» »

Spremenil ponudnika neta na t2

Spremenil ponudnika neta na t2

m22 ::

Zanima me, če mi lahko kdo pomaga po dolgem času sem spremeni ponudnika neta, sedaj mam t2, več pa nezman uspostaviti brezžični router - linksys wrt54gl Če mi lahko kdo pomaga. LP Hvala

bluefish ::

Priklopiš router na modem, skonfiguriraš zaščito in to je vse.

Če tega ne znaš, potem je zraven routerja CD, ki te po korakih vodi čez postopek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

m22 ::

Ja, cd-ja nimam več, dolgo nazaj kupil ta router. nevem zakaj ampak ni tako preprosto, da samo priklopiš+zaščito. Mogoče kdo nastavil kak router pri t2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m22 ()

st0jko ::

Katerega ponudnika si imel prej? Če si imel siol, imaš verjetno na routerju nastavljeno pppoe povezavo. Pri t-2 tega ne rabiš. Samo resetiraj router na tovarniške nastavitve, pa bi moralo delat. Seveda ne pozabi na zaščito.
keks?

def0r ::

DHCP nastavi namesto pppoe pa bo.

IceBoX ::

Zakaj pa Siol, Amis še vedno uporabljata pppoe? Se dhcp trenutno bolj uporablja pri optiki?
Huh...

Gapi ::

Siol optika še vedno pppoe.
No person is rich enough,to buy back his past.

rejven ::

najprej se skonekti na svoj ruter, ip je verjetno 192.168.0.1 , username po defoultu je ponavadi admin/root , passa ponavadi ni ali pa je admin/root.

Pol pa nared kot je def966 rekel. Če neveš gesla resetiraj ruter- maš en mali knof naruterju ( ponavad s kakim kulijem prideš zravn )

BlueRunner ::

IceBoX je izjavil:

Zakaj pa Siol, Amis še vedno uporabljata pppoe? Se dhcp trenutno bolj uporablja pri optiki?

Zakaj "še vedno"? Ga pač uporabljata. Je to kaj tako zelo hudega?

ameba ::

mz222, saj je preprosto, bolj preprosto nebi moglo bit. Vse kar rabiš so navodila ----> http://www.palearnersonline.com/A1/lib/...

Pa priporočam RESET. Mislm da je na spodnji strani, ali pa spredaj, ena mejhna luknca v katero spraviš kuli in drž par sekund, nato sledi navodilom....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPv6 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
36391772 (9787) Klemen86
»

Mikrotik prekinjena pppoe povezava

Oddelek: Pomoč in nasveti
263085 (2209) Bencc
»

ASUS RT-N66U 3x (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7814681 (13270) styled
»

nastavitev routerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
9985 (809) mera
»

optika Telekom vs. VDSL T-2

Oddelek: Omrežja in internet
444811 (3609) BlueRunner

Več podobnih tem