» »

Dober "dumb"-phone

Dober "dumb"-phone

Unknown_001 ::

Mjah, v kratkem si bom nabavil nov telefon, ker me že lep cajt ta "smart" scena ne pritegne več. Stara nokia je zdj že tako dotolčena da ne vem več kaj bi z njo, telefon sicer dela vendar je sama uporaba zarad razjahanosti ohišja precej neprijetna.

Se pravi, nucu bi neki preprostega, mora met dobro ohišje, po možnosti plehnato, čim manj kao "office" navlake pa tega. Wifi naj bo le če je že nuja.

Mora pa met:
MP3
usaj 5MP kamerco
Dober zvočnik

Pa imenik in ostale osnovne zadeve, ker ne rabim za drugo ko za klicat, kako fotko stisnit, al pa kakemu komadu prisluhnit. :)

Fino je, da nima blesavo zložljivega ohišja.

mailer ::

Potem iščeš nekaj podobnega nokii e52, samo z malo boljšim fotoaparatom.

Unknown_001 ::

Nokia e52 je glih tist telefon, ki se mi je zjahu, tako da...

Ja, iščem neki takega, sam pr tem telefonu me moti programska navlaka popolnoma neuporabnih office programčkov.

Pa ne kakih hibridov med touch screen pa tipkovnico, ker včasih se zgodi, da pri touch screenu po pomoti neki pritisnem, pa sploh en vem da sem se dotaknu.

Zgodovina sprememb…

Brias ::

morda nokia c3-01 .....

Unknown_001 ::

Ok recimo, da je to en kandidat, čeprav ma neki stvari, ki bi jih spustil.

Še kj?

Nucam neki, da bo po 7 letih še delalo.

http://www.nokia.com/si-sl/naprave/tele...

Tale mi zgleda obetaven, sam kamera je pa porazna. :|

Tale mi je pa še najbolj ustrezen, ma kdo kake izkušnje z njim ?
http://www.nokia.com/si-sl/naprave/tele...

Zgodovina sprememb…

hobbit ::

Zadnjega - Nokia c5 sem imel tudi sam. Situacija je taka da ima baje neko programsko napako, ki povzroči, da se baterija sprazni po petih urah(do tega je prišlo pri meni po cca 2 leti uporabe). Sicer jo ima tudi moj fotr, a do tega zaenkrat še ni prišlo. Robustna nikakor ni(če primerjaš robustnost z e52 ali slučajno z nokio 3310/3330). Fotru zdrži baterija zaenkrat cca. 4 dni.

Če bi se lahko še enkrat odločil je nebi vzel.

Formula 1 ::

Jaz si je sicer nisem lastil si jo je pa oče. Ta telefon je tako obupen, ves čas je nekaj zajebavalo, bil je na servisu pa ni bilo nič boljše po 2 letih pa je crknil popolnoma tako da ne ne prižge več. To je edini telefon, ki ga je oče imel le 2 leti ostale je imel vse več kot 3 leta. No sedaj ima LG Optimus L3 in je z njim precej bolj zadovoljen kot z Nokio C5.
Skratka, ne priporočam.

Unknown_001 ::

Jah glede na negativne odzive, bom kr stran šu od tega telefona. Ka mate mogoče še kak ppredlog, kaj bi lahk kupu?
Zdj če je sam telefon v osnovi dober mu ne zamerim tud če ma kamerco slabo, ker si bom (po krajšem razmisleku) takoalitako fotoaparat posebej nabavu.

carota ::

Jaz uporabljam nokio 3720 classic, waterproof in shockproof - je že letela po stopnicah in niti klica ni prekinilo. :) Kamera je švoh. Nič zjahana po 2,5 letih. Vprašanje pa, če jo še dobiš. Baterijo polnim najbrž 1x do 2x tedensko, ne bi vedel. :)

Unknown_001 ::

Nucu bi nov telefon, sam dvomim, da danes še tako dobre telefone delajo :P

Opkow ::

Kaj pa nekaj tekega?
Edino kamera je svoh.
Samsung Xcover 2

Unknown_001 ::

Ja sem tud že gledal, sem sicer pristaš nokie, ampak že po materialih in ohišju vidim, da ne morem falit :D

Formula 1 ::

Kaj pa Nokia Asha 302 ? Ni slaba stvar, stric se ne pritožuje nad njo pa je imel prej e52.

LuGi ::

There is no such thing as "Dober "dumb"-phone"
Ta zvrst aparatov se že vrti v grobu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

GeForce ::

Mislim da bi ti utegnil Sony Ericsson Elm ustrezati, če ga kje najdeš, edino pretvornik iz sonyjevega konektroja na navadnega 3,5mm za slušalke boš verjetno potreboval.

Unknown_001 ::

http://www.jcbphone.co.uk/handset-range

Ej, pobje ka te zadeve bi se dalo kje pri nas dobit?

Unknown_001 ::

JCB telefoni, a kdo ve če se jih da kje v sloveniji kupit?

theBill ::

Kot je nekdo že napisal, Elm ali pa tole:

http://www.gsmarena.com/samsung_s5610-4...

deleted ::

Nokia 206
Nova reč, kupil 2 meseca nazaj, ker tudi sam ne maram touchov in podobnih porcelanastih zadev. Najbolj mi je všeč, ker baterija zdrži 5 - 6 dni. Priporočam, je pa to nižji cenovni razred, osnovne funkcije in to je to.

ivanuscha ::

Elm je star že 3 leta, Nokia Asha 206 pa je precej nova zadeva. Izgleda kot da je 206 kar fajn, če potrebuješ vredu dumb phone, displej ima tudi relativno velik - 2.4".

theBill ::

Elm je še starejši, ampak je še vseeno raketa proti Nokiji 206.

Tip telefona kot je Nokia 206 je brez veze kupovat, to ni ne tič ne miš. Kamera 1.3 m pixla je neuporabna oz. bolj za okras, hitrost prenosa podatkov je predpotopni EDGE, vse kar ima je bluetooth. Kaj ti rabi velik display če ni gor nič za prikazovat? Čisto vseeno če potem vzameš Nokio 113, ki je cenješa, nudi pa praktično enake funkcije.

ivanuscha ::

Ni brez veze Nokia 206. Za tiste, ki potrebujejo samo klice, sms-e, ter dokaj velike tipke ter zaslon in zmogljivo baterijo -> za starejše ljudi. Boli te kvaliteta kamere ter internet. Jaz jo bom najverjetnje vzel za mojo mamo, ki potrebuje ravno tak telefon.

...:TOMI:... ::

Unknown_001 je izjavil:

http://www.jcbphone.co.uk/handset-range

Ej, pobje ka te zadeve bi se dalo kje pri nas dobit?


Par dni nazaj sem videl, da ima Mirkotov zeleni operater model te znamke. Na spletu nisem nič našel med njihovo ponudbo.
Tomi

LitralSM ::

-Nokia E6
-kakšni kitajski branded mobilniki
-kakšni japanezar oz. "keitai"

da_monstr ::

N95 8GB?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametni vs klasični telefoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6214110 (11829) Jerry000
»

Najmanjši mobilni telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
51712 (1290) francek1
»

Ni zvoka ali pa je popačen

Oddelek: Zvok in slika
61197 (1158) chunky
»

Kateri low-end GSM (simobil)

Oddelek: Mobilne tehnologije
131239 (923) RejZoR
»

Kater mobitel od simobila ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
51000 (837) jnce

Več podobnih tem