» »

Android 2.3 prispel za HTC Desire

1
2
»

c00L3r ::

Tisti, ki jamrate, da ni prostora, ne bi pa radi eksperimentirali s custom romi:
Rešitev je namestitev Stoch ROM-a z root in a2sd+ podporo. Tako ostane vse original in vse je čisto enako kot original, le prostora je naekrat dovolj. Slaba stran je, da se telefon mogoče malo dlje zaganja ob vklopu/reboot-u. Aja pa še root aplikacije lahko namestite in preizkušate, če vas zamika :)

Za 2.2 priporočam tega:
link

Dr_M ::

Pred kratkim sem ugotovil, da ima samsung samo 30MB velik cache za aplikacije iz marketa, HTC pa 40MB. Torej ce je aplikacija vecja kot 30MB, se lahko kusnes na rit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BlaY0 ::

Niti ne. Lahko pač stakneš nekje apk paket in ga inštaliraš direktno prek kakega file managerja ali prek adb-ja.

Jaz imam Legenda in mi 384 MB rama ni premalo.

Kar se tiče a2sd... imaš dve varianti. Ena je ta, da imaš samo pakete (apk-je) na SD kartici, druga pa je, da tudi dalvik cache spraviš na SD kartico. Če ne spraviš dalvik cacheja na SD kartico, ti le ta na userdata particiji zasede skoraj toliko kot zasedejo vsi apk paketi skupaj. Če za povrh uporabljaš še deodexan ROM, ti pa dodaten plac na userdata particiji zaseda še dalvik cache od frameworka.

Kar se tiče S-OFF mislim da za običajnega do semi-advanced uporabnika ni potreben. Problem s pisanjem na sistemsko particijo se da rešit tudi z aufs overlay-em. Pa še rollback lahko vedno narediš.

Ni mi jasno tudi zakaj si folk pol Marketa zinštalira na telefon potem pa jamra o počasnosti, neodzivnosti in pomanjkanju placa 8-O

gendale ::

a se v tem upodatu rotira home screen?

Dr_M ::

Niti ne. Lahko pač stakneš nekje apk paket in ga inštaliraš direktno prek kakega filemanagerja ali prek adb-ja.


To zgubi ves smisel marketa,logicno. Torej je v kaksnem primeru posezt tudi po ilegalnih virih. Fine with me :>
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BlaY0 ::

Jah lej, če nimaš placa in bi rad nekaj vseeno namestil, potem se ne ukvarjaš s smislom Marketa ampak zadevo vseeno namestiš na drug način, če veš da ti sistem to omogoča.

Vsak razvijalec, ki vsaj približno ve za kaj gre pri vsej zadevi, bo že v štartu naredil aplikacijo, ki ne bo presegala velikosti standardne cache particije ali pa bo v samo aplikacijo vgradil neke vrste downloader za "data" fajle, ki se bodo zlagali direktno na SD.

Dr_M ::

Hocem samo povdarit, kako je to resil najbolj popularen proizvajalec androidnih telefonov, glede na to, koliko je kritik cez HTCja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sgdjkdlsugi4 ::

Dr_M je izjavil:

Pred kratkim sem ugotovil, da ima samsung samo 30MB velik cache za aplikacije iz marketa, HTC pa 40MB. Torej ce je aplikacija vecja kot 30MB, se lahko kusnes na rit.


Nov Market, ki se ni povsod na telefonih, uporablja /cache in ga ni priporocljivo se updatat. Star Market lepo zloda > 30MB.

Dr_M ::

Nevem ce je to res, razen, ce je za vsakega proizvalajca specificno napisan, ker pa mocno dvomim.
Se mi pa na sgs velikokrat zgodi, da moram rebootat telefon, ker se ta cache ne sprazni in ne morem vec potegnit nobene aplikacije iz marketa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BlaY0 ::

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

Nov Market, ki se ni povsod na telefonih, uporablja /cache in ga ni priporocljivo se updatat. Star Market lepo zloda > 30MB.

??? Kateri naj bi pa bil nov? Verzija? Kam pa naj bi star zloudal zadeve?

Dr_M je izjavil:

Se mi pa na sgs velikokrat zgodi, da moram rebootat telefon, ker se ta cache ne sprazni in ne morem vec potegnit nobene aplikacije iz marketa.

Inštaliraj si kak cache cleaner...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

sgdjkdlsugi4 ::

Nov je tisti, ki je bil predstavljen na Google IO. Star zloda na .download_temp na internal storage.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC predstavlja spletno stran za razvijalce

Oddelek: Novice / Android
73827 (3398) 6151
»

Družina Desire ter Galaxy S bodo dobili Gingerbread

Oddelek: Novice / Android
2510051 (7189) Dr_M
»

HTC je za Desire zanikal nadgradnjo na Gingerbread (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7318816 (16135) roli
»

Gingerbread za LG Optimus One in Galaxy S pod vprašajem

Oddelek: Novice / Android
187228 (5980) Lonsarg
»

Android 2.1 za vse

Oddelek: Novice / Android
225583 (3065) cryptozaver

Več podobnih tem