» »

WordPress in bbPress

WordPress in bbPress

Dejan20 ::

Lep pozdrav,

Postavil sem si blog (WordPress) na domeni www.primer.com nato sem naredil pod domeno www.forum.primer.com.
Na pod domeno sem naložil bbPress forum in ga intregiral z blogom vse deluje vredu. Sedaj bi pa rad iz bloga naredil povezavo na forum in obratno. Zanima me na kakšen način in kje bi lahko tole uredil.

Hvala!

Marat ::

Link do foruma verjetno hočeš dati v menijsko vrstico (tja kjer se pojavijo naslovi podstrani). Link dodaš lahko kar ročno v datoteki header.php (če se ne motim), takoj za "home" linkom. ;)

Verjetno se da to narediti tudi s kakšnim WP vtičnikom, ampak to še nisem sprobaval...

Gandalfar ::

sej mas Apperance -> Menu's, ki ga tvoja tema verjetno podpira pa si tam kar naklikas menujso vrstico.

c00L3r ::

V wordpress-u moraš pod ustvarit "svoj meni", potem pa lahko premetavaš stvari kot hočeš in dodajaš poljubne povezave. Privzeto pa WP sam dela meni glede na hierarhijo Page-ov. Nahaja pa se to pod Apperance -> Menu's, kot je povedal Gandalfar.

Dejan20 ::

Hvala za odgovore eden problem je rešen. Imam pa še eden problem, a mogoče kdo ve kako bi pa na forumu (bbPress) naredil povezano na blog? Imam pa še eno vprašanje. Ne vam kako naj vam obrazložim najbolše, da vam pokažem v primeru. Google:
Kje lahko jaz naštimam svojo sliko v WordPress-u?

Saintek ::

Dejan20 ::

Socketmaster, hvala za link! Imam pa še eno vprašanje. Kako bi si lahko naštimal avtomacko pošiljanje e-sporočil. Se pravi uporabniki bi se prijavili maile bi mi shranjevalo v bazo. Primer:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dejan20 ()

Gandalfar ::

mailchimp widget

Dejan20 ::

Hvala Gandalfar! ;)

MrBrdo ::

Pa namesto www.forum.primer.com daj raje samo forum.primer.com, je bolj običajno tako.
MrBrdo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wordpress - child theme (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5614585 (10773) Mitja358
»

WORDPRESS - Izdelava foruma z bbpress

Oddelek: Izdelava spletišč
72056 (1821) Aleks1
»

WordPress kot spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
494443 (1024) alessio2
»

WordPress v slovenskem jeziku

Oddelek: Izdelava spletišč
91565 (1277) BIG_Yack
»

WordPress

Oddelek: Izdelava spletišč
61342 (1182) jerneju

Več podobnih tem