» »

Planetside 2

Planetside 2

«
1
2 3 4

McGregorSL ::

OMG is this possible im my lifetime :P

http://www.gamingtruth.com/2011/07/10/p...

http://www.planetside2.com/



No končno se spet veselim za kakšen špil, ki naj bi izšel :D
Komi čakam :))))

~McG

McGregorSL ::

Še mal novih informacij:

Če sem prav zasledil F2P (naj ne bi bilo mesečne naročnine)? Obljubljajo masive PvP (vsaj 100vs100vs100(možno, da še več)). (v bistvu je samo PvP igra(no saj PS1 je bila))

PC Gamer preview: (jan 2012)
http://www.pcgamer.com/previews/planets...

Tri različne frakcije:



Nekaj slik:













Več na www.planetside2.com

looks cool MMOFPS :D

lp
~McG

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

Tr0n ::

kmetek ::

kaj hudiča je PvP?

Tr0n ::

Player vs. Player.

kmetek ::

Eh multiplayer?

Tr0n ::

V MMO igrah imas PvE (Player vs. Environment) in PvP (Player vs. Player). Multiplayer je tak vedno v MMOjih. :)

McGregorSL ::

Super komi čakam :P .... sicer mi ni jasno zakaj je free... lahko bi vsaj postavili osnovno ceno za npr. škatelno verzijo... in mikrotransakcije namesto mesečne naročnine (kot že bo).

Upam, da ne bo za to, ker je free trpela kakovost in kompleksnost igre.

Zaenkrat me mika Terran Republic... kakor sem to že bil v PS1 :D

McGregorSL ::

nov filmcek iz E3


Zelo lepo napreduje... se vedno mi ni jasno zakaj bo zastonj... ce bo res... bom že zaradi slabe vesti moral nekaj kupit vsaj za 10€ :D

McGregorSL ::

Day 2 at E3...

Predstavitev Planetside 2 igre: (preskočte uvodni filmček)
http://en-gb.twitch.tv/soe/b/320566131

ShinseiYama ::

Jap tole bo ena boljših iger kot izgleda.

Naš team ga bo zih igral.
Komaj čakam uff tolk dobrih iger letos.

McGregorSL ::

Tr0n ::

Beta, kot kaze, relativno kmalu.

http://massively.joystiq.com/2012/07/11...

Kurzweil ::

Že od nekdaj pravim da je igralnost na prvem mestu, ampak tule pa vsak trailer, ko gledam je bolj lesen, fizike za nikamor, teksture obupne oz. narejene tako, da bo delalo čim več ljudem, modeli in mape nič posebnega (low poly), še promo slike ko so ponavadi našminkane in spolirane zgledajo precej lame.
Torej največ pričakujem oz. tudi oni očitno največ stavijo na kvalitetno masovko s pravo igralnostjo, nekak izgleda da bo ogromno plovil in vozil, ampak ko pa sem gledal predstavitev mislim, da iz E3 pa mi je res malce dvignilo pritisk, kot je to običajno pri večini prestavitev, češ da je to še nekaj nevidenega, tu pa vsek ki malce pozna igre zadnja leta ve, da nevem kaj bi bilo tako novega in ultra inovativnega.

Probal bom zagotovo, ampak toliko kot nekateri pričakujete si ne upam, zadnja leta so tako igra, kot filmi v tek žanru nič kaj inovativni, tako da me nebo vrglo po tleg kot se je to dogajalo na PC-ju začetek 90' let in na amigi ter atariju še kar lep čas pred tem.

McGregorSL ::

Kaj je novo oz. inovativno je relativno. Se strinjam, zadnjih pet let so špili in filmi veliko razočarnje (razen nekaj svetlih izjem).

