» »

Kateri low-end GSM (simobil)

Kateri low-end GSM (simobil)

paperdoll ::

Izbiram med poceni koncem simobilove ponudbe, in ker se nočem spet uštet, bi vprašala za nasvet. Idealen telefon bi bil klasična Nokia (brez touchscreena) z dobro baterijo in z Wifi (ker Edge in 3g v tujini pač ni zastonj in zato povsem neuporaben). Takega seveda ni, torej kaj izbrati izmed teh: Nokia C3-01, SE Elm (tega dva imata wifi) , Nokia C5 , Nokia X2 (tega dva sta brez wifi in prideta v upoštev če sta taprva dva tolko slaba, da se splača odpovedat wifi-ju)

Kako se ti aparati v praksi obnesejo (baterija, vmesnik, ...)? Kako je z odzivnostjo touchscreena in z zaklepanjem ekrana pr C3-01? Ker če je primerljivo z LG Pop (ie. trikrat klikat povsod, preden se kaj premakne in da se zlahka odklepa v vsakem žepu), potem ta gsm odpade.
hvala vnaprej
  • spremenila: paperdoll ()

RejZoR ::

Osebno bi gledal mobilce v rangu 80 EUR. Torej HTC Desire, Nokia C7, Nokia N97 Mini. Naslednji cenejši kandidat bi bila Nokia C6-01, od najcenejših pa Sony Ericsson Elm. Predvsem zato ker ima WiFi in zelo zmogljiv fotoaparat.
Nižji modeli Nokia aparatov imajo precej crappy zaslone zato bi se jih osebno izognil. Ločljivost imajo recimo dobro ampak vidni kot in uporabnost na soncu pa je zelo slaba (običajno).

Če seveda oba gledava isti spisek al imaš ogledane kje drugje?
http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

paperdoll ::

Ne, jaz gledam vse aparate za paket M Zame, tule http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c... . Nisem vedla tega o ekranih. A potem je bolje d se izognem nokii in glede na to, da želim nekaj čimceneje/čimbolj osnovnega, vzamem kar SE Elm? Fotoaparat mi ni bistven.

RejZoR ::

Samsung Monte, Samsung Star II, Samsung Galaxy 5

Če si prirpavljena forknit mal več pa definitivn Samsung Galaxy Ace.
Sam nisem več nek fan Samsungov ampak roko na srce, od M Zame za nižjo ceno Samsungi zmagajo. Če ti touchi ne sedejo preveč, potem pa vsekakor Elm. Zadeva je daleč najcenejša in kljub vsemu zelo dobra. Sicer je njegova močnejša stran ravno fotoaparat, ki praviš, da ni pomemben ampak vseeno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Thunder wave ::

Elm je za nezahtevnega uporabnika super. Ekran in fotoaparat sta super, ima WiFi, GPS( bolj neuporabno kot ne, saj ne gre naložit kart, ampak jih sproti vleče iz interneta). Po moje je za tako ceno best buy.

Bolf3nk ::

sam imam elma, dober mobitel, edina slabost je to da nima standarnega 3.5 priklopa za slušalke, drugače je super

ali3n ::

za elma se dobi navigacija; meni odlično služi; za budget telefon je to to.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

koyotee ::

e52 ima kar rabiš
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

BOCo. ::

Ali pa Nokia E5

Thunder wave ::

Stvar, ki je pa na Nokiah ne rabiš in tudi nočeš uporabljat pa je Symbian.:D

Bananovec ::

Tole je neumnost. Za low-end telefon je vseeno kateri sistem ima vse dokler dela tako kot mora! Symbian se obravnava v srednjem in višjem razredu.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

oracle ::

Priporočam Nokio E52. Ni glih low end, sam razočaru te ne bo v nobenem pogledu (razen če hočeš zaslon na dotik):
+ baterija
+ odzivnost
+ gps
+ wifi
+ relativno velik zaslon
+ tanek
+ ker ni nov model je cena padla že skor v low end

- za moj okus teža, ampak peresno lahkih itak ne delajo več od siemensa sl55

paperdoll ::

No in na koncu se bo Simobil odločil namesto mene, ker večine aparatov iz ponudbe itak ni več mogoče dobit v poslovalnicah na naših koncih. Tista nokia c5-01 je edina z wifi in pod 100€, izmed tega kar je na voljo. Berem, da je baterija šit, ampak kaj naj. Vseeeno hvala za pomoč.

RejZoR ::

Zato pa jezst kupujem aparate v prosti prodaji. Sicer so dražji ampak nisi vezan na crappy izbiro oz omejene akcije. Res pa je tud da nimam take naročnine kot večina kjer imaš telefone opcijsko cenejše.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametni vs klasični telefoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6213974 (11693) Jerry000
»

Dober "dumb"-phone

Oddelek: Mobilne tehnologije
242262 (1384) da_monstr
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549435 (7376) krneki0001
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028317 (22480) leiito
»

Kateri gsm ustreza naslednjim zahtevam?

Oddelek: Mobilne tehnologije
152298 (1867) amigo_no1

Več podobnih tem