaq, ker bi PC-jaši mlatili ploščkarje, da bi bilo veselo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zheegec ::

No, bo lahko vsaj PC verzija dobivala svoje posodobitve da bo čim boljša za e-sports namene.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MrX ::

To je super novica!

FreakDezign ::

Komaj čakam, da pride igra ven ;)

SalamaSir ::

Dokler se da brez whja čez zid strelat je še kul.
:)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Valve pripravlja Source 2

Oddelek: Novice / Igre
185154 (3866) Truga
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853478 (18011) Bananovec
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836246 (29008) cnZz
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511581 (8372) BigFoot
»

Cs source cheat detect (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148783 (6999) NoUse4AName

Več podobnih tem