Planetside 1 je bil nekaj novega in kar je meni najbolj pomembno, da nadaljujejo s tem konceptom. Tako da to le ni še ena streljačina. Zakaj? Predvsem zaradi sveta, ki se spreminja glede na aktivnost igralcev. Torej imaš planete/regije katere zasedaš v realnem času. Torej ko zasedeš nek teritorij je to tvoje (oz od vaše frakcije) dokler ne pride drug in to zasede. Frakcije se dejansko borijo za "resource" med seboj. Tako lahko ena frakcija popolnoma zasede planet.

Seveda bomo videli kako dobro so naredili to, da se lahko tudi casual player vključi v masovno bitko...kakšen mercenary recruitment bi bil fajn :D

Zanimivo je tudi, da lahko svet/regije/planete spremljaš v službi :D preko web interfaca, ipada ipd :D in se celo pogovarjaš preko mobitela direktno z igralci v igri :D (vse to je nepomembno za gameplay seveda)

Edino kar me skrbi je to da so vzeli ven ANT vozilo iz PS1 saj je bilo kar strateškega pomena, da je bilo varovano.

PS koncept je začetek špila katerega bi jaz naredil, če bi imel denar. Samo da bi ga razširil na še več. Da bi lahko imel tudi vesoljske bitke in hkrati na planetih vse v realnem času brez nalaganja. FPS s tem da lahko uporabiš vsa vozila v igri od kopenskih, vodnih, zračnih, vesoljskih plovil ipd. :)

McGregorSL ::

Sneak Peek za CGI Trailer za Planetside2 :D



Full trailer čez cca 7-8 dni :)

Kurzweil ::

Ravnokar sem se prijavil za beta testerja, je tu še kdo, ki se je prijavil in je mogoče že dobil potrditev, oz. kdaj bi se to naj zgodilo (res nikjer nisem zasledil).

Čeprav ni tale špil takšna revolucijo kot ga prikazujejo (kot je pač pri večini iger), ampak tale igra se mi zdi, da ima kar resen potencial, super bi bilo če se najde še kakšen beta tester, da nebomo vsak zase tekli na okoli...

SuperKobeD ::

Jaz sem prijavljen za beta že kar nekaj časa. Beta naj bi se začel še ta mesec oz. v začetku augusta ampak naj bi bli od začetka povabljeni samo PS1 in ostali "hardcore" igralci.
Tukaj najdeš kar nekaj koristnih informacij
[With the lights out]

XsenO ::

Pejdi jim na twitter težit za ključ od bete če jih še vedno talajo.
1 + 1 = 1

Rippy ::

Mislim, da jih še vedno. In vsaj mislim, da so vsi ključi na tweeterju prioritetni tako, da je dobra možnost, da te dejansko povabijo v beto, če ga dobiš. S standardnim opt-in je to skoraj nemogoče.


Novi gameplay video:

XsenO ::

So dokaj radodarni v dveh dneh mi je uspelo dobit ključ zame, za brata in za kolega :P
1 + 1 = 1

Pesimist ::

aja ker jaz ze cakam par mesecev in nix. Se ovo system sem moral ze drugic submitat. Ki te nafehtas to in kak?

Dans so mi lih origin account vkradli samo sem dobil zaj nazaj.

Dami ::

Če je tvoja angleščina tako polomljena kot slovenščina, potem se ne čudit da te nočejo videt v beti :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

McGregorSL ::

In še ful CGI trailer :D izšel danes ponoči :P enjoy

Berserker ::

Ej a ni ta špil ful podoben Carrier Comander-ju ? Zaj baje delajo že novga.

McGregorSL ::

Sem pogledal "Carrier Command Gaea Mission" in špil ni nič podoben planetside sagi :)

Edina podobnost je mogoče čas v katerm se to dogaja oz. koncepti "hover" letal...

Največja razlika?
Planetside 2 == izključno massive multiplayer
Carrier command == izključno single player

Zgleda vseeno zanimivo...vsaj ideja...

fireX88 ::

potem bom planetside 2 100 MP?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Pesimist ::

Pa kaj toti isti trailer ze sucejo kot novega 1 mesec. A Vedno ko pogledam kaze isti drek.

mjolnir ::

Pa kaj toti isti trailer ze sucejo kot novega 1 mesec. A Vedno ko pogledam kaze isti drek.

