» »

Zvočna kartica za Sennheiser PC 360

Zvočna kartica za Sennheiser PC 360

mokasin ::

Katera zvočna bi bila najbolj primerna za te slušalke? Namen jih imam uporabljat pri filmih, glasbi, igrah. Pripravljen pa sem odšteti do 70€.

OnFire ::

Kaj pa ce bi vzel dac/headphone amp? Za malo vec dobis ze NuForce uDac 2.

PS DAC pomeni digital to analog converter.

mokasin ::

A to je pol neke vrste zunanja zvočna kartica in ali je to bolje kot če bi vzel notranjo zvočno?

OnFire ::

V bistvu ja. Ce hoces gor priklapljat kaksne 5.1 sisteme q,praje vzemi "pravo" zvocno kartico. Ce pa bolj "stereo guy", pa bi na tvojem mestu raje vzel dac.

gumby ::

OnFire je izjavil:

Kaj pa ce bi vzel dac/headphone amp? Za malo vec dobis ze NuForce uDac 2.

PS DAC pomeni digital to analog converter.

A zvočna kartica ni "dac/headphone amp"? :))
my brain hurts

zagi123 ::

Ne.

mokasin ::

st0jko ::

Že imaš te slušalke? Kako si kaj zadovoljen z njimi? Tudi sam si jih ogledujem.

LP
keks?

mokasin ::

Ne jih še nimam. Si jih še ogledujem in sem pogruntal, da če želiš iz teh slušalk dobit vse kar se da je treba kupit zvočno ki stane prav toliko kot slušalke same :(

Rippy ::

Glede na to, da so te slušalke na 50 Ohm je kakovostna zvočna dovolj. Sicer dober amp bi malo izboljšal situacijo ampak ni nujno potreben.

Ta X-Fi Titanium je vredu zadeva in je precej primerna za slušalke že zaradi CMSS-3D (fantastična zadeva za igre in mogoče film ampak nujno izklopiti za glasbo).

st0jko ::

No... Imam audigy2 zvočno kartico. Upam da bo dovolj, ker sem pravkar naročil slušalke. Imam pa CMSS in CMSS2. Upam da bo OK.
keks?

st0jko ::

noooo... moram povedat da sem po dobrih treh tednih uporabe Sennheiser PC 360 slušalk z njimi izjemno zadovoljen. Ceno na začetku je pač treba požret, in od začetka priznam, da se mi niso zdele vredne 170€. Ampak ko se po parih dneh navadiš na visoko kvaliteten zvok, in ko po krajši uporabi spet probaš stare, poceni slušalke, šele vidiš kje si. Razlika je ogromna, basi so zelo kvalitetni, prav tako ostali toni. V kombinaciji z staro audigy2 deluje super, glasno je dovolj. Na max glasnosti me po kratkem času začnejo dejansko boleti ušesa. Kvaliteta materialov je vrhunska. Slušalke so precej lahke, ampak vseeno dajejo občutek kvalitete. Nobenega škripanja plastike ali kaj podobnega. Zgleda tudi da lahko preživijo kar nekaj zlorabe, čeprav stestirat ne upam. Ear-cupi so ogromni in se zelo lepo usedejo okoli ušes, tudi če imate nadpovprečno velika.. Če vam finance dopuščajo vsekakor priporočam!
keks?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dac pretvornik (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9513026 (7846) Steinkauz
»

Amplifier + DAC - Gustard A20H - kvaliteta zvoka

Oddelek: Zvok in slika
141812 (1459) smarkic
»

budget DAC

Oddelek: Kaj kupiti
232935 (1548) JackOdpirac
»

AMP/DAC za HD650

Oddelek: Kaj kupiti
13999 (755) Toxic
»

ojačevalec za akg q701

Oddelek: Zvok in slika
6963 (739) Trancedeejay

Več podobnih tem