» »

Dubli

Dubli

;-) ::

Pozdravljeni,
zanima me če ste že slišali za Dubli in kakšno imate mnenje. Predvsem me zanima mnenje tistih ki ga uporabljajo, zakaj ga uporabljajo in kaj konkretnejšega.

Linka nebom dajal, da nebo tema smatrana kot kako reklamo, pravtako prosim da ne lepite reef linkov.

Bananovec ::

Pogledal polovico predstavitvenega filmčka. Moje mnenje: nateg. P/P med časom in pridobljenim denarjem je premajhen. Za ta čas lahko greš pošteno delat.
Razni nategi, kako lahko dobiš 200€ vredno kartico za 150€ pri meni ne funkcionirajo.
Pri takih zadevah je ponavadi tako, da je resnica zelo globoko zavita v celofan.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Dubli

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

KoMar- ::

Sej kej drugega ne more bit. Vedno eno in isto pod novim imenom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

;-) ::

Še nikoli nisem nobene take zadeve sprobal ali pa vsaj šel poslušat...danes grem na predstavitev da vidim ta celofan, imam čas, ravno imam pot v tisti kraj pa naj bo kar bo.

Če pa je kdo v tem pa kar z besedo na dan.

Tilen ::

http://24ur.com/novice/crna-kronika/z-n...

Zamenjaj x z Dubli in to je to.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Niki1985 ::

lep pozdrav,
no sem ze prejel prvo ponudbo za dubli in sicer, registriraj se brezplačno, potem pa te poklicem za pijacko ko bos imel cas. In seveda prebereš angleška strani o tem svetovnem dubli-ju in komentarje pa ti hitro postane vse jasno.
Pogledal sem tudi celoten njihov filmček 53 minut in zato vas lepo prosim, da ne nasedate tej neverjetni zadevi.
Ker denar še ni nikoli padal z neba. Če komu ni kaj jasno glede tega dubli-ja mu lahko tudi razlozim.
Je pa res po EUROSUCCESU je spet prišlo nekaj istega....ampak narečno od tistih ki promovirajo ¨to je nekaj čist novega, tega še ni blo......hehe za popizdit

RejZoR ::

Kdaj se bo folk naučil da hitrega legalnega zaslužka na tak način ni. Ampak folk ko sliši denar in zaslužek pozabijo na vsako zdravo pamet. Bejžte stran od teh neumnosti pa si raje poiščite boljšo službo or something.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sitetalk

Oddelek: Loža
84244 (3995) Auba
»

ničesar ni..

Oddelek: Pomoč in nasveti
495227 (4486) nina_s85
»

blackle

Oddelek: Loža
162356 (1945) LjubimPeezde
»

Kateri Antivirus?

Oddelek: Programska oprema
202043 (1840) |SNap|
»

UT bonus pack!?

Oddelek: Igre
141144 (978) VASkO

Več podobnih tem