» »

Nakup PC-ja 700 - 800€ ?

Nakup PC-ja 700 - 800€ ?

BoRDaH ::

Pozdravljeni,

kupujem nov osebni računalnik in me zanima kaj bi bila najboljša izbira zame. Uporabljal bi ga za igranje iger, gledanje visoko-resolucijskih filmov, fax ipd ... slišal sem že o procesorjih i5, i7 ki naj bi trgal gate ...sam nimam kaj velik znanja na tem področju ... poleg tega bi rad da je dokaj dobro hlajen saj se včasih temeprature v sobi dvignejo tudi do 28°C in sem že imel probleme s tem..saj mi računalnik ponavadi laufa non-stop.

Mimogrede:
Pred kratkim sem si po sobi napeljal kable vključno z HDMI kablom 10m ...tako da bom verjetno prikljapljal hdmi iz enega konca sobe kjer bo računalnik na drugi konec kjer bo TV 40'. Pri tem bom na vsaki strani uporabljal 2m kabla hdmi za priklop. Ali se kvaliteta hardware-a izkaže pri prenosu signala hdmi na na tako dolgi povezavi?

hvala za predloge!
lp,

Siddh ::

začni z i5 2500K, h67 ali p67 plato, gtx 560 Ti, samsung f3, kvaliteten corsair napajalnik in boš mel lepo kišto ;)


Machiavelli ::

Načeloma se na dolge razdalje kakovost popači oz. vpade,dolgi kabel mora biti bolj kvaliteten da je čim manj izgube na kakovosti prenosa,3-5m je še normalno nad to pa se lahko pričakuje kakšno poslabšanje.....
Nigaaazz

BoRDaH ::

Kje se splača kupovati? kaj če ta ponudnik nima točno določene komponente, ki jo potrebujem? Se je da naročit kje drugje in pri tem ponudniku prositi da mi jo vključi v računalnik oz. da mi sestavi komp? ...

Kak je postopek nakupa pri vas? ..od izbire dobavitelja naprej ...?

Siddh ::

naroči na funtech ali dinokomp, med opombe vpiši naj ti sestavijo računalnik, če pa kakšne zadeve nimajo na zalogi pa naknadno naročiš in sam daš v komp


BoRDaH ::

bi se mogoče najdu kdo ki bi mi sestavu kišto, ki bi si jo umislu za 700-800€ ?? Hvala!

Loocas ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

jazbec ::

če že gledamo sestavo od loocas-a
zamenjaj disk za samsung f3 1tb in vzami malo boljšo matično


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi gaming PC (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17833317 (27687) Siddh
»

Pc za grafično in video obdelavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6613227 (11439) Dman
»

Ko dekle kupuje računalnik (prošnja)

Oddelek: Kaj kupiti
475798 (4281) klinker
»

Nov računalnik konfiguracija

Oddelek: Kaj kupiti
253337 (2547) klinker
»

računalni za cca 1000 €

Oddelek: Kaj kupiti
181760 (1401) Opkow

Več podobnih tem