Pa kaj je s tabo, če ti piše da je včeraj izšel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

McGregorSL ::

fireX88 je izjavil:

potem bom planetside 2 100 MP?

če sem te prav razumel... da kot sem že rekel... PS2 je 100% multiplayer

Pesimist ::

mjolnir je izjavil:

Pa kaj toti isti trailer ze sucejo kot novega 1 mesec. A Vedno ko pogledam kaze isti drek.

Pa kaj je s tabo, če ti piše da je včeraj izšel.


Ja kaj 10 skeund v traileru? Ker vse ostalo je sito kot na treh zadnih.

fireX88 ::

McGregorSL je izjavil:

fireX88 je izjavil:

potem bom planetside 2 100 MP?

če sem te prav razumel... da kot sem že rekel... PS2 je 100% multiplayer


ajoj šele zdj sm vidu da je to za konzole... pa toko mi je bila všeč! sorry za neumno vprašanje!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fireX88 ::

ajoj ;((
zajebal sem na celi črti, ps2 je blo zame play station 2, šele zdj mi je zasvetlo kaj to pomeni :8)
kaj lahko admin briše moj prejšnji post k me je sram...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tr0n ::

In, ze spilate?

Jaz sem dobil key na geforce strani in sem malo probal.

Weird game. Bugasto in glitchy, in weird. :)

fireX88 ::

o hvala za tole, bom ju3 probal!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fireX88 ::

tako kot je Tr0n povedal.. mogoče bo boljša ko jo poravijo. Nekak čudno se igra, še večja zmešnjava na bojišču kot bf...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

McGregorSL ::

kje(oz. kako) sta dobila key? :D

Rad bi malo probal :)

Tr0n ::

Mas zgoraj link, samo mislim, da je ze konec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

def0r ::

Sem poskusil ampak zal ni ravno najbolje delovalo na mojem pcju:P 5-40 fps razlike, minimapa niti gledat nism mogel so bili neki artefakti notri :P Skoda upam da bo se kdaj beta in bodo malce pofixal :)

Pesimist ::

Da vidim te kak moja kripa to handla. Al bo treba res novo kisto nabavit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Berserker ::

Še je kakšna šansa da dobim key za tole in firefall ?

Pesimist ::

jutri IGN tala free

SuperKobeD ::

Tisti ki smo se pa med prvimi registriral za beto bomo najverjetneje pa zadnji dobil keye...
[With the lights out]

McGregorSL ::

ja jaz sem se registriral z beto takoj ko je bilo mogoče... in se nič... sej ne da imam dejansko čas špilat :D

Guzzy ::

Samo da moraš subscribat kolko sem jaz opazo?

Pesimist ::

Naj bi talali tudi navadnim userom danes.

Guzzy ::

Na IGN ziher ne. "Get my beta key" me vrže na "Subscribe" stran..

def0r ::

Ja do sedmih pocak ponavadi je takrat naslednji dan :) 1 dan razliek je baje trenutno lahko samo IGN Prime memberji dobijo.

def0r ::

Double post samo da se ve:)
http://www.ign.com/prime/promo/planetsi... odprto je bilo za pol urce in so vsi keyi posli tudi jaz nism uspel dobiti.

Pesimist ::

Tu si zaj lahko za 40$ beto kupite :)
http://www.planetside2.com/alpha-squad
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tom Clancy's The Division (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29741914 (2183) Mato989
»

H1Z1

Oddelek: Igre
334581 (1913) oo7
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131451 (61162) ahac
»

EverQuest Next

Oddelek: Igre
382432 (1296) ahac
»

Blokiranje določenih internetnih strani (Telemach).

Oddelek: Pomoč in nasveti
123050 (2640) kunigunda

Več podobnih tem